Σας μιλανε ασχημα στα σοσιαλ μεντια?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    davidh
    Guest

    Σας μιλανε ασχημα στα σοσιαλ μεντια?

    Σας μιλανε ασχημα κι εσας στα σοσιαλ μεντια ή μονο εμενα? Η μου φαινεται? Παντος εγω τα περνω συνεχεια στραβα, οτι μου μιλανε ασχημα και γιαυτο πχ. στο φβ μολις γραψω κατι το σβηνω αμεσως μετα απο λιγο για αυτον τον λογο.

  2. #2
    xaka10
    Guest
    Quote Originally Posted by davidh View Post
    Σας μιλανε ασχημα κι εσας στα σοσιαλ μεντια ή μονο εμενα? Η μου φαινεται? Παντος εγω τα περνω συνεχεια στραβα, οτι μου μιλανε ασχημα και γιαυτο πχ. στο φβ μολις γραψω κατι το σβηνω αμεσως μετα απο λιγο για αυτον τον λογο.
    δεν πολυμιλαω στα social media πλεον αλλα παλια οταν το εκανα για να γνωρισω καινουργια ατομα μου μιλουσαν πολυ αποτομα και επιθετικα ακομα και σε chat εχω φαει ασχημες προσβολες.γενικα στην καθημερινη μου ζωη νιωθω οτι ολοι θελουν να με βλαψουν ακομα και συγγενεις μου.δεν εχω σε κανεναν εμπιστοσυνη

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    29
    εμενα μου τα χωσε κανονικα συγγενικο μου προσωπο τις προαλλες με αποτελεσμα να το διαγραψω απο την λιστα φιλων,οταν καποιος βρισκεται πισω απο ενα πληκτρολογιο μιλα πιο απελευθερωμενα αρνητικα πολλες φορες με αποτελεσμα να εκστομιζει κουβεντες που υπο κανονικες συνθηκες δεν θα το εκανε

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Θα μπορουσα να γραψω εκθεσεις πανω στο θεμα μιας και προσφατα αρχισα να ασχολουμε περισσοτερο με τα social media και μπηκα και twitter. Σε γενικες γραμμες ομως θα ελεγα οτι εαν λες κατι που δεν προσβαλλει καποιον, εαν ο αλλος σε προσβαλλει ειναι δικο του προβλημα και εσυ δεν φταις σε τιποτα φυσικα για τη γαιδουρια του αλλου. Το οτι στενοχωριεσαι το καταλαβαινω, ανθρωποι ειμαστε δεν μπορει μια αρνητικη ενεργεια να μη μας προξενησει συναισθηματα στενοχωρια ή θυμο για παραδειγμα ... δεν ξερω μηπως με το καιρο με τα social media αποκτας ανοσια και λες απλα αλλος ενας μαλακας χωρις να επηρεαζεσαι πολυ.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    hlias1988
    Guest
    για μενα τα σοσιαλ μεντια ειναι αγωνος στο ποιο περναει ο αλλος ποιο καλα! ποιος θα κανει την μεγαλυτερη εντυπωση για να απαξιωσει εμεσα τον αλλον ποιο πολυ.. λαθος τροπος σκεψης μου? δεν ξερω... δεν νιωθω ανετα στα σοσιαλ μεντια... δεν μπορεις να κανεις αυτο που κανουμε εδω...

  6. #6
    davidh
    Guest
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    για μενα τα σοσιαλ μεντια ειναι αγωνος στο ποιο περναει ο αλλος ποιο καλα! ποιος θα κανει την μεγαλυτερη εντυπωση για να απαξιωσει εμεσα τον αλλον ποιο πολυ.. λαθος τροπος σκεψης μου? δεν ξερω... δεν νιωθω ανετα στα σοσιαλ μεντια... δεν μπορεις να κανεις αυτο που κανουμε εδω...
    Σωστο. ..........

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    Συνηθως μιλαω εγω σαρκαστικα, δεν θα πω ασχημα. Αλλα συνηθως σε "χολή" σχόλια, θα απαντησω αναλογα.

Similar Threads

  1. Δεν εχω σοσιαλ μιντια και δεν μπορω να γνωρισω ατομα
    By Angi1819 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 10
    Last Post: 12-01-2020, 21:55
  2. Τηλεοραση και ραδιοφωνο μιλανε για σας;
    By Snowball99 in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 20
    Last Post: 06-08-2019, 01:49
  3. Δε θελω να μιλάω, και να μη μου μιλάνε πολύ.
    By Ciciliana in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 21-04-2011, 21:20
  4. ΜΟΥ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΕΥΣΗ
    By nikv in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 34
    Last Post: 18-04-2011, 19:54
  5. οταν οι ειδικοι μιλανε για την καταθλιψη....
    By krino in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 27
    Last Post: 25-02-2009, 18:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •