Τι είδους σχέση έχω με έναν φίλο μου - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 32
  1. #16
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εσυ, θα ηθελες να ειναι ερωτικο ολο αυτο;
    Όχι δε θα θελα. Βασικά μαρέσει η σχέση που έχουμε αλλά νιώθω ότι είναι περίεργη. Δεν ξέρω εγώ αν τα βλέπω άσπρο μαύρο τα πράγματα. Μας είχε πει και κάποιος σε μια παρέα ότι τσακωνόμαστε σαν ζευγάρι και γελάγαμε. Ίσως είμαστε πολύ αγαπησιάρηδες και οι 2. Και ταινίες βλέπουμε μαζί και καθόμαστε σχεδόν αγκαλία κάποιες φορές αν βολευτούμε. Αλλά ερωτικό ενδιαφέρον από εμένα δεν υπάρχει (και θεωρώ ούτε από αυτόν). Θα μπορούσε να είναι αυτό που λέμε πλατωνικός έρωτας δεν ξέρω. Απλά με προβληματίζει.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Έχεις καταλάβει σε τι φόρουμ βρίσκεσαι; Εδώ βρήκες να κάνεις την πλάκα σου; Μια έχεις σχέση, μια δεν έχεις και τώρα θα μας πεις ότι θες και τον φιλο σου. Από εμάς τι θες? Να γελάς μαζί μας που παίρνουμε ένα άνθρωπο στα σοβαρα; Γελά απλά μην κάνεις θόρυβο εδώ στο φόρουμ.

  3. #18
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Έχεις καταλάβει σε τι φόρουμ βρίσκεσαι; Εδώ βρήκες να κάνεις την πλάκα σου; Μια έχεις σχέση, μια δεν έχεις και τώρα θα μας πεις ότι θες και τον φιλο σου. Από εμάς τι θες? Να γελάς μαζί μας που παίρνουμε ένα άνθρωπο στα σοβαρα; Γελά απλά μην κάνεις θόρυβο εδώ στο φόρουμ.
    δεν κάνω θόρυβο απλώς μίλησα για κάποια προβλήματα που με απασχολούν. Δεν γελάω με κανέναν.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by Kynodontas View Post
    δεν κάνω θόρυβο απλώς μίλησα για κάποια προβλήματα που με απασχολούν. Δεν γελάω με κανέναν.
    Μπορείς να πεις όλα τα προβληματα σου.. Κανένας δεν θα σε κρίνει. Το θέμα είναι τι είναι αλήθεια και τι όχι. Ίσως να ήταν καλό να πας στο άλλο θέμα που ψάχνεις κοπέλα να σχολιάσεις αυτά που ειπώθηκαν.
    *κι εννοείται δεν αναφέρομαι στο γεγονός ότι μπορεί να θες τον φίλο σου.. Αναφέρομαι ότι σε κάθε σου θέμα λες και κάτι διαφορετικό πχ Έχω σχέση.. Και μετά ανοίγεις θέμα και λες ότι ψάχνεις κοπέλα κτλ.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,599
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Μπορείς να πεις όλα τα προβληματα σου.. Κανένας δεν θα σε κρίνει. Το θέμα είναι τι είναι αλήθεια και τι όχι. Ίσως να ήταν καλό να πας στο άλλο θέμα που ψάχνεις κοπέλα να σχολιάσεις αυτά που ειπώθηκαν.
    *κι εννοείται δεν αναφέρομαι στο γεγονός ότι μπορεί να θες τον φίλο σου.. Αναφέρομαι ότι σε κάθε σου θέμα λες και κάτι διαφορετικό πχ Έχω σχέση.. Και μετά ανοίγεις θέμα και λες ότι ψάχνεις κοπέλα κτλ.
    ψαχνω κολλητο γιατι ειμαι μονος , και μετα ανοιγεις θεμα οτι εχεις εναν κολλητο που τριγυρνατε μισογυμνοι και αγκαλιαζεστε και κοιμαστε στο ιδιο κρεβατι και σε παρηγορει για οτιδηποτε και ειναι κοντα σου...

  6. #21
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ψαχνω κολλητο γιατι ειμαι μονος , και μετα ανοιγεις θεμα οτι εχεις εναν κολλητο που τριγυρνατε μισογυμνοι και αγκαλιαζεστε και κοιμαστε στο ιδιο κρεβατι και σε παρηγορει για οτιδηποτε και ειναι κοντα σου...
    To μισό και βάλε χρόνο είναι εκτός Ελλάδας και η μεγαλυτερη επαφη μας ειναι μεσω υπολογιστή για αυτό. Δεν μπορώ να του πω μια μερα ελα σπιτι μου γιατι πολυ απλα λειπει. Η να βγουμε μαζι ενα βραδυ.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by Kynodontas View Post
    To μισό και βάλε χρόνο είναι εκτός Ελλάδας και η μεγαλυτερη επαφη μας ειναι μεσω υπολογιστή για αυτό. Δεν μπορώ να του πω μια μερα ελα σπιτι μου γιατι πολυ απλα λειπει. Η να βγουμε μαζι ενα βραδυ.
    Κριμαςςςςςςςς

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    “Κυνόδοντας” Απο τις πιο ωραίες ταινίες έχω να πω εγώ!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by kafedrakos View Post
    “Κυνόδοντας” Απο τις πιο ωραίες ταινίες έχω να πω εγώ!
    Γειά σου τρελό αγόρι

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Εσυ γιωργη δεν έχει τύχει να κοιμηθείς με ένα κολλητό σου απλά φορώντας εσώρουχο;;;

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by kafedrakos View Post
    Ε τότε τι μας λες πιο πάνω;;;;;
    Είπα πολλά.. Ποιο λες εσύ;

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Να αφήσεις το παιδί ήσυχο να πει τον προβληματισμό του, να νοιωσει καλύτερα....

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Είμαι άκαρδος.. Τιμώρησε με.

    Απλά δεν κατάλαβα τελικά τι τον προβληματίζει.. Έχει σχέση? Δεν έχει? Έχει φίλους? Δεν έχει? Παρηγορεί ο ένας τον άλλον ή είναι μακριά και δεν μπορούν;
    Έχω αγωνία

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    206
    Ας σταματήσουμε τις τρολιές τώρα όμως, φτάνει...
    Και εσυ τρολ και εγώ τρολ..

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,599
    Quote Originally Posted by Kynodontas View Post
    To μισό και βάλε χρόνο είναι εκτός Ελλάδας και η μεγαλυτερη επαφη μας ειναι μεσω υπολογιστή για αυτό. Δεν μπορώ να του πω μια μερα ελα σπιτι μου γιατι πολυ απλα λειπει. Η να βγουμε μαζι ενα βραδυ.
    ισχυει το ιδιο και για την κοπελα σου; τον μισο χρονο ειναι εκτος και ψαχνεις μια για τα ρεπα της;

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 143
    Last Post: 17-05-2017, 20:00
  2. Replies: 0
    Last Post: 13-01-2011, 21:11
  3. Πως βοηθαμε εναν φιλο με κρισεις πανικου??
    By Φωτεινη! in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 28
    Last Post: 17-10-2010, 16:51
  4. Εχασα εναν στενο παιδικο μου φιλο
    By Winston_man in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 6
    Last Post: 31-03-2008, 16:06
  5. Βοήθεια σε εναν φίλο!
    By a_friend in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 21-10-2006, 21:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •