ψυχολογικος εκβιασμος εισοδος σε χωρο χωρις εγω να το επιθυμω προσπαθεια εξαπατησης
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 15 of 15
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    ψυχολογικος εκβιασμος εισοδος σε χωρο χωρις εγω να το επιθυμω προσπαθεια εξαπατησης

    εχουν περασει αρκετα χρονια απο τοτε που εκθεσα πολες απ τις αποψεις μου δημοσια και εχω μιλησει δημοσια αρκετες φορες τοσο0 για μενα οσο και για πραγματα που με απασχολουν λογω των βιωματων μου και επειδη δε μου ΕΚΑΤΣΕ η συναναστροφη που ειχα με ενα ψυχολογο και οκ δε λεω οτι ολοι οι ψυχολογοι ειναι κακοι επειδη εγω επεσα σε ενα ακαταληλο για μενα ειδικο γιατι δε διαφωνω οτι αλλοι ανθρωποι μπορει να εχουν οφελος απο αυτο αλλα πολυ ισως ειπαν για μενα οτι ειμαι δυστροπος χαρακτηρας (ενω αυτοι το καλο τους χαρακτηρα τον εχουν παντα για πονηριες ) ομως πριν με κρινουν δε σκεφτηκαν οτι αν ειχαν τα δικα μου βιωματα ισως γινοντουσαν πολοι πιο δυστροποι απ οτι εγινα εγω ας αναλυσω μερικα απ αυτα για να καταλαβουν οσοι διαβαζουν ΤΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΑΠΟΚΟΜΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΕΛΑΒΑΝ

    Αρχικα οταν γεννηθηκα η μητερα μου λογο καποιου προβληματος δε μπορουσε να με θηλασει ενω τη συμβουλεψαν να μου δινει γαλα απ το εμπορειο και στη συνεχεια κοντεψα να πεθανω απο μια σπανια επιλοκη οταν αρρωστησα

    το δευτερο καλο που πηρα απ τους ειδικους ηταν οταν πηγα στο πρωτο ψυχολογο ενω ηταν εμφανεστατο οτι δεν ηθελα να παω αλλα πηγα λογο συστασης απο ενα γιατρο που ειχα παει λογο ενως ψυχολογικου αφου πρακτικα δεν ειχα τιποτα και ο ψυχολογος αυτος ενω με εβλεπε αρνητικο αντι να μου πει να σταματησω τις συνεδρειες μου ειπε το απιστευτο εγω θα πληρωνομαι κανονικα και εσυ αν θες ερχεσε

    το τριτο καλο που πηρα ηταν οταν πηγα σε μια επομενη ψυχολογο η οποια επειδη εγω δεν ηθελα να πηγαινω γιατι αισθανομουν οτι δε με βοηθα της προτεινα να με κανει αλαγη με τη μανα μου και αυτη με παρατησε κανονικα και κοιταξε να εξυπηρετισει τη μανα μου λεγοντας της ενα σωρο ψεματα οτι εγω θα αλαξω εκβιαστικα χωρις να το επιθυμω και μετα απ αυτη τη προπαγανδα η οργη και ο θυμος που αισθανομουν για αυτο το συγκεκριμενο ειδικκο ηταν ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ αφου εξαιτιας του τσακωνομουν χρονια με τη μανα μου που περιμενε να δει μια ανυπαρκτη αλαγη και αισθανομουν ενα θυμα ψυχολογικου πολεμου και ενα αντικειμενο αθλιας εκμεταλευσης λογο ΤΗΣ ΚΑΛΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ να της προτεινω να με κανει αλαγη με τη μανα μου για να μη χασει πελατη στον εαυτο μου φυσικα λεω παρτα μ.....,,,α καθε φορα που το σκεφτομαι

    το τεταρτο καλο που αποκομησα ηταν οταν πηγα σε ενα γιατρο λογο καποιου ψυχολογικου που ειχα και αυτος καθε φορα που ειμασταν μονοι με απειλουσε οτι θα με στειλει εισαγωγη στο νοσοκομειο ετσι και καλα για να με ψαρωσει και να με τρομοκρατησει ενω πρακτικα δεν ειχα απολυτως τιποτα εκτως του οτι ειχα λιγα κιλα λιγοτερα και αυτος προσπαθουσε να μου κανει το μπαμπουλα και να με χειραγωγησει προσπαθωντας να καταργησει πληρως το9 δικαιομα μου να επιλεγω τι θα κανω (τοτε ειμουν και σχετικα νεοτερος γυρω στα 14 δε θυμαμαι ακριβως ) ενω μπροστα στη μανα μου το επαιζε δημοκρατης για να της παριστανει το καλο

    το εκτο καλο ηταν οταν αργοτερα που χρειαστικα κατι που πηγα σε γιατρο αυτος με ειρωνευοταν κανονικα και μου μιλαγε με ενα απαξιωτικο υφος σα να μου ελεγε εχεις την αναγκη μου μ........α με αποτελεσμα να με πιασει μια φρικη ακομα

    μετα λοιπον απο ολα αυτα τα αρνητικα βιωματα και τα καλα που πηρα εγινα αυτοδιδακτος γιατι ηταν τοσες πολες οι φρικες που πηρα που δενβ ηθελα να ακουω λεξη γι αυτους θα μου πειυε αυτο δεν ειναι σωστο να το λεω δημοσια αλλα ας μπει καποιος στη θεση μου και μετα ας μηλισει και προσεξτε ενω δεν ενοχλουσα κανενα εμαθα τροπους να τα βγαζω περα μεχρι που αρχισαν να με ενοχλουν καποιοι τυποι μιας οργανωσης που απαιτουσαν συνεχως να υπακουω σε οτι μου λενε και ειχαν την αξιωση να κανω οτι μου πουν σα να ειναι κηδεμονες μου και τοτε καταλαβα ενα πραγμα οτι με το που καποιος θα γινει γνωστος θα πεσουν να τον φανε γιατι αισθανονται κατωτερος απ αυτον γιατι σκεφτονται δε μπορει εσυ να διασκεδαζεις και εμεις να βασανιζομαστε θα γινεις δικος μας θες δε θες για να αποδειξουμε οτι ελεγχουμε οτι θελουμε και μετα λοιπον απο ολα αυτα τα αρνητικα βιωματα ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΗΝ ΑΞΙΩΣΗ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΜΟΥ ΖΩΗς ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩς Η ΧΟΥΝΤΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΣΥ ΤΟ ΣΑΦΕΣ ΜΥΝΗΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΛΝΑΝ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΕ ΦΑΕΙ Η ΜΟΝΑΞΙΑ ΚΑΙ ΜΕ βαση αυτο το ψυχολογικο εκβιασμο προσπαθουσαν εδω και χρονια να γινουν αφεντες της δικης μου ζωης με το να προσπαθουν να με τρομοκρατουν οπου σταθω και οπου βρεθω με το να μου διχνουν οτι εχουν ακρες παντου ειμαστε παντου βρισκεσε σε κλοιο αορατο δε μπορεις να ξεφυγεις απο μας οπου και να πας θα βρεις τους αδελφους μας γινε σκλαβος μας επειδη ετσι γουσταρουμε στη συνεχεια με ενοχλουσαν ολο και περισσοτερο βαζοντας παντου ΜΠΑΣΤΑΚΕΣ για να μου διξουν οτι οτι βλεπω στπο ιντερνετ το βλεπουν και εχουν ακρες παντου και ετσι νομιζαν οτι θα τους φοβηθω και με πιεζαν ολο και περισσοτερο μεχρι που με εξαναγκασαν κυριολεκτικα να αντιδρασω αφου η κατασταση γινοταν ολο και πιο αφορητη με το να κανουν παρεμβολες στο τηλεφωνο μου οποτε μιλαγα αλλου ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΙΤΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΙΛΩΣΩ ΜΕ ΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΣΤΗΣΕ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΣΟΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΘΑΥΜΑΣΤΗ ΜΟΥ ΕΝΩ ΣΤΗ ΠΡΑΞΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΝ ΘΑΥΜΑΣΤΗΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΒΑΛΤΟΣ ΠΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΣΕ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΜΕ ΕΚΒΙΑΣΑΝ ΑΦΟΡΗΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΝΤΑΣ ΣΧΕΔΟΝ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΨΟΥΝ ΝΑ ΜΙΛΑΩ ΣΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΕΚΤΟΣ ΑΠ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΜΕ ΘΕΩΡΟΥΣΑΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟ ΑΥΤΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΕΛΘΩ ΣΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΜΟΥ και οταν αντεδρασα εχαν και το θρασοσ να μου το παξουν και αδικοιμενοι τις ιστοριας που θεωρουν τουσ παντες υποχρεωμενους να σκυβουν το κεφαλι σε αυτους επειδη εχουν ακρες παντου α για φαντασου τους αδικησα και απο πανω οταν κατελαβαν με το ετσι θελω τη διευθυνση ιρ που γραφω σα να ειναι ιδιοκτησια τους φυτεψαν παντου ανθρωπους τους οπου σταθω και οπου βρεθω για να κανουν προπαγανδα οτι ειιμαι μαζι τους ενω εγω τους βλεπω και αλαζω δρομο εβαλαν μπαστακες αδελφους τους οπου συχναζω για να μου το παιξουν μαγκες και μεσα σε ολα και μετα απ αυτη την εισβολη στο προσωπικο μου χωρο τους εχω αδικησει και απο πανω

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ΘΑ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΦΑΣΙΣΤΑΡΑΔΕΣ που απαιτουν να υπακουσω χωρις εγω να το επιθυμω και να καταληξω στους ειδικους με το ζορι δε γουσταρω να παω σε ειδικους θελετε να πατε εσεις πηγαινετε δε με ενοχλει ομως ΔΕ ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΤΡΕΛΟΣ ΑΠΟ ΣΑΣ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΤΕ ΗΣΥΧΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΙ ΣΑΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΦΥΤΕΨΑΤΕ ΠΑΝΤΟΥ ΤΕΡΜΑ ΤΟ ΣΟΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΑΝΑΤΙΚΟΥΣ ΘΑΥΜΑΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥΣ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ ΨΕΥΤΙΚΟ ΘΑΥΜΑΣΤΗ ΠΟΥ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙ ΤΑΧΑ ΟΤΙ ΕΛΠΙΖΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΣΩΣΩ ΟΣΟΥΣ ΑΔΕΛΦΟΥΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΠΕΙΡΕΤΕ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ απο παλικαρια μπαστακες εχω συνηθισει χρονια τωρα που τρεχουν να διξουν ποσο σας φοβουνται να πουλησετε ψευτικους θαυμαστες με προσωπειο αλλου

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    προσπαθησαν να με εξαπατησουν για να με κανουν ομοιο τους χωρις αυτο να το εγκρινω μου πασαραν ενα ατομο που παριστανε απλα οτι με θαυμαζε ενω το μονο που τον ενδιεφερε ηταν το καλο των αδελφων του ενω δεν εδινε δεκαρα για μενα εσπευσε να βοηθησει τους αδελφους του που ηταν σε αναγκη παριστανοντας οτι εχει κρυφο κολημα μαζι μου και ολα ηταν δικαιολογιες για να βρισκετε διπλα μου και να τους στελνει σηματα μορς μονιμως νομιζοντας οτι θα με εξαγορασει προσφεροντας μου παρεα για ανταλαγμα γιατι ειχε συμφερον να το κανει για να λενε ολοι οτι συμφωνω μαζι του και να ανεβαινει η δημοτικοτητα του και οταν καταλαβα τι εκανε προλαβε να μου κουβαλησει ενα σωρο αδελφους του και τωρα μου λεει με υφος να ασχοληθω με τιποτα αλλο ενω μου εγιναν κολητηρι οι αδελφοι του που τους κουβαλησε παντου οπου σταθω και οπου βρεθω και τωρα το παιζει ασχετος και συνεχιζει να μου παριστανει το σωτηρα και τη μονη λυση

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    θα τους το λεω συνεχεια μεχρι να το εμπεδωσουν με ψεματα και ψευτικους θαυμαστες εγω σαν αυτους δε γινομαι δε μπα να κοπανηθουν κατω και ας καθονται να κανουν γκαπ γκουπ οσο θελουν απ το ενα αυτι οσα κανουν μπαινουν και απ το αλλο βγαινουν

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    λυπαμαι πολυ για τον μπελα που εχεις βρει με αυτην την αδελφοτητα.Θα μπορουσες να πας στην αστυνομια νομιζω, να το καταγραψουν. Αλεξανδρε η σχεση σου με την μητερα σου ειναι καλη?, αδελφια εχεις κι αν ναι πως τα πατε? . Δουλευεις?, ρωταω διοτις εαν δεν θα σε βοηθουσαι παρα πολυ να βρεις μια δουλεια, θα ειχες λιγοτερη εγνοια για την αδελφοτητα αφου λογο δουλειας θα ξεχνιοσουν λιγακι.
    Αυτη η αδελφοτητα εχει δικους της και στο φορουμ μεσα? εννοω οχι μονο σαν απλα μελοι, οπου ειναι πανευκολο.
    Η μεχρι σημερα εμπειρια σου απο ψυχολογους συμφωνα με οσα εγραψες ειναι πολυ χαλια.Ειναι λογικο να νιωθεις ασχημα για αυτους εαν σου εχουν φερθει ετσι. Συγουρα ομως υπαρχυν εκει εξω καλοι θεραπευτες, παιζει ρολο και απο που θα τους βρεις ομως. Θελω να πω οτι εαν πας σε καποιον οπου "ψαρευει" πελατες απο τον ΕΦΚΑ με τροπο πλαγιο, δλδ να του στελνουν πελατες οι εργαομενοι του ΕΦΚΑ ητου ΙΚΑ τωτες ναι ειναι επικυνδηνο, μπορει ομως να βρες μεσα απο το ιντερνετ.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τοσο καιρο καταλαβατε σα τα παρασιτα τη συνδεση μου με το ζορι μου γινατε κολητσιδα και με ακολουθητε παντου και απαιτητε να δεχτω ενα ψευτικο θαυμαστη που θελετε να μου πασαρετε και μου απαγορευετε να μιλησω σε αλλους ποιοι εισε εσεις που θα με εξαναγκασετε με το ζορι να δεχτω ανθρωπο σας και εχετε το θρασος να παρουσιαζεστε και ως θυματα ΔΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΕΚΒΙΑΣΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΕΓΩ ΕΚΒΙΑΣΜΟΥΣ ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΟΥΤΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΣΑΣ ΣΥΜΦΑΙΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΕΛΕΓΧΕΤΕ ΣΥΝΕΧΩς ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΦΤΑΙΤΕ ΟΛΑ ΜΕ ΠΟΙΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΜΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΟΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΣΑΤΕ ΠΟΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΤΣΙ

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ψευτικους θαυμαστες με προσωπεια ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΕΧΤΩ δε μπα να κοπανηθητε κατω το μονο που μπορειτε να πετυχετε ειναι να με εξαγριωσετε πρωτα καταλαβετε το τηλεφωνο μου και κανατε παρεμβολες για να μην ακουω τιποτα κι αφου κανατε ειδος υπο εξαφανιση της επαφες μου συνεχιζετε το βιολι σας ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ γι αυτο παλευετε με τοση μανια και γινατε η σκια μου τοσα χρονια απαιτω να μαζεψετε ολους αυτους τους "αδελφους" σας που κατελαβαν τη συνδεση μου αλλιως ετοιμαστητε για πολεμο νευρων δε ντρεπεστε λιγακι λεω εγω η νομιζετε οτι επειδη δε σας βλεπω δε ξερω ποιοι ειστε ποιοι ειστε εσεις που θα αποφασισετε για μενα ποτε θα εχω ιντερνετ και ποτε οχι? καποια στιγμη με αφησατε να καταλαβω οτι εχετε εισβαλει στη υνδεση μου γιατι νομιζατε οτι ετσι θα με ψαρωσετε και μετα σαμποταρατε τη φωτογραφικη μηχανη που τραβηξα φωτογραφια ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΣΑΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ? Η ΣΑΣ ΕΔΩΣΑΣ ΤΟΣΑ ΠΟΛΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΑΤΣΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ Η ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΞΕΠΕΣΑΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΤΟΣΗ ΑΝΑΓΚΗ ΑΠΟ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΟΥΤΕ ΙΕΡΟ ΟΥΤΕ ΟΣΙΟ? ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΥΣ ΕΚΒΙΑΣΜΟΥΣ ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΑΝ ΜΕ ΑΠΟΜΟΝΩΣΕΤΕ ΘΑ ΔΕΧΤΩ ΤΟ ΨΕΥΤΙΚΟ ΘΑΥΜΑΣΤΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΕΤΕ ΑΛΛΑ ΔΕ ΜΕ ΞΕΡΕΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΟΣΟ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΜΗΠΩΣ ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΑΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΥΣΑΞΑΤΕ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ? Η ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΔΕΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΕΤΕ ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟς ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΟΥ ΓΚΡΟΥΠ ΣΑΣ? Η ΣΑΣΕΤΑΞΑΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΑΝ ΤΗ ΔΕΧΤΩ ΑΥΤΟ ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ ΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΟΥΝ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΨΕΥΤΙΚΟΥΣ ΘΑΥΜΑΣΤΕΣ ΜΕ ΨΕΥΤΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΧΟΝΕΨΕΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΧΟΝΕΨΕΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΔΕ ΘΕΛΕΤΕ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΤΕ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΙ ΣΑΣ ΝΑ ΠΑΤΕ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΤΕ ΑΛΛΟΥ ΨΕΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΣΑΣ ΠΑΡΙΣΤΑΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΝΙΑΖΕΣΤΕ ΤΑΧΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑΣ ΣΑΣ ΝΙΑΖΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ ....... ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΑΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΕς ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΣΑΣ

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ΟΣΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΩ ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ ΔΕΧΤΩ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΔΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΤΕ ΤΗ ΒΑΛΙΤΣΟΥΛΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΧΩΡΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΞΕΧΕΙΛΙΖΕΙ ΑΠΟ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΟΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΒΑΙΡΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΜΑΣ ΠΟΥΛΑΤΕ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΣΟΥΡΩΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΜΕ ΣΥΝΔΡΩΜΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΤΕ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΦΗΝΕΤΕ ΣΤΟ ΕΛΕΟΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΕΠΙΤΗΔΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΓΝΩΣΕΙς ΧΑΚΕΡ ΟΣΟ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ ........... ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΜΑΣ ΜΙΛΑΤΕ ΟΤΑΝ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΑΛΛΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΜΑΓΚΑ Η ΕΠΕΙΔΗ ΔΕ ΞΕΡΕΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ? Η ΜΗΠΩΣ ΟΣΟ ΔΕ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΕΠΙΔΙΩΡΘΩΣΕΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΑΝΘΕΙ ΚΑΙ ΑΥΞΑΝΕΤΕ Η ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΜΕ ΠΡΟΦΑΣΗ Ο ΦΤΗΝΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΤΑ ΞΕΦΤΥΛΙΖΕΤΕ ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΡΕΩΣΟΥΝ ΣΕ ΣΥΝΔΕΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΙς ΚΥΜΙΝΟ ΠΑΝΤΟΥ

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΤΕ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΕΙΜΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΣΟΥΡΩΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΟΙ ΜΑΓΑΛΕΣ ΑΛΥΣΙΔΕΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΖΟΥΝ ΜΕ ΨΙΧΟΥΛΑ ΚΑΝΤΕ ΟΥΡΕς ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΛΥΚΑΣΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΦΑΝΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΩ ΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΟΥ ΣΕ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΟΥΣ ΧΑΚΕΡ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΜΕ ΦΕΣΙ 10 ΚΑΙ 20 ΕΥΡΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΛΥΣΙΔΕΣ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ 500 ΖΩΕΣ ΕΝΩ ΕΓΩ ΘΑ ΜΑΙ ΤΑΠΙ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΣΑΜΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΩ ΤΟΥ ΖΑΜΠΛΟΥΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΧΛΙΔΗΣ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑΝ ΥΠΕΡΚΟΠΩΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΑΓΟΡΑΖΑ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ 3 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΝ ΝΑ ΜΕΤΡΑΝΕ ΨΙΛΑ ΑΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΕΤΕ ΕΝΑ ................. ΝΑ ΖΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ............. ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΩ ΛΟΙΠΑΜΑΙ

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    λυπαμαι πολυ για τον μπελα που εχεις βρει με αυτην την αδελφοτητα.Θα μπορουσες να πας στην αστυνομια νομιζω, να το καταγραψουν. Αλεξανδρε η σχεση σου με την μητερα σου ειναι καλη?, αδελφια εχεις κι αν ναι πως τα πατε? . Δουλευεις?, ρωταω διοτις εαν δεν θα σε βοηθουσαι παρα πολυ να βρεις μια δουλεια, θα ειχες λιγοτερη εγνοια για την αδελφοτητα αφου λογο δουλειας θα ξεχνιοσουν λιγακι.
    Αυτη η αδελφοτητα εχει δικους της και στο φορουμ μεσα? εννοω οχι μονο σαν απλα μελοι, οπου ειναι πανευκολο.
    Η μεχρι σημερα εμπειρια σου απο ψυχολογους συμφωνα με οσα εγραψες ειναι πολυ χαλια.Ειναι λογικο να νιωθεις ασχημα για αυτους εαν σου εχουν φερθει ετσι. Συγουρα ομως υπαρχυν εκει εξω καλοι θεραπευτες, παιζει ρολο και απο που θα τους βρεις ομως. Θελω να πω οτι εαν πας σε καποιον οπου "ψαρευει" πελατες απο τον ΕΦΚΑ με τροπο πλαγιο, δλδ να του στελνουν πελατες οι εργαομενοι του ΕΦΚΑ ητου ΙΚΑ τωτες ναι ειναι επικυνδηνο, μπορει ομως να βρες μεσα απο το ιντερνετ.
    Η αδελφοτητα αυτη με ακολουθουσε απο τοτε που γεννηθηκα γιατι απ τα μηχανηματα φαινετε αυτο οτι εχω κατι διαφορετικο απ τους αλλους και απλα λυσαξαν επειδη γεννηθηκα με καποια φωτηση και δεν ειναι το φορουμ αλλα τα συμφεροντα που παιζονται γενικοτερα απλα τωρα ξεπερασαν καθε οριο ενοχλησης και με εξαναγκασαν να φωναζω γιατι αλλιως θα ειχαν καταλαβει οποιιαδηποτε συσκευη χρησιμοποιω αρα τι αλλο μπορουσα να κανω ειχα δυο επιλογες η μια να τους παραχωρησω οτι μου ανηκει και η αλλη να φωναζω

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ο ψυχολογος αυτος που τον συστησε ενας γνωστος μου μου προκαλεσε τεραστια προβληματα και επεισε με ψεματα τη μανα μου να πιστεψει πραγματα που δε προκειτε να κανω και εγω δεν ειμαι ετοιμος να τον συγχωρεσω γιατι δε πιστευω οτι αξιζει συγχωρεση το πληρωσα για να παιξει μαζι μου και εικμεταλευτικε το εδειξα καλοσυνη για να μη χασει πελατη και εστρεψε τη μανα μου εναντιων μου και εγω δε προκειται να ξαναεμπιστευτω κανενα και αν θελουν πελατες εφ ορου ζωης ειναι ελευθεροι να τους βρουν ομως εμενα και τους φιλους μου απαιτω να με αφησουν ησυχο αν θελουν να σταματησω να μιλαω αλλα λεφτα για μου φανε δεν εχω ΚΑΙ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΙς ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΩ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΙΑΜΟΡΦΩΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΕ ΤΟ ΓΥΑΛΑΤΖΗ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΑ ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΝ Εκτος αν τη βρισκουν να απαξιωνω τα παντα και αυτοι να κολανε πανω μου σα γραματοσημο δε λεω οτι ολοι οι ψυχολογοι ειναι κακοι ομως το να σου προκαλει κατι προβλημα και να ερχονται και απο πανω καποια δημοκρατικα στοιχεια που απαιτουν να σε στειλουν εκει με το ζορι αυτο παει πολυ σας υπενθυμιζω οτι οι ιδιοι οι ψυχολογοι σε ρωτανε αν επιθυμεις η οχι να ερθεις εκει και εσεις ποιοι ειστε που θα εκβιασετε εμενα να δεχτω ανθρωπο σας με το ζορι και να με στηλετε σε ψυχολογους με το ζορι ζητατε να σας κανω υποκλισεις ενω καταπατησατε καθε ατομικο μου δικαιομα απλως σας επεστρεψα την αγαπη και τη καλυσυνη που μου διχνατε τοσα χρονια

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    και τωρα αφου απετυχαν να με ενταξουν στην αδελφοτητα τους τα εχουν βαλει με τη συνδεση μου γιατι δε τους εφτασε που με τρελαναν στις παρεμβολες οι αδελφοι τους και δεν ακουγα τιποτα οταν με επερναν τηλεφωνο η ακουγα αναλογα με οτι τους συμφερε να ακουσω για να με εξαναγκασουν να δεχτω το προσωπο που ηθελαν να μου πασαρουν με το ψευτικο προσωπειο τωρα τους πειραζει και το οτι τα λεω ολα αυτα γιατι για να ειμουν καλος επρεπε να δεχτω τη φασιστικη απαιτηση τους να δεχτω ενα προσωπο που δεν επιθυμω με βαση τον εκβιασμο ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ? ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΟΛΟΙ ΑΠ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΣΠΑΣΑΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΠ ΤΙς ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ Η ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑ ΑΠ ΤΙς ΠΑΡΕΜΒΟΛΕΣ? Και τωρα μετα απο αυτο το τεραστιο κακο που μου εκαναν διαμαρτυρονται και απο πανω γιατι δεν εχει δικαιομα κανεις να πει οχι ΔΕ ΤΟ ΘΕΛΩ ΑΥΤΟ και σαν να μην εφταναν ολα αυτα ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΝΑ ΜΕ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΜΕ ΣΤΡΑΚΑΣΤΡΟΥΚΕΣ ΚΟΡΝΕΣ ΠΥΡΟΤΕΧΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ γιατι αντι να δαμαρτυρομαι εγω διαμαρτυρονται οι ιδιοι επειδη αδικησα τον αδερφο τους ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΔΕΧΤΩ ΣΤΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΖΩΗ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΟ ΚΑΘΕΣΤΩΣ ΕΚΒΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΘΕΣΤΩς επεσε το προσωπειο του τα εχουν βαλει με τη συνδεση μου γιατι εκτος του οτι με εβλαψαν τοσο καιρο ΕΝΩ ΜΟΥ ΠΑΡΙΣΤΑΝΑΝ ΤΟΥΣ ΣΩΤΗΡΕΣ τωρα απαιτουν και να μη λεω κιχ ΚΑΙ ΠΟΙΟΙ ΤΟ ΛΕΝΕ ΑΥΤΟ ? ΟΙ ΕΙΣΒΟΛΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΛΑΒΑΝ ΤΟ ΡΟΥΤΕΡ ΤΗΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΖΗΤΟΥΝ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΩΣ ΠΑΡΑΣΙΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΡΟΥΤΕΡ Α;ΠΟ ΠΟΤΕ ΤΑ ................... ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΟΜΑΤΑ? ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕ ΣΟΥ ΑΝΗΚΕΙ Η ΠΡΑΞΗ ΑΥΤΗ ΠΩΣ ΛΕΓΕΤΕ ΓΙΑ ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΑ ...................... ΤΩΡΑ ΕΠΙΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΣΟ ΤΟΥΣ ΑΔΙΚΗΣΑ Π

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ΤΑ δικαιοματα σας προκυπτουν γιατι εχετε αδελφουσ παντου και εχετε επιβαλει τη σιωπη και το καθεστως φοβου και δε τολμα κανεις να μιλησει ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΦΤΑΙΤΕ ΟΛΑ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΑΛΕΥΕΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕ ΤΟΣΗ ΜΑΝΙΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΛΕΦΤΑ ΜΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΠΙΚΑΛΕΙΣΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΜΑΤΑ ΣΑΣ ΕΝΑ ΚΑΤΑΠΑΤΗΣΑΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΔΙΚΑΙΟΜΑΤΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΠΟΡΕΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΑΣ ΟΙ ΚΑΤΑΠΑΤΗΤΕΣ ΔΙΚΑΙΟΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εκτος αν ηθελε να μου πει καποιος οτι ειχα προβλημα με το σημα ενω θελουν να φερουν το 5G εδω και ενω καθε φορα που ελεγα καποιες συγκεκριμενες λεξεις επεφτε η γραμη γιατι εθιγα το σπουδαιο κλαδο του αδελφου τους που σπουδαιοτερος και με μεγαλυτερη ανθρωπια απ αυτον ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ αφου ακομα και με το 3G δε θυμαμαι ουτε μια φορα να μην ακουω καπιες φορες ισως ακουγα καπως θολα αλλα το να μην ακουω καθολου αυτο μονο με το 4G προκυπτει και καθε φορα που λεω καπιες συγκεκριμενες λεξεις

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αλλα τωρα θα μου πεις βρηκαν νεο κολπο να κανουν τις επαφες του τηλεφωνο μου υπο εξαφανιση που φαινετε ηταν πιο αποτελεσματικος ειναι ικανοι να γινουν μεχρι και χωμα για τον αδελφο τους βλεπεις... τοση αγαπη του εχουν που δεν εξαντλιτε με τιποτα

Similar Threads

  1. ψυχολογικος εκβιασμος!
    By kopelitsa in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 68
    Last Post: 06-03-2015, 03:55
  2. Προσπαθεια χωρις φαρμακα
    By ΣωτηρηςΚ in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 06-09-2014, 17:14
  3. Ψυχολογικός εκβιασμός
    By missy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 67
    Last Post: 29-03-2013, 19:47
  4. Replies: 14
    Last Post: 01-12-2011, 00:14
  5. Ψυχολογικός εκβιασμός "παιδιών" (μετά την ενηλικίωση) από γονείς
    By akritziab in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 10-06-2008, 15:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •