Θέλω να πεθάνω,δεν αντέχω αλλο!!! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 70
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    339
    Να ρωτήσω κάτι, μαγνητική εγκεφάλου έχεις κάνει; Αιματολογικές εξετάσεις;

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    ^ "Γινε κι εσυ ψευτρονι καραπεφτουλας: Μπορεις."



    Ρε σαν δε ντρεπομαστε λεω γω.
    ΗΜΑΡΤΟΝ!!! τι το κακο ειδες? τουλαχιστον στα δικα μου τα γραπτα το ανηθικον δεν υπαρχει! αφου υπηρετω τον χριστιανισμο!
    Ο ανθρωπος δυσκολευεται στο να βρει κοπελια! να μην του πω την γνωμη μου? Για να μπορεσω να ειμαι σωστος κι πρακτικος επρεπε να "ταξιδεψω" γραφωντας στον κοσμο της ηδωνης και της αμαρτιας!Αυτα που εγραψα δεν παει να πει οτι τα θεωρω και πολυ σωτα,ηθικα! Ομως επειδη πρεπει σαν νεος που ειναι να ειναι μερος και να ανηκει στην κοινωνια θα πρεπει να βαδιζει συμφωνα με τα μετρα της οποιας κοινωνιας!
    Οσο για το φλερτ, προσωπικα δεν το βλεπω κακο! και τα οσα γραφω τα λεω ετσι που να μποει να ξεχωρησει την καλη κοπελα απο αυτες που αναζητουν μοναχα την ηδωνυ! την ευχαριστηση μεσα απο τα υλικα αγαθα!Ευχομαι ΟΜΠΟΡΟ να μην ειδες τον εαυτο σου σε αυτες τις κοπελες που περιγραφω! για να αντεδρασες

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Οι γυναικες απο την αναγκη τους και το παθος τους να ακουσουν ομορφα λογια και κομπλιμεντα, σαν τους πουμε λοιπον αυτα που θελουν να ακουσουν μπορουμε με ψεματα να της κανουμε δικες μας ακομα κι για ενα βραδυ! κι ας ελεγαν πριν 2-3 ωρες οτι αποκλειετε να το κανουν αυτο! ειναι απηστευτο τα ψεματα που μπορουν να πηστεψουν! τοσο πολυ που σαν το δοκιμασεις θα νομιζεις οτι σε κοροιδευει,οτι δεν τα πηστευει! κι ομως τα πηστευουν φιλε μου διοτις τα θελουν απεγνωσμενα!
    Δοκιασετω κι θα μαι θυμηθεις!
    Φιλικη συμβουλη, σε οσους διαβαζουν τα παραπανω και σκεφτονται να τα εφαρμοσουν:

    Μην γινετε αυτο το ειδος αντρα που περιγραφουν. Ποτε.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Φιλικη συμβουλη, σε οσους διαβαζουν τα παραπανω και σκεφτονται να τα εφαρμοσουν:

    Μην γινετε αυτο το ειδος αντρα που περιγραφουν. Ποτε.
    Σαν γυναίκα συμφωνώ κι επαυξάνω... Δεν υπάρχει τίποτα πιο χυδαίο και φτηνό από τέτοια εξαπάτηση... Όποιος χρησιμοποιεί τέτοιες μεθόδους θα έπρεπε να ντρέπεται...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Αναρωτιεμαι αληθεια, ποιος κανονισμος λειτουργιας προστατευει τα μελη του φορουμ απο τετοιου ειδους τοξικες "συμβουλες"? Αν γινει ριπορτ σε ενα τετοιο ποστ, το κατεβαζουν μετα; Μενει να φανει...
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    ομως με αυτους τους τροπους και προσωπικα αλλα και γνωστοι και φιλοι καταφερνουν πολυ ευκολα την αμεση σεξουαλικη επαφη! Με αυτον τον τροπο μπορεις να καταλαβεις ποσο αδειος ειναι μερικες φορες ο εσωτερικος κοσμος τους! οταν ταυτοχρονα λενε και συνεχως αναφερουν οτι εχουν πολυ πλουσιο κοσμο μεσα τους! Η εμπειρια της ζωης μου, μου δειχνει οτι οσο λιγοτερα ακους τοσο καλητερα! οσο πιο λιγο τις ακους να πενευουν το ΕΓΩ τους τοσο πιο πολυ αξιζουν!,και αυτο μαλον συμβαινει διοτις δεν εχουν αμφυβολια για ατο ,αρα δεν ειναι αναγκη να το λενε συνεχως! και αυτες οι κοπελες ειναι που δεν ψαρευουν με τα ψευτικα τα κομπλιμεντα! προσωπικα αυτες τις γυναικες προτημω! αλλα δυστυχως δεν ειναι πολλες ,κι πλεον ειναι σχεδον ολες παντρεμενες ! Λογικο!!αν βρεις διαμαντια δεν τα αφηνεις!!
    Οσο για οσες απο εσας ενοχλειστε! ξερετε ομως και ξερω κι εγω οτι αυτους τους ανδρες θελετε! οχι ολες βεβαια , διοτις ευτυχως!! οι ανθρωποι εχουμε πολλες δαφορες μεταξυ μας,δεν ειμαστε ολοι ιδιοι και αυτο ειναι το ενδιαφερον αλλα κι αυτο που δινει νοημα στις ανθρωπινες γνωρημιες!,ομως το οτι πολλες κοπελες στην ηλικια αυτην δυστυχως με αυτον τον τροπο ευκολα μπορουν να ερθουν και να μεινουν κοντα σου ειναι αληθεια!
    Αυτο συμβαινει και αποδξηξ ειναι τα γουστα μερικων γυναικων, οταν βλεπεις οτι ασχολουντε με τετοια πραματα,με εμφανηση,και με κουτσομπολια αλλα κι με υλικα αγαθα ,τι σας κανει εντυπωση? και που λεω ψεματα.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    339
    Δε νομίζω πως τα κομπλιμέντα από μόνα τους ρίχνουν τις γυναίκες στο κρεβάτι. Για κάποιο άλλο λόγο ενδίδουν τελικά.
    Αλλά ξαναρωτάω τον θεματοθέτη, σίγουρα αποκλείστηκαν τα οργανικά αίτια; Μου φαίνεται περίεργο να μη σε πιάνουν τα φάρμακα. Ίσως κάτι που δε φάνηκε πριν από πολλά χρόνια να φανεί τώρα;

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    ομως με αυτους τους τροπους και προσωπικα αλλα και γνωστοι και φιλοι καταφερνουν πολυ ευκολα την αμεση σεξουαλικη επαφη! Με αυτον τον τροπο μπορεις να καταλαβεις ποσο αδειος ειναι μερικες φορες ο εσωτερικος κοσμος τους! οταν ταυτοχρονα λενε και συνεχως αναφερουν οτι εχουν πολυ πλουσιο κοσμο μεσα τους! Η εμπειρια της ζωης μου, μου δειχνει οτι οσο λιγοτερα ακους τοσο καλητερα! οσο πιο λιγο τις ακους να πενευουν το ΕΓΩ τους τοσο πιο πολυ αξιζουν!,και αυτο μαλον συμβαινει διοτις δεν εχουν αμφυβολια για ατο ,αρα δεν ειναι αναγκη να το λενε συνεχως! και αυτες οι κοπελες ειναι που δεν ψαρευουν με τα ψευτικα τα κομπλιμεντα! προσωπικα αυτες τις γυναικες προτημω! αλλα δυστυχως δεν ειναι πολλες ,κι πλεον ειναι σχεδον ολες παντρεμενες ! Λογικο!!αν βρεις διαμαντια δεν τα αφηνεις!!
    Οσο για οσες απο εσας ενοχλειστε! ξερετε ομως και ξερω κι εγω οτι αυτους τους ανδρες θελετε! οχι ολες βεβαια , διοτις ευτυχως!! οι ανθρωποι εχουμε πολλες δαφορες μεταξυ μας,δεν ειμαστε ολοι ιδιοι και αυτο ειναι το ενδιαφερον αλλα κι αυτο που δινει νοημα στις ανθρωπινες γνωρημιες!,ομως το οτι πολλες κοπελες στην ηλικια αυτην δυστυχως με αυτον τον τροπο ευκολα μπορουν να ερθουν και να μεινουν κοντα σου ειναι αληθεια!
    Αυτο συμβαινει και αποδξηξ ειναι τα γουστα μερικων γυναικων, οταν βλεπεις οτι ασχολουντε με τετοια πραματα,με εμφανηση,και με κουτσομπολια αλλα κι με υλικα αγαθα ,τι σας κανει εντυπωση? και που λεω ψεματα.
    Ελπίζω για το δικό τους καλό να μην προτιμούν αυτές εσένα ...
    Πραγματικά απορώ με αυτά που διαβάζω....
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    θα πρπει να σεβαστουμε το θεμα και τον ανθρωπο που το γραφει!ποσο μαλον τετοιο θεμα που οπως γραφει του εχει φερει μεγα προβλημα!
    Συνεχιζωντας λοιπον στο θεμα, θα ηθελα κι εγω να του ελεγα οτι ειναι πολλα τα φαρμακα για να μπορεις να τα εχεις αποκλησει! οταν ενα φαρμακο μπορει να χρειαστει ακομα και 1 μηνας!!για να δεις αν κανει δουλεια!
    Ο γιατρος μου λεει οτι ο συνδιαμος θεραπειων ειναι το καλητερο! θα μπορουσες να δοκιμασεις την γνωστικιστικη θεραπεια και φαρμακα, ειναι δλδ ενας τροπος να επεμβεις στο υποσεινυδητο σου! να αλλαξεις τις σκεψεις σου που ειναι αυθορμητες!
    Οτι και να διαλεξεις, το σημαντικο ειναι να βρεις τον λογο για να το κανεις! πρεπει να βρεις αφορμες που να σε κανουν να θες να εισαι υγειες!,μπορει να ειναι καποια νεα δουλεια,μπορει να ειναι μια νεα γνωρημια! καποιος μικρος στοχος δλδ.

  10. #40
    οχι παιδια... ναι ξερω πως μπορει μπορει να το δουν οπως το ειδατε αλλα αυτο απλα ειναξ μια αποψη... εγω πιστευω καλα κανει κ τα λεει το παιδί... γτ ειναι αλήθεια...

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Η εμπειρια της ζωης μου, μου δειχνει οτι οσο λιγοτερα ακους τοσο καλητερα! οσο πιο λιγο τις ακους να πενευουν το ΕΓΩ τους τοσο πιο πολυ αξιζουν!,και αυτο μαλον συμβαινει διοτις δεν εχουν αμφυβολια για ατο ,αρα δεν ειναι αναγκη να το λενε συνεχως! και αυτες οι κοπελες ειναι που δεν ψαρευουν με τα ψευτικα τα κομπλιμεντα!
    Φανταζομαι το ιδιο ισχυει, και η ιδια λογικη μπορει να εφαρμοστει, και για τους αντρες που πλεκουν το ΕΓΩ τους λεγοντας ασυστολα ψεμματα.



    ...Τι, οχι;
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Εγω πιστευω οτι πρεπει να φτιαξεις το σωμα σου. Αυτο ειναι ο ναος της ψυχης μας.

    Επισης μηπως κατα τη βολτα σε ενοχλουν αλλοι ιδιοκτητες σκυλων;

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    900
    Και γω τα ίδια ακούω από τους γονείς μου μην ανησυχεί ς, δεν είσαι ο μονος και μένα άχρηστη με λένε αλλά δεν με νοιάζει. Ούτε μπορώ να περιποιηθω όπως παλιά τον εαυτό μου , τον έχω αφήσει.

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Στο ξανα λεω,δεν ειχα σκοπο την προσβολη,απεναντιας !απλα αναφερθει γενικα,διοτις απο την ζωη μου μεχρι σημερα εχω παρατηρησει οτι στα θεματα τοτ φλερτ κι των ερωτικων σχεσεων οι ανδρες εκει τις πιο πολλες φορες δεν τα παμε καλα.
    Ξερεις, ο κανωνας λεει οτι οι γυναικες ειναι αρκετα πιο πολυστροφες απο τους ανδρες,ειδικα σε τετοια θεματα σκεφτοντε πιο γρηγορα και πιο πολλα δεδομενα.Ολο αυτο μας κανει εμας τους ανδρες να νομιζουμε οτι στο θεμα του φλερτ εχουμε το παιχνιδι χαμενο , με την εννοια του ποιος κανει κουμαντο οχι οτι χανουμε την κοπελα,διοτις μπορει να μας θελει απλα να μας εμπαιζει οπως θελει αυτη.Κι ομως υπαρχει κατις που οσο κι αν ακουγεται απηστευτο ειναι αληθεια .Οι γυναικες απο την αναγκη τους και το παθος τους να ακουσουν ομορφα λογια και κομπλιμεντα, σαν τους πουμε λοιπον αυτα που θελουν να ακουσουν μπορουμε με ψεματα να της κανουμε δικες μας ακομα κι για ενα βραδυ! κι ας ελεγαν πριν 2-3 ωρες οτι αποκλειετε να το κανουν αυτο! ειναι απηστευτο τα ψεματα που μπορουν να πηστεψουν! τοσο πολυ που σαν το δοκιμασεις θα νομιζεις οτι σε κοροιδευει,οτι δεν τα πηστευει! κι ομως τα πηστευουν φιλε μου διοτις τα θελουν απεγνωσμενα!
    Δοκιασετω κι θα μαι θυμηθεις!
    Εσυ έχεις ξεφύγει τελείως.

    Ποτέ και καμοία γυναίκα δεν ΘΕΛΕΙ ΨΕΜΑΤΑ και σαχλαμάρες.

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    ομως με αυτους τους τροπους και προσωπικα αλλα και γνωστοι και φιλοι καταφερνουν πολυ ευκολα την αμεση σεξουαλικη επαφη! Με αυτον τον τροπο μπορεις να καταλαβεις ποσο αδειος ειναι μερικες φορες ο εσωτερικος κοσμος τους! οταν ταυτοχρονα λενε και συνεχως αναφερουν οτι εχουν πολυ πλουσιο κοσμο μεσα τους! Η εμπειρια της ζωης μου, μου δειχνει οτι οσο λιγοτερα ακους τοσο καλητερα! οσο πιο λιγο τις ακους να πενευουν το ΕΓΩ τους τοσο πιο πολυ αξιζουν!,και αυτο μαλον συμβαινει διοτις δεν εχουν αμφυβολια για ατο ,αρα δεν ειναι αναγκη να το λενε συνεχως! και αυτες οι κοπελες ειναι που δεν ψαρευουν με τα ψευτικα τα κομπλιμεντα! προσωπικα αυτες τις γυναικες προτημω! αλλα δυστυχως δεν ειναι πολλες ,κι πλεον ειναι σχεδον ολες παντρεμενες ! Λογικο!!αν βρεις διαμαντια δεν τα αφηνεις!!
    Οσο για οσες απο εσας ενοχλειστε! ξερετε ομως και ξερω κι εγω οτι αυτους τους ανδρες θελετε! οχι ολες βεβαια , διοτις ευτυχως!! οι ανθρωποι εχουμε πολλες δαφορες μεταξυ μας,δεν ειμαστε ολοι ιδιοι και αυτο ειναι το ενδιαφερον αλλα κι αυτο που δινει νοημα στις ανθρωπινες γνωρημιες!,ομως το οτι πολλες κοπελες στην ηλικια αυτην δυστυχως με αυτον τον τροπο ευκολα μπορουν να ερθουν και να μεινουν κοντα σου ειναι αληθεια!
    Αυτο συμβαινει και αποδξηξ ειναι τα γουστα μερικων γυναικων, οταν βλεπεις οτι ασχολουντε με τετοια πραματα,με εμφανηση,και με κουτσομπολια αλλα κι με υλικα αγαθα ,τι σας κανει εντυπωση? και που λεω ψεματα.


    Εχω σοκαριστει μ αυτα που διαβαζω απο σενα.Κατι αντρες σαν κ σενα ειναι τελειως αδειοι κι επιφανειακοι κι επειδη ειναι τετοιοι ελκονται κ απο τις γυναικες που αναφερεις που κ καλα δε σ αρεσουν,αυτες που ασχολουνται μονο με την εμφανηση κ τα υλικα αγαθα.εντομεταξυ εσυ καταφερνεις να πηδηξεις μονο με ψεμματα;κ αυτος ειναι ο σκοπος σου ε το πηδημα;κ υστερα λες τις γυναικες αδειες εσωτερικα.Μη δινεις συμβουλες κ χαλας την νεολαια

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. θΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ
    By kati in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 09-02-2018, 23:34
  2. Απλά...δεν αντέχω άλλο... :( κ θέλω κάποιος, όποιος, να με ακούσει...
    By Coconut in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 35
    Last Post: 12-06-2017, 18:04
  3. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ
    By ΕΛΕΝΗΚ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 05-12-2013, 15:15
  4. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ
    By μαρι in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 26-06-2012, 17:08
  5. Replies: 15
    Last Post: 24-02-2012, 07:17

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •