ανυποφορη ζηλεια...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    ανυποφορη ζηλεια...

    αυτο ειναι το μοναδικο πραγμα σχεδον που μου ειναι αδυνατο να αντεξω σε ενα ανθρωπο ενω ειμαι δεκτικος ησυχος χαμηλων τονων μολις εμφανιστει καποιος με αυτο το χαρακτηριστικο τα παιρνω και γινομαι αγριο θηριο και αρκετες φορες θυμαμαι τον θειο μου που ηταν ο πιο δεκτικος ανθρωπος που υπηρχε ενω η μανα μου μια ζωη του ελεγε οτι δεν εχει αντρισμο επειδη τον κανουν οτι θελουν οι γυναικες τελικα παντρετηκε καποια που ολοι ελεγαν οτι του εκανε τη ζωη μαρτυριο αλλα αυτος δεν ηθελε να το δει συνεχισε τα ναι αγαπη μου κλπκλπ οσπου στο τελος τη χωρισε γιατι ελεγε οτι δεν αντεχει την ανυποφορη ζηλεια της και μας ελεγε οπου αλλου και να εστρεφε το ενδιαφερον του αυτη το ζηλευε πχ ζηλευε τη μανα του επειδη τον φροντιζε ζηλευε τις βαλιτσες του επειδη του αποσπουσαν τη προσοχη απ αυτην ζηλευε τα ρουχα του επειδη τα σιδερωνε για να φαινοταν καλοντυμενος και σας λεω το εξης αν δειτε καποιον με αυτο το χαρακτηριστικο χωριστε τον πριν σας κανει τη ζωη μαρτυριο γιατι κανενας ανθρωπος δε μπορει να αντεξει αυτο το πραγμα πιστεψτε με και αγιος να ειναι καποιος αυτο το πραγμα ειναι πληρος ανυποφορο και δεν αξιζει κανενας να εχει διπλα του ενα τετοιο ανθρωπο οσα ελλατωματα και αν εχει γιατι κανεις δε μπορει να ασχοληται 24 ωρες με ενα ανθρωπο οσα χαρισματα και αν εχει αν δε στρεψει και λιγο τη προσοχη του αλλου θα λαλησει η θα καταληξει σε κανενα γιατρο η ζηλεια ειναι ανυποφορη και διχνει ενα χαρακτηρα που μειονεκτει και δεν εχει αυτοπεποιθηση και αυτο ειναι πληρος αντιθετο με τη φιλοσοφια μου οτι για να εχεις κατι πρεπει να μη το καταπιεζεις γιατι αν το καταπιεζεις αυτο σημαινει οτι δε θα το εχεις για πολυ και ζωη σημαινει κατι να το εχεις για το χαιρεσε οχι να το εχεις σε καθεστως χουντας ΘΑ ΚΟΙΤΑΣ 24 ΩΡΕΣ ΕΜΕΝΑ ΜΕΡΑ ΝΥΧΤΑ και η χουντα η πληρως αντιθετη με τη ζωη το πρεπει ειναι αιχμαλωσια δεν ειναι ζωη

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Σωστά τα λες Αλέξανδρε.

Similar Threads

  1. Ζήλεια
    By kleaaaaa in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 5
    Last Post: 10-02-2019, 19:22
  2. Ανυπόφορη συνάδελφος
    By Annie1989 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 14
    Last Post: 19-06-2017, 18:41
  3. Replies: 110
    Last Post: 19-05-2015, 02:14
  4. ΖΗΛΕΙΑ
    By lavie in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 27-02-2012, 20:37
  5. ΖΗΛΕΙΑ
    By void in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 31-10-2011, 11:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •