Έχετε καμία ιδέα;;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040

    Έχετε καμία ιδέα;;

    Γειά σας.. Εδώ κ 5 μέρες έχω πρόβλημα προσανατολισμόυ δλδ πάω πχ εξω κ όταν γύρναω δεν μπορω να προσαρμοστω στο μυαλό μου γυρνάνε οι εικόνες απο πριν νιώθω περίεργα τον εαυτο μου στο χωρο... Επισης έχω αυτόν τον πονο στο ιδιο σημείο στο κεφαλι πανω απο το ματι και αριστερα ψηλά στο κεφάλι και συνέχεια έχω υπνηλία κ τιναγματα. Να πω ότι είμαι διακοπες κ δεν μπορώ να πάω στο γιατρό.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    254
    Quote Originally Posted by vickie_victoria View Post
    Γειά σας.. Εδώ κ 5 μέρες έχω πρόβλημα προσανατολισμόυ δλδ πάω πχ εξω κ όταν γύρναω δεν μπορω να προσαρμοστω στο μυαλό μου γυρνάνε οι εικόνες απο πριν νιώθω περίεργα τον εαυτο μου στο χωρο... Επισης έχω αυτόν τον πονο στο ιδιο σημείο στο κεφαλι πανω απο το ματι και αριστερα ψηλά στο κεφάλι και συνέχεια έχω υπνηλία κ τιναγματα. Να πω ότι είμαι διακοπες κ δεν μπορώ να πάω στο γιατρό.
    Βίκυ από άγχος πως τα πας ;;;Το ελέγχεις με κάποιο τρόπο ;;Επίσης παίρνεις κάποια αγωγή για κάποιο ψυχικό νόσημα ;;Το πρόβλημα προσανατολισμού το δημιουργεί συνήθως το άγχος και οι πολλές σκέψεις.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    410
    Εκτός από όταν βγαινεις έξω ποτε ξανα σου συμβαίνει έχεις παρατηρήσει;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by MariLen233 View Post
    Εκτός από όταν βγαινεις έξω ποτε ξανα σου συμβαίνει έχεις παρατηρήσει;
    Συνήθως όταν αλλαζω μερος συμβαίνει κ πάω από το ενα στο αλλο. Αλλά παθαίνω κ διαταραχές γνωστικου τυπου δηλαδή να αναρωτιέμαι που βρίσκομαι κ ποιοι είναι αυτοι που είναι γυρω μου.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν ειναι ολοι οι δρομοι ζικ ζακ λογικο ειναι να μη μπορεις να προσανατολιστεις παρακαλω πολυ αν ειναι ισιοι ειναι σχετικα ευκολο αρκει να θυμασαι προς ποια κατευθυνση πηγενεις οπως η πυξιδα

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Το παθαίνω και εγώ που πάντα μου άρεσε να εξερευνώ νέους προορισμούς. Έτσι και βρεθώ σε δρόμο, γειτονιά μακριά από το σπίτι, όπου δεν έχω ξαναπάει με πιάνει ζάλη και φόβος

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by vickie_victoria View Post
    Γειά σας.. Εδώ κ 5 μέρες έχω πρόβλημα προσανατολισμόυ δλδ πάω πχ εξω κ όταν γύρναω δεν μπορω να προσαρμοστω στο μυαλό μου γυρνάνε οι εικόνες απο πριν νιώθω περίεργα τον εαυτο μου στο χωρο... Επισης έχω αυτόν τον πονο στο ιδιο σημείο στο κεφαλι πανω απο το ματι και αριστερα ψηλά στο κεφάλι και συνέχεια έχω υπνηλία κ τιναγματα. Να πω ότι είμαι διακοπες κ δεν μπορώ να πάω στο γιατρό.
    Οταν γινεται κανε μια σταση και απλα παρατηρησε γιατι γινεται αυτο.Αμα αγχωνεσαι ή νιωθεις καποιον πονο σε συγκεκριμενο σημειο.
    Αμα παρατηρησεις καποιον σωματικο πονο μολις γυρισεις απο διακοπες πηγαινε σε γιατρους ωρλ,οφθαλμιατρος,νευρολογο ς.
    Εγω το παθαινω φουλ αυτο απο θεμα υγειας.
    Ο πονος πανω απο το ματι και αριστερα ψηλα στο κεφαλι μου ακουγεται σαν καποιο προβλημα ρινικο καποια φλεγμονη ισως....

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by Mr.Disease View Post
    Οταν γινεται κανε μια σταση και απλα παρατηρησε γιατι γινεται αυτο.Αμα αγχωνεσαι ή νιωθεις καποιον πονο σε συγκεκριμενο σημειο.
    Αμα παρατηρησεις καποιον σωματικο πονο μολις γυρισεις απο διακοπες πηγαινε σε γιατρους ωρλ,οφθαλμιατρος,νευρολογο ς.
    Εγω το παθαινω φουλ αυτο απο θεμα υγειας.
    Ο πονος πανω απο το ματι και αριστερα ψηλα στο κεφαλι μου ακουγεται σαν καποιο προβλημα ρινικο καποια φλεγμονη ισως....
    Έχω υποτροπή στην ιγμοριτιδα βασικά ολη τη χρονιά μς παιδεύει δεν θεραπεύτηκε πλήρως κι εχω μονιμα βάρος και πονο στην αριστερή πλευρα κ αυτό πηγα στον οφθαλμίατρο γιατι πονουσε το ματι μου κ πανω απ το φρύδι κ με εξέτασε πριν λιγου3 μήνες κ μ λεει πάνε σε ωρλ έχεις ιγμοριτιδα και όντως πήγα κ είχα.. Πηρα την αγωγη κ ξαναπηγα μετα μ λεει σεν φαίνεται να έχεις τωρα.. Κ αγόρασα πρόσφατα ενα σπρέι για ιγμοριτιδα και εβγαζα πολυ πραγμα απο τα ιγμορεια τα οποια ολα αυτα μου κατέβαιναν στο λαιμο κ εμέναν εκεί κ μ δημιουργούσαν προβλημα κ νόμιζα πως εχω παλινδρομηση κ έτρεχα σε γαατρεντερολογο.. 2 μέρες που έκανα τη θεραπεία καθάρισε το αίσθημα βάρους στον οισοφάγο μετά ομως έσπασε το σπρέι κ δεν την ολοκλήρωσα τωρα που θα γυρίσω ια αγοράσω ξανα κ θα συνεχίσω τη θεραπεία της ιγμοριτιδας.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    16
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 13-07-2020 at 15:34.

Similar Threads

  1. Καμία ιδέα για να κοιμηθώ χωρίς φόβο και νωρίς?
    By Den3erwGiatiSeEmena in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 14-04-2018, 07:54
  2. Εχετε καμια καλή κωμωδια να ξεχαστουμε?
    By Inside out in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 25
    Last Post: 30-05-2014, 22:06
  3. καμια ιδεα?
    By _kassandra_ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 71
    Last Post: 15-03-2013, 02:48
  4. καμιά ιδέα?
    By josh in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 13-09-2012, 05:36
  5. Θέλω να αρχίσω κάποιο χόμπι, καμία ιδέα?
    By papg in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 21
    Last Post: 01-07-2010, 02:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •