Πρέπει να ξαναρχίσω συνεδρίες...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    236

    Πρέπει να ξαναρχίσω συνεδρίες...

    Εδώ και λίγες μέρες αποφάσισα πώς πρέπει να ξαναρχίσω συνεδρίες,το θέμα είναι ότι ο γιατρός που με παρακολουθούσε έκλεισε το γραφείο του και εργαζεται πλέον σε νοσοκομείο.

    Δεν μπορώ να εμπιστευτώ τον πρώτο τυχόντα βέβαια,πρέπει να ψάξω κάποιον ειδικό σε προβλήματα κατάθλιψης και κρίσεων πανικού.Αν είχατε το ίδιο πρόβλημα και σας έχει βοηθήσει κάποιος γιατρός πάρα πολύ και είστε στην θεσσαλονίκη παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου για να μου πείτε ποιος γιατρός ήταν αυτός.

    Προσόν απαραίτητο του ιατρού είναι να θεωρεί πρωτεύον καθήκον του την ομαλή εξελιξη της υγείας μου και μετά να σκεφτεται τα 50-60 ευρώ που θα πληρωθεί στο τέλος της συνεδρίας.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    29
    dimitri
    ειδα οτι αναρτηση εγινε το 2009 μακαρι να βρηκες το καταλληλο ειδικο εγω παντως εχω να σου προτεινω αυτον που πηγαινω εγω που ειναι πρωτα ανθρωπος και επειδη ειμαι ανεργη με παιρνει 20 ευρω
    αν θελησεις να σου πω λεπρομερειες στειλε μου προσωπικο μηνυμα

    ειχα και εγω κρισεις πανικου καταθλιψη και εμμονες ιδεες
    θελει πολυ δουλεια με τον εαυτο μας και εγω ακομα το παλευω και φυσικα αλλοτε νιωθω καλα αλλωτε οχι προσπαθω πλεον ομως να μη σκεφτομαι τοσο οτι εχω καταθλιψη και να εστιαζω σε θετικα στοιχεια που εχω σαν χαρακτηρας και οταν μου ερχεται ενα αρνητικο συναισθημα να αναλυω για πιο λογο νιωθω ετσι

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    24
    Marie Μπορείτε να μου στείλετε το ονομα του θεραπευτή σας? Ειμαι ομως Αθήνα. Έχετε δει βελτίωση? Ευχαριστώ.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by marie View Post
    dimitri
    ειδα οτι αναρτηση εγινε το 2009 μακαρι να βρηκες το καταλληλο ειδικο εγω παντως εχω να σου προτεινω αυτον που πηγαινω εγω που ειναι πρωτα ανθρωπος και επειδη ειμαι ανεργη με παιρνει 20 ευρω
    αν θελησεις να σου πω λεπρομερειες στειλε μου προσωπικο μηνυμα

    ειχα και εγω κρισεις πανικου καταθλιψη και εμμονες ιδεες
    θελει πολυ δουλεια με τον εαυτο μας και εγω ακομα το παλευω και φυσικα αλλοτε νιωθω καλα αλλωτε οχι προσπαθω πλεον ομως να μη σκεφτομαι τοσο οτι εχω καταθλιψη και να εστιαζω σε θετικα στοιχεια που εχω σαν χαρακτηρας και οταν μου ερχεται ενα αρνητικο συναισθημα να αναλυω για πιο λογο νιωθω ετσι
    Καλησπέρα,

    Και εγώ θα ήθελα την επαφή. Βρίσκομαι Θεσσαλονίκη

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    2,090
    Μακάρι να απαντήσει αλλά τελευταία φορά που δείχνει δραστηριότητα είναι το 2015.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •