Πέθανε η κοπέλα μου 25 χρονών τόσο άδικα... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    115
    Mάτωσε η ψυχή μου που διάβασα την ιστορία... να ζήσεις να τη θυμάσαι...

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    121
    Quote Originally Posted by Afaneros View Post
    όλα ξεκίνησαν με έναν πόνο στον λαιμό.. έπινε πολλά κρύα νερά και υπέθεσα δεν θα είναι τίποτα σοβαρό..
    Πηγαίνει λοιπόν μετά από δύο μέρες σε έναν γιατρό της περιοχής, την κοίταξε της είπε να πάρει μια αντιβίωση και την έστειλε σπίτι.. Της είπε ότι είχε αμυγδαλίτιδα.. Αλλά δεν γινόταν καλύτερα απ ότι μου είπε στο τηλέφωνο, διότι εκείνες τις ημέρες ήταν στην μαμά της που έπρεπε να φροντίσει γιατί την αγαπούσε και είχε προβλήματα.. Εγώ δεν μπορούσα να πάω επειδή δεν είχα λεφτά εκείνες τις ημέρες.. Ήμουν Αθήνα και εκείνη Θεσσαλονίκη..
    Αλλά θα βρισκόμασταν σίγουρα κατά τις 2 Αυγούστου..

    Την επόμενη μέρα παραπονιόταν ότι είχε πρηστεί πολύ ο λαιμός της και είχε μια μικρή δύσπνοια.. Της είπα να πάει νοσοκομείο και μου είπε θα περιμένω λίγο ακόμα...
    την επόμενη μέρα ξανά λοιπόν.. Ήταν η τελευταία φορά που μιλήσαμε.
    Την παίρνω τηλέφωνο στις 5 το μεσημέρι γιατί είχα ξυπνήσει αργά, το σηκώνει και τρόμαξα όπως την άκουσα. Δεν σταματούσα ποτέ να παίρνει πολύ γρήγορα και βαθιές αναπνοές, Μου μιλούσε με τρομερή δυσκολία, πονούσε πολύ στον λαιμό και στην πλάτη. Εγώ γεμάτος ερωτηματικά, την ρώτησα γιατί είσαι ακόμα στο σπίτι και δεν είσαι στο νοσοκομείο.. Δεν είχε κάποιον να την πάει.... Την ρώτησα αν κάλεσε ασθενοφόρο και μου είπε μάλλον ναι και ότι άργησε, δεν καταλάβαινα καλά δεν μπορούσε να μιλήσει.. Της είπα να ζητήσει βοήθεια αμέσως !! και ότι την αγαπάω, μου είπε και εγώ.. όσο μπορούσε να μιλήσει η αγάπη μου.. και να μη φοβάται και ότι θα την κλείσω να δω τι μπορώ να κάνω είχα τρελαθεί!!!
    Το κλείνουμε λοιπόν. Την παίρνω μετά από 20 λεπτά περίπου και το κορίτσάκι μου δεν ξανά σήκωσε ποτέ ξανά το τηλέφωνο από τότε

    Έχει μια αδερφή αλλά ήταν μαλωμένες.. Την παίρνω τηλέφωνο να πάει γρήγορα στο σπίτι να δει αν είναι καλά!! Εγώ σήκωσα τον κόσμο όλο να βρω λεφτά να ανέβω όσο πιο γρήγορα μπορούσα.
    Πήγε λοιπόν και βρήκε την ψυχή μου πεσμένη στο πάτωμα... είχε πεθάνει....

    Η νεκροψία έδειξε πως πέθανε από οξεία πυώδης αμυγδαλίτιδα και επειδή καθυστέρησε πολύ να πάει στο νοσοκομείο το πύον την χτύπησε στην καρδούλα της...
    Την αγαπούσα τόσο πολύ.. Και εκείνη έλιωνε για μένα.. Είχαμε τόσα όνειρα, αλλά μας χώρισε ο θάνατος...........
    Δεν ξέρω τι να κάνω, είμαι 3 μέρες σαν χαμένος.... Ήταν η μόνη που με αγαπούσε τόσο βαθιά... η μόνη που αγάπησα πραγματικά... ήμασταν μαζί 3 χρόνια....

    Ακόμα βρίσκομαι σε άρνηση και είμαι πολύ χάλια.. οι δικοί της μου είπαν ότι πήγε από ιατρικό λάθος.. έπρεπε ο γιατρός να την στείλει νοσοκομείο να βγάλει αμέσως τις αμυγδαλές...
    δεν ξέρω τα έχω χαμένα.. μου λείπει πολύ ήδη.... ο πόνος είναι πολύ μεγάλος...
    Τα θερμά μου Συλλυπητήρια πραγματικά

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    366
    Συλλυπητήρια για τη μεγάλη σου απώλεια. Τα λόγια είναι λίγα, εύχομαι ο χρόνος να σε βοηθήσει να επεξεργαστείς το τραύμα από το χαμό της.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2021
    Posts
    121
    Quote Originally Posted by Sophie_ View Post
    Mάτωσε η ψυχή μου που διάβασα την ιστορία... να ζήσεις να τη θυμάσαι...
    Πραγματικα και εμενα ποσο κριμα να φευγουν ανθρωποι
    σε αυτην την ηλικια τι να πει κανεις!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Τόσο μόνος....τόσο αποτυχημένος-ΚΑΜΙΑ ελπίδα!
    By Λεκτικό πυροτέχνασμα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 67
    Last Post: 26-08-2015, 01:30
  2. Replies: 13
    Last Post: 12-08-2015, 16:55
  3. Ο ΑΡΗΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΔΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 0
    Last Post: 23-09-2011, 19:32
  4. Γιατί να είμαι τόσο μα τόσο πολύ δειλή;
    By tita1977 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 28
    Last Post: 07-02-2011, 16:34
  5. Οταν σε κατηγορούν άδικα
    By nikik in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 17-12-2009, 11:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •