Διαγραφή του χρήστη hlias1988
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363

    Διαγραφή του χρήστη hlias1988

    Διαγραφή του χρήστη hlias 1988 η να μην εμφανίζονται τα μηνύματα του είναι ντροπή να βλασφημα τα πιστεύω πολλών εδώ μέσα!!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    Ανδρέα, εγώ μαζί σου είμαι... Ελπίζω η διαχείριση να επιληφθεί σύντομα του θέματος 1ον γιατί προσβάλλει τα θεία και 2ον γιατί έχει χαλάσει ένα σωρό θέματα επαναλαμβάνοντας την ίδια χυδαία φράση...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 16-07-2020 at 12:42.
    Κατά τον Δαίμονα Εαυτού

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Εγώ μιλάω γενικά και πιστεύω να το διαβάσει ο διαχειριστής, ότι βλασφημία χρησιμοποιείται και προσβάλλει τα πιστεύω μας να μην αναρτάται, να διαγράφεται!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    Quote Originally Posted by BlackCoral View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση..
    Εσύ που δεν ζεις στο μεσαίωνα κάτσε να υποστηρίζεις κάποιον με τόσο χυδαίο λεξιλόγιο αφού αυτό βρίσκεις σωστό... Όμοιος στον όμοιο και κοπριά στα λάχανα... Άντε γεια, απαξιώ να μιλήσω περισσότερο με άτομα τόσο χαμηλού επιπέδου...
    Last edited by Aeon; 16-07-2020 at 12:42.
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Αγαπώ τα χυδαία λεξιλόγια και αντιπαθώ την κακομοίρικη, ζητιάνικη ευαισθησία που αλλάζει σε γλώσσα κυνηγού γιατί απλά είναι ψεύτικη και ζητάει αναγνώριση της ύπαρξής της μέσω της συναισθηματικής ζητιανιάς. Μπάι.
    Κατά τον Δαίμονα Εαυτού

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Quote Originally Posted by BlackCoral View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Εγώ δεν μπορώ να πω κάτι άλλο, εξάλλου η ζωή μπορεί να τα φέρει έτσι που εσύ να μπεις στο παράδεισο και εγώ όχι! Εύχομαι μονο ο διαχειριστής να ακούσει το αίτημα μου και τέτοιες αναρτήσεις να της αποκλείει!!
    Last edited by Aeon; 16-07-2020 at 12:42.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    Quote Originally Posted by BlackCoral View Post
    Αγαπώ τα χυδαία λεξιλόγια και αντιπαθώ την κακομοίρικη, ζητιάνικη ευαισθησία που αλλάζει σε γλώσσα κυνηγού γιατί απλά είναι ψεύτικη και ζητάει αναγνώριση της ύπαρξής της μέσω της συναισθηματικής ζητιανιάς. Μπάι.
    Τελευταία φορά που σου απευθύνω το λόγο, ένα θα σου πω μόνο... Εσύ ακόμα δεν πρόλαβες να γραφτείς κι έχεις βγάλει και συμπεράσματα για τα μέλη και για το ποιος είναι ψεύτικος; Αφού αγαπάς το χυδαίο λεξιλόγιο, πάρε μια αναφορά για τον αγενέστατο τρόπο σου...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 16-07-2020 at 12:42.
    Κατά τον Δαίμονα Εαυτού

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,363
    Ρε παιδιά εγώ δεν σας επιβάλλω να πιστεύεται στην ορθόδοξη πίστη μας, είστε ελεύθερα άτομα και πιστεύετε όπου εσείς θέλετε! Το μόνο που ζητάω είναι να σέβεστε τα δικά μας πιστεύω τι ποτέ άλλο.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Ρε παιδιά εγώ δεν σας επιβάλλω να πιστεύεται στην ορθόδοξη πίστη μας, είστε ελεύθερα άτομα και πιστεύετε όπου εσείς θέλετε! Το μόνο που ζητάω είναι να σέβεστε τα δικά μας πιστεύω τι ποτέ άλλο.
    Για ποιον λόγο πρέπει να σέβομαι κάτι που υπερβαίνει τη λογική όπως το εύρημα του θεού; Του όποιου θεού; Σε έναν που θα έλεγε ότι του μιλάει ο θεός θα δίνατε φάρμακα, σε σένα που λες ότι υπάρχει, τι πρέπει να πω, ότι σέβομαι την άποψή σου; Τότε πέστε το και για τις ψυχώσεις. Σέβομαι λοιπόν την ψύχωσή σου; Αυτό; Φυσικά και επιβάλλεις, όπως το κάνουν όλες οι θρησκείες, αλλιώς δε θα υπήρχε νόμος κατά της βλασφημίας. Δε θα υπήρχε στιγματισμός του άθεου. Δε θα υπήρχε απειλή κανόνων. Δε θα ανοίγατε αυτό το θρεντ στην τελική. Ο λόγος που το κάνετε είναι γιατί δε θέλετε να σας θίγουν τα κεκτημένα. Που είναι ο ψεύτικος σεβασμός, γιατί το λέει ο νόμος. Που δεν έχει κανένα νόημα αν δεν τον σέβομαι. Ναι, μπορεί να με τιμωρήσει. Και πάλι, δε μπορεί να με κάνει να πιστέψω, οπότε τη δουλειά που βάζετε να κάνει είτε το νήμα είτε ο αντμίν, είτε η κοινωνία και ο νόμος, αποτυγχάνει μπροστά στη θέληση του ατόμου.
    Κατά τον Δαίμονα Εαυτού

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    124
    BlackCoral...
    Καταρχάς δεν με ενδιαφέρει καθόλου αν σέβεσαι η όχι τον Θεό που πιστεύω η πιστεύει ο κάθε ενας,
    Δεύτερον δεν με ενδιαφέρει άμα εσύ πιστεύεις σε κάτι ή σε τίποτα,
    Δεν είναι ωραίο να βρίζεις η να προσβάλεις την πίστη του άλλου, και δεν είναι οτι γιατί δεν σέβεσαι τον θεο αλλά ο άλλος σε αυτόν πιστεύει σε αυτόν μιλαει,άμα θέλεις να πληγώνεις ανθρώπους λάθος σαϊτ βρήκες και εσύ και ο ilias1988 και ο κάθε Ηλίας εδώ, έχεις τους λόγους σου να μην πιστεύεις και έχω τους λόγους μου που πιστεύω και εκεί τελειώνει...
    Άμα θέλεις να βρίζεις θρησκεία την κάθε θρησκεία και να φωνάζεις δεν υπαρχή θεός η είναι ενα φάντασμα η ένας μύθος η ότι άλλο πιστεύεις εσύ, βρες κάνα άλλο σαϊτ που ταιριάζει με αυτά που ζητάς αλλά εδώ δεν έκανες λογαριασμό για να μιλάς έτσι, όλοι εδώ έχουν τα δικά τους προβλήματα τα δικά τους πιστεύω και δεν κάναν λογαριασμό για να έρθεις εσύ να τους κρίνεις, έναν άνθρωπο να τους ακούσει θέλουν, κατανόηση,συμπαράσταση,υπο τίθεται και εσύ για αυτό είσαι εδώ, έτσι δεν είναι?
    Άμα όχι δεν χρειάζεται να είσαι άλλο εδώ!!

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Αγαπητή ή αγαπητέ twome22, ποιος το λέει λοιπόν ότι ενώ όλοι όσοι έχουν θεό μπορούν να τον κοτσάρουν στο σβέρκο των άθεων κι αυτός δεν έχει δικαίωμα να τους αντιστέκεται κρατώντας όση λογική του απέμεινε από την κοινωνική προπαγάνδιση των ιερών και θείων; Μήπως ψάχνεις για κάποιο άτομο με τύπου άνετες και βολικές απόψεις στυλ πίστευε ό,τι θες και γω θα το βουλώνω; Ωστόσο οι θρησκείες έχουν κάνει κάποια χμμ, εγκληματάκια, τα ξεχνάμε; Εγώ όχι. Δεύτερον, δώσε μου αποδείξεις και θα πιστέψω κι εγώ μαζί σου. Μέχρι τότε, θα λέω τα φαντάσματα φαντάσματα, το θεό ανύπαρκτο, τις θρησκείες κακούργα συστήματα καταπίεσης, σαπίλας και ιεραρχίας. Είμαι για πολλά εδώ, όχι για ένα.
    Κατά τον Δαίμονα Εαυτού

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    124
    Κάτσε ρε μεγάλε
    Ποιος σου κότσαρες εσένα στο σβέρκο να πιστέψεις στον Θεό?
    Δεν μπορώ να σε καταλάβω πιστεύεις ότι ο κάθε άνθρωπος λέει τις γνώμες του εδώ με βάση την θρησκεία του? , τότε είσαι λάθος
    Εγκλήματακια που λες τα έκαναν η άνθρωποι για να υποστηρίξουν η να επιβάλουν την θρησκεία τους, αλλά καμία θρησκεία δεν λέει σκότωσε για μένα, είσαι πολύ λάθος τα εγκλήματα τα κάνουν οι άνθρωποι γιατί πολύ απλά κάποιοι τους αρέσει να ασκούν βία και να έχουν κύρος και δικαιολογούν της πράξεις τους στο όνομα της θρησκείας που πιστεύουν για να νιώσουν αυτοί καλύτερα,
    Αποδείξεις δεν πρόκειται να σου δείξω γιατί πολυ απλά σε έναν άνθρωπο που δεν πιστεύει είναι τσάμπα χρόνος και για κάθε απόδειξη σίγουρα θα έχεις μια απάντηση οπότε ναι τσάμπα,
    Εγώ νομίζω ότι είσαι εδώ για να βοηθάς έναν ανθρώπω να νιώσει καλύτερα αλλά δεν νομίζω να είσαι για αυτό(γνώμη μου δεν σε ξέρω ουτος η άλλος), βλέπω ότι έχεις μίσος γενικά με της θρησκείες γιατί ίσως πολλά από τα προβλήματα σου δεν ξέρεις που να τα χρεώσεις και τα χρεώνεις σε αυτό, λυπάμαι για ότι έχεις περάσει, αλλά μην ασχολείσαι με της θρησκείες για να της βρίζεις και να της κατακρίνεις, καλύτερα να ασχοληθείς με τον εαυτό σου να γίνεις καλύτερος άνθρωπος για σένα.. Γιατί με αυτό απλά δεν σε βοηθάς χαλας την ψυχολογία σου..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,678
    Μπορει να εχει διαβασει πολυ αλλα να μην καταλαβε το νοημα χρειαζεται κι αυτοσ συνεχιστε συζητατε κανονικα με επειχηρηματα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 16
    Last Post: 16-12-2018, 17:57
  2. προβλημα στον χρηστη whyalways me
    By arntaben in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 9
    Last Post: 09-02-2016, 14:21
  3. αν αλλαζα ονομα χρηστη.
    By ευφυέστατος αυτιστικός in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 09-04-2014, 13:11
  4. παραθεση σχολιου αλλου χρηστη
    By wstyron in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 30-07-2013, 16:12
  5. βοήθεια σε χρήστη-απορία
    By αν? in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 212
    Last Post: 26-09-2011, 07:52

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •