ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    YokoChoco
    Guest

    ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ

    Καλησπέρα κ.διαχειριστά του φόρουμ. Αρχικά θέλω να σας ευχαριστήσω που μου δώσατε την ευκαιρία να εκφραστώ μέσα από την σελίδα σας. Σε κάποια πράγματα βοηθήκα σε άλλα όχι. Για το ψυχολογικό κομμάτι νομίζω ότι το σωστό είναι να απευθύνομαι σε ειδικούς ψυχικής υγείας και όχι σε ένα φόρουμ και αυτό κάνω. Για το θέμα της σπονδυλοδεσίας θαρρώ το εξαντλήσαμε κ ευχαριστώ την @ntinti για τις συμβουλές της και να είναι πάντα καλά. Δεν έχω όμως να πώ πλέον κάτι, δλδ στην παρούσα φάση. Κρίνω πως είναι καλύτερα να διακόψω να και ασχοληθώ με άλλα πράγματα, ίσως στο μακρινό μέλλον επιστρέψω, κανείς δεν ξέρει. Θα ήθελα παρακαλώ πολύ να διαγραφεί ο λογαριασμός μου, σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,352
    Κι άλλη διαγραφή!!

  4. #4
    YokoChoco
    Guest
    κ.Διαχειριστά ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by YokoChoco View Post
    Καλησπέρα κ.διαχειριστά του φόρουμ. Αρχικά θέλω να σας ευχαριστήσω που μου δώσατε την ευκαιρία να εκφραστώ μέσα από την σελίδα σας. Σε κάποια πράγματα βοηθήκα σε άλλα όχι. Για το ψυχολογικό κομμάτι νομίζω ότι το σωστό είναι να απευθύνομαι σε ειδικούς ψυχικής υγείας και όχι σε ένα φόρουμ και αυτό κάνω. Για το θέμα της σπονδυλοδεσίας θαρρώ το εξαντλήσαμε κ ευχαριστώ την @ntinti για τις συμβουλές της και να είναι πάντα καλά. Δεν έχω όμως να πώ πλέον κάτι, δλδ στην παρούσα φάση. Κρίνω πως είναι καλύτερα να διακόψω να και ασχοληθώ με άλλα πράγματα, ίσως στο μακρινό μέλλον επιστρέψω, κανείς δεν ξέρει. Θα ήθελα παρακαλώ πολύ να διαγραφεί ο λογαριασμός μου, σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
    καλησπερα.
    εχεις πολυ δικιο για το οτι το φορουμ δεν ειναι θεραπεια. κι οποιος εχει καποιο προβλημα, πρεπει να αναζηταει ειδικους και οχι συμβουλες ή συζητησεις.
    αυτο ομως ειναι βασικος ορος συμμετοχης στο φορουμ και το γραφει πρωτο - πρωτο οταν ξεκινας να συμμετεχεις.

    λυσε μου μια απορια ομως, αν μπορεις.
    ποιος σε εμποδιζει να φυγεις οποτε θελεις και ζητας διαγραφη, φωναζοντας κιολας, σαν να σε τραβαει κανεις απο το μανικι;.
    ενας λογος παραπανω να αποχωρησεις μονος σου αν οντως αυτο θελεις, το οτι σκεφτεσαι οτι ισως αργοτερα επιστρεψεις. φυγε μονος σου κι επεστρεφε οποτε θες. ποιο ειναι το προβλημα;

  6. #6
    Antonis8
    Guest
    Ελα ντε. Ισως για προσελκυση προσοχης ; (δεν το λεω για συγκεκριμενο μελος, καποιοι οντως εχουν valid λογους και το αιτούνται)

    Μαλλον εγινε μοδα στο φορουμ και δεν το πηραμε ειδηση οι υπολοιποι

  7. #7
    YokoChoco
    Guest
    Διαγραφή παρακαλώ!

  8. #8
    Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    34
    Παρακαλω οπως διαγραφει το προφιλ μου.

  9. #9
    Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    34
    Αν διαβασεις τα σχολια που μου εχουν σβησει (για προτροπη σε φαρμακευτικη αγωγη(!))..
    Επιθυμω την διαγραφη των ποστ και του προφιλ μου, νομιζω ειναι συμβατο και με την GDPR.

Similar Threads

  1. ΔΙΑΓΡΑΦΗ;
    By Remedy in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 7
    Last Post: 30-01-2018, 18:33
  2. διαγραφη?
    By teras in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 6
    Last Post: 28-01-2018, 15:34
  3. ΟΧΙ ΔΙΑΓΡΑΦΗ
    By lavie in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 3
    Last Post: 05-02-2012, 20:56
  4. ΔΙΑΓΡΑΦΗ
    By μαρια1999 in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 32
    Last Post: 04-02-2012, 02:54
  5. ΔΙΑΓΡΑΦΗ
    By αλίκη! in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 1
    Last Post: 07-01-2011, 13:08

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •