δεν μπορω να παω για δουλεια - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 107
  1. #31
    hlias1988
    Guest
    Εγω μαλλον επιδομα δεν δικαιουμαι .

  2. #32
    hlias1988
    Guest
    κανω copy paste αυτο που ειπε ο mindcrime..

    "Δεν κανεις για αυτή τη δουλειά βασικα δεν κάνει καποιος που παιρνεί βενζοδιαζεπίνες, αντιιψυχωτικά και δεν έχει σωματική και ψυχική αντοχή. Θα σπάσει στο πρώτο τριήμερο."

    πως να παω εγω να δουλεψω χειρονακτικη δουλεια μετα απο ολα αυτα τα φαρμακα? και δουλεια του καθησου που μου ετυχε σε προποτζιδικο με επιασε ΑΚΑΘΙΣΙΑ. δεν με χωραει ο τοπος θελω ολη την ωρα να κινουμε...

    ελατε τωρα κακα τα ψεματα κανενας δεν μπορει να δουλεψει με αυτα τα φαρμακα...
    και εαν εχετε κατι να μου πειτε πειτε το μου με ηρεμο τροπο...

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    κανω copy paste αυτο που ειπε ο mindcrime..

    "Δεν κανεις για αυτή τη δουλειά βασικα δεν κάνει καποιος που παιρνεί βενζοδιαζεπίνες, αντιιψυχωτικά και δεν έχει σωματική και ψυχική αντοχή. Θα σπάσει στο πρώτο τριήμερο."

    πως να παω εγω να δουλεψω χειρονακτικη δουλεια μετα απο ολα αυτα τα φαρμακα? και δουλεια του καθησου που μου ετυχε σε προποτζιδικο με επιασε ΑΚΑΘΙΣΙΑ. δεν με χωραει ο τοπος θελω ολη την ωρα να κινουμε...

    ελατε τωρα κακα τα ψεματα κανενας δεν μπορει να δουλεψει με αυτα τα φαρμακα...
    και εαν εχετε κατι να μου πειτε πειτε το μου με ηρεμο τροπο...
    Για ποια δουλειά;

    Ηλία νομίζω ότι ψάχνεις λόγους για να μην πας δουλειά.. Μια η μητέρα σου, μια ότι περιμένεις την αστρολογία για να σου πάνε όλα καλά (δεν ξέρω και πως λειτουργεί αυτό), τα κιλά σου και τώρα τα χάπια.
    Θες να δουλέψεις; Θες να έχεις δικά σου λεφτά;

  4. #34
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by george1520 View Post
    Για ποια δουλειά;

    Ηλία νομίζω ότι ψάχνεις λόγους για να μην πας δουλειά.. Μια η μητέρα σου, μια ότι περιμένεις την αστρολογία για να σου πάνε όλα καλά (δεν ξέρω και πως λειτουργεί αυτό, τα κιλά σου και τώρα τα χάπια.
    Θες να δουλέψεις; Θες να έχεις δικά σου λεφτά;
    θελω ρε συ γιωργο... θα δω τι θα κανω... σε ευχαριστω για την απαντηση....

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    θελω ρε συ γιωργο... θα δω τι θα κανω... σε ευχαριστω για την απαντηση....
    Θα σου ήταν πιο εύκολα αν έκανες πιο συγκεκριμένο το τι ακριβώς θες. Ποια δουλειά θα σου άρεσε; Τι θα μπορούσες να κάνεις;
    Μικρά μικρά βήματα και θα πάνε όλα καλά. Μην απογοήτευσε.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    κανω copy paste αυτο που ειπε ο mindcrime..

    "Δεν κανεις για αυτή τη δουλειά βασικα δεν κάνει καποιος που παιρνεί βενζοδιαζεπίνες, αντιιψυχωτικά και δεν έχει σωματική και ψυχική αντοχή. Θα σπάσει στο πρώτο τριήμερο."

    πως να παω εγω να δουλεψω χειρονακτικη δουλεια μετα απο ολα αυτα τα φαρμακα? και δουλεια του καθησου που μου ετυχε σε προποτζιδικο με επιασε ΑΚΑΘΙΣΙΑ. δεν με χωραει ο τοπος θελω ολη την ωρα να κινουμε...

    ελατε τωρα κακα τα ψεματα κανενας δεν μπορει να δουλεψει με αυτα τα φαρμακα...
    και εαν εχετε κατι να μου πειτε πειτε το μου με ηρεμο τροπο...
    Ηλια ο mind μιλάει για χειριστές μηχανημάτων
    Φυσικά και δεν μπορεί κάποιος που είναι σε αγωγή να δουλέψει σε τέτοια μηχανήματα ,ειναι άκρος επικίνδυνο και φυσικά δεν έχει καμιά σχέση με την χειρωνακτική εργασία ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #37
    hlias1988
    Guest
    σε ευχαριστω....... περισοτερο για παρηγορια εχω αναγκη παρα απο δουλεια.... να σου πω την αληθεια....
    αλλα οκ το καταλαβαινω κανενας δεν θελει να μου χαιδευουν τα αυτια ολη την ωρα το κατανοω...
    εδω θα ειμαστε να τα λεμε.....

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    σε ευχαριστω....... περισοτερο για παρηγορια εχω αναγκη παρα απο δουλεια.... να σου πω την αληθεια....
    αλλα οκ το καταλαβαινω κανενας δεν θελει να μου χαιδευουν τα αυτια ολη την ωρα το κατανοω...
    εδω θα ειμαστε να τα λεμε.....
    Το ότι κάποιος επιλέγει να σου πει κάτι με πιο "αυστηρό" ύφος δεν σημαίνει ότι δεν θέλει να σε "παρηγορησει" ή ότι δεν θέλει να σε βοηθήσει.. Ο κάθε άνθρωπος έχει τον τρόπο του. Τι θα προτιμουσες να ακούσεις; Ότι δεν κάνει να δουλέψεις; Ότι καλά κανεις και βρίσκεις λόγους για να μην πας να δουλέψεις; Γι αυτό άνοιξες το θέμα;
    Εγώ αυτό δεν θα το κάνω πάντως. Αξίζεις μια καλύτερη ζωή από αυτή που έχεις.. Όχι επειδή το λέω εγω, αλλά επειδή κι εσύ αυτό χρειάζεσαι, αυτο ψάχνεις . Μακάρι να υπήρχε ένα ραβδί και να άλλαζαν όλα μαγικά, χωρίς να χρειαστεί να κάνουμε κάτι εμείς.

  9. #39
    xaka10
    Guest
    ενταξει ψυχικη παθηση διαφερει απο καποιον σε καποιον και ας ειναι ιδια παθηση.μπορει καποιος να εχει σχιζοφρενεια και να μην μπορει να δουλεψει οπως εγω δεν σημαινει οτι δεν θελει απλα δεν μπορει.πως να εργαστεις οταν απο τα φαρμακα η απο την ασθενεια δεν μπορεις να παρεις τα ποδια σου.αν ηταν τοσο ευκολο δεν θα διναν ουτε επιδοματα ουτε οταν φευγαν οι γονεις απο τη ζωη θα μενα οι σοβαρα ψυχικα ασθενεις σε ξενωνες.οταν το μυαλο ειναι σαλεμενο ή εχει περιεργες σκεψεις πως μπορει να αναλαβει εργασια.

    μην κρινουμε καποιον οτι ειναι τεμπελης ειναι η ιδια η αρρωστια που δεν σου επιτρεπει να εργαστεις δε ειναι τυχαιο οτι μονο 5 με 15% των ψυχωτικων δουλευει σε ολο τον κοσμο ακομα και στην αμερικη και δυτικη ευρωπη τοσο ειναι το ποσοστο απασχολησης των σχιζο.εδω με καταθλιψη δεν μπορεις να εργαστεις αν ειναι σε εντονο βαθμο ποσο μαλλον οταν εχεις χασει τα λογικα σου και η ολη λογικη σου εξαρταται απο ενα χημικο χαπι που μια μερα μπορει να πιανει καλυτερα την αλλη μερα οχι τοσο.


    ειναι γεγονος οτι οταν βγηκαν τα αντιψυχωτικα βγηκαν ποσοι ψυχιατρικα ασθενεις απο τα ασυλα και τα ψυχιατρεια ομως αυτο που δεν εχουν πετυχει ειναι να ειναι ανεξαρτητα τα ατομα με ψυχωση σχεδον ολοι ζουνε ακομα και σε μεγαλη ηλικια με τους υπεργηρους γονεις τους και οταν φυγουν απο τη ζωη οι γονεις τους η καταληγουν αστεγοι ή μπαινοβγαινουν στα νοσοκομεια ή πανε σε ξενωνες.λιγοι ειναι αυτοι που τα καταφερνουν τελειως μονοι τους χωρις βοηθεια


    δεν εχετε διαβασει σε ρεπορταζ στο ιντερνετ οτι εχει ερθει το υγειονομικο σε σπιτια ψυχικων ασθενων γιατι το ειχαν κανει τρωγλη και σκουπιδοτοπο ουτε το σπιτι μας δεν ειμαστε ικανοι να καθαριζουμε.το βλεπουμε καθημερινα στην κοινωνια ας μην ειμαστε τοσο απαιτητικοι σε τοσο σοβαρα ψυχικα πασχοντες και οποιους βλεπετε καλα σε μια δεδομενη στιγμη ειναι γιατι εχουν ακομη υποστηρικτικο περιβαλλον τους φροντιστες τους γονεις αδελφια κτλ..απο την μια στιγμη στην αλλη μπορει να χασεις και αυτο το σχετικο επιπεδο σταθεροτητας αν χασεις τους φροντιστες σου.λιγοι ειναι αστεγοι στο κεντρο της Αθηνας αλλα και σε καθε μεγαλη πολη παγκοσμιως που δε εχουν εξαρτηση απο ουσιες αλλα ειναι αστεγοι γιατι εχει αποδιοργανωθει το μυαλο των πασχοντων απο τα ψυχολογικα και καταληγουν αστεγοι να μονολογουν και να ειναι ρακενδυτοι επειδη χασαν τους φροντιστες τους ή τους παρατησαν ή και φυγαν απο το σπιτι μονοι τους.απειρα παραδειγματα υπαρχουν ακομα και στην αμερικη που δεν ειναι υποχρεωτικη η ψυχιατρικη θεραπεια μονο αν εισαι επικινδυνος για τους αλλους και το ενα τριτο των αστεγων εχει σχιζοφρενεια ή διπολικη διαταραχη.νομιζετε οτι δεν εχουν σπιτια;;;;εχουν και παραεχουν αλλα λογω ψυχολογικων και μη ληψης αγωγης καταληγουν αστεγοι

  10. #40
    xaka10
    Guest
    σορρυ που σπερνω σημεια ηττοπαθειας για ανικανοτητες αλλα ετσι βλεπω και γω απο την δικη μου περιπτωση.μια μπορει να ειμαι καλα μια να ειμαι κυριευμενος απο τις σκεψεις μου κανοντας κακα σεναρια για το μελλον.ετσι ειναι το φορουμ φιλοξενει ολες τις αποψεις και ετσι ο νηματοθετης να παρει οτι θεωρει πιο σημαντικο γι αυτον.μπορει να μη συμφωνει με μενα και να ειναι σε καλυτερο επιπεδο απο εμενα.εγω στα τοσα χρονια που εχω ψυχωση στην αρχη ημουν καλυτερα τωρα ομως εχει βαρυνει πολυ η κατασταση μου και ζω καθε μερα με φοβιες αγχος δυσαρεστες σκεψεις παρανοιες και απομονωσης και απο το μικρο το αδελφακι δεν θα απκαλυψω το φυλο για λογους απορρητου δουλευει το αδελφακι μου και οταν του λεω κατι ειναι ετοιμο να αρπαχτει και να μου κανει καβγα.πριν τρεις μερες τσακωθηκαμε αρκετα και μας ακουσε ολη η πολυκατοικια.πραγματικα μονο η μανα μου και ο πατερας μου με αγαπανε αλλα και η μανα μου παιρνει το μερους του της και μου λεει να μην μιλαω.και εχει δηλωσει το αδελφακι μου οτι δεν θα με βοηθησει στο μελλον αν χρειαστω κατι οποτε μονο στους γονεις βασιζομαι

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    κανω copy paste αυτο που ειπε ο mindcrime..

    "Δεν κανεις για αυτή τη δουλειά βασικα δεν κάνει καποιος που παιρνεί βενζοδιαζεπίνες, αντιιψυχωτικά και δεν έχει σωματική και ψυχική αντοχή. Θα σπάσει στο πρώτο τριήμερο."

    πως να παω εγω να δουλεψω χειρονακτικη δουλεια μετα απο ολα αυτα τα φαρμακα? και δουλεια του καθησου που μου ετυχε σε προποτζιδικο με επιασε ΑΚΑΘΙΣΙΑ. δεν με χωραει ο τοπος θελω ολη την ωρα να κινουμε...

    ελατε τωρα κακα τα ψεματα κανενας δεν μπορει να δουλεψει με αυτα τα φαρμακα...
    και εαν εχετε κατι να μου πειτε πειτε το μου με ηρεμο τροπο...
    Άκου να σου πω κάτι αυτή τη δουλειά δεν την κανει όχι μόνο αυτός που παίρνει φάρμακα αλλά το 80% των Ελλήνων γιατι ειναι βεντέτες και ανώτερα όντα. Ειναι επιδειξίες γυμναστήριο μπράτσο τατουάζ μανίκια και ψευτομαγκιά. Εμείς εχουμε 8 άτομα διαφόρων εθνικοτήτων εκ των οποίων οι δυο εχουν πανω απο 15 Χρονια στην εταιρία με ηλικία άνω των 55 και να εισαι βέβαιος πως θα πάρουν σύνταξη απο την εταιρία και αμείβονται με πανω απο 1000 ευρω με κύριο πλέον καθήκον τον χειρισμό κλαρκ.

    Όταν έρχεται ο μάγκας ο Έλληνας για δουλειά και του λες πως κατω τους αλλοδαπούς θα τους σέβεσαι και θα κανεις ότι σου λένε ο Έλληνας που δεν εχει ιδέα ξινίζει σου λέει θα εχω προϊσταμενο τον αλλοδαπό; Όταν ο αλλοδαπός θα σου πει η καρότσα ειναι για να φύγει πραγματικά η καρότσα θα εχει ασφαλιστεί στο έπακρον και θα ειναι για να φύγει. Θα τη δει και ο οδηγος και θα πει το ίδιο.Ο λόγος του θα ειναι συμβόλαιο στη δουλειά γιατι εχει ενσυναισθηση των ευθυνών του. Και ότι θα πει θα ειναι για το καλο όλων. Ο Έλληνας όμως δεν το καταλαβαίνει αυτο σου λέει εγω ειμαι ο Έλληνας εγω ειμαι το αφεντικό. Αυτός που δεν ξέρει που πάνε τα 4 θέλει να γίνει και προϊστάμενος σε αυτούς που δουλεύουν 5-10-15-8-4 χρονια λόγω... εθνικότητας. Η ανώτερη οντότητα που λέγαμε.
    Και δεν έρχεται για δουλειά το 80% των Ελλήνων που δεν παίρνει τα φάρμακα που παίρνεις εσυ, όποτε μην απογοητεύεσαι.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ουτε εγω δουλευω λογω σωματικων προβληματων κυριως.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    makaris σαφώς και δεν είναιθ όλες οι περιπτώσεις ίδιες. Όταν όμως κολλάς ο ίδιος στον εαυτό σου την ταμπέλα ότι έχω πρόβλημα και δεν μπορώ να κάνω το ένα και το άλλο, στην κολλάνε και οι άλλοι για το παραμικρό που θα μπορούσες να κάνεις.Πέρασα το πρωί ας πούμε απέξω από το σπίτι ενός τύπου 45 χρονών με ψυχική πάθηση. Βολτάρει με τη μάνα του κάθε μέρα το πρωί να πιεί έναν καφέ, βγαίνει από το σπίτι για να πάει να ψωνίσει καφέ και τσιγάρα για τον εαυτό του και κατα τα άλλα από ότι λέει και η ίδια, κάθεται όλη μέρα μπροστά σε μία τηλεόραση - όταν δεν τσαντίζεται να την πλακώνει στο ξύλο. Εδώ και χρόνια μόνο του ως το super market δεν τον αφήνει να πάει η μάνα του. Το σπίτι έχει μία μικρή αυλή με 3 παρτέρια μικρά, κυριολεκτικά 1.5Χ3 μέτρα και ήταν πνιγμένα στο χορτάρι. Ειλικρινά, αυτός ο άνθρωπος που για τον εαυτό του μπορεί να ψωνίζει, μπορεί να κινείται, έχει αντίληψη, δεν έχει σωματική αναπηρία, δεν θα μπορούσε να πηγαίνει στο super market και να κάνει 2-3 δουλειές να ξεκουράζει την 80αρα μάνα του; Φταίει κι αυτός, φταίει κι αυτή που δεν τον αφήνει να πάρει καμία πρωτοβουλία και με τον καιρό και υγιέστατος να είσαι, το μυαλό σκουριάζει. Εγώ όσο ζούσε ο πατέρας του θυμάμαι να τον παίρνει μαζί στη δουλειά να τον βοηθάει, μπορούσε να του δώσει εργαλεία, να μαστορέψει απλά πράγματα, να καθαρίζουν μαζί την αυλή, να τον προτρέπει εκεί που σταματούσαν για ένα τσίπουρο στο καφενείο να συμμετέχει σε μία συζήτηση. Θυμάμαι έναν άνθρωπο που μπορούσες να ανταλλάξεις δυο κουβέντες και μπορούσε να κάνει βασικά πράγματα για τον εαυτό του. Με τα χρόνια, όσο η μόνη του επαφή είναι η μητέρα του η οποία περνάει δύσκολα αλλά σιγά σιγά τον ευνούχησε και στα βασικά, άρα φταίει πολύ κι αυτή, ο άνθρωπος πάτησε κι αυτός χωρίς να το συνειδητοποιεί στην ψυχική πάθηση και ιδρυματοποιήθηκε μόνος του. "Δεν μπορώ το ένα, δεν μπορώ το άλλο..." Χωρίς ερεθίσματα και χωρίς καμία προσπάθεια για το οτιδήποτε, πλέον τώρα βλέπω έναν άνθρωπο που του μιλάς και σε κοιτάει σαν χάνος, έχει χάσει την ικανότητα ακόμα και τα βρακιά του να πλύνει μόνος του και που όσο πάει χειροτερεύει. Δεν είναι πρωτότυπη ιστορία, συμβαίνει συχνά. Για αυτό είπα πιο πάνω ότι έναν άνθρωπο δεν θα τον πιέσεις να κάνει κάτι που δεν μπορεί, κάτι που μπορεί να το κάνει όμως, θα τον πιέσεις και θα τον παραπιέσεις. Για το δικό του καλό.

  14. #44
    hlias1988
    Guest
    αυτο το οτι δεν μπορω να αποδεκτω την ασθενεια μου? τι γινετε?

  15. #45
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by makaris90 View Post
    ενταξει ψυχικη παθηση διαφερει απο καποιον σε καποιον και ας ειναι ιδια παθηση.μπορει καποιος να εχει σχιζοφρενεια και να μην μπορει να δουλεψει οπως εγω δεν σημαινει οτι δεν θελει απλα δεν μπορει.πως να εργαστεις οταν απο τα φαρμακα η απο την ασθενεια δεν μπορεις να παρεις τα ποδια σου.αν ηταν τοσο ευκολο δεν θα διναν ουτε επιδοματα ουτε οταν φευγαν οι γονεις απο τη ζωη θα μενα οι σοβαρα ψυχικα ασθενεις σε ξενωνες.οταν το μυαλο ειναι σαλεμενο ή εχει περιεργες σκεψεις πως μπορει να αναλαβει εργασια.

    μην κρινουμε καποιον οτι ειναι τεμπελης ειναι η ιδια η αρρωστια που δεν σου επιτρεπει να εργαστεις δε ειναι τυχαιο οτι μονο 5 με 15% των ψυχωτικων δουλευει σε ολο τον κοσμο ακομα και στην αμερικη και δυτικη ευρωπη τοσο ειναι το ποσοστο απασχολησης των σχιζο.εδω με καταθλιψη δεν μπορεις να εργαστεις αν ειναι σε εντονο βαθμο ποσο μαλλον οταν εχεις χασει τα λογικα σου και η ολη λογικη σου εξαρταται απο ενα χημικο χαπι που μια μερα μπορει να πιανει καλυτερα την αλλη μερα οχι τοσο.


    ειναι γεγονος οτι οταν βγηκαν τα αντιψυχωτικα βγηκαν ποσοι ψυχιατρικα ασθενεις απο τα ασυλα και τα ψυχιατρεια ομως αυτο που δεν εχουν πετυχει ειναι να ειναι ανεξαρτητα τα ατομα με ψυχωση σχεδον ολοι ζουνε ακομα και σε μεγαλη ηλικια με τους υπεργηρους γονεις τους και οταν φυγουν απο τη ζωη οι γονεις τους η καταληγουν αστεγοι ή μπαινοβγαινουν στα νοσοκομεια ή πανε σε ξενωνες.λιγοι ειναι αυτοι που τα καταφερνουν τελειως μονοι τους χωρις βοηθεια


    δεν εχετε διαβασει σε ρεπορταζ στο ιντερνετ οτι εχει ερθει το υγειονομικο σε σπιτια ψυχικων ασθενων γιατι το ειχαν κανει τρωγλη και σκουπιδοτοπο ουτε το σπιτι μας δεν ειμαστε ικανοι να καθαριζουμε.το βλεπουμε καθημερινα στην κοινωνια ας μην ειμαστε τοσο απαιτητικοι σε τοσο σοβαρα ψυχικα πασχοντες και οποιους βλεπετε καλα σε μια δεδομενη στιγμη ειναι γιατι εχουν ακομη υποστηρικτικο περιβαλλον τους φροντιστες τους γονεις αδελφια κτλ..απο την μια στιγμη στην αλλη μπορει να χασεις και αυτο το σχετικο επιπεδο σταθεροτητας αν χασεις τους φροντιστες σου.λιγοι ειναι αστεγοι στο κεντρο της Αθηνας αλλα και σε καθε μεγαλη πολη παγκοσμιως που δε εχουν εξαρτηση απο ουσιες αλλα ειναι αστεγοι γιατι εχει αποδιοργανωθει το μυαλο των πασχοντων απο τα ψυχολογικα και καταληγουν αστεγοι να μονολογουν και να ειναι ρακενδυτοι επειδη χασαν τους φροντιστες τους ή τους παρατησαν ή και φυγαν απο το σπιτι μονοι τους.απειρα παραδειγματα υπαρχουν ακομα και στην αμερικη που δεν ειναι υποχρεωτικη η ψυχιατρικη θεραπεια μονο αν εισαι επικινδυνος για τους αλλους και το ενα τριτο των αστεγων εχει σχιζοφρενεια ή διπολικη διαταραχη.νομιζετε οτι δεν εχουν σπιτια;;;;εχουν και παραεχουν αλλα λογω ψυχολογικων και μη ληψης αγωγης καταληγουν αστεγοι
    καλα και εγω φοβαμαι οτι θα καταληξω οχι αστεγος αλλα σε κανενα ξενωνα... οταν φυγουν απο την ζωη οι δικοι μου τι γινετε?

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. δουλεια
    By hlias1988 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 29
    Last Post: 08-06-2020, 20:03
  2. Νέα δουλειά
    By Γάτος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 15-04-2014, 15:20
  3. Συνταγές για τη δουλειά
    By vivianoula in forum Παχυσαρκία
    Replies: 3
    Last Post: 25-01-2008, 11:36
  4. Replies: 22
    Last Post: 06-04-2006, 12:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •