Χαίρεται με μια απορία - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 29 of 29
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Μη στεναχωριεσαι και τρελοκοτσιδου να εισαι δηλαδη γκευ αλλαζει αυτο
    Μπορείς να μην υποτιμάς τη σεξουαλικότητα άλλων ανθρώπων;
    Κατά τον Δαίμονα Εαυτού

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Σε σενα δε μιλαω γτ εχεισ πολλα να πεισ και το μυαλο σου ειναι καλο δεν κανω πλακα ηθελα να στο πω κι αλλη φορα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Πλακα κανω δεν θελω να τον προσβαλλω ασ πουμε οτι τον δουλευω λιγο
    Quote Originally Posted by BlackCoral View Post
    Μπορείς να μην υποτιμάς τη σεξουαλικότητα άλλων ανθρώπων;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #19
    MartinH97
    Guest
    Είχα κάνει στοματικό σε άντρα γτ αυτή η ιδέα με εξιταρε και είπα να το δοκιμάσω γτ με άγχωνε πολύ η ιδέα και γενικά ένιωθα σκατα και είπα να το δοκιμάσω για να το διελευκανω. Αλλά από εκεί πέρα αν ήμουν γκει θα καύλωνα με άντρες και στο δρόμο . Θα ένιωθα έλξη προς τους άνδρες , στον δρόμο θα παρατηρούσα τους άντρες και όχι τις γυναίκες . Με την κοπέλα μου δεν θα καύλωνς θα ένιωθα αποστροφή . Μπορείτε να πιστέψετε για εμένα ότι θέλετε γτ στο παρελθόν μιλούσε ο φόβος μου και όχι εγώ . Τώρα που βρίσκομαι σε μια καλή φάση της ζωής μου και σιγά σιγά όλα φτιάχνουν αρχίζουν και εμφανίζονται τι μου αρέσει και τι όχι . Πολλές φορές θα δω κάποιον και θα βάλω εγώ την σκέψη στο μυαλό μου πως θα ήταν να του έκανα στοματικό και δεν με καυλωνει ούτε νιώθω την έλξη να το κάνω , ενώ αν δω μια γυναίκα θα την παρατηρήσω και θα σκεφτώ αυτόματα να κάνω κάτι μαζί της .

  5. #20
    Δεν το βλέπω καλό που προσπαθείτε, " σώνει και ντε", να τον πείσετε ότι είναι γκέι, επειδή είναι της μόδας. Στην εποχή μας υπάρχει μια κακή νοοτροπία, να κολλάμε εύκολα ετικέτες ομοφυλοφιλίας σε ανθρώπους που έχουν εμπειρίες ή φαντασιώσεις με άτομα του ίδιου φύλου.
    Μπορείτε να μην κολλάτε ετικέτες παρακαλώ; Αυτό κάνει το ίδιο κακό στους ανθρώπους με τον στιγματισμό που υπήρχε παλιά. Είναι ένα "πρέπει" από την αντίθετη κατεύθυνση: Αν είχες εμπειρίες ή φαντασιώσεις με άτομα του ίδιου φύλου πρέπει να είσαι ομοφυλόφιλος!
    Αφήστε τους ανθρώπους να ζήσουν χωρίς αυτούς τους προσδιορισμούς, επιτέλους!
    Επίσης, θεωρείτε οι περισσότεροι ότι η αγάπη δεν παίζει κανένα ρόλο και ότι ο άνθρωπος "άγεται και φέρεται" μόνο από τα γεννητικά του όργανα. Όταν αγαπήσεις πραγματικά δεν σε ενδιαφέρει να κάνεις σεξ με κανέναν άλλον άνθρωπο, άντρα ή γυναίκα.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    Είχα κάνει στοματικό σε άντρα γτ αυτή η ιδέα με εξιταρε και είπα να το δοκιμάσω γτ με άγχωνε πολύ η ιδέα και γενικά ένιωθα σκατα και είπα να το δοκιμάσω για να το διελευκανω. Αλλά από εκεί πέρα αν ήμουν γκει θα καύλωνα με άντρες και στο δρόμο . Θα ένιωθα έλξη προς τους άνδρες , στον δρόμο θα παρατηρούσα τους άντρες και όχι τις γυναίκες . Με την κοπέλα μου δεν θα καύλωνς θα ένιωθα αποστροφή . Μπορείτε να πιστέψετε για εμένα ότι θέλετε γτ στο παρελθόν μιλούσε ο φόβος μου και όχι εγώ . Τώρα που βρίσκομαι σε μια καλή φάση της ζωής μου και σιγά σιγά όλα φτιάχνουν αρχίζουν και εμφανίζονται τι μου αρέσει και τι όχι . Πολλές φορές θα δω κάποιον και θα βάλω εγώ την σκέψη στο μυαλό μου πως θα ήταν να του έκανα στοματικό και δεν με καυλωνει ούτε νιώθω την έλξη να το κάνω , ενώ αν δω μια γυναίκα θα την παρατηρήσω και θα σκεφτώ αυτόματα να κάνω κάτι μαζί της .
    βρε μαρτιν...
    εσυ μας γραφεις τις ομοφυλοφιλικες σου σκεψεις και εμπειριες, και ρωτας την γνωμη μας.
    δεν σε πιασαμε εμεις να σου πουμε τι εισαι και τι δεν εισαι.
    εφοσον ξερεις τι εισαι, δεν χρειαζεται να ρωτας εμας. αν μας ρωτας για να ακουσεις αυτα που θα θελες, ειναι λιγο δυσκολο να τα ακουσεις, μ αυτα που μας διηγεισαι...
    εκτος απο την ομοφυλοφιλια, υπαρχει και η αμφιφυλοφιλια. αν εχεις φαντασιωσεις και με τα δυο φυλα, μπορει να συμβαινει κατι τετοιο.
    αν ειναι μονο μια εμμονη του μυαλου σου για να σε βασανιζει, και δεν εχει σχεση με προτιμησεις, αλλα με προκαταληψεις σου, αυτο θα στο πει ψυχοθεραπευτης, οχι εμεις απο 5 θεματα σου..

    και μια ερωτηση. το θεωρεις κακο να ειναι καποιος ομοφυλοφιλος;

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ναι, αν αγαπήσεις πραγματικά το σκύλο σου, κάνεις σεξ με το σκύλο σου ας πούμε και δεν σε ενδιαφέρει κανένας άλλος...

    Συμφωνώ ως ένα βαθμό με αυτά που λες Κασσάνδρα, ότι δεν είναι απαραίτητο να βάζουμε ταμπέλες. Ο ίδιος ο θεματοθέτης πάντως προσπαθεί να βάλει ταμπέλες στον εαυτό του στα διάφορα θέματά του, εγώ μπερδεμένο τον βλέπω ακόμα.

    Διαφωνώ όμως στο τελευταίο που είπες, σε κάποιους ανθρώπους μετράει πιο πολύ το σεξουαλικό, σε κάποιους πιο πολύ η συντροφικότητα κι η αγάπη κι όλα αυτά, ωστόσο υγιής σχέση αν δεν σε ικανοποιεί το σεξουαλικό κομμάτι δεν υπάρχει. Και το σεξουαλικό δεν σου βγαίνει πάντα και μόνο επειδή αγαπάς τον άλλο.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Ναι, αν αγαπήσεις πραγματικά το σκύλο σου, κάνεις σεξ με το σκύλο σου ας πούμε και δεν σε ενδιαφέρει κανένας άλλος...

    Συμφωνώ ως ένα βαθμό με αυτά που λες Κασσάνδρα, ότι δεν είναι απαραίτητο να βάζουμε ταμπέλες. Ο ίδιος ο θεματοθέτης πάντως προσπαθεί να βάλει ταμπέλες στον εαυτό του στα διάφορα θέματά του, εγώ μπερδεμένο τον βλέπω ακόμα.

    Διαφωνώ όμως στο τελευταίο που είπες, σε κάποιους ανθρώπους μετράει πιο πολύ το σεξουαλικό, σε κάποιους πιο πολύ η συντροφικότητα κι η αγάπη κι όλα αυτά, ωστόσο υγιής σχέση αν δεν σε ικανοποιεί το σεξουαλικό κομμάτι δεν υπάρχει. Και το σεξουαλικό δεν σου βγαίνει πάντα και μόνο επειδή αγαπάς τον άλλο.
    +1000
    αν δεν παει καλα το σεξουαλικο, δεν το βαζουν απαραιτητα και οι δυο στην ακρη να ζουν με τα υπολοιπα, τον σεβασμο, την αγαπη. καποιος μπορει να το αναζηταει. ή και οι δυο...

  9. #24
    MartinH97
    Guest
    Ρε παιδιά συγγνώμη , μπερδεμένος μπορεί να ήμουν ναι αλλά τώρα έχουν ξεδιαλύνει τς πράγματα , ναι μπορεί κάποιες στιγμές να έχω ανησυχίες αλλά κεχρί εκεί . Δεν μπορώ να πω ότι θα ήθελα να πάω με άντρα . Δλδ αν ήταν να δισλαξω άντρα η κοπέλα γις το υπόλοιπο της ζωής μου θα διάλεγα άντρα για να μην έχω την γκρίνια της γυναίκας μου , πλάκα κάνω γτ μπορεί μα μην το πιάσει κανείς το αστείο . Όσο αφορά την ερώτηση αν το βρίσκω κακό να είναι κάποιος ομοφυλόφιλος όχι δεν το θεωρώ . Μαγκιά του και χαρά του . Απλά εμένα δεν μου ταιριάζει αυτό

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    Ρε παιδιά συγγνώμη , μπερδεμένος μπορεί να ήμουν ναι αλλά τώρα έχουν ξεδιαλύνει τς πράγματα , ναι μπορεί κάποιες στιγμές να έχω ανησυχίες αλλά κεχρί εκεί . Δεν μπορώ να πω ότι θα ήθελα να πάω με άντρα . Δλδ αν ήταν να δισλαξω άντρα η κοπέλα γις το υπόλοιπο της ζωής μου θα διάλεγα άντρα για να μην έχω την γκρίνια της γυναίκας μου , πλάκα κάνω γτ μπορεί μα μην το πιάσει κανείς το αστείο . Όσο αφορά την ερώτηση αν το βρίσκω κακό να είναι κάποιος ομοφυλόφιλος όχι δεν το θεωρώ . Μαγκιά του και χαρά του . Απλά εμένα δεν μου ταιριάζει αυτό
    ε, ωραια τοτε.
    αν δεν σου ταιριαζει, γιατι την βρισκεις με γκει πορνο και γιατι χρειαζεται να φαντασιωθεις εναν ανδρα για να ολοκληρωσεις;
    αν τα εχεις απαντησει και αυτα, γιατι μας ρωτας και μας ξαναρωτας; σου ειναι σημαντικο να συμφωνησουμε κι εμεις οτι δεν εισαι γκει;
    αν το ξερεις εσυ, δεν σου αρκει;

    και τι θα πει "να διαλεξεις για το υπολοιπο της ζωης σου";;; οι αμφιφυλοφιλοι δεν "διαλεγουν", κανουν σεξ και με τα δυο φυλα.

  11. #26
    MartinH97
    Guest
    καταρχας δεν τον σκεφτομαι γυμνο σκεφτομαι κυριως οτι η κοπελα μου ειναι ******* και γαμιεται με φιλους μου . αυτη η ιδεα με εξιταρει και δεν ντρεπομαι για αυτο γτ ειναι κατι που μου αρεσει μονο σαν σκεψη . απο εκει και περα αν πχ καποιος αντρας με ακουμπησει με το πουλι του θα ενοχληθω και θα νιωσω αβολα , οχι καυλα

  12. #27
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    +1000
    αν δεν παει καλα το σεξουαλικο, δεν το βαζουν απαραιτητα και οι δυο στην ακρη να ζουν με τα υπολοιπα, τον σεβασμο, την αγαπη. καποιος μπορει να το αναζηταει. ή και οι δυο...
    Συμφωνώ απόλυτα! Εννοείται ότι δεν κάνεις ερωτική σχέση με κάποιον που τον εκτιμάς, τον αγαπάς, τον σέβεσαι αλλά δεν σε ελκύει ερωτικά. Το αν σε ελκύει ερωτικά και υπάρχει αυτό που λέμε "χημεία" στο σεξ το καταλαβαίνεις εξαρχής.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    καταρχας δεν τον σκεφτομαι γυμνο σκεφτομαι κυριως οτι η κοπελα μου ειναι ******* και γαμιεται με φιλους μου . αυτη η ιδεα με εξιταρει και δεν ντρεπομαι για αυτο γτ ειναι κατι που μου αρεσει μονο σαν σκεψη . απο εκει και περα αν πχ καποιος αντρας με ακουμπησει με το πουλι του θα ενοχληθω και θα νιωσω αβολα , οχι καυλα
    Ρε 'συ Μάρτιν, αυτά τα σκέφτεσαι την ώρα της επαφής και αλλιώς δεν τελειώνεις; Φαντασιώσεις με εσένα και την κοπέλα που να θες να κάνεις πραγματικότητα, δεν έχεις; Φαντασιώσεις γενικά με εσένα και κοπέλα; Αν ερχόταν στην πραγματικότητα κάποιος άντρας να ακουμπήσει το πουλί του στην κοπέλα, όχι σε εσένα, θα σου άρεσε;

    Εγώ νομίζω ότι έχεις αναπτύξει πάρα πολύ έντονες σκέψεις και φαντασιώσεις, πιθανόν το έχεις κάψει από τις πολλές τσόντες τόσα χρόνια και για αυτό δεν λειτουργείς στην πραγματική ζωή και για αυτό μπερδεύεσαι χειρότερα και ως προς τη σεξουαλική σου ταυτότητα. Ο ειδικός που σε παρακολουθεί το ξέρει ότι έχεις κοπέλα τώρα; Και τι σου λέει, κάτσε και βλέπε τσόντες; Νομίζω ότι το σεξ εσύ το έχεις σαν κάτι που ζεις πιο πολύ στο κεφάλι σου παρά στην πράξη και στον πραγματικό κόσμο.
    Μπορεί να κάνω λάθος.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    καταρχας δεν τον σκεφτομαι γυμνο σκεφτομαι κυριως οτι η κοπελα μου ειναι ******* και γαμιεται με φιλους μου . αυτη η ιδεα με εξιταρει και δεν ντρεπομαι για αυτο γτ ειναι κατι που μου αρεσει μονο σαν σκεψη . απο εκει και περα αν πχ καποιος αντρας με ακουμπησει με το πουλι του θα ενοχληθω και θα νιωσω αβολα , οχι καυλα
    κανεις δεν λεει οτι πρεπει να ντρεπεται κανεις για τις σκεψεις που κανει στο σεξ, αλλα οταν βλεπεις γκει σεξ για να την βρεις, παλι την κοπελα σου σκεφτεσαι;

    κι εγω θα ενοχληθω αν ενας ανδρας με ακουμπησει με το πουλι του, αν δεν ειναι ο δικος μου, και μπορει να του το κοψω κιολας. αλλα μ αρεσουν μονο οι ανδρες. μπερδευεις την παρενοχληση με την επιθυμια..

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Χαίρεται με μια ερώτηση σε όσους γνωρίζουν
    By MartinH97 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 07-12-2019, 21:44
  2. Χαιρεται και παλι!! (και μερικες ερωτησεις)
    By MerryMaker_Misery in forum Παχυσαρκία
    Replies: 1
    Last Post: 06-06-2014, 04:19
  3. Μια απορια...
    By Nefel in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 16-02-2012, 21:40
  4. Μια απορία
    By kapoios13 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 21-12-2011, 16:20
  5. χαιρεται!!
    By maralin12 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 7
    Last Post: 10-01-2010, 18:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •