Διαγραφη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 39
  1. #1
    ntinti
    Guest

    Διαγραφη

    Aeon αφου μονο ετσι γινεται προχωρησε και την δικη σε παρακαλω

    Καλη συνεχεια!!

  2. #2
    YokoChoco
    Guest
    Μην διαγραφείς, μετά με ποιον θα μιλάω για ορθοπεδικά θέματα;

  3. #3
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by YokoChoco View Post
    Μην διαγραφείς, μετά με ποιον θα μιλάω για ορθοπεδικά θέματα;
    ειναι πολυ ολο αυτο για εμενα εδω μεσα ....

    να προσεχεις την μεση σου και να μην τα παρατησεις για κανεναν και τιποτα .

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Σου προτείνω να μην διαγραφής απλώς να το κόψεις το συνήθειο να μπεις για κάποιο διάστημα, κατά τα άλλα εσύ ξέρεις καλύτερα!!

  5. #5
    YokoChoco
    Guest
    Συμφωνώ με τον Ανδρέα. Αν σε πιέζει κάποια κατάσταση αποσυνδέσου ένα διάστημα κ επανέρχεσαι μόλις είσαι πιο χαλαρή, νομίζω αυτό είναι το πιο σωστό, εσύ ξέρεις βέβαια καλύτερα. Εγώ πάντως αν δώ ότι κάτι μ'ενοχλεί δεν απαντάω πλέον, το αφήνω κ σε 2-3 μέρες περνάει η ένταση ή και νωρίτερα.

  6. #6
    ntinti
    Guest
    Να είστε καλά παιδιά !!!

    Είναι πάνω από εμένα όλο αυτό που εχει συμβει και δεν μπορώ να το διαχειριστώ έτσι όπως πρέπει ...
    Αλλιώς ξεκίνησε αλλιώς κατάληξε. ...
    Είναι νομίζω καλύτερα ,θα δείξει ....

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Καλημερα ntinti τι εγινε; τι επαθες; Σε ενοχλησε καποιος ή σε ενοχλουν καποια κειμενα που διαβασες; Οπως και να εχει κακ εγω ενοχλουμαι όταν δισβαζω τα ιδια και τα ιδια ειτε κειμενα που εκδηλωνουν διαφαραχη ειτε κειμενα που ειναι προσβλητικα για καποια γκρουπ ανθρωπων. Και ενταξει να διαβασεις μια δυο τρεις το ιδιο κειμενο λες εντσξει τι να κανεις, αν ομως διαβαζεις τα ιδια τους τελευταιους δυο μηνες σαν να κολλησε η βελονα κατανταει ψυχοφθορο

  8. #8
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Καλημερα ntinti τι εγινε; τι επαθες; Σε ενοχλησε καποιος ή σε ενοχλουν καποια κειμενα που διαβασες; Οπως και να εχει κακ εγω ενοχλουμαι όταν δισβαζω τα ιδια και τα ιδια ειτε κειμενα που εκδηλωνουν διαφαραχη ειτε κειμενα που ειναι προσβλητικα για καποια γκρουπ ανθρωπων. Και ενταξει να διαβασεις μια δυο τρεις το ιδιο κειμενο λες εντσξει τι να κανεις, αν ομως διαβαζεις τα ιδια τους τελευταιους δυο μηνες σαν να κολλησε η βελονα κατανταει ψυχοφθορο
    Καλημέρα!!!

    Σκεφτόμουν καιρό να το κάνω αλλά όλο κάτι γινόταν και έλεγα άστο θα περάσει ...

    Μετά το χθεσινό περιστατικό όμως με την κοπέλα και το παιδί της τερματισα ....
    Δεν είμαι άνθρωπος που μπορώ να βλέπω να γράφονται ότι κινδυνεύουν ζωές και να κάθομαι με σταυρωμένα χέρια ειδικά σε θέματα που αναφέρονται σε παιδιά ...
    Δεν μ'αρέσει να μπαίνει ο καθένας και να γράφει ότι του κατέβει εις βάρος κάποιον ανθρώπων που πήραν το θάρρος να βγάλουν αυτό που έχουν μέσα τους γιατί είναι σε απόγνωση....

    Καλώς ή κακός αυτή είμαι και επειδή άλλος είναι ο λόγος που μπήκα εδώ μέσα και αλλιώς εξελίχθηκαν τα πράγματα δεν έχει πλέον νόημα να είμαι εδώ...

    Μόνο κακό στην ψυχική μου ηρεμία κάνω και αφού τα άτομα που μπορούσαν να με καλμαρουν δεν υπάρχουν πια ήρθε η ώρα να την κάνω και εγώ με ελαφρά ...

    Εύχομαι μόνοΝα υπάρχει κάποιος τρόπος από εδώ και πέρα να "προστευονται" οσοι μπαίνουν και γράφουν ότι κινδυνεύει η ζωή τους, να μην αφήνονται στο έλεος τους ..
    Δεν ξέρω πως ας το αναλάβει η διαχείριση αυτο.....
    Όσο για τους άλλους που βγάζουν ειρωνεία και χολή πίσω από μια οθόνη αυτή είναι η αξία της ζωής τους δεν θα τους αλλάξω εγώ οπότε δενθα τους λείψω...

    Και κάτι τελευταίο όσα παιδιά μιλούσαμε με μηνύματα, γιατί πολλά απλά δεν είχαν την όρεξη να γράψουν δημόσια γιατί κατευθείαν αντί για βοήθεια λάμβαναν αρνητισμό, να μην διστάζουν να το κάνουν ....ας κρατάνε μόνο τα θετικά από αυτά που θα τους γράφουν και τα άλλα στο καλάθι μαζί με τα άχρηστα ...
    Έχει ακόμα ατομα εδώ μέσα που είναι έτοιμα να βοηθήσουν ,λίγα άλλα υπάρχουν τα εχουμε πει...
    Όποτε όλα καλα !!!!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    οχι βρε ntinti μην φευγεις και εσυ

  10. #10
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    οχι βρε ntinti μην φευγεις και εσυ
    Τα ειπαμε Πανο η ζωη ειναι εξω απο εδω και οχι πισω απο μια οθονη.

    Εισαι πολυ δυνατο παιδι και πρεπει να πιστεψεις στον ευατο σου ....οπως καναμε συζητήσεις μαζι και ρωτουσες πραγματα θα το κανεις και δημοσια και ειμαι σιγουρη οτι θα παρεις σωστες και ενθαρρυντικες απαντήσεις.

    και τον νου σου ειπαμε ,μην επιτρεπεις σε κανενα να σε υποτιμά και να σε χλευάζει ,δεν σου λείπει τιποτα, αντιθέτως.....
    το γεγονος οτι εισαι διστακτικος δεν ειναι αρνητικο στοιχειο...

    Θα δεις οταν αποφαισεις και κανεις κινηση ολα θα πανε μια χαρα αρκει να εισαι ο ευατο σου...
    μην πας να το παιξεις καποιος αλλος .....και αν δεν εκτιμηθεί δεν πτοούμαστε πάμε παρακάτω ,έχεις πολλαααα χρονια μπροστα σου να κανεις τις γνωριμιες σου.

    Το κερασμα για την κορη μου που ζητησες θα στο χρωσταω

    Αντε να προσεχεις τον ευατο σου και καπου εκει εξω ειναι μια ψχυουλα και για εσενα αρκει να τολμησεις !!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Κρίμα που φεύγεις δεν σε ήξερα γιατί είχα καιρό να μπω αλλά με αυτά που γράφεις φαίνεσαι ισορροπημένο άτομο!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Και ήσουν αυτή που παρατήρησες και μου έγραψες ότι το τελευταίο καιρό έχω συχνά σκέψεις αυτοκτονίας, διαβάζω τι μου έγραφες σε θέματα που ανέβαζα!

  13. #13
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Κρίμα που φεύγεις δεν σε ήξερα γιατί είχα καιρό να μπω αλλά με αυτά που γράφεις φαίνεσαι ισορροπημένο άτομο!!
    Ισορροπημενο ε ? μην το λες εχω και εγώ τα κολλήματα μου

    Ευχαριστώ πάντως ,δεν ξερω τι να πω.... δεν το περίμενα ειδικά στα Προσωπικά μηνύματα σας ...
    Παιδάκια μου με συγκινησατε ειλικρινά ....

  14. #14
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Και ήσουν αυτή που παρατήρησες και μου έγραψες ότι το τελευταίο καιρό έχω συχνά σκέψεις αυτοκτονίας, διαβάζω τι μου έγραφες σε θέματα που ανέβαζα!
    Η δουλειά μου είναι σχεδόν όλη μέρα μπροστά σε μια οθόνη οπότε ήσασταν καλή παρέα, σας διαβαζα οτι και να γραφατε ,αλλωστε έτσι είμαι και έξω στην ζωή μου ,μ'αρέσει να "φροντιζω"τους ανθρώπους αλλά δυστηχως τα κραταω όλα μέσα μου και ειδικά στα θέματα που προανέφερα δεν μου κάνει καλό....

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Τα ειπαμε Πανο η ζωη ειναι εξω απο εδω και οχι πισω απο μια οθονη.

    Εισαι πολυ δυνατο παιδι και πρεπει να πιστεψεις στον ευατο σου ....οπως καναμε συζητήσεις μαζι και ρωτουσες πραγματα θα το κανεις και δημοσια και ειμαι σιγουρη οτι θα παρεις σωστες και ενθαρρυντικες απαντήσεις.

    και τον νου σου ειπαμε ,μην επιτρεπεις σε κανενα να σε υποτιμά και να σε χλευάζει ,δεν σου λείπει τιποτα, αντιθέτως.....
    το γεγονος οτι εισαι διστακτικος δεν ειναι αρνητικο στοιχειο...

    Θα δεις οταν αποφαισεις και κανεις κινηση ολα θα πανε μια χαρα αρκει να εισαι ο ευατο σου...
    μην πας να το παιξεις καποιος αλλος .....και αν δεν εκτιμηθεί δεν πτοούμαστε πάμε παρακάτω ,έχεις πολλαααα χρονια μπροστα σου να κανεις τις γνωριμιες σου.

    Το κερασμα για την κορη μου που ζητησες θα στο χρωσταω

    Αντε να προσεχεις τον ευατο σου και καπου εκει εξω ειναι μια ψχυουλα και για εσενα αρκει να τολμησεις !!!

    σε ευχαριστώ για τα λόγια σου πάρα πολύ ειλικρινά

    δεν πειράζει δεν θέλω κέρασμα αρκεί που με στήριξες και είπες καλά λόγια για μένα

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Διαγραφή.
    By vickie_victoria in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 01-03-2020, 11:52
  2. διαγραφη
    By garida in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 35
    Last Post: 22-01-2019, 22:48
  3. Διαγραφή
    By Guest17012017 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 17-01-2017, 14:18
  4. Διαγραφη
    By Ολα_ειναι_δανεικα in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 09-05-2014, 21:48
  5. Διαγραφη !!!
    By xrhstos in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 14
    Last Post: 25-04-2012, 22:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •