Φοβάμαι ότι είμαι πολύ κακια...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270

    Φοβάμαι ότι είμαι πολύ κακια...

    Θα συνιστούσα τα αγόρια να μην διαβάσουν αυτά π γράφω και να αποχωρήσουν............................ .................. . Που λέτε λοιπόν έχω ένα πάρα πολύ μεγάλο κακό όταν γνωρίζω κάποιον ναι οκ θ κοιτάξω εμφάνιση βέβαια πρώτα και χαρακτήρα λίγο όχι τόσο αλλά αυτό π με ενδιαφέρει κυρίως είναι το πορτοφόλι είμαι εργατική έχω τ δικά μ λεφτά αλλά θέλω αυτόν π έχω δίπλα μ Ν έχει τ διπλάσια από εμένα... Είχα ένα κόλλημα με κάποιον πριν ένα χρόνο είχα λυσσάξει ν τον βρω ν γνωριστούμε καλύτερα γτ είχαμε μόνο μιλήσει στην δουλειά του και δεν υπήρχε άνεση και εγώ μετά επέστρεψα Ελλάδα γτ γνωριστήκαμε εξωτερικό γνωριστήκαμε και τα λοιπά πάρα πολύ καλός άνθρωπος κ εμφάνισιμος μουσουλμάνος βέβαια αλλά τον έστειλα γτ δεν ήταν οικονομικά τόσο άνετος μάλιστα είχε πει ότι όταν ο άντρας κερνάει μια γυναίκα μετά εκείνη πρέπει ν κεράσει την επόμενη φορά δεν ήμουν σύμφωνη σε αυτό με ρώτησε κιόλας τ άντρα θ ήθελα ν παντρευτώ του λέω δεν με πολύ ενδιαφέρει ψέματα και κατέληξα να τον αποκαλώ πεινασμένο τον μπλόκαρα τον έστειλα κ βρήκα κάποιον με καλύτερο πορτοφόλι εξίσου ωραίος αλλά είχα φερθεί ήδη απαίσια στον προηγούμενο.. Η μανα μ με λέει τρελή αλλά έχω αυτή την άποψη του να κάνεις εσύ τον άντρα ότι θες επειδή ειν πιο εύκολοι στο να τους χρησιμοποιήσεις και μ αρέσει η αίσθηση που τους διαγράφω όταν τους βαριέμαι... Οκ σας τρέλανα λίγο τώρα αλλά γράφω πραγματικά αυτά π αισθάνομαι κ που κάνω γτ νιώθω κ εγώ ότι κάτι δεν πάει κλα με εμένα και αυτη την στάση στο ν κάνω κακό σε αγόρια πολύ φοβάμαι φταίει ο πατέρας μ γ αυτό κερατώνε την μητέρα μ ξόδεψε όλα τα λεφτά του σπιτιού για τις γκόμενές δεν νοιαστηκε ποτέ γ έμας ήμουν 2ετων όταν αυτοκτόνησε και μείναμε στην πείνα..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Γιατί να μη διαβάσουμε; Δεν θες να ακούσεις πως βλέπουμε εμείς το όλο θέμα;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    270
    Γτ θ αρχίσετε τα έτσι είστε εσείς οι γυναίκες και θ υπάρξουν αντιδράσεις.. Ότι θέλετε όμως

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    1,983
    Quote Originally Posted by Lenale View Post
    Γτ θ αρχίσετε τα έτσι είστε εσείς οι γυναίκες και θ υπάρξουν αντιδράσεις.. Ότι θέλετε όμως
    Αυτό το θέμα δεν είναι χαρακτηριστικό των γυναικών.
    Επειδή έχω μπερδευτεί λίγο. Εσύ όλο αυτό το στηρίζεις ή θεωρείς πως είναι λάθος και προσπαθείς να το αλλάξεις;
    Last edited by george1520; 17-09-2020 at 12:55.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Δε φταιει ο πατερας σου εσυ φταις αλλα θα πρεπει να το ψαξεις με ψυχολογο.θα κανεις πολλους δυστυχισμενους κι ενας απο αυτους θα εισαι κι εσυ αν συνεχισεις ετσι.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Lenale View Post
    Θα συνιστούσα τα αγόρια να μην διαβάσουν αυτά π γράφω και να αποχωρήσουν............................ .................. . Που λέτε λοιπόν έχω ένα πάρα πολύ μεγάλο κακό όταν γνωρίζω κάποιον ναι οκ θ κοιτάξω εμφάνιση βέβαια πρώτα και χαρακτήρα λίγο όχι τόσο αλλά αυτό π με ενδιαφέρει κυρίως είναι το πορτοφόλι είμαι εργατική έχω τ δικά μ λεφτά αλλά θέλω αυτόν π έχω δίπλα μ Ν έχει τ διπλάσια από εμένα... Είχα ένα κόλλημα με κάποιον πριν ένα χρόνο είχα λυσσάξει ν τον βρω ν γνωριστούμε καλύτερα γτ είχαμε μόνο μιλήσει στην δουλειά του και δεν υπήρχε άνεση και εγώ μετά επέστρεψα Ελλάδα γτ γνωριστήκαμε εξωτερικό γνωριστήκαμε και τα λοιπά πάρα πολύ καλός άνθρωπος κ εμφάνισιμος μουσουλμάνος βέβαια αλλά τον έστειλα γτ δεν ήταν οικονομικά τόσο άνετος μάλιστα είχε πει ότι όταν ο άντρας κερνάει μια γυναίκα μετά εκείνη πρέπει ν κεράσει την επόμενη φορά δεν ήμουν σύμφωνη σε αυτό με ρώτησε κιόλας τ άντρα θ ήθελα ν παντρευτώ του λέω δεν με πολύ ενδιαφέρει ψέματα και κατέληξα να τον αποκαλώ πεινασμένο τον μπλόκαρα τον έστειλα κ βρήκα κάποιον με καλύτερο πορτοφόλι εξίσου ωραίος αλλά είχα φερθεί ήδη απαίσια στον προηγούμενο.. Η μανα μ με λέει τρελή αλλά έχω αυτή την άποψη του να κάνεις εσύ τον άντρα ότι θες επειδή ειν πιο εύκολοι στο να τους χρησιμοποιήσεις και μ αρέσει η αίσθηση που τους διαγράφω όταν τους βαριέμαι... Οκ σας τρέλανα λίγο τώρα αλλά γράφω πραγματικά αυτά π αισθάνομαι κ που κάνω γτ νιώθω κ εγώ ότι κάτι δεν πάει κλα με εμένα και αυτη την στάση στο ν κάνω κακό σε αγόρια πολύ φοβάμαι φταίει ο πατέρας μ γ αυτό κερατώνε την μητέρα μ ξόδεψε όλα τα λεφτά του σπιτιού για τις γκόμενές δεν νοιαστηκε ποτέ γ έμας ήμουν 2ετων όταν αυτοκτόνησε και μείναμε στην πείνα..
    Καλημερα!!

    Αν καταλαβα καλα γιατι κάπου χάθηκα ....
    Στο πρόσωπο του κάθε άντρα βλέπεις το πρόσωπο του πατέρα σου και τον ¨εκδικισε ¨κατά κάποιο τρόπο μειώνοντας τον εκάστοτε σύντροφο -άντρα που βρίσκεται στον δρόμο σου?
    Παίρνεις το αίμα σου πίσω με λίγα λόγια για όλα αυτά που πέρασες εξαιτίας του?
    Αυτο εννοείς?
    Το κάνεις ήδη και θελεις να το συνεχίσεις ή αναγνωρίζεις οτι είναι λάθος και θέλεις να το διορθώσεις?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #7
    Meditation
    Guest
    Εντάξει δεκτο. Καθένας μπορεί να ζητάει από τον άλλο ότι θέλει. Εφοσον δηλώνεις ότι το οικονομικό παίζει ρόλο για σένα δικαίωμα σου.

    Είσαι όμως ευχαριστημένη έτσι; νιώθεις γεμάτη όταν αισθάνεσαι πως χειρίζεσαι τους άντρες; έχεις κάνει σχέσεις; έχεις ερωτευτεί; πως ήταν οι σχέσεις σου μέχρι τώρα;

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    νομιζω οτι μας λες αντιφατικα πραγματα.
    μας ειχες περιγραψει αυτην την γνωριμια, λεγοντας οτι αυτος μια εδειχνε ενδιαφερον, μια αδιαφορουσε, οτι τον εψαχνες αλλα δεν αντιδρουσε, κλπ.
    ας αφησουμε τον συγκεκριμενο, ομως. αυτη η τακτικη που περιγραφεις ειναι μια φαντασιωση σου, η πραγματικα εχεις τετοιες σχεσεις;
    και εισαι ικανοποιημενη με τις σχεσεις αυτες;
    διοτι δεν μου εδωσες αυτην την εντυπωση οσες φορες μιλησες για σχεσεις.

Similar Threads

  1. Ειμαι πολυ στεναχωρημενη και φοβαμαι για τη σχεση μου?
    By Kitten25 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 26
    Last Post: 08-09-2017, 01:31
  2. Φοβάμαι πολύ...
    By Αριστείδης! in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 03-12-2013, 09:52
  3. φοβαμαι πολυ...
    By Sublime in forum Αυτοτραυματισμός (Non-Suicidal Self Injury-NSSI)
    Replies: 22
    Last Post: 27-05-2011, 22:16
  4. Φοβάμαι πολύ.....
    By Sehrazat in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-10-2010, 15:35
  5. ζηλευω.ειμαι κακια?
    By ferro in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 13
    Last Post: 28-06-2009, 19:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •