..................
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    242

    ..................

    Βραδιασε κιόλας... Και εγώ είμαι λιώμα στο δωμάτιο μου ακουγοντας τραγουδια που με χαρακριζουν, κλαίγοντας, το ένα τσιγάρο μετά το άλλο, το ένα ποτο μετά το αλλο μήπως και σταματήσω ποια να νιώθω. Σιχάθηκα να νιώθω. Σιχάθηκα αυτή τη ζωή, είμαι τόσο μικρή και νιώθω σαν ετοιμοθάνατη, δεν το αντεχω. Χωρισα επίσης σήμερα και πηρα όλα τα πράγματα μου και ήρθα σπίτι. Ενα μυνήμα που με ταυτίζει απόλυτα: ~Μην νομίζεις ότι δεν πονάω επειδή γελάω, απλά έχω μάθει στον εαυτό μου να ξεσπαω, βράδια που χρειάστηκα λίγη συντροφιά δεν ήρθε κανείς να μου δωσει μια αγκαλια, άλλους πονους δεν αντέχω η καρδιά μου ποια κουράστηκε σε αυτή τη ζωή πεσ μου ποιος με καταράστηκε; δεν είμαι έτσι γαμ*το όπως με φανταζόμουνα. Έχεις νιώσει ποτε το μίσος να σε κυριεύει και το άτομο που αγάπησες να σε κοροιδευει; έχεις νιώσει για τα παιδικά σου χρόνια αηδία και όσο περναν τα χρόνια να είναι ίδια ιστορία; δεν καταλαβε κανεις ότι η ψυχή μου πονα στο μαξιλαρι κυλούσαν πάντα δάκρυα πολλα, δεν μπορώ να το εξηγήσω κάτι μέσα με βαραίνει, μια γλυκιά κουβέντα ακόμα περιμενει. Άλλοι καλό περνάνε και άλλοι μέσα τους πονανε. Έτσι ξεκίνησα λοιπόν έτσι ξεκίνησα, δεν με ρωτήσανε ζωή μα σε συνήθισα........

  2. #2
    ntinti
    Guest
    Καταρχήν προσπάθησε να ηρεμησεις,σταματά να πίνεις και να καπνίζεις δεν θα σε βοηθήσουν σε τίποτα όλα αυτά .....

    Τι έγινε ?
    Με ποια αφορμή πάρθηκε αυτή η απόφαση ?
    Εσύ Μας είχες πει ότι σου είχε ζητήσει να γυρίσεις ....

  3. #3
    Meditation
    Guest
    Τι να κάνουμε? Καλώς ή κακώς οι χωρισμοί υπάρχουν στη ζωή μας. Αντί να έχεις ενοχές και να στεναχωριέσαι για πράγματα που δεν αλλάζουν, πάρε τον χρόνο σου και να θυμάσαι ότι όλα για κάποιο λόγο συμβαίνουν. Αν δύο άνθρωποι πρέπει να είναι μαζί, ο χρόνος θα το δείξει.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •