Διαγραφη - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 39 of 39
  1. #31
    ntinti
    Guest
    το έχω κάνει ηδη απο την πρώτη μέρα Γιώργο μου!

    σε ευχαριστώ για άλλη μια φορά για τις πολύτιμες συμβουλές σου ,όπως πάντα διαβασμένος,το εκτιμώ!

    και οπως προανέφερα μια συζήτηση ποτέ δεν κανε κακο ,δεν θίγουμε ουτε ενοχλούμε καποιον ετσι νομιζω φυσικα.....

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    για να μην απαντάς μάλλον έγινε δεκτή η διαγραφεί

  3. #33
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    για να μην απαντάς μάλλον έγινε δεκτή η διαγραφεί
    Δεν έγινε ακομα Πανο θα το δεις άλλωστε ....
    Απλά είπαμε αν έχω να πω κάτι θα σου στείλω προς το παρόν είσαι μια χαρά καλυμμένος στο θέμα σου ....

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Δεν έγινε ακομα Πανο θα το δεις άλλωστε ....
    Απλά είπαμε αν έχω να πω κάτι θα σου στείλω προς το παρόν είσαι μια χαρά καλυμμένος στο θέμα σου ....


    απλώς δεν απαντούσες στα προσωπικά μηνύματα
    και καλυμμένος το θέμα να είναι να το κάνω

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    Θα συμφωνήσω με τη Σόνια και θα πω ότι δεν καταλαβαίνω γιατί διαγράφεστε όλοι και τι εξυπηρετεί η διαγραφή συγκεκριμένα. Ίσως αν κάνατε απλώς αποχή για ένα διάστημα;



    Ntini κρίμα να φύγεις, δεν έχω παρακολουθήσει το θέμα στο οποίο αναφέρεσαι και σίγουρα εδώ μέσα γράφονται πολλές φορές χοντράδες, αλλά αντί να διαγράφεστε τόσα μέλη καλό θα ήταν να κάνουμε μια παρατήρηση προς τον διαχειριστή που ποτέ δεν επεμβαίνει καίρια. Ίσως να μπουν και άλλοι συντονιστές στη δημόσια συζήτηση για να αποφεύγεται όλος αυτός ο χαμός. Πιστεύω πως θα βοηθούσε πολύ το φόρουμ.
    και ποιος τους υποχρεωνει να διαβαζουν τις χοοντραδες? οταν καποιος συνεχιζει διαβαζει κατι ειναι σα να το αποδεχεται τον υποχρεωσε κανενας να τις διαβαζει;? γιατι δε διαβαζει κατι αλλο μια εξηγιση γι αυτο ειναι οτι ολα γυριζουν γυρω απ τον ηλιο ομως ελαχιστοι εχουν καλη γνωμη γι αυτον
    τι διαχειριστες και παραδιαχειριστες το θεμα ειναι απλο ο καθενας διαβαζει οτι θελει δε θελει ας μη το διαβασει πχ αν παιζουν παρασκηνιακα πραγματα ΕΣΥ γιατι ασχολησαι με αυτα μηπως σε εβαλε κανενας να ασχοληθεις με το ζορι με το καθενα που λεει το μακρυ του και το κοντο του εδω μεσα? οταν ασχολησαι με κατι ειναι σα να του διξεις αξια και αν δεν εχει αξια εσυ γιατι του τη δεινεις ανοιξε δρομο για αυτο που θελεις και σου αξιζει γιατι δε λες τι κριμα να ασχολησαι με ατομα που δε το αξιζουν γιατι αν ειναι καποιος λογικος αυτο θα πει δε θα δωσει αξια στον οτι να ναι γιατι οταν δινεις αξια σε ενα πραγμα στο χωριο μου ξερεις τι λεγαμε

    οποιος διαβαζει χοντραδες ειναι και αυτος το ιδιο γι αυτο τρωει κολημα με αυτες γιατι λενε οτι αν τα βαλεις με ενα ηλιθιο θα σε ρηξει στο επιπεδο του και θα σε νικησει οταν λοιπον ριχνεις το επιπεδο και ασχολησαι με αυτον αρχιζεις να χανεις
    δε θες να διαβασεις? δε διαβαζεις ειναι τοσο απλο γιατι το κανετε συνθετο αν καποιος εχει υπεριφανεια και αυτοσεβασμο αυτο θα σκεφτει πχ αν καποιος κυλιεται στις λασπες θα κυλιστεις και εσυ? αν το κανεις θα σε νικησει πχ αν τα βαλεις με ενα τρελο θα γινεις και εσυ τρελος

    αρα ο εξυπνος προσπερνα ο ανοητος τρωει κοληματα για ατομα που δεν ειναι του επιπεδου του και αφου χασει μετα ψαχνει παντου την αιτια εκτος απ τον εαυτο του γιατι τα πραγματα ειναι απλα εμεις τα κανουμε συνθετα γιατι αγνοουμε το απλο και ψαχνουμε τη λυση σε σταυρολεξα

  6. #36
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    και ποιος τους υποχρεωνει να διαβαζουν τις χοοντραδες? οταν καποιος συνεχιζει διαβαζει κατι ειναι σα να το αποδεχεται τον υποχρεωσε κανενας να τις διαβαζει;? γιατι δε διαβαζει κατι αλλο μια εξηγιση γι αυτο ειναι οτι ολα γυριζουν γυρω απ τον ηλιο ομως ελαχιστοι εχουν καλη γνωμη γι αυτον
    τι διαχειριστες και παραδιαχειριστες το θεμα ειναι απλο ο καθενας διαβαζει οτι θελει δε θελει ας μη το διαβασει πχ αν παιζουν παρασκηνιακα πραγματα ΕΣΥ γιατι ασχολησαι με αυτα μηπως σε εβαλε κανενας να ασχοληθεις με το ζορι με το καθενα που λεει το μακρυ του και το κοντο του εδω μεσα? οταν ασχολησαι με κατι ειναι σα να του διξεις αξια και αν δεν εχει αξια εσυ γιατι του τη δεινεις ανοιξε δρομο για αυτο που θελεις και σου αξιζει γιατι δε λες τι κριμα να ασχολησαι με ατομα που δε το αξιζουν γιατι αν ειναι καποιος λογικος αυτο θα πει δε θα δωσει αξια στον οτι να ναι γιατι οταν δινεις αξια σε ενα πραγμα στο χωριο μου ξερεις τι λεγαμε

    οποιος διαβαζει χοντραδες ειναι και αυτος το ιδιο γι αυτο τρωει κολημα με αυτες γιατι λενε οτι αν τα βαλεις με ενα ηλιθιο θα σε ρηξει στο επιπεδο του και θα σε νικησει οταν λοιπον ριχνεις το επιπεδο και ασχολησαι με αυτον αρχιζεις να χανεις
    δε θες να διαβασεις? δε διαβαζεις ειναι τοσο απλο γιατι το κανετε συνθετο αν καποιος εχει υπεριφανεια και αυτοσεβασμο αυτο θα σκεφτει πχ αν καποιος κυλιεται στις λασπες θα κυλιστεις και εσυ? αν το κανεις θα σε νικησει πχ αν τα βαλεις με ενα τρελο θα γινεις και εσυ τρελος


    αρα ο εξυπνος προσπερνα ο ανοητος τρωει κοληματα για ατομα που δεν ειναι του επιπεδου του και αφου χασει μετα ψαχνει παντου την αιτια εκτος απ τον εαυτο του γιατι τα πραγματα ειναι απλα εμεις τα κανουμε συνθετα γιατι αγνοουμε το απλο και ψαχνουμε τη λυση σε σταυρολεξα
    Αλλη μια ενδιαφερουσα προσέγγιση μπορω να πω ....
    Μπορει να ειναι και ετσι .......πηγαινει λοιπον και αυτη στο καλαθακι τις σκεψης και τις προσπαθειας αυτοβελπτιωσης !

    Τελικα ολο αυτο πιστευω θα εξελιχθει σε κατι πολυ καλο !Αλλωστε μικρη ειμαι ακομα εχω χρονια μπροστα μου για να βελτιωθω κι αλλο

    Αλέξανδρε σεβαστή και καλοδεχούμενη η άποψη σου!
    Να έχουμε μια όμορφη μέρα όλοι μας!

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ολοι οι ψυχολογοι λενε οτι ο καθε ανθρωπος μπορει να αλαξει τον εαυτο του δε μπορεις να αλαξεις καποιον χωρις να το επιθυμει ο ιδιος με κολπα και τρικ αντιθετα οσο πεφτεις στο επιπεδο του τοσο περισσοτερο χανεις

  8. #38
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    ολοι οι ψυχολογοι λενε οτι ο καθε ανθρωπος μπορει να αλαξει τον εαυτο του δε μπορεις να αλαξεις καποιον χωρις να το επιθυμει ο ιδιος με κολπα και τρικ αντιθετα οσο πεφτεις στο επιπεδο του τοσο περισσοτερο χανεις

    Αλεξανδρε ολοι οι ανθρωποι εχουν και μια αξιοπρεπεια και ειναι υπεθυνοι μεχρι που θα την φτάσουν...

    Αυτη πιστευω καθοριζει και τι άνθρωπος εισαι και μεχρι που επιτρεπεις τον ευατο σου να φτάσει...

    Ενα πραγαμα εμαθα, οτι οσο μεγαλωνεις οι κεραιες σου πρεπει να ειναι ακομα πιο ανοιχτές......

    εκει που λες οτι τα ξερεις ολα και τα εχεις ζησει ολα ,ερχεται η ιδια η ζωη με τα γεγονοτα της και σε διαψεύδει....

    οπότε καλο ειναι να ειμαστε θετικοι και δεκτικοί σε οτι έρχεται στη ζωη μας ,ειτε μας κανει καλο ειτε κακο...ενα ειναι σίγουρο,οτι μεσα απο ολο αυτο στο τελος βγαινουμε πιο δυνατοι απο ποτε και πιο ετοιμοι να αντιμετωπισουμε το επομενο!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Μορντορ
    Posts
    418
    Ειμαι τρεις μηνες εδω,εισαι απο τα ατομα που ξεχωριζουν.Λυπαμαι που φευγεις, να εισαι παντα καλα!Η αποχωρηση σου θα ειναι αισθητη.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Διαγραφή.
    By vickie_victoria in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 01-03-2020, 11:52
  2. διαγραφη
    By garida in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 35
    Last Post: 22-01-2019, 22:48
  3. Διαγραφή
    By Guest17012017 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 17-01-2017, 14:18
  4. Διαγραφη
    By Ολα_ειναι_δανεικα in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 09-05-2014, 21:48
  5. Διαγραφη !!!
    By xrhstos in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 14
    Last Post: 25-04-2012, 22:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •