Σεξουαλική κακοποίηση αγοριού σε μικρή ηλικία
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    4

    Σεξουαλική κακοποίηση αγοριού σε μικρή ηλικία

    Καλησπέρα σας,
    Με λένε αλέξανδρο και είμαι 25 χρονών.
    Πρώτη φορά γράφω εδώ, και ακόμα και ανώνυμο που ειναι, νιώθω άβολα.
    Απο μικρή ηλικία που ήμουν, δεχόμουν επίθεση bullying απο τους συμμαθητές μου, και στη πρώτη γυμνασίου έπεσα θύμα βιασμού απο ένα μεγαλύτερο άνδρα.
    Δυστηχώς, μετά απο αυτο κλείστηκα εντελώς στον εαυτό μου, σταμάτησα να βγαίνω απο το σπίτι και όσο περνούσε ο καιρός άρχισα να φοβάμαι τους ανθρώπους.
    Να με ακουμπάνε, να με κοιτάνε, όλοι νόμιζα και συνεχίζω να νομίζω ότι ξέρουν τι έχω πάθει.
    Στο σπίτι πάντα κυκλοφορώ με όλοσωμα ρούχα γιατι φοβάμαι ότι θα μου κάνουν πάλι το ίδιο.
    Στη θάλασσα πάω όταν δεν έχει κόσμο, και αν έχει κόσμο τότε ντύνομαι και φεύγω αμέσως.
    Δεν αφήνω κανένα άνθρωπο να με ακουμπήσει, να με χαιδέψει, ούτε τη μητέρα μου να με πάρει μια αγκαλιά.
    Φοβάμαι πολύ, τους φοβάμαι όλους.
    Με κοιτάνε και νιώθω ότι ξέρουν, ξέρουν τι συμβαίνει στα 13 μου, ξέρουν ότι κάποιος με βίασε, ξέρουν τα πάντα για εμένα.
    Δεν έχω φίλους απο τότε, δεν βγαίνω απο το σπίτι απο τότε, και αν κάποιος άνθρωπος έρθει δίπλα μου, τότε, τον διώχνω.
    Πιστεύω ότι όλοι θέλουν να μου κάνουν ξανά το ίδιο, μπορεί και να θέλουν!!
    Ακόμα και στο μετρό βγαίνω όταν έχει πολύ κόσμο για να μην με ακουμπάνε...δεν μπορώ να με ακουμπάνε, νιώθω φόβο.

    Στο παρελθόν είχα προσπαθήσει κάποιες φορές να βάλω τέλος στη ζωή μου, είχα κάνει κάποιες απόπειρες, φυσικά δεν γνώριζε κανένας τίποτα.
    1 Φορά με χρήση χαπιων (πανω απο 30), με αποτέλεσμα να πέσω στο πάτωμα αλλα βρισκόμουν σε παραλία και σηκώθηκα την επόμενη μέρα σαν να μην είχε συμβεί τίποτα.
    Και μια φορά προσπάθησα να κοψω τις φλέβες μου, όπου σταμάτησα στη μέση.
    Σε όλα αυτα τα χρόνια, κατάφερα να κάνω μόνο μια σχέση με μια γυναίκα όπου δεν κράτησε και πολύ.
    Οι ανασφαλειές μου ήταν κυρίος ο λόγος και το καταλαβαίνω...τόσο πολύ φόβοι πως να χωρέσουν σε έναν άνθρωπο...κάναμε έρωτα και κάθε φορά ξεσπούσα σε κλάμματα...φοβόμουν, και φοβάμαι ακόμα.
    Την καταννοώ απόλυτα, δεν με άντεξε..ποιος θα ήθελε δίπλα του έναν άνθρωπο με βρόμικο σώμα σαν το δικό μου?
    Ποιος θα ήθελε να χαιδέψει η να φιλήσει κάποιον που τον έχουν κακοποιήσει και βιάσει; Ποιος θα ήθελε να ασχοληθεί με μια τέτοια περίπτωση ανθρώπου;
    Απο αυτη την σχέση έχουν περάσει σχεδόν 3 με 4 χρόνια, και απο τότε, δεν υπήρξε άλλη..και αν είχα κάποια ευκαιρία την πέταξα εγώ.
    Πως να εξηγήσω; Όταν πάει η κοπέλα να με φιλήση και εγω ξεσπάω σε κλάμματα; όταν πάει να με αγκαλιάσει και φεύγω 10 μέτρα μακριά απο φόβο; πως; πως;
    Δεν γίνετε, και ποια θα καταλάβει, και γιατί να με καταλάβει και να κάτσει μαζί μου? Ειδικά σε μια εποχή που όλες οι κοπέλες κοιτάνε το σεξ και να περνάνε καλά.
    Τόσα χρόνια συνεχίζω να πορεύομαι μόνος!! Με τους φόβους μου!! Οι φόβοι νιώθω ότι μεγαλώνουν..και εγώ μένω στάσιμος και κάθε φορά κάνω και ένα βήμα πίσω.
    Ο μόνος άνθρωπος που ξέρει για εμένα, είναι αυτη η κοπέλα που ανέφερα παραπάνω...που πλέον δεν έχουμε καμια επαφή και λογικό είναι.
    Στην αρχή με καταλάβαινε, προσπαθούσε να με βοηθήσει, αλλα και αυτη πόσο να αντέξει.
    Είμαι ένα παιδί που έχω ανάγκη απο έναν άνθρωπο, κάποιον να με καταλάβει, να με πάρει μια αγκαλιά και ας τρέμω να μην με αφήσει, γιατί δεν φταίω εγώ, δεν το διάλεξα εγώ, μακαρί να μην μου συνέβαινε ποτέ τίποτα.
    Κανένας δεν ξέρει τιποτα, οι γονεις μου πάντα προσπαθούσαν να με καταλάβουν αλλα πάντα κρυβόμουν πίσω απο μια μάσκα!! Αρχισαν να αναρωτιούνται, δεν θελω να τους πληγώνω, δεν θελω να ντρεπονται για εμένα..
    Έβαλα μια αγγελία και ζήτησα απο μια γυναίκα συνοδός (επι πληρωμη)να παριστανει την κοπέλα μου, να με συνοδεύσει κάπου σαν κοπέλα μου.
    φυσικά χωρίς καμια ερωτική συνευρεση.
    Έγινε, δημιουργήσαμε μια ιστορια γνωριμίας, και την σύστησα σε κάποια άτομα.
    Ξέρω πρέπει να ντρέπομαι γι'αυτό, και δεν νιώθω περήφανος φυσικά...!!!
    Σκεφτομαι να το κανω ξανα...δεν ξερω...δεν μπορω..νιωθω οτι δεν μπορω αλλο ετσι.
    Έχω δημιουργήσει μια ψεύτικη κοπέλα εδώ και 1.5 χρόνο σχεδόν...ότι δήθεν έχω κάποια...και ότι δήθεν βγαίνω μαζί της.. όλα ψέματα, στην Αθήνα πάω βόλτα μόνος και γυρνάω το βράδυ.
    Δεν ψαχνομαι για σχέση, δεν θέλω.. ξέρω ότι ποτέ ξανά στη ζωή μου δεν θα μπορέσω να βρεθώ ερωτικά με έναν άνθρωπο.
    Προσπαθώ να το αποδεχτώ!!!
    θελω καποιον να με καταλαβει..τοσο δυσκολο; μια αγκαλια..τοσο δυσκολο; Τι ζητάω; Μακάρι να μην είχε συμβεί ποτέ τίποτα, να ζούσα κανονικά την παιδική μου ηλικία.
    Δε φταίω εγώ όμως, δε φταίω.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Καλησπέρα..
    Τι θες να συζητήσεις; Τι θα σε έκανε να νιώσεις καλύτερα;
    Last edited by george1520; 19-07-2020 at 04:32.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,117
    Φυσικά και δε φταις, πέστο στους γονείς σου και πήγαινε σε ψυχολόγο όσο πιο γρήγορα μπορείς! Αυτοί ξέρουν πώς να βοηθούν στην επούλωση τραυμάτων. Πολύ κακό αυτό που σου συνέβη, αλλά προλαβαίνεις ακόμα να ζήσεις μια φυσιολογική ζωή!

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    4
    Δεν θέλω ποτέ να πω τίποτα στους γονείς μου!!
    Σε ψυχολόγο-ψυχιατρο πήγα μια φορά, τότε με την κοπέλα αυτή.
    Πριν πολλά χρόνια.
    Μου έδωσε κάτι χάπια, και την ίδια μέρα με πήρε τηλέφωνο να τα φέρω πίσω διότι πίστευε ότι θα αυτοκτονούσα με αυτά.
    Μία συνεδρία ήταν, και τα χάπια είχαν τρελές παρενέργειες... ζαλάδες κλπ.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,117
    Εμένα τα χάπια με έχουν βοηθήσει, στην αρχή ναι έχουν χοντρές παρενέργειες αλλά μετά συνηθίζεις

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Άρχισε με ψυχοθεραπεία.. Θα το βγάλεις από μέσα σου και μέσα από τις ερωτήσεις που θα σου κάνει ο ψυχολόγος θα καταλάβεις ότι δεν φταις και πως δεν είναι όλοι σαν αυτόν. Τώρα απλα το ξέρεις αλλά αυτό που νιώθεις είναι πιο πανω από σένα.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,117
    Πάντως να ξέρεις, οι άλλοι δεν θέλουν να σου κάνουν αυτό που σου έκανε αυτός, ούτε θα αηδιάσουν μαζί σου αν το μάθουν. Τώρα μιλάει το τραύμα, για αυτό σκέφτεσαι έτσι. Καλό είναι να τα πεις σε κάποιον ειδικό και θα σε καθοδηγήσει αυτός

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by alex9595 View Post
    θελω καποιον να με καταλαβει..τοσο δυσκολο; .

    δεν προκειται να σε καταλαβει κανεις απο αυτους που δεν εχουν ζησει κατι παρομοιο.
    η συμβουλη που εχω να σου δωσω ειναι να πας σε καποιον ψυχιατρο για να σε κατευθυνει αυτος και βεβαια αμα σου πει και για ψυχολογο και σε αυτον.
    το ενθαρυντικο ειναι οτι εκατομμυρια ανθρωποι εχουν βιωσει παρομοια αν και οχι στα μερη που ζουμε αλλα πιο μακρια απο εμας αρκετα για να λεμε οτι δεν μας αφορα οπως στην ασια η την αφρικη σε περιοδους πολεμων κτλ κτλ αλλα καταφεραν να σταθουν στα ποδια τους.
    επιπλεον εισαι πολυ μικρος ετσι μπορεις να ελπιζεις σε μια μεγαλη αλλαγη που θα σου αλλαξει την ζωη αλλα θα πρεπει να αποδεχτεις οτι δεν μπορεις να την κανεις μονος

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Γιατί δε θα το έλεγες ποτέ στους γονείς σου; Πώς είναι αυτοί σαν χαρακτήρες και ποια η σχέση σας; Έγραψες πως ήσουν και θύμα bullying. Γιατί, για ποιους λόγους σε παρενοχλούσαν τότε; Στους γονείς σου το είχες πει;
    Κατά τον Δαίμονα Εαυτού

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Σε διαβάζω και νιώθω λες και διαβάζω τον εαυτό μου σε πολλά σημεία... Είχα μια παρόμοια εμπειρία στα 16 μου με τη διαφορά ότι δεν έγινε ολοκληρωμένη η πράξη αλλά αυτά που λες ότι νιώθεις τα ένιωθα κι εγώ για χρόνια και τον φόβο ακόμα τον νιώθω... Αλλά ας σταθώ στα υπόλοιπα καλύτερα... Κι εγώ σκεφτόμουν ότι δεν θα με θέλει κανείς αν του πω τι συνέβη, σκεφτόμουν ότι θα με θεωρήσει βρώμικη κι ανάξια του, κατώτερη από τις άλλες κοπέλες... Έτσι για πολλά χρόνια έμεινα μόνη μου όμως μια μέρα γνώρισα κάποιον στον οποίο είπα όλη την αλήθεια κι όχι μόνο δεν μου φέρθηκε σαν να ήμουν βρώμικη αλλά σαν να ήμουν το πιο αγνό πλάσμα του κόσμου... Δεν είμαστε πια μαζί δυστυχώς για λόγους που δεν είναι της παρούσης ν' αναφέρω αλλά εσύ στάσου στο ότι βρέθηκε κάποιος που με εκτίμησε και μου φέρθηκε καλά παρά το γεγονός αυτό... Επίσης κι εγώ για μεγάλο χρονικό διάστημα έκλαιγα απ' το φόβο μου όποτε προσπαθούσαμε να κάνουμε έρωτα αλλά ακόμα κι έτσι έμεινε δίπλα μου και δεν με πίεσε ποτέ... Στα λέω αυτά για να καταλάβεις ότι είχα τις ίδιες αντιδράσεις μ' εσένα κι όμως βρέθηκε κάποιος που στάθηκε δίπλα μου έστω για κάποιο διάστημα...
    Ελπίζω να σε βοήθησα έστω και λίγο, αν θελήσεις να μου μιλήσεις αν νομίζεις πως μπορώ να βοηθήσω θα σε ακούσω μετά χαράς...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Σε διαβάζω και νιώθω λες και διαβάζω τον εαυτό μου σε πολλά σημεία... Είχα μια παρόμοια εμπειρία στα 16 μου με τη διαφορά ότι δεν έγινε ολοκληρωμένη η πράξη αλλά αυτά που λες ότι νιώθεις τα ένιωθα κι εγώ για χρόνια και τον φόβο ακόμα τον νιώθω... Αλλά ας σταθώ στα υπόλοιπα καλύτερα... Κι εγώ σκεφτόμουν ότι δεν θα με θέλει κανείς αν του πω τι συνέβη, σκεφτόμουν ότι θα με θεωρήσει βρώμικη κι ανάξια του, κατώτερη από τις άλλες κοπέλες... Έτσι για πολλά χρόνια έμεινα μόνη μου όμως μια μέρα γνώρισα κάποιον στον οποίο είπα όλη την αλήθεια κι όχι μόνο δεν μου φέρθηκε σαν να ήμουν βρώμικη αλλά σαν να ήμουν το πιο αγνό πλάσμα του κόσμου... Δεν είμαστε πια μαζί δυστυχώς για λόγους που δεν είναι της παρούσης ν' αναφέρω αλλά εσύ στάσου στο ότι βρέθηκε κάποιος που με εκτίμησε και μου φέρθηκε καλά παρά το γεγονός αυτό... Επίσης κι εγώ για μεγάλο χρονικό διάστημα έκλαιγα απ' το φόβο μου όποτε προσπαθούσαμε να κάνουμε έρωτα αλλά ακόμα κι έτσι έμεινε δίπλα μου και δεν με πίεσε ποτέ... Στα λέω αυτά για να καταλάβεις ότι είχα τις ίδιες αντιδράσεις μ' εσένα κι όμως βρέθηκε κάποιος που στάθηκε δίπλα μου έστω για κάποιο διάστημα...
    Ελπίζω να σε βοήθησα έστω και λίγο, αν θελήσεις να μου μιλήσεις αν νομίζεις πως μπορώ να βοηθήσω θα σε ακούσω μετά χαράς...
    Quote Originally Posted by BlackCoral View Post
    Γιατί δε θα το έλεγες ποτέ στους γονείς σου; Πώς είναι αυτοί σαν χαρακτήρες και ποια η σχέση σας; Έγραψες πως ήσουν και θύμα bullying. Γιατί, για ποιους λόγους σε παρενοχλούσαν τότε; Στους γονείς σου το είχες πει;

    Καλησπέρα,
    Οι γονεις μου είναι χωρισμένοι 10+χρόνια. Φυσικά αυτο δεν με επηρέασε ποτέ γιατί ποτέ δεν είχαν τσακωμούς και προσπαθούσαν να ειναι αγαπημένοι!! Με τους γονεις μου, αλλά και με τα αδελφια μου, έχω αρκετά καλές σχέσεις.
    Δεν θα μπορούσα ποτε να το πω, αυτο θα ηταν το χειροτερό μου...!! Απο το δημοτικό που με θυμάμαι, ήμουν πολυ ήσυχο παιδί, δεν μιλούσε, και φυσικά αυτο για τους "νταήδες" ήταν η αδυναμία μου. Έτσι απο το δημοτικό, μέχρι το γυμνάσιο ήμουν θύμα bullying!! Απλά άνηκα στη κατηγορία των "αδύναμων" και των παιδιών που δεν αντιδρούσαν ποτέ..!!

    Κύκνος, η κοπέλα που αναφέρω στο αρχικό μου θέμα. Έτσι φέρθηκε σε εμένα. Την γνώρισα όταν ήμουν 19 εγώ και 34 αυτή. Ξέρω μεγάλη διαφορά ηλικίας, αλλά είχαμε τεράστια χημεία και η σχέση μας διήρκεσε 2 χρόνια σχεδόν. Ένιωθα ασφάλεια, και της μίλησα για τα πάντα!! Προσπαθούσε κάθε φορά να με κάνει να νιώσω ξεχωριστός. Ήταν δίπλα μου κάθε φορά και δεν την ενοχλούσε τίποτα απο όλα αυτα...!!
    Μετά τον χωρισμό μας, προσπάθησαν να με προσελκύσουν αρκετές κοπέλες (αυτες δηλαδή έκαναν το πρώτο βήμα) αλλά με όλες χώριζα μια μέρα πριν βρεθούμε στο κομμάτι το σεξουαλικό. Γιατί δεν ένιωθα ασφάλεια, και ήξερα ότι δεν θα μπορούσα!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by alex9595 View Post
    Καλησπέρα,
    Οι γονεις μου είναι χωρισμένοι 10+χρόνια. Φυσικά αυτο δεν με επηρέασε ποτέ γιατί ποτέ δεν είχαν τσακωμούς και προσπαθούσαν να ειναι αγαπημένοι!! Με τους γονεις μου, αλλά και με τα αδελφια μου, έχω αρκετά καλές σχέσεις.
    Δεν θα μπορούσα ποτε να το πω, αυτο θα ηταν το χειροτερό μου...!! Απο το δημοτικό που με θυμάμαι, ήμουν πολυ ήσυχο παιδί, δεν μιλούσε, και φυσικά αυτο για τους "νταήδες" ήταν η αδυναμία μου. Έτσι απο το δημοτικό, μέχρι το γυμνάσιο ήμουν θύμα bullying!! Απλά άνηκα στη κατηγορία των "αδύναμων" και των παιδιών που δεν αντιδρούσαν ποτέ..!!

    Κύκνος, η κοπέλα που αναφέρω στο αρχικό μου θέμα. Έτσι φέρθηκε σε εμένα. Την γνώρισα όταν ήμουν 19 εγώ και 34 αυτή. Ξέρω μεγάλη διαφορά ηλικίας, αλλά είχαμε τεράστια χημεία και η σχέση μας διήρκεσε 2 χρόνια σχεδόν. Ένιωθα ασφάλεια, και της μίλησα για τα πάντα!! Προσπαθούσε κάθε φορά να με κάνει να νιώσω ξεχωριστός. Ήταν δίπλα μου κάθε φορά και δεν την ενοχλούσε τίποτα απο όλα αυτα...!!
    Μετά τον χωρισμό μας, προσπάθησαν να με προσελκύσουν αρκετές κοπέλες (αυτες δηλαδή έκαναν το πρώτο βήμα) αλλά με όλες χώριζα μια μέρα πριν βρεθούμε στο κομμάτι το σεξουαλικό. Γιατί δεν ένιωθα ασφάλεια, και ήξερα ότι δεν θα μπορούσα!!
    Φίλε όταν φτάσεις στα 50 μηνύματα στείλε μου μήνυμα να μιλήσουμε.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by alex9595 View Post
    Κύκνος, η κοπέλα που αναφέρω στο αρχικό μου θέμα. Έτσι φέρθηκε σε εμένα. Την γνώρισα όταν ήμουν 19 εγώ και 34 αυτή. Ξέρω μεγάλη διαφορά ηλικίας, αλλά είχαμε τεράστια χημεία και η σχέση μας διήρκεσε 2 χρόνια σχεδόν. Ένιωθα ασφάλεια, και της μίλησα για τα πάντα!! Προσπαθούσε κάθε φορά να με κάνει να νιώσω ξεχωριστός. Ήταν δίπλα μου κάθε φορά και δεν την ενοχλούσε τίποτα απο όλα αυτα...!!
    Μετά τον χωρισμό μας, προσπάθησαν να με προσελκύσουν αρκετές κοπέλες (αυτες δηλαδή έκαναν το πρώτο βήμα) αλλά με όλες χώριζα μια μέρα πριν βρεθούμε στο κομμάτι το σεξουαλικό. Γιατί δεν ένιωθα ασφάλεια, και ήξερα ότι δεν θα μπορούσα!!
    Αυτό για την κοπέλα το είχα καταλάβει μέσες άκρες και μου το επιβεβαίωσες μ' αυτό που έγραψες τώρα...
    Ίσως δεν το είπα ξεκάθαρα πριν αλλά θέλω να πω ότι αν μπόρεσα εγώ έστω και μια φορά να πω την αλήθεια θα μπορέσω πάλι στο μέλλον, κι εσύ το ίδιο... Υπάρχουν κι άλλοι άνθρωποι που θα δείξουν κατανόηση... Την επόμενη φορά προσπάθησε το και μην χωρίσεις έτσι εύκολα... Αλλά έχω να σου δώσω και μιαν άλλη συμβουλή, απευθύνσου σε κάποιον ειδικό... Εγώ αυτό έκανα κι έτσι έκανα κάποια βήματα μπροστά αλλιώς νομίζω πως δεν θα είχα καταφέρει τίποτα... Τέλος, αν σε βοηθάει ούτε εγώ νιώθω ασφάλεια με τους άντρες γενικά, τους φοβάμαι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    266
    Γεια σου αλεξανδρε ...οταν μια γυναικα σε αγαπαει πραγματικα θα σε αγκαλιασει και δεν θα σε αφησει ποτε . Θα κανει τα παντα για να ειναι μαζι σου
    Δεν φταις εσυ γ αυτο που εγινε ... ..υπαρχουν και γυναικες που δεν τους νοιαζει τοοσο πολυ το σεξ..θα ηθελες να εχεις μια συντροφο που η σχεση θα βασιζετε πιο πολυ στην αγαπη και στην συντροφικοτητα ;η οχι ;δεν θες καθολου ;εγω μετα απο ενα βιαιο χωρισμο και μετα απο μια πολυ εντονα κακοποιητικη σχεση δεν θελω τιποτε νοιωθω οτι παγωσα συναισθηματικα ετσι νιωθεις κ εσυ;η μονο το θεμα σεξ ειναι το προβλημα;

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by ντολορ View Post
    Γεια σου αλεξανδρε ...οταν μια γυναικα σε αγαπαει πραγματικα θα σε αγκαλιασει και δεν θα σε αφησει ποτε . Θα κανει τα παντα για να ειναι μαζι σου
    Δεν φταις εσυ γ αυτο που εγινε ... ..υπαρχουν και γυναικες που δεν τους νοιαζει τοοσο πολυ το σεξ..θα ηθελες να εχεις μια συντροφο που η σχεση θα βασιζετε πιο πολυ στην αγαπη και στην συντροφικοτητα ;η οχι ;δεν θες καθολου ;εγω μετα απο ενα βιαιο χωρισμο και μετα απο μια πολυ εντονα κακοποιητικη σχεση δεν θελω τιποτε νοιωθω οτι παγωσα συναισθηματικα ετσι νιωθεις κ εσυ;η μονο το θεμα σεξ ειναι το προβλημα;
    γεια σουυυ. Η αγάπη και η συντροφικότητα με ενδιαφέρει. Νιώθω ένα πάγος όπως λες και εσυ, το θεμα μου δεν ειναι το σεξ. Δεν με ενδιαφέρει, θέλω απλά έναν άνθρωπο να με καταλάβει, να με ακούσει, να με πάρει μια αγκαλια.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Κακοποίηση σε παιδική ηλικια
    By Sofaki in forum Κακοποίηση
    Replies: 18
    Last Post: 28-08-2019, 20:46
  2. Άγχος και απομόνωση σε σχετικά μικρή ηλικία.
    By Alexandra312 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 41
    Last Post: 07-04-2013, 20:48
  3. Replies: 7
    Last Post: 24-04-2012, 13:11
  4. Replies: 29
    Last Post: 06-02-2012, 00:52
  5. Κρίσεις σε μικρή ηλικία
    By Looney in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 30-10-2006, 00:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •