Μινι κριση πανικου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    Μινι κριση πανικου

    χριστος ανεστη παιδια με υγεια....μπηκα να σας πω οτι εκει που πηγα για Πασχα ενω με περιμενε ο δικος μου κοντα στο λιμανι αλλα οχι εκει ακριβως και ενω ηξερα το δρομο με επιασε ενα μικρο αγχος σαν να μην ηξερα το δρομο να φτασω εκει αλλα καταβαθος ηξερα εκατσα και ηρθε εκεινος μη σκεφτω και γινει κατι κακο..εδω εχω να σας πω οτι λιγες μερες πριν ειχαμε μια εντονη για τα συναισθηματα μου συζητηση και φορτιστικα λιγο και εχω παρατηρησει επειδη αγαπιομαστε πολυ και λεμε κατι υπερβολικα πραγματα και καλα και κακα με πιανει πανικος και για αυτο !δηλ καποια στιγμη ειπαμε καποια πραγματα ασχημα του στυλ ααα θα ψυχραθει και μετα τα πηραμε πισω και εκεινη την ωρα με επιασε πανικος ετρεμα σαν ψαρι οπως και οταν ειναι αρρωστος και δεν μ λεει τιε χει και μετα οταν τα παιρνει πισω ηρεμω αυτα ομως φαινεται οτι τα μαζευω μεσα μ και σε ανυποπτη φαση τσουπ ο Real Πανικος σορρυ για το μεγαλο μην αλλα αν θελετε να γραψετε κατι ακουω.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    επισης νιωθω αγχος οταν πχ δεν μπορω να ελεξχω κατι μαζι του πχ οταν ειμαι στο καραβι κλεινουν τα κινητα μας δνε μπορω να μιλησω σε κανεναν ακομα και σε φιλη το χετε παθει ετσι?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    δεν μου ακουγεται τοσο παραλογο να φορτιζεται κανεις συναισθηματικα οταν ερχεται σε διαφωνια με τον καλο του η την καλη του :)
    μου επιτρεπεις να σε ρωτησω κατι?γνωριζει για τις δυσκολιες αυτες που περνας ?
    Dum spiro spero (?)

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    ναι τις γνωριζει αλλα εγω πιστευω δεν ειναι φυσιολογικο λεω τωρα..πχ μια αλλα κοπελα δεν θα τις περναγε μετα απο ωρα?εμενα εκεινη την ωρα αναλογα με το συμβαν ειναι εντονο και το σκεφτομαι ωρα η πχ μετα απο μερες θα το θυμηθω και θα μ χαλασει τη διαθεση και οτι και να γινει μετα υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα για κριση πανικου εγω οπως το εχω τσεκαρει στο μυαλο μ 8 στις 10 ετσι ειναι

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    παντως κι εγω σε μεγαλους καβγαδες με τον δικο μου το σκεφτομουν για μερες ...μη σου πω και μηνες μετα ετρωγα κατι φλας μπακ κι ενιωθα ασχημα :)
    Dum spiro spero (?)

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    βεβεια δνε ειναι καυγαδες ακριβως ειναι κατι γκρινιες περιεργες που ξερω ειναι απο αγαπη υπερβολικη και ειναι σαν δραματα αλλα δεν εχει σημασια βεβεια...μακαρι να πανε ολα καλα...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •