Όποιος ξέρει ας βοηθήσει...SOS!!! - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 50 of 50
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    Απαγορευεται: Σε περίπτωση της νοητικής υστέρησης με επίπεδα νοητικού πηλίκου κατω του 80.

    Με σαγχαρώδη διαβήτη που αντιμετωπίζεται με ινσουλίνη.

    Νεφροπαθείς με χρόνια αιμοκάθαρση. Ολοι οι νεφροπαθείς παίρνουν λεωφορείο ή το τρόλευ 10 επί της Συγγρου.

    Εκτός τόπου και χρόνου η απόφαση αυτή εκτός ότι η ψυχικές ασθένειες είναι στην τελευταία σελίδα.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    103
    Παιδιά σας παρακαλώ πολύ...έχει αρχίζει και ξεφεύγει η κατάσταση.
    Αν μπορεί κάποιος άλλος να με βοηθήσει επί του παρόντος θέματος έχει καλώς και τον ευχαριστώ πάρα πολύ.
    Τα υπόλοιπα παράπονα εκεί που πρέπει.
    Όπως και εγώ έχω θέμα με το στρατό και μιλάω στους αρμόδιους....έτσι να κάνετε και εσείς.
    Νοιωθετε αδικημένοι όσοι πάτε και ότι πιστεύετε πως πολύ γρήγορα παίρνουν τα i5 ή το ότι δεν θα έπρεπε εμείς οι "γιωταδες" να έχουμε τα ίσα δικαιώματα?
    Κάντε παράπονα στο στρατό τι να σας πω... ή κάντε παράπονα στους αρμόδιους αυτό με τα διπλώματα...τι ανοίγετε τέτοιες συζητήσεις εδώ μέσα?
    Και που οφείλουν....όπως και εγώ προσπαθώ να περάσω το μύνημα ότι ξέρεις τι....δεν θεωρώ πως ο στρατός είναι για όλους....έτσι θα μπορούσατε και εσείς να κάνετε τα παράπονα σας αντίστοιχα και ότι γίνει με το μπουρδέλο σύστημα....ότι αποφασίσουν στο τέλος...μιας και επείγοντος σίγουρα θα πρέπει να χτιστεί από την αρχή....

  3. #48
    παιδια σας παρακαλω πολυ μην δινεται σημασια σε μαλακιες... το κωλοσυστημα να παει να γαμηθει κ δεν πρεπει να μας νοιαζει... ολλοι ειμστε ανθρωποι σε οποια θεση κ να βρισκωμαστε... κ σαν ανθρωποι προσαπθουμε να κανουμε οτι μπορουμε... αν κατι απο αυτα κριθει παρανομο η ανεπιρεπτο απο το βρομο συστημα τοτε εγω θα το κανω παρανομα... οκ θα μου πειτε μηλωντας με τετοια αυθαδεια ρουφιανευω κ το μικρο της ηλικια μου χαχαχα... αλλα ναι σοβαρα παντα εχει διεξοδους κ τρυπακια... αχχ θεε μου κανε το μπαμ γρηγορα γτ δεν μας βλεπω καλα

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by Anonym462 View Post
    Παιδιά σας παρακαλώ πολύ...έχει αρχίζει και ξεφεύγει η κατάσταση.
    Αν μπορεί κάποιος άλλος να με βοηθήσει επί του παρόντος θέματος έχει καλώς και τον ευχαριστώ πάρα πολύ.
    Τα υπόλοιπα παράπονα εκεί που πρέπει.
    Όπως και εγώ έχω θέμα με το στρατό και μιλάω στους αρμόδιους....έτσι να κάνετε και εσείς.
    Νοιωθετε αδικημένοι όσοι πάτε και ότι πιστεύετε πως πολύ γρήγορα παίρνουν τα i5 ή το ότι δεν θα έπρεπε εμείς οι "γιωταδες" να έχουμε τα ίσα δικαιώματα?
    Κάντε παράπονα στο στρατό τι να σας πω... ή κάντε παράπονα στους αρμόδιους αυτό με τα διπλώματα...τι ανοίγετε τέτοιες συζητήσεις εδώ μέσα?
    Και που οφείλουν....όπως και εγώ προσπαθώ να περάσω το μύνημα ότι ξέρεις τι....δεν θεωρώ πως ο στρατός είναι για όλους....έτσι θα μπορούσατε και εσείς να κάνετε τα παράπονα σας αντίστοιχα και ότι γίνει με το μπουρδέλο σύστημα....ότι αποφασίσουν στο τέλος...μιας και επείγοντος σίγουρα θα πρέπει να χτιστεί από την αρχή....
    Να σου πω, τα άφησες όλα κυριολεκτικά για την τελευταία στιγμή, σου ήταν δύσκολο μέχρι και να googlάρεις δυο τηλέφωνα, το κάναμε. Από εκεί και πέρα τι περεταίρω βοήθεια θες ακριβώς, να έρθουμε από εκεί να σε πάρουμε αγκαζέ και να σε συνοδεύσουμε στο στρατόπεδο; Δεν το λέω ειρωνικά, αλλά τι άλλη βοήθεια θες που μπορεί να σου δώσουν άγνωστοι σε ένα φόρουμ;

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    103
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Να σου πω, τα άφησες όλα κυριολεκτικά για την τελευταία στιγμή, σου ήταν δύσκολο μέχρι και να googlάρεις δυο τηλέφωνα, το κάναμε. Από εκεί και πέρα τι περεταίρω βοήθεια θες ακριβώς, να έρθουμε από εκεί να σε πάρουμε αγκαζέ και να σε συνοδεύσουμε στο στρατόπεδο; Δεν το λέω ειρωνικά, αλλά τι άλλη βοήθεια θες που μπορεί να σου δώσουν άγνωστοι σε ένα φόρουμ;
    Δεν αναφέρομαι σε σένα.
    Οκ ευχαριστώ για την βοήθεια...εγώ αναφερομουν σε αυτούς που ξεφεύγουν.
    Αν έχουν να προσθέσουν κάτι επί του παρόντος οκ...αλλιώς καλύτερα να σταματήσουν.
    Δεν λύνεται τίποτα έτσι...ούτε το σύστημα δεν πρόκειται να αλλάξει ούτε τίποτα.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. Οποιος κοροιδευει δεν ξερει τι του ξημερωνει!!
    By λουλούδι in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 99
    Last Post: 20-03-2019, 14:56
  2. Παρακαλω ας βοηθήσει οποίος μπορεί
    By Red Leged in forum Άλλες Ειδικές Φοβίες
    Replies: 3
    Last Post: 19-03-2019, 17:12
  3. όποιος ξέρει παρά πολυ καλά από messenger να απαντήσει εδω
    By giwrgos_26 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 02-03-2019, 04:29
  4. Replies: 2
    Last Post: 21-07-2011, 20:39
  5. Ψαχνω ομοιοπαθητικο γιατρο οποιος ξερει...
    By BrainTrance in forum Εναλλακτικές Μέθοδοι Θεραπείας
    Replies: 1
    Last Post: 10-12-2008, 20:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •