δεν αντεχω την κριτικη ,γιατι?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197

    δεν αντεχω την κριτικη ,γιατι?

    παιδια αφου εχω απαλλαγει 30 τοις εκατο απο τις ιδεες γιατι εκει που παω να χαρω να πανηγυρισω ερχομαι στο μηδεν στο τιποτα σκεφτομενη το τι θα πει ο κοσμος.Αν θα με πει ασχημη η μετρια .Γιατι εδω και 3 μερες νιωθω και ειμαι ενα τιποτα να εχω και αυτο απο πανω?Να παω μια βολτα να περασει η κριση μηπως μου ερθει το κεφι αλλα δε μπορω σκεφτομενη το αν θα ακουσω η δω κατι?Γιατι να με φοβιζει τοσο πολυ να με τρομοκρατει η ιδεα της κριτικης του κοσμου???Εφτασα παλι στο τιποτα και φοβαμαι μη κανω παλι τιποτα.........αλλα δε ξερω .....εχασα το χαμογελο μου,το ενδιαφερον μου για ατ πραγματα που αγαπω δεν αντεχομαι εσκασα παλι.ΟΚ να νιωθω ενα τιποτα το κενο αλλα οχι παιδια και να φοβαμαι τη κριτικη............:(

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    294
    afrula dokimase na kaneis pragmata!asxolisou pragmatika me kati.na exeis olo to myalo sou stin asxolia pou tha kaneis!kinisou...mi skeftesai!!!!!!!!!prepei na fygeis apo to faulo kyklo pou exeis mpleksei!!!
    esy dn vgaineis gt fovasai oti tha se poun asximi h\'tha sou kanoun kritiki,etsi omws meneis mesa (kati pou dn s\'aresei)k skeftesai pio poly to provlima sou...k meta toubalin pali apo tin arxi!spase to faulo kyklo!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    1,197
    Αυτο προσπαθουσα zouzounitsa αλλα με πηρε απο κατω 2 με 3 μερες τωρα .Αισθανομαι καλυτερα τωρα.Μαλλον η σιγουρα καλυτερα μεγαλοποιω τα πραγματα.Πρεπει να καταλαβω οτι στη καταθλιψη και στα διαστηματα που ειμαι χαλια δε πρεπει να καθομαι μεσα ,ομως μερικες φορες το εχω αναγκη.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    8
    Καλημερα. Θα ηταν ενδιαφερον αν δεν εχεις προβλημα, να παραθεσεις τι αλλο σε ενοχλει, τι αλλο σε εμποδιζει να ξεδιπλωσεις την προσωπικοτητα σου. Καθε ανθρωπος εχει ενα θεμα με την κριτικη των αλλων, αλλα αν νομιζεις οτι αυτο σου δημιουργει μεγαλο προβλημα στην καθημερινοτητα σου, ισως θα ηταν χρησιμο να μας δωσεις περισσοτερα στοιχεια για τον εαυτο σου. Αν παλι ειναι κατι περιστασιακο και οχι επαναλαμβανομενο, τοτε δεν υπαρχει λογος να ανησυχεις, ειναι κατι φυσιολογικο και σιγουρα βρισκεις τροπους να ανταπεξερχεσαι

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •