Όταν ένας φίλος...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108

    Όταν ένας φίλος...

    ... σου ζητάει φωτο με μαγιο (ολοσωμη, να φαινονται ολα), υπαρχει περιπτωση να σε δει μετα σοβαρα;
    Τον ξερω φιλικα εδω και χρονια, εχουν παιχτει κατι ζηλιτσες και λιγο φλερτ, αλλα δεν κανει κινηση.
    Τελευταια εχει αρχισει τα κοπλιμεντα απο μηνυματα, αλλα και απο κοντα (μου ειχε πει οτι εχω ωραιο κ***, αλλα οχι χυδαια)
    Μου ειπε να του το πω οταν θα παω για μπανιο στην παραλια και να του στειλω φωτο απο εκει
    Εγω εστειλα, αλλα οχι ολοσωμη, μονο το πανω μερος , αν και θα ηθελα να του στειλω. Ομως κραταω τις συμβουλες σας.
    Μιλουσαμε μετα και επειδη μια γνωστη ανεβασε φωτο με μαγιο και μια απο πισω, αρχισε αυτος να λεει "ανεβασε κι εσυ να την σκισεις" , "εσυ θα εισαι πολυ καλυτερη" και ελεγε να βαλω και φωτο κι εγω απο πισω.
    Του ειπα οτι εγω ντρεπομαι και δεν ανεβαζω ( δειχνω σοβαρη, οπως ειπατε) και αν θελει να με δει με μαγιο, ας με δει για μπανιο απο κοντα.
    Και μου ειπε θα κανονισουμε μολις γυρισει απο τις διακοπες του.
    Αλλα κανει κοπλιμεντα πως ειμαι ομορφη, σιγουρα θα εχω ωραιο σωμα, αλλα δεν εχει δει πολλα απο εμενα και τετοια.

    Γενικα ειναι πολυ ντροπαλος, τωρα τελευταια τα λεει αυτα. εχω ξανακανει θεμα γι αυτον.
    Εγω θα ηθελα κατι μαζι του, ακομα και να ολοκληρωσω.
    Αυτος μαλλον δεν εχει παει με γυναικα, και μου φαινεται πολυ βολικο αυτο. Με φοβιζει, ομως, το πως θα αντιδρασει αν μαθει οτι εγω δεν εχω ολοκληρωσει ακομα.
    Φωτο δεν εστειλα, για να μην νομιζει οτι ειμαι ετοιμη αμεσως για σεξ.

    Τι γνωμη εχετε;

    Ααα, ο αλλος που μιλουσα εν τω μεταξυ αποδειχθηκε τιτανοτεραστιος μαλακας!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Location
    Η τρέλα πήγε στα βουνά
    Posts
    453
    Προχώρα! Είσαστε στην πιό καλή ηλικία. Δεν έχει καμιά σημασία που δεν έχετε ολοκληρώσει και οι δυο. Εξερευνήστε ο ένας το κορμί του άλλου. Είναι υπέροχο να έχετε το ερωτικό σας ξύπνημα μαζί...

    Προχώρα, αλλά με το ρυθμό και στο χρόνο που νιώθεις άνετα. Όσο γι αυτόν, το πολύ και καψώσει περισσότερο :)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Όλα αυτά τα είπαμε εμείς ή εσυ αυτα κατάλαβες;;
    Πάντως από αυτά που σου ζητάει ο φίλος, φαίνεται ξεκάθαρα ότι έχει προηγηθεί συζήτηση και ξέρει τι θέλεις να ακούσεις.
    Σου είπε ότι είναι παρθένος ή εσύ το πιστεύεις;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ίσως έχω στραβογεράσει και τα βλέπω λάθος, αλλά αν δεν ήταν ντροπαλός τι θα σου ζητούσε, να του στείλεις φωτό το τέτοιο σου δηλαδή; Άσε αυτούς τους χαρακτηρισμούς, σοβαρός, ντροπαλός, έτσι, γιουβέτσι και αν σου αρέσει το παιδί, τότε κάνε κάτι. Άσε τις φωτό και τις βλακείες στην άκρη. Πείτε τα από κοντά και επικοινωνήστε σαν άνθρωποι. Μέχρι να έρθει και να τον δείς, μιλήστε για κάτι άλλο, κοινά ενδιαφέροντα, πως περνάτε στην καθημερινότητά σας, κάτι που άκουσε ή διάβασες, για μουσική, για σινεμά, για ότι μιλάνε οι άνθρωποι πέρα από την εικόνα τους, κι αφήστε τα ποια είναι πιο γκόμενα, πως θα είναι το σώμα σου, αν του αρέσει ο κώλος σου ή ξέρω κι εγώ τι. Μέσα στη ζωή είναι κι αυτά, αλλά ξεκολλήστε λίγο από αυτά, δεν είναι μόνο αυτά.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Δεν μου εχει πει οτι δεν ειναι παρθενος, αλλα επειδη πεφτει σε αντιφασεις οταν μιλαει για το ποτε ξεκινησε σεξ και με ποσες, καταλαβαινω οτι λεει ψεματα και προσθετει εμπειριες.
    Ισως εχει κανει σεξ, αλλα λιγες φορες.

    Δεν εστειλα φωτο γιατι οντως κι εγω το θεωρω βλακεια, απλα καποτε νομιζα οτι πρεπει να το κανω επειδη αρεσει στους περισσοτερους αντρες (βασικα στους λιγουρηδες που μιλουσα)
    Ναι, μιλαμε και για ασχετα θεματα, αφου κανουμε παρεα. Αυτες οι συζητησεις τελευταια εγιναν, πολυ προσφατα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Location
    Η τρέλα πήγε στα βουνά
    Posts
    453
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Ίσως έχω στραβογεράσει και τα βλέπω λάθος, αλλά αν δεν ήταν ντροπαλός τι θα σου ζητούσε, να του στείλεις φωτό το τέτοιο σου δηλαδή; Άσε αυτούς τους χαρακτηρισμούς, σοβαρός, ντροπαλός, έτσι, γιουβέτσι και αν σου αρέσει το παιδί, τότε κάνε κάτι. Άσε τις φωτό και τις βλακείες στην άκρη. Πείτε τα από κοντά και επικοινωνήστε σαν άνθρωποι. Μέχρι να έρθει και να τον δείς, μιλήστε για κάτι άλλο, κοινά ενδιαφέροντα, πως περνάτε στην καθημερινότητά σας, κάτι που άκουσε ή διάβασες, για μουσική, για σινεμά, για ότι μιλάνε οι άνθρωποι πέρα από την εικόνα τους, κι αφήστε τα ποια είναι πιο γκόμενα, πως θα είναι το σώμα σου, αν του αρέσει ο κώλος σου ή ξέρω κι εγώ τι. Μέσα στη ζωή είναι κι αυτά, αλλά ξεκολλήστε λίγο από αυτά, δεν είναι μόνο αυτά.
    Έλα τώρα Σόνια, μη γίνεσαι αυστηρή. Μικρά παιδιά είναι, εκεί επικεντρώνονται. Η απειρία του πρωτάρη.
    Αλήθεια, τι ηλικία έχεις εσύ και το παιδί, λέμονπάι (μη λέω και μαλ...ες)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    25 και οι δυο

    φοβαμαι μη στραβωσει παλι τιποτα
    δεν εχω συνηθισει να συμβαινει κατι καλο και παντα με συγκρατω απο το να νιωσω ενθουσιασμο

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Δεν κατάλαβες proteus, δεν το λέω από ηθική άποψη ή ότι δεν είναι λογικό να παίζει και το εμφανισιακό ή το σεξουαλικό ρόλο, από την αντίληψη που έχει η λεμονόπιτα για τις ανθρώπινες σχέσεις και το πως κρίνει τους ανθρώπους το λέω. Αν έχεις όρεξη και χρόνο να δεις τα παλιότερα θέματά της, θα καταλάβεις τι εννοώ.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Location
    Η τρέλα πήγε στα βουνά
    Posts
    453
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Δεν κατάλαβες proteus, δεν το λέω από ηθική άποψη ή ότι δεν είναι λογικό να παίζει και το εμφανισιακό ή το σεξουαλικό ρόλο, από την αντίληψη που έχει η λεμονόπιτα για τις ανθρώπινες σχέσεις και το πως κρίνει τους ανθρώπους το λέω. Αν έχεις όρεξη και χρόνο να δεις τα παλιότερα θέματά της, θα καταλάβεις τι εννοώ.
    Το κατάλαβα, μάτια μου, οτι δεν το λες από ηθική άποψη. Απλά το θεώρησα πολύ χαριτωμένα παιδιάστικο όλο αυτό.
    Τι να πώ, ίσως εγώ έχω στραβογεράσει... :)

    Λέμον, αφέσου κι ας μαζεύεις τα κομμάτια σου μετά. Να θυμάσαι: πιότερο μας σημαδεύει η ζωή που δεν ζήσαμε...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Δεν μου εχει πει οτι δεν ειναι παρθενος, αλλα επειδη πεφτει σε αντιφασεις οταν μιλαει για το ποτε ξεκινησε σεξ και με ποσες, καταλαβαινω οτι λεει ψεματα και προσθετει εμπειριες.
    Ισως εχει κανει σεξ, αλλα λιγες φορες.

    Δεν εστειλα φωτο γιατι οντως κι εγω το θεωρω βλακεια, απλα καποτε νομιζα οτι πρεπει να το κανω επειδη αρεσει στους περισσοτερους αντρες (βασικα στους λιγουρηδες που μιλουσα)
    Ναι, μιλαμε και για ασχετα θεματα, αφου κανουμε παρεα. Αυτες οι συζητησεις τελευταια εγιναν, πολυ προσφατα.
    Είναι το μοτίβο που ξέρεις όμως και με αυτό κάνεις κινήσεις. Πρώτα φωτογραφίες, συζητήσεις κτλ.. Όμως αυτό το έκανες με τους άγνωστους ενώ τώρα ο άνθρωπος είναι μπροστά σου, έχεις την ευκαιρία να κάνεις αλλα πράγματα. Πιστεύω πως είναι καιρός που είτε θα φας τα μουτρα σου αλλά θα έχεις ρισκάρει για κατι που το έχεις μπροστά σου ή θα που θα κάνεις μια κανονική σχέση αφού αυτό ήθελες πάντα. Ελπίζω να μην επιλέξεις και πάλι το τρίτο σενάριο που είναι να συζητάς με με τους άγνωστους (εμάς) για κάποιον που σε ενδιαφέρει για πάρα πολύ καιρό και στην ουσία να μένεις στάσιμη.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Κανω κινησεις να τον πλησιασω περισσοτερο, οχι σεξουαλικα, αλλα ως ανθρωπο, οπως με συμβουλευσατε
    Του απανταω πιο συχνα σε στορι του, κανονιζουμε εξοδους για καφε, φαγητο
    Εμενα αυτο μου λειπει απο ενα αγορι, να μιλαμε και να βγαινουμε εξω.
    Οχι να πηγαινουμε ισα ισα για ενα ποτο και μετα φασωμα και τελος

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Πάντως αυτός είναι πολύ επιφανειακός άνθρωπος. Μπορεί να μη σε πειράζει εσένα αυτό όμως.καμια φορά πρέπει να σκεφτόμαστε και το σώμα και τις ανάγκες του αν περιμένεις να γνωρίσεις ένα σωστό παιδί μπορεί να μείνεις και παρθένα όλη σου τη ζωή.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    339
    Κάτι δε μου κολλάει σ’αυτόν, δεν μπορώ να το προσδιορίσω. Φωτογραφίες από μπροστά, από πίσω...κι αυτός λιγούρης μου φαίνεται.

  14. #14
    Κανονικά θα έπρεπε να του πεις χαζός είσαι αγόρι μου τι να σκίσω σε διαγωνισμό είμαι ? Αυτό θα έλεγε ένας σοβαρός άνθρωπος. Επίσης ένας σοβαρός άνθρωπος δεν θα έδινε τα δικαιώματα που δίνεις εσύ, σε γνωρίζει , βγαίνετε, σε ξέρει και εμφανισιακά , δεν είναι διαδίκτυο και τι έκανες πάλι για αυτό? Είπες θα με δεις στο μπάνιο γιατί δεν στέλνω φώτο είμαι και σοβαρή. Δεν μπορείς να υποκριθείς τη σοβαρή αν δεν είσαι στο βάθος του χαρακτήρα σου, δεν είναι αν θα στείλεις φώτο , αλλά δεν το καταλαβαίνεις .

Similar Threads

  1. Το μυαλο δημιουργει εικονες οταν εχω κλειστα τα ματια και οταν τα ανοιξω, τις βλεπω
    By Erudinam in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 10-07-2020, 11:29
  2. Όταν ένας άντρας θέλει μια γυναίκα....
    By julias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 116
    Last Post: 18-03-2017, 21:36
  3. "εφυγε"αλλος ενας φιλος ,γιατρος,εφυγε! τον πειρε η Ηρω!
    By giorgos panou in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 27
    Last Post: 20-06-2013, 00:44
  4. o φιλος μ βλεπει συστηματικα τσοντες οταν λειπω
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 25-02-2012, 09:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •