καλησπερα παιδια...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1

    καλησπερα παιδια...

    ηθελα απλος λιγη παρεα... αχχχχ τι ταβαμε κ δεν το μαρτυραμε...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Καλησπέρα.. Για πες..

  3. #3
    καλησπερα μαν... τι να πω ρ συ... αλλιος περιμεναμε βαση λογικης να ερθουν τα πραγματα κ αλλιος ηρθαν... μας γαμησε η ζωη κ η μοιρα... χαχαχ

  4. #4
    οπως πολλοι αλλοι μαλλον... τεσπα...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by imperial View Post
    καλησπερα μαν... τι να πω ρ συ... αλλιος περιμεναμε βαση λογικης να ερθουν τα πραγματα κ αλλιος ηρθαν... μας γαμησε η ζωη κ η μοιρα... χαχαχ
    Καταραμένη ζωή :).
    Για πες την δική σου ζωή.. Ή θες να συζητήσεις κάτι αλλο, άσχετο;

  6. #6
    να στην πω... αλλα δν θα ακουσεις κ κατι διαφορετικο απο μενα κ την ζωη μου... χαχαχα...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by imperial View Post
    να στην πω... αλλα δν θα ακουσεις κ κατι διαφορετικο απο μενα κ την ζωη μου... χαχαχα...
    Για πες...

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    528
    Πες. Σήμερα τρως φρίκη εσύ, αύριο εγώ κι ο άλλος. Στο παιχνίδι κι αυτά, τι να γίνει. Για λέγε τι κουπί τραβάς;
    Κατά τον Δαίμονα Εαυτού

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    Oταν ακουω καλησπερα , θελω να απαντησω "Και καλη βραδυα!". :D

  10. #10
    καλησπερα κ καλη βραδυα αξημερωτη... πλακα κανω δν βοηθαεν πολυ τα καταθληπτικα αστειακια... τι να πει ρ σεις... χαχα παντος ευχαριστώ για το ενδιαφερον... ενας απ τους πολλους κ γω... φιμες λενε οτι αυτοι που βλεπουμε να ειναι ενταξει αποτελουν μονο το 20% τις κοινονιας μας

  11. #11
    λοιπον ευχωμαι στον καθενα οτι καλυτερο... κ να ξερετε πατε με τον χριστο... κοιταχτε το οτι ηρθε ο χριστος στην γη... το οτι εγινε η ιστορια τοσο της παλαιας οσο κ της καινης διαθικης, ολλα ειναι αληθεια... απλα αππ εκει γιναν θρησκειες κ αιρεσεις που η καθε μια τα ελεγε οπως πιστευανε... η ορθοδοξη χριστιανική εκκλησία ειναινη μονη που δεν εβαλε εγωισμο κ υπερηφανεια για να πεινοτι τα ξερει ολλα κ δεχτηκε την πραγματικότητα οπως ειναι... επεισης κ μενα με ειχε προβληματισει αυτο... οτι εχουμε οαρει ενα σορο θρησκειες κ τις καναμε σαν καλουπια γυρο απο ολλο τον κοσμο κ η καθε μια κοινονια διαλεγει που κ αν θελει να παει... πιστευω οτι αυτο ειναι πλανη... πραγματικα βοηθαει κ το πιο ωραια ξυπαει κ καθαριζει...εγω πηγα κ βρικα το υπολοιπο κ πιο βαθυ που δεν μου ελυσε τπτ απο τα κοσμικα πραγματα... ουτε τα υλικα ουτε η ψυχολογία...

  12. #12
    καλη συνεχεια σε ολλους... αγαοηβκ χαρα στοις καρδιες σαα κ τις ψυχές σας... πιστευω η μεγαλυτερη χαρα οταν εισαι καλα ειναι να βοηθας κ τους αλλους νανειναι καλα...

Similar Threads

  1. καλησπερα παιδια...
    By giannis-tria-miden in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 15
    Last Post: 01-11-2019, 21:14
  2. Παιδιά καλησπέρα
    By Giorge in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 12-08-2019, 13:18
  3. Καλησπέρα παιδιά
    By Vaper in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 30-07-2019, 22:39
  4. Καλησπέρα
    By Nikaki_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 14
    Last Post: 24-05-2015, 22:30
  5. Καλησπέρα
    By Κεφαλλονιά in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 09-06-2010, 21:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •