Τα χαρακτηριστικά ενός ώριμου άντρα - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910
Results 136 to 146 of 146
  1. #136
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Εγώ αυτά τα έγραψα για να τον βοηθήσω και το είπα ξεκάθαρα αλλά με τι μυαλό να καταλάβεις... Εγώ σε παρακαλώ να μην μου απευθύνεις ξανά το λόγο... Άντε καληνύχτα...
    πως γινετε να το καμεις αυτο συνεχως? ε? διοτις δεν ειναι πρωτη φορα. Οσο για τη δικαιολογια οπου λες, προσωπικα δεν το καταλαβα, αλλα πως γινετε να γραφεις συνεχως τα δικα σου συναισθηματα, τα δικα σου προβληματα και γενικα να καταθετεις προσωπικα σου θεματα με τροπο που να αναζητας ανταπαντηση και ενδιαφρον με το δικο σου μηνυμα και οχι με του εκαθεστος θεματοθετη,διοτις εχει γινει ξανα αυτο!! αλλιως δεν θα σου εστελνα μηνυμα εδω περα.
    Ασε που δυσκολευεις μετα οσους προσπαθουν να κανουν οποια αναλυση του θυματος ,οποιες τεχνικες ερωτησεις με σκοπο να βρουν την αιτεια του προβληματος του για να του βρουν την θεραπεια , και να του πουν που και τι θα κανει .
    Για σε παρακαλω πολυ , συνετησου κοπελα μου. Αν θες καποια βοηθεια ας την ζητησεις στα ισια βαζωντας το δικο σου θεμα. Δεν νομιζω να εχεις παραπωνο

  2. #137
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    πως γινετε να το καμεις αυτο συνεχως? ε? διοτις δεν ειναι πρωτη φορα. Οσο για τη δικαιολογια οπου λες, προσωπικα δεν το καταλαβα, αλλα πως γινετε να γραφεις συνεχως τα δικα σου συναισθηματα, τα δικα σου προβληματα και γενικα να καταθετεις προσωπικα σου θεματα με τροπο που να αναζητας ανταπαντηση και ενδιαφρον με το δικο σου μηνυμα και οχι με του εκαθεστος θεματοθετη,διοτις εχει γινει ξανα αυτο!! αλλιως δεν θα σου εστελνα μηνυμα εδω περα.
    Ασε που δυσκολευεις μετα οσους προσπαθουν να κανουν οποια αναλυση του θυματος ,οποιες τεχνικες ερωτησεις με σκοπο να βρουν την αιτεια του προβληματος του για να του βρουν την θεραπεια , και να του πουν που και τι θα κανει .
    Για σε παρακαλω πολυ , συνετησου κοπελα μου. Αν θες καποια βοηθεια ας την ζητησεις στα ισια βαζωντας το δικο σου θεμα. Δεν νομιζω να εχεις παραπωνο
    Μην με ενοχλείς, σου είπα καληνύχτα... Δεν δέχομαι παρατηρήσεις από σένα, μάθε πρώτα ορθογραφία και μετά κάνε μου υποδείξεις... Δεν με νοιάζει τι λες κι ότι και να πεις από εδώ και πέρα δεν θα μπω στον κόπο να σου απαντήσω, μίλα μόνος σου... Άντε γεια...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #138
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Μην με ενοχλείς, σου είπα καληνύχτα... Δεν δέχομαι παρατηρήσεις από σένα, μάθε πρώτα ορθογραφία και μετά κάνε μου υποδείξεις... Δεν με νοιάζει τι λες κι ότι και να πεις από εδώ και πέρα δεν θα μπω στον κόπο να σου απαντήσω, μίλα μόνος σου... Άντε γεια...
    δεν εχω σκοπο να μπω σε κουβεντα μειτε αντιπαραθεση μαζι σου! Αδιαφορω κι το γνωριζεις πολυ καλα οτι δεν θελησα κουβεντες μαζι σου λογο του οτι ενοχλεις με τις προζβλητικες σου θεσεις.
    Λοιπον αυτο που σου ζητω και απετω ειναι να σταματησεις να γραφεις για τον εαυτο σου σε καθε θεμα καποιου χρηστη οπου με δυσκολια καμει καταθεση ψυχης.Δεν ρωταμε το προβλημα σου εκεινη την στιγμη αλλα αυτου που εχει το θεμα. Ειναι παραλογο καθε φορα να γραφεις και εσυ απο κατω οτι εχεις περασει το ιδιο με τον θεματοθετη, εχει υποστει ο θεματοθετης μπουλινγκ στην εχτη δημοτικου! τσουπ και εσυ ακριβως το ιδιο, εχει περασει καταθλιψη στουμνασιο,τσουπ εχεις περασει κι εσυ καταθλιψη.Εχει κρισεις πανικου, τσουπ μας γραφεις για τις δικες σου κρισεις πανικου.
    ΔΕν σε ξανα ενοχλω ,ομως παρακαλω να σταματησεις αυτο το παγμα, εαν θς ανοιγε δικα σου θεματα και οχι μεσα στων ανθρωπων το θεμα να εχεις την αναγκη να ασχοληθουμε μαζι σου αντι για τον αληθεινα θυμα.

  4. #139
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Νομιζω εισαι υπερβολικος.βασικα δεν καταλαβα γιατι πειραχτηκες.δηλαδη αν εχουμε περασει παρομοια εμπειρια να μην το λεμε;ειναι σα να λες στον αλλο καταλαβαινω πως νιωθεις

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,357
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    δεν εχω σκοπο να μπω σε κουβεντα μειτε αντιπαραθεση μαζι σου! Αδιαφορω κι το γνωριζεις πολυ καλα οτι δεν θελησα κουβεντες μαζι σου λογο του οτι ενοχλεις με τις προζβλητικες σου θεσεις.
    Λοιπον αυτο που σου ζητω και απετω ειναι να σταματησεις να γραφεις για τον εαυτο σου σε καθε θεμα καποιου χρηστη οπου με δυσκολια καμει καταθεση ψυχης.Δεν ρωταμε το προβλημα σου εκεινη την στιγμη αλλα αυτου που εχει το θεμα. Ειναι παραλογο καθε φορα να γραφεις και εσυ απο κατω οτι εχεις περασει το ιδιο με τον θεματοθετη, εχει υποστει ο θεματοθετης μπουλινγκ στην εχτη δημοτικου! τσουπ και εσυ ακριβως το ιδιο, εχει περασει καταθλιψη στουμνασιο,τσουπ εχεις περασει κι εσυ καταθλιψη.Εχει κρισεις πανικου, τσουπ μας γραφεις για τις δικες σου κρισεις πανικου.
    ΔΕν σε ξανα ενοχλω ,ομως παρακαλω να σταματησεις αυτο το παγμα, εαν θς ανοιγε δικα σου θεματα και οχι μεσα στων ανθρωπων το θεμα να εχεις την αναγκη να ασχοληθουμε μαζι σου αντι για τον αληθεινα θυμα.
    Γιώργο θα σε παρακαλούσα να χαλαρώσεις λίγο ...

    Αν απαιτείς και εσύ εδώ μέσα να μην γράφουν άτομα την άποψη τους τι άλλο να πω πια....
    Το τι είναι παράλογο και τι όχι θα μου επιτρέψεις να σου πω οτι δεν είσαι σε θέση να το κρίνεις...

    Λέγε εσύ την άποψη σου όπου νομίζεις και άσε τους υπόλοιπους να κρίνουν με ποιους πρέπει να γίνεται συζήτηση και ποιους όχι .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    δεν εχω σκοπο να μπω σε κουβεντα μειτε αντιπαραθεση μαζι σου! Αδιαφορω κι το γνωριζεις πολυ καλα οτι δεν θελησα κουβεντες μαζι σου λογο του οτι ενοχλεις με τις προζβλητικες σου θεσεις.
    Λοιπον αυτο που σου ζητω και απετω ειναι να σταματησεις να γραφεις για τον εαυτο σου σε καθε θεμα καποιου χρηστη οπου με δυσκολια καμει καταθεση ψυχης.Δεν ρωταμε το προβλημα σου εκεινη την στιγμη αλλα αυτου που εχει το θεμα. Ειναι παραλογο καθε φορα να γραφεις και εσυ απο κατω οτι εχεις περασει το ιδιο με τον θεματοθετη, εχει υποστει ο θεματοθετης μπουλινγκ στην εχτη δημοτικου! τσουπ και εσυ ακριβως το ιδιο, εχει περασει καταθλιψη στουμνασιο,τσουπ εχεις περασει κι εσυ καταθλιψη.Εχει κρισεις πανικου, τσουπ μας γραφεις για τις δικες σου κρισεις πανικου.
    ΔΕν σε ξανα ενοχλω ,ομως παρακαλω να σταματησεις αυτο το παγμα, εαν θς ανοιγε δικα σου θεματα και οχι μεσα στων ανθρωπων το θεμα να εχεις την αναγκη να ασχοληθουμε μαζι σου αντι για τον αληθεινα θυμα.
    Ενώ εγώ δεν σου απάντησα επιθετικά εσύ συνεχίζεις να μου μιλάς με αυτό τον τρόπο.. Ο κάθε άνθρωπος έχει δικαίωμα να πει την άποψη του με όποιον τρόπο επιθυμεί και αν δεν αρέσει σε κάποιους ας μην τα διαβάζουν... Αν ενοχλείσαι δεν έχεις καμιά δουλειά στο θέμα που άνοιξα... Συνεχίζεις να με ενοχλείς...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #142
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    ΗΜΑΡΤΟΝΚυκνε!! δεν μπορεις να σταματησεις σε παρακαλω να αναζητας να εισαι εσυ το επικεντρο παντα σε ολα τα θεματα?
    Αναφερομαι για το θεμα του παιδιου οπου επεσε θυμα βιασμου στην εφηβια του!Στο γραφω εδω, διοτις δεν θελω να του χαλασω το θεμα του ανθρωπου!
    Μπαινεις κι γραφεις την δικη σου εμπειρια, μας γραφεις τα δικα σου συναισθηματα! την δικη σου τραυματικη εμπειρια και το ποσο σε ενοχλει αυτο που επαθες!
    Δεν ξερω αν το περασες αυτο που γραφεις, αν ναι λυπαμαι πολυ κι ευχομαι να το ξεπερασεις,αλλα γιατι συνεχως οταν καποιος βλεπεις οτι κανει "καταθεση "ψυχης! με δυσκολια ,πας εσυ και γραφεις το δικο σου προβλημα οπου ολος τυχαιος εχεις περασει κατι παρομιο.Το εχεις κανει πολλες φορες αυτο το πραγμα! πρεπει να εχεις πολλες εμπειριες στην ζωη σου Κυκνε.
    Σκεψου λιγακι και τους αλλους.Εξαλου εχεις τις ,τους φιλους σου εαν θελεις να ασχολουντε μαζι σου φτιαξε ενα τσατ ρουμ και γραψτε εκει μεσα οτι θελετε! εξαλου εμεις δεν ρωτησαμε εσενα αλλο τον θεματοθετη!
    ΗΜΑΡΤΟΝ!!! υπαρχουν και αλλοι ανθρωποι στον κοσμο που θελουν συμπαρασταση , που θελουν μια κουβεντα ζεστη, που εχουν αναγκη συμβουλων απο ανθρωπους που γνωριζουν απο ψυχολογια ,δεν εισαι μονο εσυ στον κοσμο.
    σε παρακαλω μην επαναληφθει αυτο το πραμα.
    Πολλες απαιτησεις δε νομιζεις οτι εχεις απο τη θεματοθετρια στο ιδιο της το θρεντ; Ξεκινα το δικο σου αν θελεις να εχεις καποιο λογο ως προς το τι θα επαναλαμβανεται και τι οχι. Και γενικοτερα ακολουθησε ο ιδιος τις συμβουλες σου.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  8. #143
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    Marilou και Oboro, σας ευχαριστώ για την υποστήριξη ♥ ♥
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    Quote Originally Posted by el.gre View Post
    Νομιζω εισαι υπερβολικος.βασικα δεν καταλαβα γιατι πειραχτηκες.δηλαδη αν εχουμε περασει παρομοια εμπειρια να μην το λεμε;ειναι σα να λες στον αλλο καταλαβαινω πως νιωθεις
    Ακριβώς αυτός ήταν ο σκοπός μου!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #145
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,357
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Marilou και Oboro, σας ευχαριστώ για την υποστήριξη ♥ ♥
    Κοριτσάκι μου δεν χρειάζονται τα ευχαριστω για τα αυτονόητα εδώ μέσα!
    Απλα είπαμε όσα αντέχουμε, τα άλλα άστα να τα πάρει ο αέρας!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #146
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,367
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Κοριτσάκι μου δεν χρειάζονται τα ευχαριστω για τα αυτονόητα εδώ μέσα!
    Απλα είπαμε όσα αντέχουμε, τα άλλα άστα να τα πάρει ο αέρας!
    :)

    Να 'σαι καλά Marilou! Έχεις δίκιο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Page 10 of 10 FirstFirst ... 8910

Similar Threads

  1. ποια χαρακτηριστικα θαυμαζετε στους αλλους ?
    By Macgyver in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 25
    Last Post: 12-12-2020, 18:41
  2. ιδεα πως αποκτω χαρακτηριστικα αλλων ατομων
    By sotiris ocd in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 16-02-2018, 17:55
  3. ΤΙ ΣΑΣ ΘΛΙΒΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ? Η ΘΕΑ ΕΝΟΣ ΝΕΚΡΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ Η ΕΝΟΣ ΝΕΚΡΟΥ ΖΩΟΥ?
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 39
    Last Post: 08-03-2012, 20:56
  4. Replies: 46
    Last Post: 30-10-2010, 02:05
  5. Replies: 132
    Last Post: 29-10-2010, 01:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •