Θέλω να πεθάνω,δεν αντέχω αλλο!!! - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 46 to 60 of 70
  1. #46
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by minaspap View Post
    Καλησπέρα στο φόρουμ.Δεν αντέχεται άλλο η κατάσταση με την κατάθλιψη.Έφτασα στο τέλος της διαδρομής!Εδω και μήνες το μόνο που κάνω,είναι απλά να αναπνέω.Ειμαι ένας ζωντανός νεκρός,το μόνο που κάνω είναι φαΐ και ύπνο.Δεν έχω διάθεση για τίποτα και δεν μου φτιάχνει τη διάθεση κανείς και τίποτα.Βγαινω από το σπίτι,μόνο για να βγάλω βόλτα τους σκύλους μου,αν δεν τους είχα δεν θα έβγαινα.Εχω χάσει το ενδιαφέρον μου για όλα,έχω να ξυριστω και να κουρευτω 6-7 μήνες και να κανω μπάνιο.Κοιμαμαι και κυκλοφορώ με τα ίδια ρούχα,χωρίς να με νοιάζει τι θα πει ο κόσμος και οι γνωστοί.Τα φάρμακα που παίρνω δε βοηθάνε.Εχω δοκιμάσει ότι υπάρχει από αντικαταθληπτικά.Πριν 6 χρόνια έκανα εξέταση ειδική dna που έδειξε,πως ο οργανισμός μου αποβάλει όλου του είδους τα αντικαταθληπτικα.Μονο στα αντιψυχωτικα δείχνω ανταπόκριση,σύμφωνα με την εξέταση.Οσα δοκίμασα και από αυτά,όλα παρενέργειες.Πανω από 15 μέρες δεν άντεξα με κανένα.Εχω αλλάξει από τα 21 μου,που είχα κρίσεις πανικού 6-7 ψυχιάτρους.Τελευταια φορά πήγα στον ψυχίατρο μου,πριν 3 μήνες.Μου είπε αν και αυτή τη φορά,δεν σου κάνει δουλειά το αντιψυχωτικο που σου γράφω...σηκωνω τα χέρια ψηλά!Δεν ξέρω τι να κάνω,που να απευθυνθώ.Χαπακωνομαι κοντά 12 χρόνια,δεν μπορώ άλλο δεν αντέχω αλλά φάρμακα και δοκιμές.Ανθρωπος είμαι όχι πειραματόζωο.Εχουν καεί οι υποδοχείς του εγκεφάλου μου,χάρη σε όλους αυτούς τους ειδικούς που με φόρτωναν με ένα καρο χάπια,τόσα χρόνια Σκέφτομαι να μαζέψω χρήματα και να πάω σε κάποια χώρα,που η ευθανασία είναι νόμιμη και να φύγω από τη ζωή,αυτό που ζω είναι μια καθημερινά κόλαση.Αν είχα τα κότσια θα αυτοκτονούσα,αλλά δεν τα έχω ούτε αυτά!Είμαι ένας άχρηστος,που δεν έχει νόημα να ζω,δεν έχω κάτι να προσφέρω πουθενά,ούτε στην κοινωνία ούτε και στους δικούς μου ανθρώπους.
    Τελικα σε ψυχολογο θα πας; δεν ειναι μονο τα φαρμακα που επηρεαζουν την καταθλιψη αλλα κ οι σκεψεις.εσυ εχεις πεσει κατω κ λες φαρμακο κανε με καλα.δεν παει ετσι..πρεπει να δραστηριοποιηθεις λιγο

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Eχει δικιο ο γιωργος πανου. Η γυναικα θελει τα ψευτικα τα λογια τα μεγαλα για να νιωσει οτι την θεωρεις πολυτιμη. Να νιωσεις οτι την κυνηγας. Αν δεν εισαι γλοιωδης νιωθει οτι δεν την θεωρεις αρκετα πολυτιμη για να την κυνηγησεις. Οτι την υποτιμας. Οτι θελεις εκεινη να ερθει σε σενα γιατι δεν την εχεις για κατι σπουδαιο και αυτο την ξενερωνει. Αν την αγαπας αλλα τη σεβεσαι και δεν γινεσαι γλοιωδης με μεγαλα λογια ξενερωνει. Ο ψευτης που της λεει εισαι η πιο ομορφη γυναικα του κοσμου, θα σε κανω να περασεις τελεια, εισαι κουκλα, εισαι θεα, - ευκολα θα την κλεψει απο σενα και εκεινη θα νιωθει ικανοποιημενη μαζι του γιατι κατα τη γνωμη της εκεινος την εκτιμα περισσοτερο απο εσενα.

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 04-09-2020 at 18:25.
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Μορντορ
    Posts
    418
    Δεν ξερω προσωπικα τι μπορει να θελει η καθε γυναικα.Εγω ομως ξερω ποιος ειμαι και τι θελω.Ειμαι παντα ειλικρινης.Δεν εχω αναγκη να πω ψεματα και σαπια λογια μονο και μονο για να να περασω καλα ενα βραδυ.Ποτε μου δεν το εκανα.Εαν λοιπον θελω πραγματικα καποια γυναικα,θα της το δειξω με πραξεις κ οχι λογια,παντα κρατωντας ακεραιο το χαρακτηρα μου κ την αξιοπρεπεια μου.Και το ιδιο θα περιμενω κ απο εκεινη.Πραξεις,οχι λογια.Πχ δεν μπορω να κρυψω απο μια κοπελα που θα γνωρισω οτι εχω 2 βαρια αρρωστους γονεις,και εχω πολλα προβληματα στη ζωη μου σε ολους τους τομεις.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Athens
    Posts
    344
    Καλησπέρα.Ναι θα πάω σε ψυχολόγο,που μου σύστησαν.Απλα περιμένω να γυρίσει,από το εξωτερικό για να κλείσω ραντεβού.Δεν πρόκειται να κάτσω έτσι,σίγουρα αν φτιάξω το σώμα μου και γίνω όπως πριν...θα αλλάξουν όλα.Αλλα πως να ξεκινήσω να γυμναστω,οταν νιώθω έτσι.Κουρασμένος μόνιμα,υπνηλία και καθόλου διάθεση.Κοιμάμαι ασταστα,δεν έχω ωράριο.Βγαίνω απ το σπίτι μόνο και μόνο για να παω βόλτα τους σκύλους μου.Και για τον άνθρωπο που ρώτησε,όχι δεν με ενοχλούν η παρενοχλουν οι ιδιοκτήτες σκύλων,που θα βρεθούν μπροστά μου.Για να αποφύγω όμως παρεξηγήσεις και μανούρες,προτιμώ διαδρομές που ξέρω ότι δεν θα βρεθώ με κάποιον που θα έχει σκύλο/ους μαζί του.Αν και είμαι άνθρωπος που δεν του αρέσουν οι εντάσεις,νευριαζω και παρεξηγούμαι εύκολα...οταν δεν είχα κατάληψη δεν νευριαζα τόσο.

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Location
    Η τρέλα πήγε στα βουνά
    Posts
    453
    Quote Originally Posted by minaspap View Post
    Καλησπέρα.Ναι θα πάω σε ψυχολόγο,που μου σύστησαν.Απλα περιμένω να γυρίσει,από το εξωτερικό για να κλείσω ραντεβού.Δεν πρόκειται να κάτσω έτσι,σίγουρα αν φτιάξω το σώμα μου και γίνω όπως πριν...θα αλλάξουν όλα.Αλλα πως να ξεκινήσω να γυμναστω,οταν νιώθω έτσι.Κουρασμένος μόνιμα,υπνηλία και καθόλου διάθεση.Κοιμάμαι ασταστα,δεν έχω ωράριο.Βγαίνω απ το σπίτι μόνο και μόνο για να παω βόλτα τους σκύλους μου.Και για τον άνθρωπο που ρώτησε,όχι δεν με ενοχλούν η παρενοχλουν οι ιδιοκτήτες σκύλων,που θα βρεθούν μπροστά μου.Για να αποφύγω όμως παρεξηγήσεις και μανούρες,προτιμώ διαδρομές που ξέρω ότι δεν θα βρεθώ με κάποιον που θα έχει σκύλο/ους μαζί του.Αν και είμαι άνθρωπος που δεν του αρέσουν οι εντάσεις,νευριαζω και παρεξηγούμαι εύκολα...οταν δεν είχα κατάληψη δεν νευριαζα τόσο.
    Αααχ, έχω βρεθεί σε αυτή την κατάσταση (και είμαι ακόμα). Ξέρω πώς είναι να σέρνεσαι. Η λύση είμαι μία: Σφίγγουμε τα δόντια και προχωράμε. Τρώγοντας έρχεται η όρεξη. Στην αρχή σιγά σιγά, λίγα βάρη, λίγες επαναλήψεις (είναι κι η μάσκα που δε βοηθάει). Μετά όμως, ποιός μας πιάνει. θα πετάμε, φίλε μου...

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    157
    Καλησπέρα! Εάν επιτρέπεται τι αγωγή κάνεις?

  8. #53
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Να κάνεις με το ζόρι ένα μπάνιο να ξυριστεις πήγαινε κ κομμωτήριο μικρά βήματα κι αυτό αμέσως θα σου δώσει λίγη οθηση. Και να προσέχεις πως μιλάς για τον εαυτό σου ή πως μιλάς στον εαυτό σου μπορεί να μην το καταλαβαίνεις αλλά υποσυνείδητα επηρεάζει την κατάσταση σου.

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Athens
    Posts
    344
    Τώρα παίρνω 40mg seroxat και 2mg zanax μες τη μέρα.Το μονο αντικαταθληπτικο που παίρνω σταθερά τα τελευταία 4 χρόνια.Και αυτό μου είχε πει ο ψυχίατρος μου,για να μην επανέλθουν οι κρίσεις πανικού.Το έχει συνηθίσει πλέον ο οργανισμός.Οσον αφορά την κατάθλιψη δεν βοηθάει.Αλλα τουλάχιστον έχω να πάθω κρίση πανικού 6ετια κ βάλε.Κάποτε στα 24-25,είχα φτάσει σε σημείο να παίρνω 5-6mg zanax τη μέρα για να σταματούν οι πανικοί.

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    157
    Quote Originally Posted by minaspap View Post
    Τώρα παίρνω 40mg seroxat και 2mg zanax μες τη μέρα.Το μονο αντικαταθληπτικο που παίρνω σταθερά τα τελευταία 4 χρόνια.Και αυτό μου είχε πει ο ψυχίατρος μου,για να μην επανέλθουν οι κρίσεις πανικού.Το έχει συνηθίσει πλέον ο οργανισμός.Οσον αφορά την κατάθλιψη δεν βοηθάει.Αλλα τουλάχιστον έχω να πάθω κρίση πανικού 6ετια κ βάλε.Κάποτε στα 24-25,είχα φτάσει σε σημείο να παίρνω 5-6mg zanax τη μέρα για να σταματούν οι πανικοί.
    Φαντάζομαι έχεις δοκιμάσει διαφορα σχήματα, όπως προανεφερες στο αρχικό σου ποστ. Έχεις κοιτάξει τις ορμονες σου ότι είναι οκ?Κυρίως την τεστοστερόνη και τις ορμονες του θυρεοειδή, γιατί καμιά φορά εάν δεν είναι στα σωστά επίπεδα οι ορμόνες αυτές δεν αφήνουν να λειτουργήσουν σωστά τα αντικαταθλιπτικα.Δες το θετικό της υπόθεσης ότι είσαι χωρίς κρίση πανικού εδώ και καιρό και μην το βάζεις κάτω θα βρεθεί κάποια λύση.Το ξέρω ότι είναι εύκολο να το λέω,αλλά να ξέρεις ότι δεν είσαι μόνος, είμαστε πολλοί δυστυχώς που παλεύουμε με θηρία, όπως ξεπερασες τις κρίσεις πανικού σου έτσι θα ξεπεράσεις κι αυτή την κωλοκαταθλιψη που σε ταλαιπωρεί!

  11. #56
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by el.gre View Post
    Εχω σοκαριστει μ αυτα που διαβαζω απο σενα.Κατι αντρες σαν κ σενα ειναι τελειως αδειοι κι επιφανειακοι κι επειδη ειναι τετοιοι ελκονται κ απο τις γυναικες που αναφερεις που κ καλα δε σ αρεσουν,αυτες που ασχολουνται μονο με την εμφανηση κ τα υλικα αγαθα.εντομεταξυ εσυ καταφερνεις να πηδηξεις μονο με ψεμματα;κ αυτος ειναι ο σκοπος σου ε το πηδημα;κ υστερα λες τις γυναικες αδειες εσωτερικα.Μη δινεις συμβουλες κ χαλας την νεολαια
    δεν πιστευω οτι ειναι ετσι ολες οι γυναικες! απεναντιας συνεχως λεω οτι υπαρχουν πολλες διαφορες στους ανθρωπους!! Αναφερθει στην συγκεκριμεη ειδους διασκεδαση οπου επικρατουσε κι ακομα κι πριν λιγο καιρο στα mainstream clubs ,εκει οπου η υποκρισια επικρατει, οπου οι ανδρες και οι γυναικες νομιζουν οτι αυτο που δειχνουν ειναι!! ετσι δυστυχως ειναι κατα την γνωμη μου η επικρατουσα ταξ της κοινωνιας οι μικροαστοι! και πλουσιοι!αυτοι που "οδηγουν" την ελληνικη κοινωνια! Διοτις δεν εξαρτατε το μελον της απο τα παιδια της Δραπετσονας η των δυτικων περιοχων! Δεν νομιζω να διαφωνει κανεις οτι δεν διαγραφεται το στυλ της ελληνικης κολτουρας απο τα παιδια που βγαινουν στα κλαμπ της παραλιας! Προσωπικα λοιπον επειδη στν αρχη παντα ειμουν ο εαυτος μου ειδα οτι δεν κερδιζα τυποτα! ολοι φωραγαν μια μασκα! ηταν σαν να εισαι σε ενα καρναβαλι παρτυ και να εισαι ο μονος που δεν εχει ντυθει!! ετσι εισαι !!
    Δυστυχως οι υπερβολικα ομορφες κοπελες που δεν εχουν μεγαλη επμιστσυνη στον εαυτο τους, οι κοπελες που γνωρισα εγω!! τοσο καιρο μονο ετσι εβγαζες! ακρη! Μπορει να ενιωθα καπωτες τυψεις διοτις μερικες φορες εκανα λαθος και ειπα τοσα ψεματα σε κοπελες που ηταν πολυ αξιολογες, αλλα σε εκεινα τα μεροι ηταν εξερεση!
    Υπαρχουν εκει εξω πολλες αξιες κοπελες! που εχουν ομορφο χαρακτηρα! αλλα δν νομιζω να τις βρεις σε αυτα τα μαγαζια! συνηθως την σωστη γυναικα θα την βρεις στο περιβαλον σου μεσα απο γνωριμια γνωστου σου!
    Ειναι λαθος να λετε οτι ειμαι τετοιος ανθρωπος! τετοιος ανδρας! απεναντιας ειμαι πολυ σωστος! αλα συχαθηκα την κοινωνια σας! και ως νεος ηθελα να αποδηξω οτι μπορω να αντιμετωπισω κι εγω αυτον τον κοσμο σας!!
    Και παλυ συγνωμη στον θεματοθετη!

  12. #57
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    minaspap Καλησπερα! Εαν δεν μπορεις να βρεις λογο να μεινεις στην ζωη μπορεις να βρεις λογους να μην φυγεις απο αυτην! σκεψου τους ανθρωπους που θα πικρανεις! σκεψου τα ζωακια σου! φαντασου λιγο ποσο στεναχωρια θα μηρασεις γυρο σου!! Μην σκεφτεις τι να σε κρατησει, σκεψου για λιγο το κακο που θα κανεις!, σκεψου τους δικους σου!!
    και δεν θα σου πω αλλο για ανθρωπους διοτις σε εχουν πικρανει και σε νιωθω!Σκεψου οτι δεν θα ξανα δεις την ομορφη θαλασσα, και τον ανεμο που σου γεμιζει με την μυροδια της τις αισθησεις σου! αυτην την ανατριχιαστικη αλλαγη που νιωθεις σαν βλεπεις καποιο ομορφο δασος ,οπου και να μενεις στην Ελλαδα υπαρχουν φυσικα τοποια οπου μπορεις να κατσεις μονος σου και να καταλαβεις οτι θα σου λειψουν ολα αυτα!
    Σκεψου την ομορφια που νιωθεις σαν ακους την αγαπημενη σου μουσικη! η σαν διαβασεις εν βιβλιο! οπου η φαντασια σου καλπαζει σε ομορφα μεροι! σκεψου ολα αυτα! κι οτι δεν τα εχεις χορτασει!! αφου παντα θα βρησκει η τεχνη συνδιασμους των αισθησεων μας ετσι ωστε ν ειναι σαν την πρωτη φορα!!

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Athens
    Posts
    344
    Καλησπέρα,σε ευχαριστώ για την ωραία απάντηση Γιώργο Πάνου.Όσον αφορά το ορμονικό μου,θέλω οπωσδήποτε να δω τι παίζει φίλε Βασίλη.Καταρχήν έχω στυτική δυσλειτουργία πάνω από 1 χρόνο.Η λίμπιντο μου είναι στα τάρταρα,δεν έχω ορμές...ούτε καν στύση την πρωινή ώρα,με το ξύπνημα.Μεχρι πριν 2 χρόνια όλα αυτά ήταν φυσιολογικά,και σεξ έκανα κανονικά και ορμές είχα.Το είχα τονίσει πολλές φορές αυτό το πρόβλημα στον ψυχίατρο μου,τον τελευταίο χρόνο και μου έλεγε συνέχεια ότι δεν φταίνε τα φάρμακα αλλά η κατάθλιψη.Μιλησα ομως και με έναν ενδοκρινολογο και μου είπε ο άνθρωπος,πως είναι πολύ πιθανό να έχει πειραχτεί η τεστοστερόνη μου από την κατάχρηση φαρμάκων όλα αυτά τα χρόνια.Μου λέει βομβαρδίζεις τον οργανισμό σου,τόσα χρόνια με κάθε λογής ψυχιατρικά φάρμακα...ειναι λογικό να έχει πειραχτεί η τεστοστερόνη,επίσης πολλά αντικαταθληπτικα φέρνουν στυτικη δυσλειτουργία.Το θέμα είναι ότι οι εξετάσεις αυτές,είναι ακριβές και το κυριότερο είμαι ανασφάλιστος.Κανουν 150+ το λιγότερο και αν βάλω μέσα και τον θυροειδη θα θέλω μια 200αρα το λιγότερο.Δεν μπορώ να διαθέσω τόσα χρήματα,και δεν ξέρω και αν μπορώ να τις κάνω σε κάποιο νοσοκομείο.Παντως αν βρω τρόπο και τις κάνω,και εχω θέμα με την τεστοστερόνη.Ειλικρινα θα πάω και θα του τις τριψω,μες τη μούρη του ψυχιάτρου!

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    339
    Οι ανασφάλιστοι μπορούν να κάνουν δωρεάν εξετάσεις σε δημόσια νοσοκομεία, αλλά και σε κάποια ιδιωτικά εργαστήρια που έχουν κάνει τη σχετική σύμβαση με τον ΕΟΠΥΥ.

  15. #60
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by minaspap View Post
    Καλησπέρα,σε ευχαριστώ για την ωραία απάντηση Γιώργο Πάνου.Όσον αφορά το ορμονικό μου,θέλω οπωσδήποτε να δω τι παίζει φίλε Βασίλη.Καταρχήν έχω στυτική δυσλειτουργία πάνω από 1 χρόνο.Η λίμπιντο μου είναι στα τάρταρα,δεν έχω ορμές...ούτε καν στύση την πρωινή ώρα,με το ξύπνημα.Μεχρι πριν 2 χρόνια όλα αυτά ήταν φυσιολογικά,και σεξ έκανα κανονικά και ορμές είχα.Το είχα τονίσει πολλές φορές αυτό το πρόβλημα στον ψυχίατρο μου,τον τελευταίο χρόνο και μου έλεγε συνέχεια ότι δεν φταίνε τα φάρμακα αλλά η κατάθλιψη.Μιλησα ομως και με έναν ενδοκρινολογο και μου είπε ο άνθρωπος,πως είναι πολύ πιθανό να έχει πειραχτεί η τεστοστερόνη μου από την κατάχρηση φαρμάκων όλα αυτά τα χρόνια.Μου λέει βομβαρδίζεις τον οργανισμό σου,τόσα χρόνια με κάθε λογής ψυχιατρικά φάρμακα...ειναι λογικό να έχει πειραχτεί η τεστοστερόνη,επίσης πολλά αντικαταθληπτικα φέρνουν στυτικη δυσλειτουργία.Το θέμα είναι ότι οι εξετάσεις αυτές,είναι ακριβές και το κυριότερο είμαι ανασφάλιστος.Κανουν 150+ το λιγότερο και αν βάλω μέσα και τον θυροειδη θα θέλω μια 200αρα το λιγότερο.Δεν μπορώ να διαθέσω τόσα χρήματα,και δεν ξέρω και αν μπορώ να τις κάνω σε κάποιο νοσοκομείο.Παντως αν βρω τρόπο και τις κάνω,και εχω θέμα με την τεστοστερόνη.Ειλικρινα θα πάω και θα του τις τριψω,μες τη μούρη του ψυχιάτρου!
    δυστυχως υπαρχουν αυτες οι παρενεργειες στα αντικαταθλπτικα φαρμακα! Συμφωνα με τον γιατρο μου σε ανδρες η σεξουαλικη παρενεργεια με αρνιτικη στυτικη δυσλειτουργια ως φενομενο οχι μονιμου προβληματος ,αλλα αμεσης απο τα φαρμακα λογο μειωσης καποιον ορμονων! Το επαθα κι εγω φιλε μου ! αν δεν εισαι μικρος! αν εισαι πανω απο τα 35 ,ισως ειναι και καλητερα!! χαχα γλυτωνεις πολλα απο το κεφαλι σου, κι απο την τσεπησου! αλλα και την ηρεμια!

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Similar Threads

  1. θΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ
    By kati in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 09-02-2018, 22:34
  2. Απλά...δεν αντέχω άλλο... :( κ θέλω κάποιος, όποιος, να με ακούσει...
    By Coconut in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 35
    Last Post: 12-06-2017, 17:04
  3. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ
    By ΕΛΕΝΗΚ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 05-12-2013, 14:15
  4. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ
    By μαρι in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 26-06-2012, 16:08
  5. Replies: 15
    Last Post: 24-02-2012, 06:17

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •