ΕΛΛΕΙΨΗ ΣΤΥΣΗΣ ΜΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΞ - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 16 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast
Results 166 to 180 of 237
  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,746
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    λοιπόν, από το τέλος προς την αρχή: με τον ανδρολογικό έλεγχο, μπορώ να αποκλείσω τυχόν οργανικούς παράγοντες, ώστε να ξέρω ότι πρόκειται σίγουρα για ψυχογενείς και να το διαχειριστώ κατάλληλα.

    συμφωνώ ότι η πλειοψηφία των ερωτικών σχέσεων αφορά μέσους ανθρώπους. Εσύ όμως δεν συμφωνείς ότι, για τους άρρενες μιλώντας, ο μουράτος, ο φραγκάτος, ο γυμναστηριάτος. ο επιτυχημένος τέλος πάντων σύμφωνα με τα εκάστοτε λαϊφστυλίστικα πρότυπα, έχει τον πρώτο λόγο στις ερωτικές σχέσεις;
    Μιλώντας για λαϊφστυλίστικα πρότυπα, εννοούμε ακόμα και τα τυχόν "εναλλακτικά". Παλιά, σε περίοδο μπακουρίασης, όταν γκρίνιαξα σε έναν πολύ καλό φίλο για την κατάσταση, μου είπε το εξής φοβερό κι 100% εύστοχο: "είσαι πολύ φρικιό για τις κυριλέ και πολύ κυριλέ για τα φρικιά". Είχε απόλυτο δίκιο. Αν δεν συμβαδίζει κανείς με το πρότυπο που έχει πέραση είτε στις κυριλέ είτε στις εναλλακτικές, ξεκινάει με μειονέκτημα.

    η χρήση του όρου χαζογκομενίδιο δεν έχει καμιά σχέση με μισογυνισμό. Το αντίθετο. Το χαζογκομενίδιο είναι μια αρκετά πολυπληθής κατηγορία γυναικών, όπως είναι π.χ. στους άντρες ο κάγκουρας.
    ουδείς σοβαρός άνθρωπος ισχυρίζεται ότι όλες ή οι περισσότερες γυναίκες είναι χαζογκομενίδια. Αυτός λοιπόν που χρησιμοποιεί τον όρο, δεν είναι μισογύνης. Το αντίθετο: στενοχωριέται που δεν υπάρχουν περισσότερες αξιόλογες γυναίκες στο ευρύτερο περιβάλλον του, με τις οποίες να έχει περισσότερα κοινά σημεία αναφοράς και να μπορεί να ταιριάξει φιλικά ή ερωτικά ή και τα δυο.
    τελικα, εχω προβλημα με τον τροπο που εκφραζεσαι, και κατ επεκταση με τον τροπο που σκεφτεσαι...

    το να ειναι καποιος ωραιος, γυμνασμενος, οικονομικα και/η κοινωνικα ισχυρος, εξυπνος, πνευματωδης, επιτυχημενος στην επιστημη του η στην δουλεια του, ειναι ΠΡΟΣΟΝΤΑ. δεν ειναι λαιφσταιλ.
    οσα περισσοτερα προσοντα εχει κανεις, ανδρας η γυναικα, τοσο περισσοτερες επιλογες εχει στην αναζητηση συντροφου.
    αλλα αυτα τα θεωρω αυτονοητα. δεν ειναι ουτε θεμα λαιφσταιλ, ουτε θεμα αδικιας...
    ωστοσο, ο καθενας εχει τον πρωτο λογο στις ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ερωτικες σχεσεις. δεν εχει κανεις τον πρωτο λογο σε ξενες ερωτικες σχεσεις, η σε ΟΛΕΣ τις ερωτικες σχεσεις, οσα προσοντα κι αν εχει...
    επομενως δεν εχει κανενα νοημα να εχουμε τον νου μας στους πιο ωραιους, πιο επιτυχημενους, πιο πλουσιους, αλλα να επικεντρωθουμε σε ανθρωπους του περιβαλλοντος μας, που μπορει να μας αρεσουν και να τους αρεσουμε και να συναψουμε ωραιες ερωτικες σχεσεις.
    τι ρωτας δηλαδη; τι μπορεις να κανεις που υπαρχουν πιο ωραιοι απο εσενα;;;; τπτ να μην κανεις. να ασχοληθεις με καποιες που μπορει να θελουν εσενα.


    ακομα, εαν το χαζογκομενιδιο ειναι κατι αντιστοιχο του καγκουρα, γιατι να απευθυνεσαι σε χαζογκομενιδια, οποτε να πρεπει η να μην πρεπει να τις "παρακαλας" οπως μας εγραψες;;;
    μια γυναικα που δεν γουσταρει καγκουρες, δεν θα απευθυνοταν σε αυτους. επομενως γιατι να αναρωτιεται αν θα πρεπει να τους παρακαλεσει;;;

    να απευθυνεσαι σε γυναικες που σου αρεσουν.
    αν δεν ειναι αρκετες, η αν δεν ενδιαφερονται για εσενα, το προβλημα το εχεις εσυ, οχι αυτες.

  2. #167
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Δε θα περασει καλα μαζι τους. Καλυτερα μονος σου παρα να τυραννιεσαι με γυναικες που εχουν βαρβαρες τριτοκοσμικες νοοτροπιες. Δεν εχεις γνωρισει τετοιες και δεν ξερεις. Γενικα η Ελλαδα υστερει πολυ στο θεμα γυναικα ως συντροφος ή ως ερωμενη και ο αγοραιος ερωτας ειναι επισης χαμηλου επιπεδου - εξου και η δημιουργια του ρευματος πορνομεταναστευσης. Ειπα στο φιλο μας να ενημερωθει απο αλλου για τα του εξωτερικου, απο αντρες που εχουν παει, τα εχουν ζησει. Και εγω απ αυτους ενημερωνομαι. Μακαρι να μπορουσα να φυγω απο αυτη την υποβαλκανια κωλοχωρα

    Καλημερα!

    Αυτη η παραπληροφόρηση σε εχει φτάσει σε αυτό το σημείο που εισαι τώρα Ορέστη και έχεις αυτες τις απόψεις για τις γυναίκες.......
    Γιατι απο οσο θυμάμαι μας έχεις πει ότι δεν έχεις καμια απολύτως προσωπική εμπειρία ......

    Ξεκινα να μιλας με κανένα σοβαρό και κατασταλαγμενο αντρα που εχει ζήσει πεντε πράγματα περισσότερα απο εσενα και μπορεί τοτε να αλλαξεις κάποιες απόψεις σου.
    Ψαξε ομως να τους βρεις εκει εξω στην πραγματική ζωη και οχι μεσα απο μια οθονη...

  3. #168
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Α σε εμενα αναφεροσουν πριν οταν ελεγες οτι ειναι καταρα να μην σου καθεται καμια; Μου εκανες bullying χρησιμοποιωντας οσα εχω γραψει για την προσωπικη μου ζωη σε παλαιοτερα νηματα;

    Καποιοι εδω μεσα οταν εχουν αντιθετη αποψη για ενα θεμα θα σκαβουν τα προσωπικα του συνομιλητη τους για να κανουν ad hominem επιθεσεις και bullying;

    Και ειναι εδω μεσα φορουμ ψυχολογικες οπου με βαση της θεματικες ενοτητες καλουμαστε να μιλησουμε για τα ψυχολογικα μας προβληματα αλλα δεν εχουμε καμια προστασια απο τη διαχειριση απο κακοβουλους που τα χρησιμοποιουν εναντιον μας; Ο Αεον τα βλεπει αυτα;

    Μαριλου θα εγραφα ντροπη σου αλλα δε θα πιασει τοπο.

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Ορεστη σεξοτουρισμο να το λεσ σε παρακαλω η σεξομεταναστευση
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    συναγωνίστριες και συναγωνιστές,

    μην τσακώνεστε, μην ανταλλάσσετε αντεγκλήσεις, να είστε ευγενικοί.
    Ουδείς αναμάρτητος, όπως λένε κι οι χριστιανοί. Όλοι κάπου έχουμε λερωμένη τη φωλιά μας. Ας καταθέσει λοιπόν ο καθένας την άποψή του - και όλες είναι χρήσιμες - χωρίς να τη λέει ο ένας στον άλλο. Αγαπάτε αλλήλους να 'ούμ'!

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Ορέστης View Post
    Δε θα περασει καλα μαζι τους. Καλυτερα μονος σου παρα να τυραννιεσαι με γυναικες που εχουν βαρβαρες τριτοκοσμικες νοοτροπιες. Δεν εχεις γνωρισει τετοιες και δεν ξερεις. Γενικα η Ελλαδα υστερει πολυ στο θεμα γυναικα ως συντροφος ή ως ερωμενη και ο αγοραιος ερωτας ειναι επισης χαμηλου επιπεδου - εξου και η δημιουργια του ρευματος πορνομεταναστευσης. Ειπα στο φιλο μας να ενημερωθει απο αλλου για τα του εξωτερικου, απο αντρες που εχουν παει, τα εχουν ζησει. Και εγω απ αυτους ενημερωνομαι. Μακαρι να μπορουσα να φυγω απο αυτη την υποβαλκανια κωλοχωρα
    Ειλικρινα θα ηθελα να ξερω αν και φανταζομαι θα μου πεις Ταιλάνδη σε ποια χωρα θα γουσταρες να πας.

  7. #172
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145

    Cool

    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    το να ειναι καποιος ωραιος, γυμνασμενος, οικονομικα και/η κοινωνικα ισχυρος, εξυπνος, πνευματωδης, επιτυχημενος στην επιστημη του η στην δουλεια του, ειναι ΠΡΟΣΟΝΤΑ. δεν ειναι λαιφσταιλ.
    οσα περισσοτερα προσοντα εχει κανεις, ανδρας η γυναικα, τοσο περισσοτερες επιλογες εχει στην αναζητηση συντροφου.

    να απευθυνεσαι σε γυναικες που σου αρεσουν.
    αν δεν ειναι αρκετες, η αν δεν ενδιαφερονται για εσενα, το προβλημα το εχεις εσυ, οχι αυτες.
    λοιπόν, Remedy, γράφεις ωραία πράματα και, με την άδειά σου, θα πάρω αφορμή από αυτά που γράφεις για να κάνω κάποιες άκρως προβοκατόρικες (χαμόγελο) σκέψεις:

    1) γράφοντας για τα "προσόντα" και τις "περισσότερες επιλογές", ουσιαστικά επιβεβαιώνεις πανηγυρικά, με άλλα λόγια, αυτό που λέω κι εγώ ότι ο μουράτος, ο φραγκάτος κ.ο.κ. έχει τον πρώτο λόγο. Σε απλά ελληνικά: αυτός επιλέγει πρώτος κι εμείς οι "μέσοι άνθρωποι" καλούμαστε να επιλέξουμε από ότι περισσεύει.
    Από αυτό που περισσεύει λοιπόν, τσεκάρουμε όσες μας αρέσουν. Μπορεί και να υπάρχουν πολύ λίγες στο περιβάλλον μας σε δεδομένη χρονική στιγμή. Αφαιρούμε και όσες δεν ενδιαφέρονται για μας. Ο αριθμός μειώνεται περαιτέρω. Θεωρητικά μπορεί να φτάσει και στο καμία. Ναι, εγώ το έχω το πρόβλημα.
    Οπότε έχουμε τις εξής επιλογές:

    1α) περιμένουμε υπομονετικά έως ότου εμφανιστεί εκείνη που θα μας αρέσει 100% απ' όλες τις πλευρές, χωρίς επιφυλάξεις, χωρίς αστερίσκους - και θα της αρέσουμε κι εμείς. Πιθανότερο αποτέλεσμα: να παρουσιαστούμε ενώπιον του αγίου Πέτρου παρθένοι.

    1β) ρίχνουμε νερό στο κρασί μας. Στο κάτω κάτω, το σεξ είναι ψυχική και σωματική ανάγκη, δεν είναι κάποιου είδους πολυτέλεια. Όταν λοιπόν το 100% επιθυμητό ταίρι αργεί να εμφανιστεί, αρχίζουμε τις εκπτώσεις: ας πάμε στο 90%, στο 80%, δεν είναι τόσο τρομερό.
    Μέχρι εδώ καλά. Αν όμως μείνουμε μπάκουροι για καμιά ολυμπιάδα, το 80% μπορεί να γίνει 50% μη σου πω και λιγότερο, χωρίς καλά-καλά να το πάρουμε είδηση.
    Και φυσικά, ο τύπος που έχει φτάσει στο 50% έκπτωση θα είναι αναπόφευκτα ανασφαλής. Τι θα κάνει λοιπόν; θα κάνει μόνιμο ταίρι του την με πολλούς αστερίσκους επιθυμητή ύπαρξη. Σε λίγο θα έρθει κι η φθορά του χρόνου και της συμβίωσης - διότι η συμβίωση κι όχι ο γάμος σκοτώνει τον έρωτα - κι οι αστερίσκοι θα γίνουν αστέρια supernova.
    τι μπορεί να κάνει λοιπόν ο μέσος άνθρωπός μας;
    - να κάνει την ανάγκη φιλοτιμία και να αποδεχτεί την κατάσταση (χμμ)
    - να κουνήσει μαντήλι καλαματιανό στο μόνιμο ταίρι και να ψάξει για νέο (με μεσοδιάστημα μπακουρίασης από 1 μέρα μέχρι όσο πάει)
    - να μπερμπαντέψει και να προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρίες για εξωσυζυγικές περιπέτειες παίζοντας κρυφτούλι από τη σύζυγο (awkward αλλά λογικό επόμενο)

    2) γράφοντας για τα "προσόντα" και τις συνακόλουθες "περισσότερες επιλογές", κάνεις μια πολύ επικίνδυνη παραδοχή. Επαναλαμβάνεις, με διαφορετικά λόγια, το σεξιστικό στερεότυπο (στερεότυπο;) που εσείς οι γυναίκες κατακρίνετε: ότι υποτίθεται οι γυναίκες έλκονται σεξουαλικά από "προσόντα" όπως το χρήμα, το στάτους, η κοινωνική ισχύς, η επιτυχία. Στην ακόμα χειρότερη διατύπωσή του, ότι δηλαδή γίνονται ερωτικά διαθέσιμες έναντι ανταλλαγμάτων (?!).
    Last edited by StephenG; 10-10-2020 at 02:49.

  8. #173
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    να απευθυνεσαι σε γυναικες που σου αρεσουν.
    μου αρέσει η διπλανή μου στο γραφείο. Περίπου 15 χρόνια νεότερή μου, γλυκό κορίτσι, κορμάκι που θα το ζήλευαν πολύ νεότερες. Ελεύθερη το τελευταίο διάστημα. Ψάχνει για σύντροφο, όχι just sex. Έτσι λέει τουλάχιστον. Από ενδιαφέροντα, μηδέν εις το πηλίκιον (1ο μελανό σημείο). Γνωρίζει προσωπικά τη σύζυγο (2ο μελανό σημείο).

    Να απευθυνθώ σε αυτήν; χμμ, υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να φάω σβουριχτή χυλόπιτα. Αλλά άστο, αυτό θα το βάλω σε διαφορετικό thread.

    Πρόσφατα μια συντρόφισσα έγραψε, σε άλλο thread, ότι αηδιάζει όταν της την πέφτουν δεσμευμένοι.

    Ω ρε γαμώτο! Life is hard - and then you die...

  9. #174
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    γράφοντας για τα "προσόντα" και τις συνακόλουθες "περισσότερες επιλογές", κάνεις μια πολύ επικίνδυνη παραδοχή. Επαναλαμβάνεις, με διαφορετικά λόγια, το σεξιστικό στερεότυπο (στερεότυπο;) που εσείς οι γυναίκες κατακρίνετε: ότι υποτίθεται οι γυναίκες έλκονται σεξουαλικά από "προσόντα" όπως το χρήμα, το στάτους, η κοινωνική ισχύς, η επιτυχία. Στην ακόμα χειρότερη διατύπωσή του, ότι δηλαδή γίνονται ερωτικά διαθέσιμες έναντι ανταλλαγμάτων (?!).
    Κάποιες γυναίκες έλκονται από τα παραπάνω. Επίσης από τα νιάτα, την ομορφιά, αυτόν που θα τους δώσει προσοχή, που θα τις κάνει να αισθανθούν ασφαλής, που θα νοιώσουν οικειότητα μαζί του μέσα από κάποια παρέα, από έναν ενδιαφέρον χαρακτήρα, από κάτι καλλιτεχνικό ή δημιουργικό που έχει ο άλλος, από κοινά ενδιαφέροντα και δραστηριότητες. Πρέπει να είμαστε ρεαλιστές και να ζητάμε το εφικτό. Είμαι πολύ κοντά στην ηλικία σου. Το να γίνει κάτι με μία γυναίκα 15 χρόνια μικρότερη και μάλιστα εμφανίσιμη θα πρέπει να έχει ως βάση τον συνεταιρισμό ή το status όχι τον έρωτα.

  10. #175
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    μου αρέσει η διπλανή μου στο γραφείο. Περίπου 15 χρόνια νεότερή μου, γλυκό κορίτσι, κορμάκι που θα το ζήλευαν πολύ νεότερες. Ελεύθερη το τελευταίο διάστημα. Ψάχνει για σύντροφο, όχι just sex. Έτσι λέει τουλάχιστον. Από ενδιαφέροντα, μηδέν εις το πηλίκιον (1ο μελανό σημείο). Γνωρίζει προσωπικά τη σύζυγο (2ο μελανό σημείο).

    Να απευθυνθώ σε αυτήν; χμμ, υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να φάω σβουριχτή χυλόπιτα. Αλλά άστο, αυτό θα το βάλω σε διαφορετικό thread.

    Πρόσφατα μια συντρόφισσα έγραψε, σε άλλο thread, ότι αηδιάζει όταν της την πέφτουν δεσμευμένοι.

    Ω ρε γαμώτο! Life is hard - and then you die...
    Ετσι οπως εχεις κανει τη ζωη σου οι πιθανοτητες να μπλεξεις με καποια ειναι μηδαμινές βασικά ανύπαρκτες

  11. #176
    Για το θέμα του να κάνεις κάτι με μια επαγγελματία, θα σου έλεγα να μην το ξαναδοκιμάσεις τελικά. Μάλλον δεν το έχεις απενοχοποιημένο και δεν φαίνεται να είναι το σεξ αυτό καθεαυτό που σου λείπει. Αν είναι να αγοράσεις την ψευδαίσθηση ότι είσαι με κάποια μικρή, πολύ όμορφη που δεν πάει μαζί σου για τα λεφτά , θα πρέπει να ξοδέψεις πολλά λεφτά και χρόνο. Για τις βραζιλιάνες που λέγαμε πιο πριν, είχα αγοράσει τέτοια ψευδαίσθηση στο Casa Bianca στο Ινσμπρουκ. Ήταν μοντέλο που είχε δουλέψει στην Μαδρίτη (μου έδειχνε φωτογραφίες από το book της στο κινητό) και τότε σε κομμωτήριο στην Αυστρία, συμπλήρωνε εισόδημα. Πολύ ευχάριστος και επικοινωνιακός άνθρωπος, αλλά αυτά συνδυάστηκαν με ποτά, με άνεση χρόνου και με βόλτα πριν στην πόλη (μόνος μου). Έφυγα κάποια κατοστάρικα ελαφρύτερος, αλλά ενώ ξεκίνησα πολύ διστακτικά ήταν σεξ που το θυμάμαι ακόμα μετά από χρόνια.

  12. #177
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Ειλικρινα θα ηθελα να ξερω αν και φανταζομαι θα μου πεις Ταιλάνδη σε ποια χωρα θα γουσταρες να πας.
    Θελει σκεψη. Που ειναι ο παραδεισος; Δυστυχως δε μου επιτρεπουν να βγαλω διαβατηριο.

    Εδω η μοιρα μου ειναι συγκεκριμενη. Μου εκλεψαν την κληρονομια και για να καλυφθουν μου εκλεψαν και τη ζωη.

  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,746
    μηπως μπορειτε να πατε σε καποιο αλλο θεμα να συζητατε για τα ταξιδια που θελετε να κανετε; εδω ειναι το θεμα για το προβλημα του στεφανου..

  14. #179
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,746
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    μου αρέσει η διπλανή μου στο γραφείο. Περίπου 15 χρόνια νεότερή μου, γλυκό κορίτσι, κορμάκι που θα το ζήλευαν πολύ νεότερες. Ελεύθερη το τελευταίο διάστημα. Ψάχνει για σύντροφο, όχι just sex. Έτσι λέει τουλάχιστον. Από ενδιαφέροντα, μηδέν εις το πηλίκιον (1ο μελανό σημείο). Γνωρίζει προσωπικά τη σύζυγο (2ο μελανό σημείο).

    Να απευθυνθώ σε αυτήν; χμμ, υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να φάω σβουριχτή χυλόπιτα. Αλλά άστο, αυτό θα το βάλω σε διαφορετικό thread.

    Πρόσφατα μια συντρόφισσα έγραψε, σε άλλο thread, ότι αηδιάζει όταν της την πέφτουν δεσμευμένοι.

    Ω ρε γαμώτο! Life is hard - and then you die...
    γιατι; αν δεν γνωριζε την συζυγο σου, αλλα δεν ενδιαφεροταν για παντρεμενους, θα αλλαζε κατι;

    οπου θελεις μπορεις να απευθυνθεις.
    αναγκαστικα ομως, θα πρεπει να αρεσεις και στην κοπελα. το "αρεσεις", με ολους τους ορους. και γι αυτο που εισαι δηλαδη, και για την οικογενειακη σου κατασταση.

    εγω, δεν αηδιαζω οταν μου την πεφτουν δεσμευμενοι, αλλα απωθουμαι. το βρισκω σουπερ απωθητικο να ειναι καποιος δεσμευμενος και να ψαχνει σεξ. δηλαδη, τους λυπαμαι.. και δεν θα πηγαινα ποτε με καποιον απο λυπηση.

    μπορεις να απευθυνεσαι σε παντρεμενες που ψαχνουν σεξ οπως κι εσυ. υπαρχουν και τετοιες. δεν ειναι "προνομιο" των ανδρων να ξενοπηδανε. πολλες παντρεμενες ψαχνουν σεξ.
    τι δουλεια εχεις με την νεωτερη κοπελιτσα που ψαχνει μια σχεση;

  15. #180
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,804
    Τι δουλεια εχεισ με τη μικρουλα γερομπισμπικη
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 12 of 16 FirstFirst ... 21011121314 ... LastLast

Similar Threads

  1. Πρωτη φορα και ελλειψη στυσης
    By boris in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 07-10-2012, 19:59
  2. Για επαγγελματίες ψυχολόγους
    By zyranna in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 19-09-2011, 16:30
  3. Forum για επαγγελματίες Ψυχολόγους
    By zyranna in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 07-09-2011, 20:31
  4. Χρήση του forum από επαγγελματίες ΨΥ
    By lllogan in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 17
    Last Post: 31-07-2009, 20:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •