το ολο θεμα αρχισε οταν αποφασισα να πω τις αποψεις μου δημοσια καικαπιεςφορεςισως εδψσα την εντυπωσηενως ευπροσαρμοστου ατομου που ισως σε κοινωνικο επιπεδο μπορει να ισχυει αλλα σε προσωπικο δεν ισχυει καν απο τη μερα λοιπον που αρχισα να λεω τις αποψεις μου δημοσια αλλα και να αναλυω καταστασεις που συμβαινουν στη ζωη μου σταδιακα μερα με τη μερα αφου φαινετε απο τη διευθυνση ιρ που βρισκεσε εμφανιστηκαν καποια φασιστικα στιχεια που ειχαν τη πρωτακουστη αξιωση επειδη ειχα την ικανοτητα να επειρεαζω με οτι λεω το κοσμο να κανω και να λεω οτι μου πουν γιατι βλεπεις οσα ελεγα δε χαιδευα τα αυτια ετσι να ειμουν καλος και αγαπητος στους ματσο του πλανητη αυτου και αφου αρνηθηκα τη εξωφρενικη αυτη απαιτηση τους να κανω οτι μου λενε καταργοτας τη δημοκρατια και τα ατομικα μου δικαιοματα αρχισα σταδιακα να παρατηρω οτι οπου πηγαινα αρχισαν να στηνουν προπαγανδιστικα σοου με ψευτικα τρακαρισματα σειρηνες που δεν εξυπηρετουσαν σε τιποτα απο διαφορα οχηματα που απλως εκοβαν βολτες στα σημεια που βρισκομουν (τουλαχιστον αυτη την εντυπωση εχω ) αποτομα φρεναρησματα κρυμενα αποκριατικα πλαστικα οπλα (ναι καλα διαβασατε ως εκει εφτασαν) εκφωβιστικες δηλωσεις οταν εμπενα σε οχηματα απο ατομα που ηταν γυρω μου μεχρι και στημενους καυγαδες που μια μερα ειχα παει σε ενα καταστημα και δε διστασαν να στησουν ενα σοου και παρισταναν οτι επαιζαν ξυλο ναι μεχρι και αυτο το ειδα και ολα αυτα γιατι??? ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΥΣ ΕΝΩ ΕΧΟΥΜΕ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΙΜΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ και επρεπε κατα την αποψη τους να σκυψω το κεφαλι στο φασιστικο αυτο στυλ τους γιατι συμφωνα με την αποψη τους ολοι πρεπει να ζουν υποδουλοι σε ενα αορατο κλειο φαντσμα που η θα το προσκυνουν η θα στηνουν παντου σοου προπαγανδας που μαλιστα σαν να μην εφταναν ολα αυτα εχουν και το θρασος να το κανουν χειροτερο καθε φορα που μιλω γι αυτο γιατι δε φτανουν ολα αυτα που μου εκαναν τοσα χρονια που προσπαθησαν να με γεμισουν μισος γιατι θελουν να με μετρατρεψουν σε ενα κενο σωμα επειδη δε τους προσκυνω εχουν το θρασος να βγαινουν και απο πανω που τοσα χρονια μηχανευτικαν οτιδηποτε φανταζεστε η δε φανταζεστε για να με τρομοκρατησουν και να με εξαπατησουν και να σπειρουν παντου τη διχονοια στην οικογενεια μου γιατι νομιζουν οτι ετσι θα τους προσκυνησω με το ζορι
ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΒΟΗΘΟΥΣ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΕΝΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΥΠΟ ΕΛΕΓΧΟ ΜΕ ΠΡΟΦΑΣΗ ΑΣΤΕΙΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΒΑΖΕΤΕ ΤΥΠΟΥΣ ΝΑ ΣΤΗΝΟΥΝ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΕΣ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΨΕΥΤΙΚΕΣ ΦΗΜΕΣ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΥΝΑΜΗ ΣΑΣ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΔΕ ΣΑΣ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ
σπερνετε παντου ανθρωπους σας οπου και να παω υπονοοντας οτι θα με βρειτε παντου και εγω σας λεω αυτο σας αρεσει δε σας αρεσει εγω ετσι ειμαι και σε οποιον αρεσω και δε προκειται κανεις να με εξαναγκασει να αλαξω μυαλα με το ετσι θελω να αλαξετε τους εαυτους σας αν θελετε να αλαξετε κατι και μετα απο αυτο το τεραστιο κακο που μου κανατε εχετε την αξιωση και απο πανω να ακουσω και ολας αυτο ειναι το πιο αστειο απο ολα ενω θελετε να μου κλεψατε τα ατομικα μου δικαιοματα και το δικαιομα μου να αποοφασιζω εγω για το πιον θα ακουσω και γω ενα σας λεω πλεον γιατι ξερω οτι με ακολουθειτε παντου ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΣΗΚΩΝ ΟΥΤΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΓΩ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΔΕ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΕΞΟΥΣΙΑΣΤΕΣ ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΣΑΣ ΑΝ ΔΕ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΥΨΙΛΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ