ΕΛΛΕΙΨΗ ΣΤΥΣΗΣ ΜΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΞ - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 16 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 136 to 150 of 237
  1. #136
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,390
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αν δεν το καταλαβες, συζηταμε τα σεξουαλικα απωθημενα ενος τυπου που αναγκαστηκε να κανει δευτερο προφιλ για να μας τα πει...
    ο ανθρωπος λεει οτι με την γυναικα του κανει κανονικα σεξ και ΜΟΝΟ με εκδιδομενες δεν μπορει, κι αυτος εκει, με τις βραζιλιανες, επειδη τις ονειρευεται και να μας αναλυει τι στασεις θα ηθελε να κανει, αν μπορουσε να πηδηξει.....
    Εγώ πάντως βλέπω ότι με τα σχόλια για τις βραζιλιάνες το κάναμε τσόντα το θέμα (δεν το λέω για σένα αλλά για το δεύτερο προφίλ)...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #137
    Αγαπητέ αν σοκάρεσαι που μιλαμε για σεξ σε θέμα για το σεξ, ευχαρίστως να πούμε για την Λίβερπουλ που έφαγε 7 από την Βίλα.

  3. #138
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by mantelas nelson View Post
    Αγαπητέ αν σοκάρεσαι που μιλαμε για σεξ σε θέμα για το σεξ, ευχαρίστως να πούμε για την Λίβερπουλ που έφαγε 7 από την Βίλα.
    αφου μιλας για σεξ, οπως μιλαει και το θεμα, γιατι δεν απαντας, με ποια λογικη προτεινεις βραζιλιανες και στασεις (που ονειρευεσαι), ενω του σηκωνεται και με την γυναικα του;

  4. #139
    Συγνώμη εσύ δηλαδή προτείνεις να πάει με την γυναίκα του ? Αυτό θα το έλεγε η θεία μου που είναι 82, καλά να είναι εκεί στην Κρήτη..... Ο άνθρωπος ψάχνει τρόπο να του σηκωθεί με άλλη παρέα, ας φτιάξει στο μυαλό του βραζιλιάνες, εσκιμώες, την γειτόνισσα απέναντι, την προισταμένη κάποιας ΔΟΥ, σε λογικά πλαίσια γιατί όλα αυτά πληρώνονται με την ώρα. Τι σε πείραξε από αυτά που είπα, ότι οι βραζιλιάνες κουνάνε τον πισινό τους στο σεξ ? Δεν έπρεπε να το πω, γκρεμίστηκε μια εποχή αθωότητας.

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by mantelas nelson View Post
    Συγνώμη εσύ δηλαδή προτείνεις να πάει με την γυναίκα του ? Αυτό θα το έλεγε η θεία μου που είναι 82, καλά να είναι εκεί στην Κρήτη..... Ο άνθρωπος ψάχνει τρόπο να του σηκωθεί με άλλη παρέα, ας φτιάξει στο μυαλό του βραζιλιάνες, εσκιμώες, την γειτόνισσα απέναντι, την προισταμένη κάποιας ΔΟΥ, σε λογικά πλαίσια γιατί όλα αυτά πληρώνονται με την ώρα. Τι σε πείραξε από αυτά που είπα, ότι οι βραζιλιάνες κουνάνε τον πισινό τους στο σεξ ? Δεν έπρεπε να το πω, γκρεμίστηκε μια εποχή αθωότητας.
    οχι, εγω προτεινω να κανει ψυχοθεραπεια για να λυσει τα συμπλεγματα που τον κρατουν πισω.
    αυτα που λες εσυ, θα τα ελεγε ενα λιγουρι που ξερω, και θα την εβρισκε κιολας οταν θα διαβαζε την τσοντα που εγραψε, γιατι δεν μπορει να λειτουργησει με την γυναικα του...

  6. #141
    Θεία, στείλε σε παρακαλώ 3 κιλά τσικουδιά, γραβιέρα και ανυπομονώ να πάμε στο μοναστήρι στον Κισσό.

  7. #142
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by LiloCook View Post
    Εαν οι συγγραφεις λύνανε τα προβληματα μας, όταν αρρωσταίναμε θα διαβαζαμε ανθολογίο.
    Εαν είσαι αρνητής της επιστήμης της ψυχολογίας - ένας ακόμα εδω μέσα- οχι απλά δεν θα λύσεις ποτέ τα θεματα σου γιατί δεν λύνονται μόνα τους αλλα θα καταφέρεις ότι ο αγαπημένος σου συγγραφέας να ζείς μια ζωή " Μην προσπαθείς".

    Εαν εισαι λοιπόν της σχολής του Μπουκόφσκι, συνέχισε να πηδας μίζερα της σύντροφο σου και άσε τις χαρές τις ζωής για εμας του χαζούς που τρέχουμε στους ψυχολόγους.
    Το γραψιμο για τον Μπουκοφσκι ηταν ενα παθος. Ακομα και οταν δεν ειχε δουλεια-λεφτα εγραφε. Δεν χρειαστηκε να προσπαθησει. Ουσιαστικα με αυτη την φραση που ειναι χαραγμενη στο μνημη του μας παρακινει να βρουμε το παθος μας. Δεν ξερω ομως αν εχουν ολοι οι ανθρωποι κατι που μπορει να τους παθιασει.

  8. #143
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Μόνο στην Βραζιλία υπάρχουν και γίνονται αυτά?
    Εχεις δοκιμάσει και σε άλλες χώρες να ζήσεις κάτι παρόμοιο και δεν λειτούργησε ?

    Στην Ελλάδα δηλαδή δεν μπορεί να συμβεί κάτι τέτοιο?
    Δεν μου φαίνεται κάτι το τόσο τρελό να το πω για να μην μπορείς να το βρεις και εδώ..

    Μπορεί να κάνω λάθος δεν το κατέχω το σπορ αλλά πραγματικα μου κάνουν κάποια πράγματα πολύ εντυπωση γύρω από αυτό το κομμάτι ...

    Νόμιζα ότι στις μέρες μας άνετα κάποιος μπορεί να βρει τον κατάλληλο άνθρωπο για να ικανοποιήσει την οποιαδήποτε "επιθυμία του ...."

    Βλέπεις ότι η κατάσταση έχει ξεφύγει και σε εμάς, αφού πλέον έχουμε γίνει μια πολιτισμική χώρα και βρίσκεις κάθε λογής "πάστα "γυναίκας που κάνει πλέον αυτή την "δουλειά"
    Μήπως απλά θέλει τα κατάλληλα κονέ για να έχεις πρόσβαση σε αυτές και δεν χρειάζεται να διανύσει τόσα χιλιόμετρα καποιος για να ζήσει κάτι τέτοιο αν το θέλει?
    Δεν ειμαστε καθολου πολυπολιτισμικη χωρα. Βαλκανιες, Ουκρανες και μουσουλμανες εχει εδω. Ας μην τον καταραστουμε να μπλεξει με δαυτες.

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,409
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Δεν ειμαστε καθολου πολυπολιτισμικη χωρα. Βαλκανιες, Ουκρανες και μουσουλμανες εχει εδω. Ας μην τον καταραστουμε να μπλεξει με δαυτες.
    Δεν ήξερα ότι το να μπλέξεις με μια από αυτές τις γυναίκες είναι κατάρα?
    Έχει σημασία η καταγωγή της και όχι ότι περνάς καλά μαζί της ?
    Κατάρα για εμένα είναι να θες να βρεις γυναίκα και να μην σου κάθεται καμία .....
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  10. #145
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Απλά δεν έχω καταλάβει τι συζητάμε ακριβώς με την τροπή που πήρε η συζήτηση. Το αρχικό ερώτημα ήταν αν ήταν ψυχογενές ή σωματικό που δεν λειτούργησε αυτές τις 3 φορές, είπαμε ψυχογενές, μετά ρώτησε αν είναι ψυχογενές που οφείλεται και μετά χάθηκε λίγο η μπάλα.
    Όχι, ο ίδιος ο θεματοθέτης να μας πει που θέλει να εστιάσουμε.
    Αν σκοπεύει να χωρίσει και να πάει να μετρήσει τις δυνάμεις του στην Λατινική Αμερική και θεωρεί ότι αυτό είναι το θέμα του, οκ.
    Αν θέλει να μιλήσει για την τροπή που πήρε η ζωή του τα τελευταία χρόνια και γιατί έκανε τις επιλογές που έκανε, πάλι οκ.
    Αν θέλει να αναλύσει την παιδική του ηλικία, επίσης οκ.
    Αν θέλει πληροφορίες/ιδέες για να δοκιμάσει πάλι με πληρωμένες εκεί που μένει, οκ.

    Να μας πει όμως για να μην γράφουμε άσχετα.

  11. #146
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,409
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Εγώ δεν πάω στη Βραζιλία για να κάνω σεξ τουρισμ. Εχω πάντως την βεβαιότητα πως οι Βραζιλιάνες είναι οι κορυφαίες στο κόσμο. Δεν είναι τυχαίο που τα παλαιά τα χρόνια οι Ελληνες ναυτικοί είχανε δεύτερη οικογένεια στη Βραζιλία. Και η αλήθεια είναι πως κάποτε με πήγε στο Σάντος μια Βραζιλιάνα για να ακούσω μπουζούκια και κάποιες Βραζιλιάνες να μιλάνε καλύτερα Ελληνικά από εμάς.

    Το ίδιο διαπίστωσα και στο κέντρο του Ρίου όπου με πήγε η ίδια γυναίκα σε ένα μαγαζί το Florida που ήταν σε όροφο και στη είσοδο είχε επιγραφή όπου αναγραφόταν στα Ελληνικά "Εχουμε πιάτα για σπάσιμο".

    Θα πας στο καλύτερο μαγαζί στο Σκάνδαλο στο Σαο Παουλο και επειδή θα μιλάς ισπανικά αν δεν ξέρεις πορτογαλικά θα σε ρωτήσουν από που είσαι, θα πεις Ελληνας και θα σκάσει σε 3 λεπτά το δεκάρι και θα σου πει καλησπέρα θα με κεράσεις ένα ποτό και θα σου μιλάει άπταιστα Ελληνικά και θα πεις Παναγια μου παντρεύομαι τη ξεναγό μου γιατί θα είναι η ξεναγός σου στη πόλη αύριο το πρωί.

    Αυτές είναι καταστάσεις που μόνο αυτή η χώρα μπορεί να σου δώσει. Καμία Κολομβία, καμία Αργεντινή, καμία Βενεζουέλα. Ζεις πράγματα και καταστάσεις που δεν θα φανταζόσουν. Δεν θα ζήσει τη πουτανιά θα ζήσει το girlfriend experience το οποίο είναι καλό από τη μία κακό από την άλλη. Για αυτό και έγραψα εξ αρχής δεν παντρευόμαστε δεν ερωτευόμαστε γιατί αν συμβει το δεύτερο δεν θα ξέρει τι να κάνει και αν χαρίσει και γάμο πάμε ακόμα χειρότερα.

    Αυτός λέει πως ισως φταιει ο αγοραιος έρωτας και εγώ με το πάραξενο επιχείρημα μου του λέω πως δεν φταίει.
    mind ξέρεις κάτι ?
    Μπορεί σε όλα αυτά που μας λες να βγάζεις άλλα από αυτά που κάποιος ψάχνει για το εκάστοτε θέμα του αλλά πραγματικά είσαι πολύ πιο συνειδητοποιημενος από πολλούς εδώ μέσα ....
    Ότι πα ρ όλο που εχεις ζήσει και έχεις γευτεί πολλά (πιστεύω δεν υπάρχει άντρας που δεν θα ήθελε να εχει παρομοιες εμπειρίεςε σαν τις δικές σου) έχεις διαλέξει ένα τρόπο ζωής πλέον δίπλα σε μια γυναίκα η οποία δεν μπορεί να σου προσφέρει αυτό που για εσένα είναι απαραίτητο για την ψυχική σου υγεία ...

    Ότι όλα αυτά τα έζησες ,τα γευτικες στο έπακρο και αντί να συνεχίζεις να ζεις έτσι για να είσαι καλά ψυχολογικά ,διάλεξες μια γυναίκα η οποία δεν μπορεί να σου προσφέρει τα δικά σου θέλω στο ερωτικό τομέα ...

    Είσαι εκεί όμως ρε συ mind...δεν είσαι σε μια σχέση συνεχίζοντας να ψάχνεις παράλληλα και αυτό το διαφορετικό που μπορεί να σου προσφέρει την ηδονή αλλά συνάμα να προσβάλει τον άνθρωπο σου..
    Δεν βγήκες ποτέ να κατηγορήσεις τους άλλους για αυτό που είσαι τώρα ..
    Αυτό για εμένα λέει πολλά στο κατά πόσο ένας άνθρωπος επιλέγει συνειδητα να μπει σε μια σχέση αδιαφορώντας για τις συνέπειες ..Ξέρεις τι θέλεις ...Από μικρός ήξερες να βλέπεις πραγματικά τι σε ικανοποιεί ,άσχετα με τις οποίες συνέπειες είχε ...Δεν καταπιέσεις τα θέλω σου γιατί όλα αυτά ήταν έξω από τα συνηθισμένα που ψάχνει ένας άνθρωπος...

    Αυτό έχει σημασία.Να μπορούμε να είμαστε σε μια σχέση αφού έχουμε χορτάσει και βγάλει όλα τα αποθημενα μας .Να ξέρουμε πολύ καλά τι μας κάνει ευτυχισμένους και εν γνώση μας να κάνουμε συμβιμβασμους .

    Το να ψάχνουμε να βρούμε λύσεις σε ένα θέμα μας δημιουργώντας όμως παράλληλα άλλο πρόβλημα αφού δεν είμαστε μόνοι μας για εμένα δεν θα ηρεμήσει ποτέ κάποιος που διαλέγει αυτό τον δρόμο.

    Πάντα θα έχει κάτι να τον ταλαιπωρεί ψυχικά...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #147
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Αυτό που μου κάνει εντύπωση mindcrime είναι που σε έναν άνθρωπο που λέει ότι έχει λίγες εμπειρίες και ότι "τον παρασύρανε" σε δύο γάμους προτείνεις καταστάσεις και του λες "πρόσεχε μην ερωτευτείς, μην παντρευτείς, μην σε τυλίξουν μόνο" - για να χρησιμοποιήσω μία έκφραση που χρησιμοποίησε νομίζω και ο ίδιος. Θεωρείς ότι ο θεματοθέτης μπορεί να το χειριστεί όλο αυτό;
    Το δις εξαμαρτειν ουκ ανδρος σοφού το τρεις ακόμα χειρότερα. Τώρα αν αυτός θέλει να την πατήσει για τρίτη φορά στη ζωή δεν μπορείς να πεις κάτι. Να σου πω και κάτι ακόμα;
    Τα ερωτηματα του ανθρωπου ειναι δυο; Αν αυτη η ανικανότητα οφείλεται σε ψυχογενή αιτία όπου οι περισσότεροι λέμε ναι, αν οι παράγοντες που τη δημιουργούν είναι το ότι σε συγκεκριμένο χώρο και χρόνο καλείται να κάνει τη πράξη όπου εκεί κάποιοι λέμε οτι αυτό φταίει και πάλι δηλαδή στούντιο σε χρονο 15 λεπτων και τέλος κάποιοι αναρωτιομαστε τις αιτιες που οδηγειται σε αυτά. Και λέω το εξης απλό αν αυτός ο άνθρωπος έχει ως παράπονο το ότι ενώ πέτυχε τους επαγγελματικούς του στοχους απέτυχε στο παράγοντα γυναίκα γιατι δεν έπιασε τον αριθμό που επιθυμούσε αν θα μπορουσε να τον πιασει του δίνω μια λύση θα μου πει και ο ίδιος ότι απαιτεί υπέρβαση, έτερον εκάτερον όμως το θέμα είναι αν υπάρχει εναλλακτική ή όχι και εγώ του δίνω μία εναλλακτική. Τώρα αν αυτός αντί να πάει να πιάσει τον αριθμό που επιθυμεί αυτός κολλήσει στη πρωτη που πχ θα του μιλήσει Ελληνικά ε τι να του κάνω....

  13. #148
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Οπότε έχουμε καταλήξει ότι μάλλον ο φίλος ψάχνει να πιάσει το αριθμό που επιθυμεί μάλλον;
    Χμ...Δεν είμαι σίγουρη, νομίζω ότι ούτε ο ίδιος ξέρει τι ψάχνει.

    Πάντως εγώ τον κόβω αν προσπαθήσει να κάνει αυτά που λες να βρεθεί ζευγαρωμένος και δεσμευμένος σε χρόνο dt πάλι.

  14. #149
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    mind ξέρεις κάτι ?
    Μπορεί σε όλα αυτά που μας λες να βγάζεις άλλα από αυτά που κάποιος ψάχνει για το εκάστοτε θέμα του αλλά πραγματικά είσαι πολύ πιο συνειδητοποιημενος από πολλούς εδώ μέσα ....
    Ότι πα ρ όλο που εχεις ζήσει και έχεις γευτεί πολλά (πιστεύω δεν υπάρχει άντρας που δεν θα ήθελε να εχει παρομοιες εμπειρίεςε σαν τις δικές σου) έχεις διαλέξει ένα τρόπο ζωής πλέον δίπλα σε μια γυναίκα η οποία δεν μπορεί να σου προσφέρει αυτό που για εσένα είναι απαραίτητο για την ψυχική σου υγεία ...

    Ότι όλα αυτά τα έζησες ,τα γευτικες στο έπακρο και αντί να συνεχίζεις να ζεις έτσι για να είσαι καλά ψυχολογικά ,διάλεξες μια γυναίκα η οποία δεν μπορεί να σου προσφέρει τα δικά σου θέλω στο ερωτικό τομέα ...

    Είσαι εκεί όμως ρε συ mind...δεν είσαι σε μια σχέση συνεχίζοντας να ψάχνεις παράλληλα και αυτό το διαφορετικό που μπορεί να σου προσφέρει την ηδονή αλλά συνάμα να προσβάλει τον άνθρωπο σου..
    Δεν βγήκες ποτέ να κατηγορήσεις τους άλλους για αυτό που είσαι τώρα ..
    Αυτό για εμένα λέει πολλά στο κατά πόσο ένας άνθρωπος επιλέγει συνειδητα να μπει σε μια σχέση αδιαφορώντας για τις συνέπειες ..Ξέρεις τι θέλεις ...Από μικρός ήξερες να βλέπεις πραγματικά τι σε ικανοποιεί ,άσχετα με τις οποίες συνέπειες είχε ...Δεν καταπιέσεις τα θέλω σου γιατί όλα αυτά ήταν έξω από τα συνηθισμένα που ψάχνει ένας άνθρωπος...

    Αυτό έχει σημασία.Να μπορούμε να είμαστε σε μια σχέση αφού έχουμε χορτάσει και βγάλει όλα τα αποθημενα μας .Να ξέρουμε πολύ καλά τι μας κάνει ευτυχισμένους και εν γνώση μας να κάνουμε συμβιμβασμους .

    Το να ψάχνουμε να βρούμε λύσεις σε ένα θέμα μας δημιουργώντας όμως παράλληλα άλλο πρόβλημα αφού δεν είμαστε μόνοι μας για εμένα δεν θα ηρεμήσει ποτέ κάποιος που διαλέγει αυτό τον δρόμο.

    Πάντα θα έχει κάτι να τον ταλαιπωρεί ψυχικά...
    Αν δεν ηταν η συντροφος μου δεν θα ζούσα τώρα, θα είχα συνεχίσει την ίδια ζωή και θα ήμουν σε άλλες πολιτείες. Με εχει αλλαξει παρα πολυ αυτη η κοπελα στη ζωή μου. Δεν μετανιωνω για τη ζωη μου και η αληθεια ειναι δεν ξέρω αν θα ήθελα να αλλαζα κατι από αυτήν. Οικογενεια δεν εχω παντως και οκ αυτο το κενο θα με ακολουθει για παντα. Υπαρχουν στιγμες που λέω κρίμα που δεν εχω δυο παιδιά τουλάχιστον αλλα οκ δεν μπορουμε να εχουμε και τη πιτα ολόκληρη και το σκυλο χορτάτο.Εντάξει έχω και εγώ κενά στη ζωή μου που θα με ακολουθουν και δεν ξέρω πχ σε 15 χρόνια αν θα με κάνουν να λέω δεν εχω παιδιά δεν έχω εγγόνια

  15. #150
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,636
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Οπότε έχουμε καταλήξει ότι μάλλον ο φίλος ψάχνει να πιάσει το αριθμό που επιθυμεί μάλλον;
    Χμ...Δεν είμαι σίγουρη, νομίζω ότι ούτε ο ίδιος ξέρει τι ψάχνει.

    Πάντως εγώ τον κόβω αν προσπαθήσει να κάνει αυτά που λες να βρεθεί ζευγαρωμένος και δεσμευμένος σε χρόνο dt πάλι.
    χαχαχαχαχαχα!!
    ή αυτο καταλαβε ο μαιντ..
    απο που προκυπτει οτι ψαχνει καποιον αριθμο;
    εχει πει ξεκαθαρα, δεν χρειαζεται να το ξεκαθαρισει, οτι βαρεθηκε το συζυγικο σεξ, ψαχνει κατι νεο, κατα προτιμηση σχεση, αλλα δεν μπορεσε να βρει, αλλα ουτε σεξ πληρωμενο μπορεσε να κανει.
    ουτε για αριθμους μιλησε, ουτε για στοχους. αυτα τα λενε τα 16χρονα, τα περι αριθμων εννοω, κι ο ανθρωπος, μονο 16 δεν ειναι..
    απλα ο μαιντ σε ολα τα θεματα χωνει προσωπικες του ξεκαρφωτες σεξουαλικες φαντασιωσεις, χωρις να ασχολειται με την αιτια του προβληματος, μαλλον επειδη του αρεσει να τα διαβαζει.
    σε αλλο θεμα μιλουσε για σεξυ αστυνομικινες, χωρις να τις ψαχνει κανεις, εδω για στασεις που θα ηθελε να δοκιμασει η που καποτε δοκιμαζε, κ.ο.κ.

Page 10 of 16 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Similar Threads

  1. Πρωτη φορα και ελλειψη στυσης
    By boris in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 07-10-2012, 19:59
  2. Για επαγγελματίες ψυχολόγους
    By zyranna in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 19-09-2011, 16:30
  3. Forum για επαγγελματίες Ψυχολόγους
    By zyranna in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 07-09-2011, 20:31
  4. Χρήση του forum από επαγγελματίες ΨΥ
    By lllogan in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 17
    Last Post: 31-07-2009, 20:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •