Χωρισμός - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 32 of 32
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by Xfactor View Post
    Απορω πως καθοσουν και σε κακοποιουσε ψυχολογικα αυτος ο τυπος και η μητερα του....αλλα δεν φταις εσυ φταιει ο παυερας σου που σε μεγαλωσε σε τετοιο περιβαλλον.....την δουλεια σου δεν θα την αφησεις για κανεναν και τιποτα να εισαι ανεξαρτητη....διοτι αμα δεν εισαι καποια στιγμη θ βρεθεις χωρις ελευθεριες.....οσο αφορα το θεμα εκανες παραααααα πολυυυ καλα και χωρισες μην εχεις τυψειςςς...θα βρεις καποιον που να σε καταλαβαινει κ ν μην σε πιεζει....εαν νιωθεις στεναχωρημενη και δεν εχεις καποιον ν μιλησεις ισως ν ηταν καλη ιδεα ενας ψυχολογος, ισως σε ανακουφιση
    Φταίει και ο πατέρας μου.
    Αλλα ολα συβέβησαν παράλληλα με το πρόβλημα υγείας που μου παρουσιάστηκε. Υποβλήθηκα σε αμέτρητες εξετάσεις και πήγα σε πολλους γιατρους μεχρι να βγει τελικη γνωμάτευση και να μου πουν πως θα το αντιμετωπίσω. Χειρουργήθηκα και η ψυχολογία μου είχε πέσει στα πατώματα. Το χειρότερο είναι ότι λίγες ώρες μέτα την επεμβαση με πηρε τηλεφωνο η μητέρα του κσι με ρώταγε εαν μπορω να κανω παίδια. Μου δημιουργησε ενοχές. Και σα να μην εφτανε αυτο εκατσε και είπε σε όλο το σόι της για το θεμα υγειας και με επαιρναν τηλεφωνα μου εστελναν μηνυματα. Της ειχα ζητησει ευγενικα να μην πει τιποτα σε κανεναν οχι γιατι ντρεπόμουν για αυτο που εχω αλλα γιατι δεν ενιωθα ετοιμοι να απανταώ σε καθε αδιακριτη ερώτησή τους. Μεχρι και τις τομες μου ηθελε να δει. Αναρωτιόμουν μηπως ειμαι εγω παραξενη. Αλλά για να μιλήσεις σε οποιονδηποτε για κατι δικο σου πρεπει να εχει κερδισει την εμπιστοσυνη σου, να νιωθεις ανετα....

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    119
    Καλά, αφού χωρίσατε όλα καλά
    Θα βρεις άλλο κελεπούρι, θα τα θυμάσαι αυτά και θα γελάς

    Μην στεναχωριέσαι. Να χαίρεσαι που τελείωσε. Μια χαρά είσαι!

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Χωρισμος
    By Λιβ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 41
    Last Post: 10-04-2018, 14:19
  2. χωρισμος
    By eleni 99 in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 9
    Last Post: 02-12-2013, 15:23
  3. ΧΩΡΙΣΜΟΣ
    By giorgoszik in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 94
    Last Post: 09-08-2012, 23:40
  4. ΧΩΡΙΣΜΟΣ
    By kely in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 27
    Last Post: 04-06-2010, 00:13
  5. ΧΩΡΙΣΜΟΣ
    By kimkara in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 31-01-2010, 15:45

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •