μπορεις απο τους πολλους καφεδες να τρελαθεις? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 51
  1. #16
    hlias1988
    Guest
    εγω καπνιζω ενα καπνο την ημερα.... κανω περιπου 55 με 60 τσιγαρα την ημερα... αλλα δεν τα κανω ολοκληρα κανω τα μισα.
    και για να παρηγορησω τον ευατο μου λεω οτι κανονικα κανω 30 τσιγαρα αφου κανω τα μισα.!

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Προσωπικα θελω να ακολουθησω και το επαγγελμα του προγραμματιστη, οποτε αυτο περιλαμβανει αν το πετυχω απειρες ωρες καθιστικης ζωης, κατι βλαβερο φυσικα. Λεω θα παω γυμνστηριο για παραδειγμα αλλα ολο το αναβαλλω. Γραφω σε σενα παιρνω δυναμη και εγω για τα δικα μου θελω και πρεπει.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #18
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Προσωπικα θελω να ακολουθησω και το επαγγελμα του προγραμματιστη, οποτε αυτο περιλαμβανει αν το πετυχω απειρες ωρες καθιστικης ζωης, κατι βλαβερο φυσικα. Λεω θα παω γυμνστηριο για παραδειγμα αλλα ολο το αναβαλλω. Γραφω σε σενα παιρνω δυναμη και εγω για τα δικα μου θελω και πρεπει.
    κοπελα μου η αγορι μου καλα κανεις και παιρνεις δυναμη! και εγω παιρνω δυναμη απο αλλους εδω μεσα! αλλα αμα μπορεις και παιρνεις δυναμη απο την αδυναμια μου καλως!
    παντως νιωθω αδυναμος για το οτιδηποτε....

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    κοπελα μου η αγορι μου καλα κανεις και παιρνεις δυναμη! και εγω παιρνω δυναμη απο αλλους εδω μεσα! αλλα αμα μπορεις και παιρνεις δυναμη απο την αδυναμια μου καλως!
    παντως νιωθω αδυναμος για το οτιδηποτε....
    Αγορι, δεν παιρνω δυναμη απο την αδυναμια σου αλλα απο ενα συμπασχοντα. Οτι γραφω σε εσενα, ειναι σαν τα γραφω και μενα. Ειναι σωστο παντως αυτο που λενε οτι τρωγοντας ερχεται η ορεξη. Εαν για παραδειγμα δεν κανεις την κινηση να πας να γραφτεις γυμναστηριο και να ασχοληθεις καθε ημερα για ενα δυο μηνες, πως μπορει να σου ερθει η ορεξη για την αθληση ... που μπορει να ειναι ακριβως οτι χρειαζοσουν.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #20
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Αγορι, δεν παιρνω δυναμη απο την αδυναμια σου αλλα απο ενα συμπασχοντα. Οτι γραφω σε εσενα, ειναι σαν τα γραφω και μενα. Ειναι σωστο παντως αυτο που λενε οτι τρωγοντας ερχεται η ορεξη. Εαν για παραδειγμα δεν κανεις την κινηση να πας να γραφτεις γυμναστηριο και να ασχοληθεις καθε ημερα για ενα δυο μηνες, πως μπορει να σου ερθει η ορεξη για την αθληση ... που μπορει να ειναι ακριβως οτι χρειαζοσουν.
    απολυτο δικιο.... προσπαθω να αντλησω δυναμη και αισιοδοξια απο τους ανθρωπους μου... και να κανω κατι με την ζωη μου!

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    απολυτο δικιο.... προσπαθω να αντλησω δυναμη και αισιοδοξια απο τους ανθρωπους μου... και να κανω κατι με την ζωη μου!
    Θα ελεγα λαθος, το λες σαν να κερδιζω κατι, επειδη εγραψα οτι και εγω συμπασχω? Απο καλη καρδια σου εγραψα, δεν νομιζω να σου ξαναγραψω. Κατι κανω με τη ζωη μου, απλως εχω ονειρα για περαιτερω. Δυναμη και αισοδοξια αντλω μονο απο θετικες συμπεριφορες.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #22
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Θα ελεγα λαθος, το λες σαν να κερδιζω κατι, επειδη εγραψα οτι και εγω συμπασχω? Απο καλη καρδια σου εγραψα, δεν νομιζω να σου ξαναγραψω. Κατι κανω με τη ζωη μου, απλως εχω ονειρα για περαιτερω. Δυναμη και αισοδοξια αντλω μονο απο θετικες συμπεριφορες.
    με προσβαλεις με αυτο που λες... γιατι να μην μου ξανα γραψεις?τι σου εκανα... σε ευχαριστω που συμπασχεις... οταν λεω οτι αντλω δυναμη απο του ανθρωπους εννοω απο την οικογενεια μου...

  8. #23
    hlias1988
    Guest
    ελα ρε ξεκολα και ελα να τα βρουμε....δεν εχουμε κατι να χωρισουμε!

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    ελα ρε ξεκολα και ελα να τα βρουμε....δεν εχουμε κατι να χωρισουμε!
    Ενταξει το πηρα ειρωνικα. Ολα καλα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #25
    hlias1988
    Guest
    οκ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    παντως νιωθω αδυναμος για το οτιδηποτε....
    Έχεις κάποιον να σε τραβήξει από το χέρι και να σε βοηθήσει να βγεις από αυτή την κατάσταση; Για ορισμένους είναι (και) θέμα παρουσίας άλλων ανθρώπων στη ζωή τους, ανθρώπων δραστήριων και ενεργητικών. Έχεις έστω έναν τέτοιο;

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Προσωπικα θελω να ακολουθησω και το επαγγελμα του προγραμματιστη, οποτε αυτο περιλαμβανει αν το πετυχω απειρες ωρες καθιστικης ζωης, κατι βλαβερο φυσικα. Λεω θα παω γυμνστηριο για παραδειγμα αλλα ολο το αναβαλλω. Γραφω σε σενα παιρνω δυναμη και εγω για τα δικα μου θελω και πρεπει.
    Το χειροτερο επαγγελμα μακραν. Θα αρρωστησεις και θα μεινεις παρθενος για παντα

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Το χειροτερο επαγγελμα μακραν. Θα αρρωστησεις και θα μεινεις παρθενος για παντα
    Μπα μακαρι να το πετυχω. Ηδη κανω μεταπτυχιακη εργασια και μαθαινω γερμανικα μηπως μεταναστευσω.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Μπα μακαρι να το πετυχω. Ηδη κανω μεταπτυχιακη εργασια και μαθαινω γερμανικα μηπως μεταναστευσω.
    Ακολουθα τα ονειρα σου ειναι ωραιο που εχεις στοχους ειναι πολυ σημαντικο σε κρατανε στη δραση στη ζωη.το επαγγελμα αυτο εχει μελλον μπορεις να εξειδικευτεις ν απασχοληθεις σε πολλες εταιρειες.

  15. #30
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Vox View Post
    Έχεις κάποιον να σε τραβήξει από το χέρι και να σε βοηθήσει να βγεις από αυτή την κατάσταση; Για ορισμένους είναι (και) θέμα παρουσίας άλλων ανθρώπων στη ζωή τους, ανθρώπων δραστήριων και ενεργητικών. Έχεις έστω έναν τέτοιο;
    εχω την οικογενεια μου...αλλα δεν νιωθω οτι τελικα βοηθαει και πολυ...δινουν συμβουλες αλλα και οι ιδιοι δεν ξερουν πως να με αντιμετοπισουν... αστο θα την παλεψω μονος....

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Χωρισμός μετά από 2.5 Χρόνια μετά από πολλούς χωρισμούς
    By kingchris1234 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 47
    Last Post: 26-11-2018, 22:28
  2. μια ιστορια παραξενη για πολλους
    By soking in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 21-04-2016, 03:35
  3. αντικαταθλιπτικα και καφεδες...
    By fleur* in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 25
    Last Post: 20-04-2016, 20:31
  4. φοβια η τελικα κατι φυσιολογικο για πολλους.
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 18
    Last Post: 20-03-2013, 19:43
  5. Πως γίνεται να μπορείς να βοηθάς τους άλλους?
    By Deleted-member-220416 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 06-03-2013, 06:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •