Φοβία/τρόμος για τα πάντα-αίσθημα τρέλλας.. Βοήθεια... - Page 15
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 15 of 15 FirstFirst ... 5131415
Results 211 to 212 of 212
  1. #211
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    142
    αγχωνομαι γιατι δεν ειναι απλα οτι κουραζομαι στην ανηφορα, με πιανει αρρυθμια εντονη, που ευτυχως δεν διαρκει πολυ. γιαυτο φοβαμαι και λεω μηπως εχω καποιο προβλημα και με αφησει στον τοπο ξαφνικα εκει που δεν το περιμενω. οσο για το θεμα του βαρους, ο γιατρος μου αλλαξε τα φαρμακα γιατι τα ζιπρεξα που επαιρνα μου ειπε οτι σε εμποδιζουν απο το να χασεις κιλα.

  2. #212
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,407
    το θεμα ειναι πως ερμηνευεις την αρρυθμια...εγω εχω απο 6 χρονων.οταν επαθα τις κρισεις για πρωτη φορα αρχισα να τους δινω τοση μεγαλη σημασια.....τωρα πια τις αγνοω
    και αντιστοιχα σε αλλα θεματα προσπαθω να τα αγνοησω και δεν τα καταφερω να τα ερμηνευσω διαφορετικα.να τα εκλογικευσω η ωρες ωρες να δωσω την εξηγηση που με συμφερει...

    δεν ξερω αν εχεις ασχολειθει με κλασικη μουσικη,αν ναι,θα εχεις δει οτι οι περισσοτεροι απο τους μεγαλους οπως για παραδειγμα ο Σουμαν ειχαν τρομερα ψυχολογικα προβληματα.ο συγκεκριμενος μαλιστα ηταν διπολικος και πεθανε σε κλινικη.
    επειδη τυχαινει να ασχολουμαι με τη μουσικη,οταν πρωτοεπαθα κρ.πανικου αυτο που με εκανε να αισθανθω καλυτερα μεσα στη μιζερια μου ηταν το σχολιο του κολλητου μου,τυπου ε ενταξει ολοι οι μεγαλοι καλλιτεχνες κατι εχουν και την ειδα μεγαλος καλλιτεχνης απο τοτε και μπορω να σου πω οτι εχω κανει τρομερη προοδο αν οχι στο κομματι των κρισεων αλλα στο κομματι της καλλιτεχνικης μου ταυτοτητας και προσφορας.

    εκμεταλευσου την κατασταση και εκφρασου μεσα απο τη μουσικη αφου εχεις αυτη τη δυνατοτητα.και φωναξε σε ολους πως νιωθεις μεσα απο το μικροφωνο σου και οταν δεις οτι εστω και ενας δακρυσε τοτε θα ξερεις οτι υπαρχουν ατομα τα οποια σε καταλαβαινουν και σε νιωθουν.
    εχεις ενα δωρο,δεν το εχουν πολλοι.να εισαι περηφανος για αυτο και να ξερεις οτι καλυτερο αντικαταθλιπτικο απο την ιδια τη μουσικη δεν υπαρχει!

Page 15 of 15 FirstFirst ... 5131415

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •