Χίλια κομμάτια.. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23
  1. #16
    hlias1988
    Guest
    εγω εχω εξαρτηση συναισθηματικη και οικονομικη απο την οικογενεια μου... το ξερω αυτο δεν μπορει να διαρκεσει για πολυ....

  2. #17
    hlias1988
    Guest
    επισης κοιταω τι κανουν οι αλλοι να το κανω και εγω... δεν κοιταω τον ευατο μου...

  3. #18
    Antonis8
    Guest
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Ότι δεν συνενουμαστε είναι το μόνο σίγουρο αφού απ οτι έχουμε πει κρατας αυτο που σε βολεύει...

    Την επόμενη φορά που θα ανοίξεις κάποιο θέμα κοίτα να μην το μ ετανοιωσεις μετα και το σβήσεις...

    Ειλικρινά άδικος κόπος να ασχολείται κάποιος....

    Σου εύχομαι μόνο να βρεις επιτέλους τον τρόπο να βγεις από όλο αυτό .....
    Σωστή.....

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Ότι δεν συνενουμαστε είναι το μόνο σίγουρο αφού απ οτι έχουμε πει κρατας αυτο που σε βολεύει...

    Την επόμενη φορά που θα ανοίξεις κάποιο θέμα κοίτα να μην το μ ετανοιωσεις μετα και το σβήσεις...

    Ειλικρινά άδικος κόπος να ασχολείται κάποιος....

    Σου εύχομαι μόνο να βρεις επιτέλους τον τρόπο να βγεις από όλο αυτό .....
    Δεν το μετάνιωσα ρο σβηνω γιατι μπαίνει και τα διαβάζει. Και δεν θέλω να ξέρει τι νιωθωκ πως είμαι. Τότε μην ασχολείσαι μς τα θεματα μου, ποτε δεν μετάνιωσα για το χωρισμό μου απλα δεν πιστεύω πως είναι σωστό μετά απο τόσα χρόνια να μου φερθεί ετσι. Δεν ξέρω εσύ τι καταλάβες ειλικρινά.

  5. #20
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by vickie_victoria View Post
    Δεν το μετάνιωσα ρο σβηνω γιατι μπαίνει και τα διαβάζει. Και δεν θέλω να ξέρει τι νιωθωκ πως είμαι. Τότε μην ασχολείσαι μς τα θεματα μου, ποτε δεν μετάνιωσα για το χωρισμό μου απλα δεν πιστεύω πως είναι σωστό μετά απο τόσα χρόνια να μου φερθεί ετσι. Δεν ξέρω εσύ τι καταλάβες ειλικρινά.

    Οταν το εγραψες δεν το σκεφτηκες αυτο?
    μετα απο σου ηρθε η φωτιση?

    πραγαματικα Βικυ με καθε σου μηνυμα επιβεβαιωνεις οτι εισαι αλλου για αλλου...

    αν δεν θες να σχολειασω να μην μπαινεις στην διαδικασια να απαντας και να δικαιολογισε με αστεια επιχειρηματα ...

    Ειμαι εδω διαβαζω και το τι θα κανω θα το αποφασισω εγω ,υποδείξεις αλλου με πολυ ευγινικο τροπο και μην το συνεχιζεις αλλο......

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Οταν το εγραψες δεν το σκεφτηκες αυτο?
    μετα απο σου ηρθε η φωτιση?

    πραγαματικα Βικυ με καθε σου μηνυμα επιβεβαιωνεις οτι εισαι αλλου για αλλου...

    αν δεν θες να σχολειασω να μην μπαινεις στην διαδικασια να απαντας και να δικαιολογισε με αστεια επιχειρηματα ...

    Ειμαι εδω διαβαζω και το τι θα κανω θα το αποφασισω εγω ,υποδείξεις αλλου με πολυ ευγινικο τροπο και μην το συνεχιζεις αλλο......
    Βρε αντε ασε μας από κει θα μου πείς και τι θα κάνω.. Άμα θέλω τσ κρατάω κ άμα θέλω τα σβήνω. Ούτε κ με νοιάζει η άποψη σου. Ήθελα να το γράψω το έκανα ήθελα να το σβήσω το έσβησα, την άδεια σου δεν θα πάρω. Αστεία σου φαίνονται εσένα κορίτσι μου. Μην ασχολείσαι άλλο μαζί μου και μην ανακατευεσαι στο τι κάνω και τι δεν κανω.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Σωστή.....
    Αντώνη κοίτα τον εαυτό σου καλύτερα που δεν σηκώνεις μύγα στο σπαθί σου..

  8. #23
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    11
    Βίκυ, καλησπέρα.
    Ονομάζομαι Πάνος. Είναι ειλικρινά insane το ότι την ημέρα που αποφάσισα και βρήκα χρόνο να γράψω σε ένα ποστ μου με τίτλο "νιώθω χίλια κομμάτια" (μετά από έναν χρόνο) έπεσα εντελώς τυχαία στο δικό σου με ακριβώς τον ίδιο τίτλο. Συνεπώς δεν μπορώ αν μή τι άλλο να σου απαντήσω. ( ωστόσο διάβασε και το δικό μου ίσως στο τελεταίο ποστ μου να βρεις ακριβώς αυτό που χρειάζεσαι!)

    Διάβασα λίγο τις συζητήσεις σας πιο πάνω. Άκου κάτι Βίκυ και σταμάτα να λες " αυτός μου έστειλε, αυτός αυτός αυτός κλπ κλπ " . ΉΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ, ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΟΥ που του απάντησες ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΧΩΡΙΣΜΟ, είναι ΕΠΙΛΟΓΗ σου που είσαι εδώ τώρα και "κλαίγεσαι".

    Πίστεψε με υπάρχουν πολύ πιο σημαντικά πράγματα να κάνεις από το να είσαι πίσω απο έναν υπολογιστή και να ψάχνεις απαντήσεις στις ερωτήσεις που ούτε εσύ η ίδια δεν έχεις κάνει στον ίδιο σου τον εαυτό. Βάλε ένα κρασάκι απόψε, βγες στο μπαλκόνι σου, πιες το. ΑΝΑΡΩΤΗΣΟΥ γιατί έφτασες εδώ που έφτασες και μην ρίχνεις το blame στους άλλους. Βρες που ήσουν ΛΑΘΟΣ εσύ. Όχι λάθος στη πρώην σχέση σου, αλλά λάθος με τον ίδιο σου τον εαυτό, με τις επιλογές του, με τα αρνητικά του και αφιέρωσε χρόνο σε εσένα. ΟΥΤΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ, ΟΥΤΕ ΣΤΟΥΣ ΓΚΟΜΕΝΟΥΣ, ΟΥΤΕ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ, ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ.

    Καλή συνέχεια.!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. εμμονη με συγκεκριμενα κομματια?
    By dimitrisgr in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 13-05-2020, 20:07
  2. Αγοραφοβία (;) και χιλια μυρια
    By NikolaosAr in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 3
    Last Post: 08-06-2018, 22:21
  3. Ο ανθρωπος με τα χιλια προσωπα..
    By Confused889 in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 22
    Last Post: 02-03-2018, 14:57
  4. Πώς να μαζέψω τα κομμάτια μου ;
    By samantha26 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 102
    Last Post: 29-08-2017, 13:58
  5. Πως μαζευονται τα κομμάτια?
    By blackcat in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 23
    Last Post: 28-10-2011, 23:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •