Καλησπερα στο φορουμ!
Αρχικα σκεφτομουν να το ανεβασω στο thread με τα σχολια και τα προβληματα(το πρωτο πρωτο) αλλα δε θελω να εχει βαρυ η δυσαρεστο κλιμα, αλλα περισσοτερο στα πλαισια χαλαρης κουβεντας οποτε ειπα να το βαλω εδω
Λοιπον εγω εχω ενα θεμα..Αυτος θα ειναι ο δευτερος χρονος μου στο πανεπιστημιο και οντας ενα κλειστο ατομο που δυσκολα κανει παρεες κλπ κλπ δεν εμεινα ικανοποιημενος απο το κομματι της κοινωνικοποιησης μου στη σχολη αυτον τον πρωτο χρονο. Ωσπου μια μερα εφαγα μια ξαφνικη σφαλιαρα καθως αρχισα να σκεφτομαι πως ηδη εχω χασει εναν χρονο απο 4 πολυ ωραια και χαλαρα χρονια. Με επιασε μια μινι κριση και αποφασισα οτι θελω να κανω κατι..Επελεξα λοιπον να αλλαξω την κατασταση. Το θεμα ειναι οτι με τις σχολες κλειστες λογω κορονοιου δε μπορω να γνωρισω ατομα και αισθανομαι οτι εχει χαθει και ο 2ος χρονος. Ηδη εχω αρχισει να ψαχνω για δουλεια καθως περα απο χρηματοδοτηση και ανεξαρτησια ειναι ενα μεσο να γνωρισω νεο κοσμο αλλα αισθανομαι οτι δεν αρκει. Με τα social media δε τα παω πολυ καλα καθως τα εχω σβησει για να βρω την ησυχια μου. Να δηλωσω πως δεν ειμαι freak η creep και τα σχετικα παρολο που ειμαι λιγο περιεργος αλλα γενικα ειμαι ενα νορμαλ ατομο που παντα ειχε παρεες και καποιες σχεσεις(οχι ιδιαιτερα σοβαρες) και απλα θελει να πηγαινει για φοιτητοκαφεδες, για φαγητο σε ταβερνακια και ρεμπετικα, για κανα χαλαρο ποτακι(οχι club αυτο να το τονισω :P), να μαζευομαστε σε σπιτια και γενικα να φτιαξω ωραιες στιγμες που θα θυμαμαι με νοσταλγια αργοτερα..Αυτα
Περιμενω προτασεις, ιδεες και συμβουλες..Ολα καλοδεχουμενα
Ευχαριστω εκ των προτερων!