Γαστρικό Μανίκι ( sleeve ) 20/01/2020 - Απανταώ σε ερωτήσεις - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 24 of 24
  1. #16
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2020
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by willowfairy View Post
    εγω αυριο θα κανω γαστρικο μποτοξ , εχει καμμια ομοιοτητα ???
    Καλησπέρα! Επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ να κάνω γαστρικό μποτοξ μπορώ να σε ρωτήσω πώς πήγε τελικά?? Ευχαριστώ!

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    16
    Έχω κάνει καιρό δίαιτες με αποτυχία.
    Παίζει να μην σταματούσα κ ποτέ.
    Έχω φτάσει ξανά στα τοπ κιλά μου, ξεκίνησα το Γενάρη διατροφή αλλά ως τώρα δεν έχω καταφέρει να χάσω. Κάνω σκαμπανεβασματα. Μια συνάδελφος στη νέα δουλειά καθώς μιλούσαμε μου είπε για τη δική της εμπειρία και ότι προέβη σε γαστρικό μανίκι. Και το συστήνει. Άρχισα να το ψάχνω λίγο.
    Εσύ πως νιώθεις τώρα ένα χρόνο μετά;
    Είχες κάποια "παρενέργεια" μετέπειτα;
    Έχω κουραστεί, θέλω να κάνω κάτι δραστικό πλέον.

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by LastChanceGirl913 View Post
    Έχω κάνει καιρό δίαιτες με αποτυχία.
    Παίζει να μην σταματούσα κ ποτέ.
    Έχω φτάσει ξανά στα τοπ κιλά μου, ξεκίνησα το Γενάρη διατροφή αλλά ως τώρα δεν έχω καταφέρει να χάσω. Κάνω σκαμπανεβασματα. Μια συνάδελφος στη νέα δουλειά καθώς μιλούσαμε μου είπε για τη δική της εμπειρία και ότι προέβη σε γαστρικό μανίκι. Και το συστήνει. Άρχισα να το ψάχνω λίγο.
    Εσύ πως νιώθεις τώρα ένα χρόνο μετά;
    Είχες κάποια "παρενέργεια" μετέπειτα;
    Έχω κουραστεί, θέλω να κάνω κάτι δραστικό πλέον.
    Καλησπερα, ποτε δεν ειναι αργα να ξερεις.

    Ειμαι αλλος ανθρωπος απο καθε αποψη. Υγεια, σωματικα, εμφανισιακα, ψυχολογικα τα παντα.

    Δεν εχω καμια παρενεργεια, στην αρχη υπηρχαν καποιες δυσκολιες αλλα ειναι πτεσματα μπροστα στο αποτελεσμα.

    Φώτης Κωνσταντόπουλος στο facebook αν θες να με βρεις για περισσότερες λεπτομέρειες

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by LastChanceGirl913 View Post
    Έχω κάνει καιρό δίαιτες με αποτυχία.
    Παίζει να μην σταματούσα κ ποτέ.
    .
    ποτέ καμμια διαιτα δεν εχει δουλεψει, ολες ειναι αποτυχημενες , μονο η σωτη διατροφη λειτουργει ..............

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Fokos View Post
    Καλησπερα, η αλλαγη τεραστια, εκανα την επεμβαση στα 170 κιλα, 20/1/2020 σημερα σχεδον 11 μηνες μετα ειμαι 105 κιλα, εχω χασει εναν ανθρωπο απο πανω μου !!
    .
    εχω δει αρκετα ντοκυμαντερ πανω στο αντικειμενο, και σε τοσα κιλα εξτρα , μονο με την μεθοδο σου τα χανουν, ουτε διατροφη δουλευει, ουτε διαιτα ......

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    ποτέ καμμια διαιτα δεν εχει δουλεψει, ολες ειναι αποτυχημενες , μονο η σωτη διατροφη λειτουργει ..............
    Πριν περίπου δέκα χρόνια είχα κάνει διατροφή και είχα χάσει αρκετά κιλά. (Τα οποία εννοείται και ξανα πήρα)
    Τότε είχα αλλάξει και πολλές διατροφικές συνήθειες. Στην οικογενεια μου όλοι τρώνε περισσότερο απο μένα αλλά είναι στα κανονικά τους κιλά.
    Δεν θα φάω βλακείες. Πολύ αραιά, αν φάω πχ πατατάκι θα είναι τα lays ολικής, θα πάρω προϊόντα υγιεινά και χωρίς ζάχαρη. Θα φαω σε κυριακάτικο τραπέζι κι εγώ γλυκό.
    Κοιτάω να προσέχω αλλά νιώθω ότι δεν είναι αρκετό.
    Αν θεωρήσω ότι ξεφεύγω θα ναι στην ποσότητα. Που θα γυρίσω κουρασμένη από τη δουλειά καμιά φορά.
    Μόνο η άσκηση πιστεύω ότι μπορεί να με βοηθήσει αλλά πλέον δεν μπορώ να κινηθώ. Περπατάω και λαχανιάζω. Παρκάρω λίγο πιο μακριά κ προσπαθώ να συνέλθω.
    Λέω θα ασκηθώ και με πιάνουν μέση γόνατα όλα και νιώθω χάλια και τα παρατάω, γίνεται αυτός ο φαύλος κύκλος.

  7. #22
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    16
    Quote Originally Posted by Fokos View Post
    Καλησπερα, ποτε δεν ειναι αργα να ξερεις.

    Ειμαι αλλος ανθρωπος απο καθε αποψη. Υγεια, σωματικα, εμφανισιακα, ψυχολογικα τα παντα.

    Δεν εχω καμια παρενεργεια, στην αρχη υπηρχαν καποιες δυσκολιες αλλα ειναι πτεσματα μπροστα στο αποτελεσμα.

    Φώτης Κωνσταντόπουλος στο facebook αν θες να με βρεις για περισσότερες λεπτομέρειες
    Δεν μπορώ να σας βρω. Μου εμφανίζει αρκετούς.
    Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση. Αθήνα κάνατε την επέμβαση;

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    315
    Quote Originally Posted by mimikap View Post
    Καλησπέρα! Επειδή ενδιαφέρομαι και εγώ να κάνω γαστρικό μποτοξ μπορώ να σε ρωτήσω πώς πήγε τελικά?? Ευχαριστώ!

    δεν πηγε καλα..ακομη συνεχιζω να πειναω...ο γιατρος μου λεει οτι δεν του εχει ξανασυμβει αυτο...εχει περασει 1 μηνας και δεν εχω χασει τιποτα απο κιλα....12 κιλα θελω...αποτυχια!!!
    [I]Love...[/I]

  9. #24
    Elenia781
    Guest
    Quote Originally Posted by willowfairy View Post
    δεν πηγε καλα..ακομη συνεχιζω να πειναω...ο γιατρος μου λεει οτι δεν του εχει ξανασυμβει αυτο...εχει περασει 1 μηνας και δεν εχω χασει τιποτα απο κιλα....12 κιλα θελω...αποτυχια!!!
    δεν ξερω μηπως παιζει ρολο, παιρνεις ψυχιατρικα φαρμακα?ακολουθησες πιστα τις οδηγιες του μετα? και γω θελω να κανω αλλα σκεφτηκα οτι το νευρικο μου συστημα ισως δεν ανταποκριθει

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Γοπ και γαστρικο μανικι
    By peny75 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 1
    Last Post: 19-10-2017, 21:38
  2. VSG- Γαστρικό Μανίκι
    By Kitsa in forum Παχυσαρκία
    Replies: 1
    Last Post: 29-11-2016, 14:43
  3. γαστρικο μανικι
    By REXYVE in forum Παχυσαρκία
    Replies: 1
    Last Post: 26-02-2013, 19:36
  4. ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΓΑΣΤΡΙΚΟ ΜΑΝΙΚΙ!!!!
    By ada_gia_pada in forum Παχυσαρκία
    Replies: 12
    Last Post: 24-05-2012, 19:42
  5. ΓΑΣΤΡΙΚΟ ΜΑΝΙΚΙ!!(sleeve kai super sleeve)
    By Maraki20 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 5
    Last Post: 23-10-2010, 23:33

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •