Βοηθεια - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 52 of 52

Thread: Βοηθεια

  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    234
    Quote Originally Posted by ntinti View Post
    Λοιπον καλυτερα εδω κοριτσι μου να τα βλεπουν και αλλα μελη γιατι υπαρχουν πολλα περιστατικα σαν τα δικα σου,εμενα δεν με απασχολει πλεον τι λεγετε....

    Απ οτι καταλαβα επηρεαστικες πολυ μετα την συζητηση με την φιλη σου και εκτος απο αυτα που ειχες καταφερει να τα βαλεις λιγο στην ακρη σου μπηκαν υποψιες και οτι μπορει να εχεις και καταθλιψη και ετσι δεν κοιμασαι και καλα τα βράδια ....

    Ενα θα σου πω ,εχω να κοιμηθω τα βραδυα κανονικα παρα πολυ καιρο και δεν εχω καταθλιψη απλα ετσι ειμαι ...ξεκινησε οταν δεν ημουν καλα και παρόλο οτι συνηλθα αυτο μου εμεινε ...
    Υπαρχουν διαστηματα που δεν μπορω να σηκωθω το πρωι και διαστηματα που ειμαι με ελαχιστο βραδινο υπνο...
    Οταν μας απζσχολουν πραγματα ειναι φυσικο να διαταρασετε και ο υπνος μας ..

    Γι αυτο σου λεω να κανεις οτι εκανες και πριν ,μην σταματησεις την καθημερινοτητα σου για κανεννα και τιποτα ...
    πες τον συζηγο να εξαφανισει τα θερμομετρα απο το σπιτι για να μην μπαινεις στον πειρασμο να βαζεις καθε τρεις και λιγο.

    Και αυτο που κανεις και τωρα ειναι λαθος...λες εισαι εξω βολτα και το μυαλο σου ομως ειναι εδω ....να διαβασεις τι γινεται.
    μην το κανεις ασχολεισου αποκλειστικα με την καθημερινοτητα σου και βγαλτω απο το μυαλο σου..

    Και οταν σε πιανουν φοβιες κεψου ενα πραγμα...
    ειναι δυνατον να ειχες κατι παθολογικο και ο αντρας σου να σε αφεινε ετσι?
    εγω δεν νομιζω πρωτος εκεινος θα σε επερνε και θα τρεχατε στους γιατρους ...

    Αντε κοριτσι μου μην χαλας οτι εχτισες τοσο καιρο για μια χαζη υποθεση της φιλης σου .
    Εχεις δικιο ..αν κ πιο πολυ με άγχωσαν τα δεκατα κ οχι τοσο η φίλη μου..στον αγώνα παλι

  2. #47
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Afroula View Post
    Εχεις δικιο ..αν κ πιο πολυ με άγχωσαν τα δεκατα κ οχι τοσο η φίλη μου..στον αγώνα παλι
    μα τα δεκατα ειναι αποτελεσμα ολου αυτου ...

    ετσι αντιδρα μαλλον ο οργανισμος σου ...καθε οργανισμος βρισκει κατι και σωματοποιεί ολη αυτη την πιεση και το ανχος ...
    εμενα με χτυπαει αλλου, στα ορμονικα..

    καθε φορα που πιεζομαι ο κυκλος μου γινεται αστα να πανε ...
    το εψαξα ,απεκλεισα καθε παθολογικο αίτιο ,βγηκαν ολα καθαρα και το πηρα αποφαση, καθε φορα που θα στρεσάρομαι θα ξεσπαει εκει ο οργανισμος μου...

    μην σου πω και εγω τις σκεψεις εκανα εκτος απο πιθανες εγκυμοσυνες ...τις χειροτερες...
    τωρα πλεον ουτε καν ασχολουμε .....

    ασε το γεγονος οτι εισαι μεσα στον κυκλο δικαιολογει στο μεγιστο την θερμοκρασία σου ..

  3. #48
    Antonis8
    Guest
    37.2 δεν θεωρείται δέκατα. Εφόσον μάλιστα πεφτουν, δείχνει φυσιολογικός κύκλος θερμοκρασιας.

    Εχεις καποιο άλλο συμπτωμα, πχ ριγη ή πονους στα κόκκαλα, πονοκεφαλο κλπ?

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    234
    Quote Originally Posted by Antonis8 View Post
    37.2 δεν θεωρείται δέκατα. Εφόσον μάλιστα πεφτουν, δείχνει φυσιολογικός κύκλος θερμοκρασιας.

    Εχεις καποιο άλλο συμπτωμα, πχ ριγη ή πονους στα κόκκαλα, πονοκεφαλο κλπ?
    Όχι τίποτα απλα λογο των δεκατων ειχα χαλια ψυχολογια κ ενιωθα σαν αρρωστη χωρις να ειμαι

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    234
    Παιδια θα σας πω κατι..γυρισα απο τη βόλτα μου κ μπήκα στον πειρασμό να βαλω θερμομετρο ξέρετε πόσο εχω?? 36.6 απίστευτο.. βγηκα τα ξεχασα ολα κ ορίστε ολα καλα!!

  6. #51
    ntinti
    Guest
    Quote Originally Posted by Afroula View Post
    Παιδια θα σας πω κατι..γυρισα απο τη βόλτα μου κ μπήκα στον πειρασμό να βαλω θερμομετρο ξέρετε πόσο εχω?? 36.6 απίστευτο.. βγηκα τα ξεχασα ολα κ ορίστε ολα καλα!!
    Άντε βρε καλό μου είδες όλα στο μυαλό σου είναι ...
    Άντε πάλεψε το όσο μπορείς μην το αφεινεις να σε πάρει από κάτω ,είπαμε όλα τα μπορούμε αρκεί να θέλουμε !!!!

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    37 ειχα και εγώ καθε μέρα και ήταν καθαρα από το αγχος μου εφυγαν με τη χρήση ζαναξ
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή ή τίποτε άλλο? Βοήθεια παρακαλώ! Βοήθεια!
    By kanela2 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 27-04-2020, 23:33
  2. ΒΟΗΘΕΙΑ!Διακοπη εφεξορ αποτομα ΒΟΗΘΕΙΑ!
    By anxious4ever in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 47
    Last Post: 12-04-2019, 00:39

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •