Προβλημα στο μεγαλωμα των γυναικων - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 69
  1. #31
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    στην κοινωνια μας, ενας αντρας ειναι πολυ ευκολο να ειναι αποτυχημενος, αρκει να ειναι ανεργος, η πολυ κοντος η να ντρεπεται να κανει το πρωτο βημα για την δημιουργια μιας σχεσεως.
    πραγματα που δηλαδη για μια γυναικα δεν εχουν καμμια σημασια, γιατι μια κοντουλα η ανεργη η που ντρεπεται να πλησιασει εναν αντρα μια χαρα θα κανει σεξακι και θα καλοπαντρευτει.
    για αυτο οταν συγκρινεις αντρες και γυναικες να το κανεις με τα ιδια μετρα και σταθμα
    θα μπορεσεις;
    εγω νομιζω πως οχι, δεν θα το καταφερεις ποτε σου
    τι αλλο θα ακουουμε εδω μεσα πραγματικα .............

    ολα αυτα που γραφεις δεν αξιζουν ουτε καν να σχολιαστουν και ειναι κριμα γιατι λεγονται δημοσια και τα διαβαουν αρκετοι ευαλωτοι χαρακτηρες και μπορει να επηρεαστουν....

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Έχω τρομαξει πραγματικά με τα μυαλά που κουβαλάτε κάποιοι. Μάλλον η μόνη σας συντροφιά είναι η μοναξιά και η μιζέρια.

    Θέλετε απλά να ρίξετε κάπου ευθύνες που είστε μόνοι. Φταίει που είστε άνεργοι, φταίει που οι γυναικες μπορούν να πάρουν ότι θέλουν χρησιμοποιώντας το σεξ, φταίει ο ανάδρομος Ερμής, φταίει ο ήλιος, η ζέστη και όχι εσείς. Όπως μια γυναίκα μπορεί να χρησιμοποιήσει το σώμα της για να κερδίσει κάτι έτσι μπορεί και ένας άντρας να χρησιμοποιήσει το δικό του σώμα. Αλλα μάλλον θεωρείτε όλους τους άντρες τόσο χαζούς που μπορούν οι γυναίκες να τους κάνουν ότι θέλουν. Στην ουσία δεν υποτιμάτε τις γυναίκες αλλά το δικό μας φύλο.
    Η συμπεριφορά του κάθε ανθρώπου δεν έχει να κάνει με το φύλο του αλλά με την προσωπικότητα του, τα βιώματα του και τις εμπειρίες του.
    Για τις αποτυχίες μας φταίμε εμείς και μόνο εμείς. Ποια γυναίκα θα σταθεί δίπλα απο ένα άντρα που σκέφτεται έτσι; Μόνο οι γυναίκες που περιγράφετε, γιατί μόνο αυτό θα κοιτάξουν σε εσάς.. Δεν βλέπετε κάτι άλλο στον εαυτό σας που θα μπορούσε να τραβήξει την προσοχή μιας γυναίκας οπότε ποντάρετε εκεί. Ναι υπάρχουν γυναίκες που σκέφτονται και φέρονται έτσι.. Αλλα υπάρχουν κι άντρες που το κάνουν. Βγείτε έξω στην κοινωνία, ανοίξετε τα μάτια και το μυαλό σας.. Ισως έτσι θα μάθετε να σέβεστε πρώτα τους άντρες (αφού τους θεωρείτε ηλιθιους που τρέχουν πίσω από ένα μ....) και μετά τις γυναίκες που νομίζετε ότι με το μ.... τους κερδίζουν ότι θέλουν.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    τι αλλο θα ακουουμε εδω μεσα πραγματικα .............

    ολα αυτα που γραφεις δεν αξιζουν ουτε καν να σχολιαστουν και ειναι κριμα γιατι λεγονται δημοσια και τα διαβαουν αρκετοι ευαλωτοι χαρακτηρες και μπορει να επηρεαστουν....
    ποναει η αληθεια για αυτο.
    κακα τα ψεμματα, η κοινωνια εχει πολυ μικροτερες απαιτησεις απο την γυναικα απο οτι απο εναν αντρα.
    αμα θες πες μας που διαφωνεις αλλα μιας και που εγραψες οτι δεν αξιζει να σχολιαστουν, δεν περιμενω απαντηση σου παρα μονο σιωπη

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by george1520 View Post

    Θέλετε απλά να ρίξετε κάπου ευθύνες που είστε μόνοι. Φταίει που είστε άνεργοι, φταίει που οι γυναικες μπορούν να πάρουν ότι θέλουν χρησιμοποιώντας το σεξ, Όπως μια γυναίκα μπορεί να χρησιμοποιήσει το σώμα της για να κερδίσει κάτι έτσι μπορεί και ένας άντρας να χρησιμοποιήσει το δικό του σώμα. .
    χμ.....
    πιστευω καταλαβαινεις οτι στο σεξ νικα αυτος που το εχει μικροτερη αναγκη. και αυτες ειναι οι γυναικες. για αυτο παντα περνουν οτι θελουν μεσω του σεξ, για αυτο αυτες αποφασιζουν ποτε θα γινει σεξ και οχι ο αντρας. για αυτο υπαρχουν πορνες και οχι πορνοι.
    γιατι ο μεσος αντρας ως τα 25-30 εχει συνεχως στυση δεν μπορει να κοιμηθει τα βραδια για αυτον τον λογο, ξυπνα με στυση το πρωι για σχολειο η την δουλεια και οταν δει γυναικειο σωμα η απλα το φανταστει του ξανασηκωνεται.
    το μονο και πολυ σημαντικο οπλο του αντρα στις σχεσεις του με τις γυναικες ειναι η δεσμευση.
    οσο για το σωμα του, τι να σου πω, εαν ηταν ετσι θα εβλεπες γυναικες να κοιταζουν τους ωραιους στον δρομο αλλα δεν συμβαινει ποτε αυτο.
    ενας αντρας με το σωμα του δεν μπορει να κερδισει σχεδον τιποτα μια γυναικα τα παντα για αυτην και τους απογονους της.
    εδω να κανω την διευκρινηση οτι μια γυναικα μπορει να ειναι επιθυμητη η οχι απο καθαρη τυχη, γιατι ετσι γεννηθηκε ας πουμε ομορφη και οχι ασχημη, ενας αντρας για να ειναι επιθυμητος πρεπει να κοπιασει πολυ με διαφορους τροπους.

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,374
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    στην κοινωνια μας, ενας αντρας ειναι πολυ ευκολο να ειναι αποτυχημενος, αρκει να ειναι ανεργος, η πολυ κοντος η να ντρεπεται να κανει το πρωτο βημα για την δημιουργια μιας σχεσεως.
    πραγματα που δηλαδη για μια γυναικα δεν εχουν καμμια σημασια, γιατι μια κοντουλα η ανεργη η που ντρεπεται να πλησιασει εναν αντρα μια χαρα θα κανει σεξακι και θα καλοπαντρευτει.
    για αυτο οταν συγκρινεις αντρες και γυναικες να το κανεις με τα ιδια μετρα και σταθμα
    θα μπορεσεις;
    εγω νομιζω πως οχι, δεν θα το καταφερεις ποτε σου
    Λες βλακείες για να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα ως συνήθως... Μια χαρά απαιτήσεις έχουν κι οι άντρες απ' τις γυναίκες και δεν τις ταΐζει κανείς αφού δουλεύουν...

    Αυτό που δεν θα καταφέρεις εσύ ποτέ σου είναι να βρεις γυναίκα λόγω του παλιοχαρακτήρα σου...
    Κάτσε να κλάψεις τώρα πάλι με την ανεπάρκεια σου, εγώ σε βαρέθηκα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #36
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ποναει η αληθεια για αυτο.
    κακα τα ψεμματα, η κοινωνια εχει πολυ μικροτερες απαιτησεις απο την γυναικα απο οτι απο εναν αντρα.
    αμα θες πες μας που διαφωνεις αλλα μιας και που εγραψες οτι δεν αξιζει να σχολιαστουν, δεν περιμενω απαντηση σου παρα μονο σιωπη
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    χμ.....
    πιστευω καταλαβαινεις οτι στο σεξ νικα αυτος που το εχει μικροτερη αναγκη. και αυτες ειναι οι γυναικες. για αυτο παντα περνουν οτι θελουν μεσω του σεξ, για αυτο αυτες αποφασιζουν ποτε θα γινει σεξ και οχι ο αντρας. για αυτο υπαρχουν πορνες και οχι πορνοι.
    γιατι ο μεσος αντρας ως τα 25-30 εχει συνεχως στυση δεν μπορει να κοιμηθει τα βραδια για αυτον τον λογο, ξυπνα με στυση το πρωι για σχολειο η την δουλεια και οταν δει γυναικειο σωμα η απλα το φανταστει του ξανασηκωνεται.
    το μονο και πολυ σημαντικο οπλο του αντρα στις σχεσεις του με τις γυναικες ειναι η δεσμευση.
    οσο για το σωμα του, τι να σου πω, εαν ηταν ετσι θα εβλεπες γυναικες να κοιταζουν τους ωραιους στον δρομο αλλα δεν συμβαινει ποτε αυτο.
    ενας αντρας με το σωμα του δεν μπορει να κερδισει σχεδον τιποτα μια γυναικα τα παντα για αυτην και τους απογονους της.
    εδω να κανω την διευκρινηση οτι μια γυναικα μπορει να ειναι επιθυμητη η οχι απο καθαρη τυχη, γιατι ετσι γεννηθηκε ας πουμε ομορφη και οχι ασχημη, ενας αντρας για να ειναι επιθυμητος πρεπει να κοπιασει πολυ με διαφορους τροπους.
    περαν απο την σιωπη μου που πιστεψε με ειναι καλυτερα απο τα αρχισω να μιλαω θα εχεις και το γελιο μου τωρα....

    πραγματικα συνεχισε να εκφραζεις τις αποψεις σου μου φτιαχνουν την μερα ....

    ειλικρινα τωρα πες μας κανεις πλακα ....δεν γινεται την σημερων ημερα να υπαρχουν τετοια μυαλα ....

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    χμ.....
    πιστευω καταλαβαινεις οτι στο σεξ νικα αυτος που το εχει μικροτερη αναγκη. και αυτες ειναι οι γυναικες. για αυτο παντα περνουν οτι θελουν μεσω του σεξ, για αυτο αυτες αποφασιζουν ποτε θα γινει σεξ και οχι ο αντρας. για αυτο υπαρχουν πορνες και οχι πορνοι.
    γιατι ο μεσος αντρας ως τα 25-30 εχει συνεχως στυση δεν μπορει να κοιμηθει τα βραδια για αυτον τον λογο, ξυπνα με στυση το πρωι για σχολειο η την δουλεια και οταν δει γυναικειο σωμα η απλα το φανταστει του ξανασηκωνεται.
    το μονο και πολυ σημαντικο οπλο του αντρα στις σχεσεις του με τις γυναικες ειναι η δεσμευση.
    οσο για το σωμα του, τι να σου πω, εαν ηταν ετσι θα εβλεπες γυναικες να κοιταζουν τους ωραιους στον δρομο αλλα δεν συμβαινει ποτε αυτο.
    ενας αντρας με το σωμα του δεν μπορει να κερδισει σχεδον τιποτα μια γυναικα τα παντα για αυτην και τους απογονους της.
    εδω να κανω την διευκρινηση οτι μια γυναικα μπορει να ειναι επιθυμητη η οχι απο καθαρη τυχη, γιατι ετσι γεννηθηκε ας πουμε ομορφη και οχι ασχημη, ενας αντρας για να ειναι επιθυμητος πρεπει να κοπιασει πολυ με διαφορους τροπους.
    Έτσι σκέφτεσαι εσύ... Κόβω το κεφάλι μου ότι είσαι μόνος.. Και κάπου πρέπει να ρίξεις τις ευθυνες σου.. Η απαντηση μου για όλα τα σχόλια σου και σχόλια όσων σκέφτονται σαν εσένα βρίσκεται στο άλλο μου ποστ. Καλό υπόλοιπο

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    ενταξει, παιδια, παντως εγω συμφωνω με τον ............εαυτο μου και τα βρισκω ολα πολυ λογικα, τωρα εαν εσεις τα βρισκετε ολα λαθος τι να γινει!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    ενταξει, παιδια, παντως εγω συμφωνω με τον ............εαυτο μου και τα βρισκω ολα πολυ λογικα, τωρα εαν εσεις τα βρισκετε ολα λαθος τι να γινει!
    ΥΓ ναι γιωργο εχει δικιο σχετικα με την μοναξια

  10. #40
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ενταξει, παιδια, παντως εγω συμφωνω με τον ............εαυτο μου και τα βρισκω ολα πολυ λογικα, τωρα εαν εσεις τα βρισκετε ολα λαθος τι να γινει!
    το να συμφωνεις με τον ευατο σου οπως λες ειναι δικαίωμά σου .
    αλλα καλο ειναι οταν εχουμε θεματακια και νοιωθουμε μονοι ή δεν ειμαστε ικανοποιημενοι απο την ζωη μας να εχουμε τις κεραίες μας ανοιχτες και να επεξεργαζομαστε και μια διαφορετικη αποψη, που οπως βλεπεις δεν την εχουν και λιγοι...
    Ισως ετσι τοτε αλλαξουμε λιγακι αποψεις ,ωστε να μας βοηθησουν πολυ στο να δουμε καποια πραγματα κομβικα για την ζωη μας, με αλλο ματι.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Καθομαι χτες Καπνικαρεα,. Ερχεται διπλα μου παρεα αγορια κοριτσια 15 χρονων. Αρχιζει η μια. "Με ρωτησε ο ταδε αν θα εκανα κατι μαζι του αλλα δε θελει σχεση. Εκανα κατι με τον χ. Μου εστειλε ο πρωην γιατι χωρισαμε. Ηταν θαυμα που κρατησα σχεση εξι μηνες. Συνηθως κρατανε μεχρι δυο. Βγηκα με τον ψ, βγηκα με τον ζ, ειχα βγει με τον ν...". Ενας κυκεωνας απο πεη η ζωη τους. Ετσι τις μεγαλωνουν σημερα οι μαναδες και αμα ψελλισει τιποτα ο πατερας του λενε σκασε εσυ!

    Εγω στην ιδια ηλικια πηγαινα μεχρι το σχολειο να παιξω μπαλα και εστελνε ο πατερας μου τον αδερφο μου να με παρακολουθησει και να ερθει να μου πει "τζα" στη μεση του παιχνιδιου για να ξερω οτι παρακολουθουμαι. Μου ελεγε οτι βαζει και ντετεκτιβ.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Ορεστη πραγματικα θα θελα την ημερα που θα βρεις μια να σου ανοίξει τα μάτια (με οτι συνεπάγεται αυτό που λέω....)
    και μετα να σε δω τι θα λες ...

    Ξερω βεβαια πως θα εισαι, αλλα ετσι απο "στατιστικη ερευνα" να δουμε........
    Τα ματια μου ειναι ορθανοιχτα... απο το σοκ!

    Εχω διαβασει mgtow, εχω διαβασει pua, εχω διαβασει red pill, black pill... Ποτε δεν πιστεψα οτι τα πραγματα μπορει να ειναι τοσο σοβαρα. Ο κοσμος να ειναι τοσο λαθος φτιαγμενος. Κι ομως, καθε μερα, επαληθευονται οι χειροτεροι φοβοι μου. Συντριβονται οι ελπθδες μου.

  13. #43
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Καθομαι χτες Καπνικαρεα,. Ερχεται διπλα μου παρεα αγορια κοριτσια 15 χρονων. Αρχιζει η μια. "Με ρωτησε ο ταδε αν θα εκανα κατι μαζι του αλλα δε θελει σχεση. Εκανα κατι με τον χ. Μου εστειλε ο πρωην γιατι χωρισαμε. Ηταν θαυμα που κρατησα σχεση εξι μηνες. Συνηθως κρατανε μεχρι δυο. Βγηκα με τον ψ, βγηκα με τον ζ, ειχα βγει με τον ν...". Ενας κυκεωνας απο πεη η ζωη τους. Ετσι τις μεγαλωνουν σημερα οι μαναδες και αμα ψελλισει τιποτα ο πατερας του λενε σκασε εσυ!

    Εγω στην ιδια ηλικια πηγαινα μεχρι το σχολειο να παιξω μπαλα και εστελνε ο πατερας μου τον αδερφο μου να με παρακολουθησει και να ερθει να μου πει "τζα" στη μεση του παιχνιδιου για να ξερω οτι παρακολουθουμαι. Μου ελεγε οτι βαζει και ντετεκτιβ.
    Καλά τα λες αλλα το είπες και μόνος σου. Ο τάδε της είπε ότι δεν θέλει σχέση. Και αυτός ο τάδε μπορεί να είναι ο Χ, ο Ψ ο Ω και τα περισσότερα γράμματα της αλφαβητας......

    Αν μια κοπέλα θέλει σχέση αναγκαστικά θα βγει με πολλους για να το βρει. Και σε αυτή τη περίπτωση δεν φταίνε απαραίτητα τόσο οι γυναίκες.

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Τα ματια μου ειναι ορθανοιχτα... απο το σοκ!

    Εχω διαβασει mgtow, εχω διαβασει pua, εχω διαβασει red pill, black pill... Ποτε δεν πιστεψα οτι τα πραγματα μπορει να ειναι τοσο σοβαρα. Ο κοσμος να ειναι τοσο λαθος φτιαγμενος. Κι ομως, καθε μερα, επαληθευονται οι χειροτεροι φοβοι μου. Συντριβονται οι ελπθδες μου.
    Εάν μια κοπέλα βγει μαζί σου και εσύ θες να το παίξεις γοης και το στυλ που πουλάει σήμερα: "ξέρεις εγώ δεν θέλω σχέση....." τότε αν αυτή θέλει σχεση θα βγει και με σένα και με τον Κώστα και τον Μήτσο και τον Βαγγέλη. Μέχρι να βρει τον ένα να κάνει σχέση. Δεν έχουν όλα τα νομίσματα μια όψη

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Δεν ισχυει αυτο. Εγω δεν καταλαβα απο την κουβεντα οτι βγηκαν. Απλα ηταν καποιος που ηξερε. Μπορει να της εστειλε DM στο insta. Εκει γινεται ολο το παιχνιδι σημερα. Εχουν 100+ followers η καθεμια και επιλεγει.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. Σχεση γυναικών με σεξ
    By andy87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 29-10-2013, 13:09
  2. Replies: 10
    Last Post: 01-04-2013, 19:54
  3. ξυλοδαρμος γυναικων
    By ram in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 58
    Last Post: 19-06-2011, 11:39
  4. την γνωμη των γυναικων
    By selas-selas in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 76
    Last Post: 25-10-2010, 12:37
  5. Βία εναντίον των γυναικών
    By so_logoth in forum Κακοποίηση
    Replies: 0
    Last Post: 08-06-2006, 19:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •