Είχα κατι ψυχαναγκαστικές σκέψεις με θέμα την κόλαση. Αυτες δημιούργησαν μια τελετουργία να μην χρησιμοποιώ το όνομα μου όταν κάνω register καπου. ήθελα να κάνω log in σε ενα παλιο site που είχα ως username κάτι κοντά στο επίθετο μου. Θυμήθηκα τις ψυχαναγκαστικές σκέψεις που είχα με το όνομα μου και ανησύχησα. Άρχισα να σκέφτομαι ότι δεν πρέπει να χρησιμοποιήσω το επώνυμο μου ή κάτι που μοιάζει με αυτό, λογω των ψυχαναγκαστικών σκέψεων που είχαν σχηματιστεί στο μυαλό μου με θέμα την κόλαση. Τότε, αυτομάτως, επειδή ήθελα να κάνω log in στο site, μου ήρθε μια άκυρη σκέψη χωρίς την θέληση μου που έλεγε ότι αυτές οι ψυχαναγκαστικές σκέψεις με θέμα την κόλαση, μέτραγαν μόνο για το όνομα μου και όχι και για το επίθετο, εφόσον είχα username κατι που έμοιαζε με το επίθετο μου, μπορούσα να μπω. Όλο αυτό διηρκησε 1 δευτερόλεπο. Μετά συνειδητοποίησα τι έλεγαν αυτές οι σκέψεις και φρίκαρα. Φοβάμαι τώρα οτι θα πρέπει να αλλάξω το όνομά μου στο fb για αυτό τον λόγο. Ανησυχώ επειδή οι νέες σκέψεις είπαν στο άκυρο ότι οι ψυχαναγκαστικές σκέψεις με θέμα την κόλαση μέτραγαν μόνο για το όνομα και όχι για το επίθετο. Δεν το σκέφτηκα επίτηδες. Απλά ήμουν χαλαρός και σχηματίστηκαν στο άκυρο.