Χαίρεται με μια απορία
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 29
  1. #1
    MartinH97
    Guest

    Question Χαίρεται με μια απορία

    Όταν βρίσκομαι με τη κοπέλα μου έχω στύση όταν με ακουμπάει αλλά όταν πάω να κάνω σεξ μου χάνεται αυτή η πλήρη στύση (δεν μου πέφτει τελείως ) και μετά ξενερώνω εγώ που μου συμβαίνει αυτό . Να πω πως στο στοματικό έχω πλήρη στύση . Γενικά δυσκολεύομαι να τελειώσω και έχω παρατηρήσει ότι τελειώνω μόνο με τη σκέψη ότι κάποιος γνωστός μου πηγαίνει με τη κοπέλα μου . Είναι φαίνομαι το οποίο αντιμετωπίζεται η θα μου συμβαίνει για πάντα αυτό το πρόβλημα με τη στύση ? Να πω πως η κοπέλα μου με ανάβει Φούλ την αγαπώ τη νοιάζομαι και θέλω να ζήσω πράγματα μαζί της . Κάποιος που έχει περάσει την ίδια φάση να με βοηθήσει παρακαλώ . Κάθε απάντηση δεκτή απλά να υπάρχει απάντηση .

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    Όταν βρίσκομαι με τη κοπέλα μου έχω στύση όταν με ακουμπάει αλλά όταν πάω να κάνω σεξ μου χάνεται αυτή η πλήρη στύση (δεν μου πέφτει τελείως ) και μετά ξενερώνω εγώ που μου συμβαίνει αυτό . Να πω πως στο στοματικό έχω πλήρη στύση . Γενικά δυσκολεύομαι να τελειώσω και έχω παρατηρήσει ότι τελειώνω μόνο με τη σκέψη ότι κάποιος γνωστός μου πηγαίνει με τη κοπέλα μου . Είναι φαίνομαι το οποίο αντιμετωπίζεται η θα μου συμβαίνει για πάντα αυτό το πρόβλημα με τη στύση ? Να πω πως η κοπέλα μου με ανάβει Φούλ την αγαπώ τη νοιάζομαι και θέλω να ζήσω πράγματα μαζί της . Κάποιος που έχει περάσει την ίδια φάση να με βοηθήσει παρακαλώ . Κάθε απάντηση δεκτή απλά να υπάρχει απάντηση .
    η αγαπη και το νοιαξιμο, η οτι θα θελες να ζησεις πραγματα με την κοπελα, δεν εχουν να κανουν με το σεξ... σε αλλα ποστ μας εχεις γραψει οτι εχεις κανει στοματικο σε ανδρα, οτι φαντασιωνεσαι ανδρες και αυνανιζεσαι με γκει πορνο. νομιζω αν σε ενδιαφερει να μαθεις τι σου συμβαινει, πρεπει να κανεις ψυχοθεραπεια. πιθανως να εισαι αμφιφυλοφιλος η και γκει..
    σεξ, εχεις κανει με ανδρα; εκει, εχασες την στυση σου;
    επιπλεον, ειχες πει οτι ειχες ψυχωτικο επεισοδιο και πηρες φαρμακα. παιρνεις ακομα φαρμακα; θα πρεπει να ρωτησεις τον γιατρο σου μηπως επιδρουν στην στυση.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    Όταν βρίσκομαι με τη κοπέλα μου έχω στύση όταν με ακουμπάει αλλά όταν πάω να κάνω σεξ μου χάνεται αυτή η πλήρη στύση (δεν μου πέφτει τελείως ) και μετά ξενερώνω εγώ που μου συμβαίνει αυτό . Να πω πως στο στοματικό έχω πλήρη στύση . Γενικά δυσκολεύομαι να τελειώσω και έχω παρατηρήσει ότι τελειώνω μόνο με τη σκέψη ότι κάποιος γνωστός μου πηγαίνει με τη κοπέλα μου . Είναι φαίνομαι το οποίο αντιμετωπίζεται η θα μου συμβαίνει για πάντα αυτό το πρόβλημα με τη στύση ? Να πω πως η κοπέλα μου με ανάβει Φούλ την αγαπώ τη νοιάζομαι και θέλω να ζήσω πράγματα μαζί της . Κάποιος που έχει περάσει την ίδια φάση να με βοηθήσει παρακαλώ . Κάθε απάντηση δεκτή απλά να υπάρχει απάντηση .
    Επειδη και γω εχω διαβασει κιαλλα θεματα σου νομιζω οτι οντως εισαι γκει και απλα προσπαθεις να πεισεις τον εαυτο σου οτι εισαι στρειτ.Να πας σε εναν ψυχιατρο γιατι μπορει ολα αυτα να οφειλονται σε οριακη διαταραχη προσωπικοτητας.Ειναι παρα πολυ μπερδεμενη η κατασταση σου.Αν δεν ειχες κανει αλλα ποστ θα νομιζα οτι απλα αγχωνοσουνα και γιαυτο δε σου σηκωνοταν ολοκληρωτικα,αλλα με το background και τις σκεψεις που κανεις για καταπιεσμενος γκει μου φαινεσαι

  4. #4
    MartinH97
    Guest
    Καλησπερα . Μου αρεσει που υποτιθεται εχετε διαβάσει και αλλα ποστ μου αλλα εξακολουθείτε να κρίνετε μικροαστικα και χωρις βαρύτητα λογου. Καταρχας να εξηγησω ( το εχω ξανα κανει σε αλλο ποστ μου ) οτι πηγαινω σε ψυχιατρο ειδικευόμενος στη ΨΥΧΟΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟΤΗΤΑ . Λοιπον απο τη πρωτη στιγμη που πηγα μου ειπε οτι δεν ειμαι γκει και οτι ολα ειναι παιχνιδια του μυαλου σου και ειναι ενας φοβος . διαγνωστικα με παραληρηματική διαταραχη και ιδεες συσχέτισης. Εσυ που γυρνας και λες οτι ειμαι ενας καταπιεσμενος γκει να σου πω πως στη πραγματική ζωη δεν εχω αναψει ποτε απο αγγιγμα αντρα ειτε να μου πιανει το κωλο ειτε εγω να τους πιανω . βλεπω γυμνα σωματα στη πραγματική ζωη ανδρών και δεν αναβω . η φαντασιωση μου αρεσει . που μια φαντασιωση δεν σου αναδεικνύει απαραιτητα και την σεξουαλικη σου ταυτοτητα. Οποτς λοιπον οταν θα πατε να πειτε σε καποιον την γνωμη σας βοητηξτε την γλωσσα στο μυαλο σας ή διαβαστε καλυτερα αυτα που εχω γραψει. Σε αλλα νεα οταν πηγα και επισκέφτηκα τον ψυχιατρο να του πω για τη νεα μου σχεση του λεω οτι με το αγγιγμα της αναβω οταν την βλεπω αναβω και εχω την ορμη να την φιλησω και να την αγκαλιασω και γενικα να κανω πραγματα μαζι της . απλα οταν παω να κανω σεξ σκεφτομαι διαφορα ( και συμπληρωσα οτι πλεον τελειωνω στο σεξ λέγοντας για τη φαντασιωση πιυ κανω εν ωρα σεξ και μου λεει ειναι πολυ φυσιολογικη φαντασιωση ). Αυτο που γυρισε και μου ειπε αυτη ειναι η πραγματικότητα σου και ο εχρις ταυτιστει με τον ρολο σου στη ψυχοσεξουαλικοτητα οποτε μην νοιαζεσαι για αυτες τις σκεψεις που κανεις . γυρισε και μου ειπε οτι οταν σου ερχονται αντικατέστησε τες με αλλες σκεψεις στρειτ υλικου. ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΉΞΩ ΕΙΝΑΙ !!! ΑΝ !!! Υπαρχει κανεις εδω σε αυτο το φορουμ που να βρίσκεται η να εχει βρεθει στην ιδια θεση με εμενα και τι εκανε για να αποκατασταθεί η φυσιολογική του σεξουαλικη ζωη . ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Αν η φαντασίωση σε βοηθάει να ευχαριστήσεις το κορμί σου και της συντρόφου σου, ποιο το πρόβλημα; Φαντασιώσου ό,τι θες, δε χρειάζεσαι κανενός την άδεια ούτε την επικύρωση. Για τη διατήρηση της στύσης, μπορεί να φταίει ο φόβος πως η στύση σου δε θα κρατηθεί όπως τη θες, δοκιμάστε να μην απομακρύνεστε, μην έχεις στο νου σου το τελικό αποτέλεσμα, παίξτε περισσότερο. Μη σε απασχολεί η άποψη των άλλων, κι αν δε βρίσκεις πως σε βοηθάει το μοίρασμα, μην το κάνεις. Κάντο εκεί που πρέπει.
    Κατά τον Δαίμονα Εαυτού

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    Καλησπερα . Μου αρεσει που υποτιθεται εχετε διαβάσει και αλλα ποστ μου αλλα εξακολουθείτε να κρίνετε μικροαστικα και χωρις βαρύτητα λογου. Καταρχας να εξηγησω ( το εχω ξανα κανει σε αλλο ποστ μου ) οτι πηγαινω σε ψυχιατρο ειδικευόμενος στη ΨΥΧΟΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟΤΗΤΑ . Λοιπον απο τη πρωτη στιγμη που πηγα μου ειπε οτι δεν ειμαι γκει και οτι ολα ειναι παιχνιδια του μυαλου σου και ειναι ενας φοβος . διαγνωστικα με παραληρηματική διαταραχη και ιδεες συσχέτισης. Εσυ που γυρνας και λες οτι ειμαι ενας καταπιεσμενος γκει να σου πω πως στη πραγματική ζωη δεν εχω αναψει ποτε απο αγγιγμα αντρα ειτε να μου πιανει το κωλο ειτε εγω να τους πιανω . βλεπω γυμνα σωματα στη πραγματική ζωη ανδρών και δεν αναβω . η φαντασιωση μου αρεσει . που μια φαντασιωση δεν σου αναδεικνύει απαραιτητα και την σεξουαλικη σου ταυτοτητα. Οποτς λοιπον οταν θα πατε να πειτε σε καποιον την γνωμη σας βοητηξτε την γλωσσα στο μυαλο σας ή διαβαστε καλυτερα αυτα που εχω γραψει. Σε αλλα νεα οταν πηγα και επισκέφτηκα τον ψυχιατρο να του πω για τη νεα μου σχεση του λεω οτι με το αγγιγμα της αναβω οταν την βλεπω αναβω και εχω την ορμη να την φιλησω και να την αγκαλιασω και γενικα να κανω πραγματα μαζι της . απλα οταν παω να κανω σεξ σκεφτομαι διαφορα ( και συμπληρωσα οτι πλεον τελειωνω στο σεξ λέγοντας για τη φαντασιωση πιυ κανω εν ωρα σεξ και μου λεει ειναι πολυ φυσιολογικη φαντασιωση ). Αυτο που γυρισε και μου ειπε αυτη ειναι η πραγματικότητα σου και ο εχρις ταυτιστει με τον ρολο σου στη ψυχοσεξουαλικοτητα οποτε μην νοιαζεσαι για αυτες τις σκεψεις που κανεις . γυρισε και μου ειπε οτι οταν σου ερχονται αντικατέστησε τες με αλλες σκεψεις στρειτ υλικου. ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΉΞΩ ΕΙΝΑΙ !!! ΑΝ !!! Υπαρχει κανεις εδω σε αυτο το φορουμ που να βρίσκεται η να εχει βρεθει στην ιδια θεση με εμενα και τι εκανε για να αποκατασταθεί η φυσιολογική του σεξουαλικη ζωη . ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    εχεις ανοιξει 15 ποστ σε αυτο το φορουμ και στα περισσοτερα μας μιλας για φαντασιωσεις που εχεις με ανδρες για το οτι σου καυλωνουν πολυ το μυαλο και ακομα και σε αυτο το ποστ μας λες οτι για να σου σηκωθει εντελως σκεφτεσαι καποιον ανδρα να το κανει με την κοπελα σου.Επισης σε καποια ποστ επισης εχεις χαρακτηρησει την ομοφυλοφιλικη διαθεση που σε διακατεχει ως ανεπιθυμητη,λες και ειναι εγκυμοσυνη που θες να ξεφορτωθεις.Και σε πειραξε που σου ειπα οτι ισως και να εισαι καταπιεσμενος γκει?Δηλαδη τι θες να σου πω οταν σε προηγουμενα ποστ μας λες οτι εκανες στοματικο σε ανδρες?επισης και σε μικροτερη ηλικια εχεις πει οτι εκδηλωσες ομοφυλοφιλικη συμπεριφορα(στην προεφηβικη και εφηβικη).Ε οχι σορρυ κιολας αλλα δεν εισαι 100% στρειτ οσο και αν το παλευεις.Οι φαντασιωσεις μας μπορει να μην καθοριζουν αμεσα την σεξουαλικοτητα μας αλλα δεν ειναι ποτε πολυ μακρια απο την πραγματικοτητα.Εχεις ακουσει πολλους στρειτ αντρες εσυ να φαντασιωνονται συνεχεια αντρες και να βλεπουν γκει πορνο?Εσυ το κανεις ακομα και οταν βρισκεσαι σεξουαλικα με την κοπελα σου.Αντι να κανεις focus στο σωμα της ακομη φαντασιωνεσαι πραγματα που περιελαμβανουν παλι αντρες.
    Δε θελω να αμφισβητησω τον ψυχιατρο σου αλλα επειδη εχω κανει παρεα και με αλλα ατομα οπως εσυ που ειχαν μπερδεμενη σεξουαλικοτητα και μιλησαν με ψυχιατρους οι περισσοτεροι κρατουσαν μια πολυ αμυντικη σταση στο θεμα της ομοφυλοφιλιας και προσπαθουσαν να πατροναρουν τους πελατες με το ζορι οτι ειναι στρειτ.Γενικα υπαρχει ομοφοβια στην ψυχιατρικη.
    Αυτο παλι που σου ειπε να αντικαταστησεις τις ομοφυλοφιλικες φαντασιωσεις με ετεροφυλικες το αφηνω ασχολιαστο και λεει πολλα στο οτι προσπαθει να σε κατευθυνει με το ζορι.Οι φαντασιωσεις κατα τη διαρκεια του σεξ η και πριν ερχονται αυτοματα δε καθομαστε να τις μελετησουμε πρωτα και μετα να τις εφαρμοσουμε οπως μας βολευει.

  7. #7
    MartinH97
    Guest
    Δεν είναι καθόλου ομοφοβικός καθώς πηγαίνουν και γκει άτομα στις συνεδρίες του . Τέλος πάντων δεν θα προσπαθήσω να σου εξηγήσω ότι δεν είμαι ελέφαντας . Όσο αφορά την σκέψη που κάνω είναι μια πολύ συνηθισμένη σκέψη στρειτ ατόμων . Εξάλλου αν μου άρεσαν φουεγκο οι άντρες θα ήθελα να κάνω και σεξ μαζί τους θα με καυλωνσν αλλά οκ εσυ με ξέρεις καλύτερα .

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    συμφωνω με οσα ειπε ο φουεγος (παραδοξως), οπως και με το οτι μεγαλο κομματι των ψυχιατρων, αντι να βοηθησουν τους ασθενεις τους να βρουν και να αποδεχτουν τις διαθεσεις τους, τους παροτρυνουν να βρουν τον στρειτ εαυτο τους... γιατι αραγε, αν οχι απο ομοφοβια;
    το οτι εχει γκει ασθενεις, δεν αποδεικνυει οτι δεν ειναι ομοφοβικος... δεν λεμε οτι φοβαται μην του επιτεθουν..

    να θυμισω εδω, οτι για πολλους αιωνες η ψυχιατρικη, θεωρουσε την ομοφυλοφιλια ασθενεια, και μαλιστα εκαναν θεραπειες να τους ξεομοφυλοφιλεψουν... επομενως παει μακρια η ομοφοβια στην ψυχιατρικη. δεν μπορουν να απαλλαγουν ευκολα..

    οπως λες και μονος σου, αν ησουν γκει θα σε καυλωναν οι ανδρες. οταν αυνανιζεσαι με γκει πορνο, σε καυλωνουν ανδρες. οχι γυναικες...
    αυτο που λες σε πολλα σημεια, ειναι οτι ξενερωνεις ΜΕΤΑ. αφου εχεις την ομοφυλοφιλικη εμπειρια. το "μετα", ειναι οι ενοχες σου. αν φαντασιωνεσαι, αν τελειωνεις σκεπτομενος ανδρες, βλεποντας ανδρες να κανουν σεξ μεταξυ τους, δεν μπορει να εισαι μονο στρειτ....
    ξερω γκει που δεν εχουν κανει ποτε στοματικο, πως γινεται ενας στρειτ ανδρας να κανει στοματικο σε ανδρα;

    επισης, αν τα ξερεις ολα τοσο καλα για εσενα, αν σε πειθει τοσο καλα ο ψυχ, τι μας ρωτας εμας; με γεια σου με χαρα σου, να παρεις την εξηγηση που σου δινει ο ψυχ και να πορευτεις με αυτην.
    εσυ ανοιγεις καθε μερα θεμα, μας περιγραφεις μια ακομα ομοφυλοφιλικη εμπειρια, και μετα μας ρωτας τι τρεχει..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    Δεν είναι καθόλου ομοφοβικός καθώς πηγαίνουν και γκει άτομα στις συνεδρίες του . Τέλος πάντων δεν θα προσπαθήσω να σου εξηγήσω ότι δεν είμαι ελέφαντας . Όσο αφορά την σκέψη που κάνω είναι μια πολύ συνηθισμένη σκέψη στρειτ ατόμων . Εξάλλου αν μου άρεσαν φουεγκο οι άντρες θα ήθελα να κάνω και σεξ μαζί τους θα με καυλωνσν αλλά οκ εσυ με ξέρεις καλύτερα .
    Συνεχισε να προσπαθεις να παιρνεις μεσα απο τα ποστ σου επιβεβαίωση οτι ισως να εισαι στρειτ,γιατι αυτο κανεις εδω μεσα για να νιωσεις καλυτερα οπως κανεις με το ψυχιατρο σου ο οποιος σου πιπιλίζει το μυαλο οτι εισαι στρειτ.Εισαι ακομη σε φαση που δεν εχεις αποδεχτει τον εαυτο σου και δε ξερω αν το κανεις και ποτε.Ασε τον εαυτο σου ελεύθερο και θα σε καυλωσουνε και οι ανδρες αν δεις καποιον εξω.Αν δε θες να αποδεχτεις οτι εισαι τουλαχιστον μπαι ζησε ως στρειτ και θαψε την αλλη σου σεξουαλικοτητα,πετα την στο καλαθι των αχρήστων,αλλα με το να μας λες οτι εισαι καθαρα στρειτ ειναι σαν να μας λες οτι πεταει ο γάιδαρος.
    Υγ Σε προηγούμενα ποστ σου ελεγες οτι μαλλον εισαι γκει και σε αυτο καθεσαι και μας γραφεις με περίσσεια σιγουριά οτι εισαι στρέιτ,και αν καποιος σου πει το αντιθετο ειναι αυτόματα ημιτρελος.
    Ωραια πλύση εγκεφάλου σου εκανε ο ψυχίατρος

  10. #10
    Meditation
    Guest
    Έριξα μια ματιά σε προηγούμενα θέματα σου για να μπορέσω να γράψω την άποψη μου. Η γνώμη μου είναι πως επειδή σκέφτεσαι σε μεγάλο βαθμό αν είσαι ομοφυλόφιλος ή όχι ....και σου περνάνε πολύ έντονα τέτοιες σκέψεις από το μυαλό, ότι μπορεί να είσαι ενδεχομένως bi.
    Φαίνεται να είσαι αρκετά προβληματισμένος με τη σεξουαλική σου ταυτότητα και να προσπαθείς να οριοθετήσεις τον εαυτό σου και να τον βάλεις σε "κουτάκια". Καταλαβαίνω ότι θες πολύ να ξεκαθαρίσεις τον σεξουαλικό σου προσανατολισμό για να έχεις μια γενικότερη εικόνα της ταυτότητας σου και του ποιος είσαι.. όμως μπορεί να μην είσαι έτοιμος ακόμα να ξεδιαλύνεις τη κατάσταση. Ίσως να χρειάζσαι λίγο ακόμα χρόνο για να αυτοπροσδιοριστείς σεξουαλικά.
    Χαλάρωσε, προσπάθησε να μην σκέφτεσαι για αυτό το θέμα, αποστασιοποιήσου από τις ερωτικές σχέσεις για ένα διάστημα. Καθάρισε το μυαλό σου και κάποια στιγμή προσπάθησε να πειραματιστείς και με τα δύο φύλα. Ακολούθησε το ένστικτο σου και απέκτησε όσες περισσότερες εμπειρίες θες προκειμένου να δεις που ταιριάζεις καλύτερα και τι σε εκφράζει.

  11. #11
    MartinH97
    Guest
    Παιδιά γίνεστε απόλυτοι και είναι κακό γεγονός . Με την ίδια λογική θα έπρεπε όλοι οι μπάτσοι να είναι μπασταρδοι και αρχιδια όλοι οι Αλβανοί κλέφτες και όλοι οι Αιγύπτιοι ψαράδες . Έχω μιλήσει με 3 ψυχιάτρους και οι τρεις μου είπαν το ίδιο πράγμα . Εξάλλου ναι όταν τα έλεγα τα αλλά ήμουν κυριευμένος από το άγχος και ναι δοκίμασα να κάνω στοματικό σε άνδρα και δεν μου άρεσε. Αηδίασα . Και δεν είναι από τις ενοχές είναι κανονική αηδία όπως όταν πας να φας ένα χαλασμένο φαγητό . Είμαι με την κοπέλα μου κάποιο καιρό και ποτέ δεν ένιωσα ούτε αποστροφή ούτε αηδία για αυτή . Και που μου λέτε ότι κάτσε πάρε εμπειριες το θέμα είναι ότι δεν θέλω να αποκτήσω εμπειριες με άνδρες . Και αυτό που λέτε πάλι ότι προσπαθεί να σε βάλει στο δρόμο του στρειτ με είχε ρωτήσει αν αυνανιστείς με στρειτ υλικό έχεις στηση και του είπα ναι όποτε μου λέει επικεντρωσου εκεί .σε κάποιον μπορεί να του αρέσει η ιδέα ότι γουστάρει να γαμαει και να πληρώνεται σαν ζιγκολο . Δεν τον κάνει αυτόματα ζιγκολο αυτή η σκέψη .

  12. #12
    Meditation
    Guest
    Καταρχάς κανένας δεν αναφέρθηκε ούτε αναπαρήγαγε στερεότυπα. Όυτε οι πακιστανοί είναι κλέφτες ούτε οι μπάτσοι μπάσταρδοι. ΕΣΥ άνοιξες θέματα εδώ με απορίες για τις σεξουαλικές σου προτιμήσεις άρα τα δικά σου σεξουαλικά συζητάμε. Μπαίνεις σε ένα φόρουμ και γράφεις ότι μπορεί να είσαι ομοφυλόφιλος και όταν σου λέμε ότι μπορεί να είναι και αυτό ένα ενδεχόμενο, μας βγάζεις ΟΛΟΥΣ κακούς. Εφόσον δεν μπορείς να ακούσεις κάτι που δεν σου αρέσει, τότε γιατί μας ρωτάς; για να σου πούμε ότι ΔΕΝ είσαι και να ανακουφιστεις; να σε κοροιδέψουμε θες ή να πούμε τη γνώμη μας; όλοι μας κάποια στιγμή στη ζωή μας μπορεί να αναρωτηθήκαμε σχετικά με τς σεξουαλικές μας προτιμήσεις....όμως κάποιος που είναι ετεροφυλοφιλος δεν είναι τόσο απόλυτος ότι του αρέσει το αντίθετο φύλο όσο ήσουν εσύ σε προηγούμενα θέματα σου. Έλεγες σε φράσεις σου σχεδόν με απόλυτη σιγουριά οτι δεν μπορείς να κάνεις κάτι με γυναίκα γιατί σου αρέσουν οι άντρες. Επιπλέον, εμείς εδώ δεν σε γνωρίζουμε προσωπικά οπότε καταλαβαινεις τις συνέπειες που μπορεί να έχει το γεγονός αυτό στη διατύπωση μιας γνώμης.

    Και εφόσον λοιπόν έχεις ήδη πάει σε 3 ψυχιάτρους και ακυρώνεις τη γνώμη μας... γιατίtτότε δεν κρατάς τη γνώμη των γιατρών και μπαίνεις εδώ να σου πούμε εμείς;
    Last edited by Meditation; 20-07-2020 at 16:41.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Χμ, δε μου αρέσει αυτή η προτροπή σε φαντασιώσεις στρέιτ υλικού. Δεν μου κάθεται καλά. Αλλά δε θέλω να σε φρικάρω με αυτό, κι εύχομαι να βρεις το δρόμο σου. Δεν διάβασα προηγούμενά σου θέματα, κι έτσι κρίνω απ' ό,τι διαβάζω σε αυτό.
    Κατά τον Δαίμονα Εαυτού

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by MartinH97 View Post
    Παιδιά γίνεστε απόλυτοι και είναι κακό γεγονός . Με την ίδια λογική θα έπρεπε όλοι οι μπάτσοι να είναι μπασταρδοι και αρχιδια όλοι οι Αλβανοί κλέφτες και όλοι οι Αιγύπτιοι ψαράδες . Έχω μιλήσει με 3 ψυχιάτρους και οι τρεις μου είπαν το ίδιο πράγμα . Εξάλλου ναι όταν τα έλεγα τα αλλά ήμουν κυριευμένος από το άγχος και ναι δοκίμασα να κάνω στοματικό σε άνδρα και δεν μου άρεσε. Αηδίασα . Και δεν είναι από τις ενοχές είναι κανονική αηδία όπως όταν πας να φας ένα χαλασμένο φαγητό . Είμαι με την κοπέλα μου κάποιο καιρό και ποτέ δεν ένιωσα ούτε αποστροφή ούτε αηδία για αυτή . Και που μου λέτε ότι κάτσε πάρε εμπειριες το θέμα είναι ότι δεν θέλω να αποκτήσω εμπειριες με άνδρες . Και αυτό που λέτε πάλι ότι προσπαθεί να σε βάλει στο δρόμο του στρειτ με είχε ρωτήσει αν αυνανιστείς με στρειτ υλικό έχεις στηση και του είπα ναι όποτε μου λέει επικεντρωσου εκεί .σε κάποιον μπορεί να του αρέσει η ιδέα ότι γουστάρει να γαμαει και να πληρώνεται σαν ζιγκολο . Δεν τον κάνει αυτόματα ζιγκολο αυτή η σκέψη .
    δηλαδη, οπως δεν ειναι ολοι οι αιγυπτιοι ψαραδες, ετσι και δεν ειναι οσοι φαντασιωνονται ανδρες στο σεξ και ολοκληρωνουν μονο ετσι, ομοφυλοφιλοι; κατι μπερδευεις εδω...

    απο την μια μας λες οτι δεν θελεις εμπειριες με ανδρες, κι απο την αλλη μας λες οτι εκανες στοματικο σε ανδρα.... σε υποχρεωσε κανενας, δηλαδη;;; εφοσον ο γιατρος σου σου λεει να ασχολεισαι με στρειτ εμπειριες, ποιος ο λογος να κανεις στοματικο σε ανδρα;;;;
    επισης, να σου πω οτι θα μπορουσες να εισαι γκει, η ακομα και γυναικα, και να σε απωθει το στοματικο. εχω γνωστη, που και το σεξ μια χαρα της αρεσει, αλλα αηδιαζει με το στοματικο. αυτο δεν σημαινει οτι δεν της αρεσουν οι ανδρες.
    δλδ, αν αηδιαζεις με στοματικο, αλλα σου αρεσει το σεξ με ανδρες, εισαι στρειτ, επειδη δεν κανεις στοματικο;;;
    το στοματικο, αν και διαδεδομενο ειναι εξτριμ εμπειρια. δεν σημαινει οτι αν δεν σου αρεσει, αλλα σου αρεσει το σεξ με ανδρες, δεν εισαι γκει...

    η μηπως νομιζεις οτι αν θελεις να κανεις σεξ με ανδρες, αλλα δεν το τολμας και μενεις στην φαντασιωση, αυτο σε κανει στρειτ;

    υ.γ. το οτι κ@#νεις με στρειτ υλικο, δεν λεει και πολλα πες στον γιατρο σου. για τον απλουστατο λογο οτι ΑΝ εισαι γκει, εσυ στο στρειτ υλικο, μπορει να επικεντρωνεις την σκεψη σου στον ανδρα και να ταυτιζεσαι με την γυναικα. οχι με τον ανδρα...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 21-07-2020 at 12:28.
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Χαίρεται με μια ερώτηση σε όσους γνωρίζουν
    By MartinH97 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 07-12-2019, 21:44
  2. Χαιρεται και παλι!! (και μερικες ερωτησεις)
    By MerryMaker_Misery in forum Παχυσαρκία
    Replies: 1
    Last Post: 06-06-2014, 04:19
  3. Μια απορια...
    By Nefel in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 16-02-2012, 21:40
  4. Μια απορία
    By kapoios13 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 21-12-2011, 16:20
  5. χαιρεται!!
    By maralin12 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 7
    Last Post: 10-01-2010, 18:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •