ΕΛΛΕΙΨΗ ΣΤΥΣΗΣ ΜΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΞ - Page 15
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 15 of 16 FirstFirst ... 513141516 LastLast
Results 211 to 225 of 237
  1. #211
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    νομίζω όμως - και διόρθωσέ με αν κάνω λάθος - ότι φάρμακα τύπου βιάγκρα έχουν αποτέλεσμα μόνο σε όσους έχουν οργανικό θέμα και όχι ψυχογενές. Κάτι έχουν να κάνουν με την κυκλοφορία του αίματος. Στην περίπτωσή μου, πιθανολογώ ότι η άρνηση του μορίου να συνεργαστεί οφείλεται σε εγκεφαλική μ@λ@κία. Σκέψου ότι είχα πάει μια φορά σε επαγγελματία και πολύ παλιότερα, σε ηλικία που μου σηκωνόταν με τον αέρα, και πάλι μου είχε γίνει γαριδάκι.

    Anyway, έχω κλεισμένο ραντεβού σε ανδρολόγο. Θα διαπιστωθεί εάν το σύστημα λειτουργεί σωστά ή θέλει σέρβις. Και μετά μένει ο εγκέφαλος. Πιο περίπλοκο σύστημα...

  2. #212
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    για σενα οποιος ανδρας αναπνεει ειναι μισογυνης,δε θελω να σε σοκαρω αλλα οι γυναικες δεν ειναι αγιες.Οι χαρακτηρισμοι που εδωσε ο θεματοθετης αντικατροπτιζουν μεριδα του γυναικειου φυλου και καλα κανει που εκφραζεται ελευθερα,δε θα μας φιμωσετε εντελως με το καταραμενο pollitical corect σας.
    Οταν λεμε για καποιους τυπους που ειναι κλαρινογαμπροι καγκουρες,γλιτσες,σφιχτες κτλ,εκει δεν αντιδρας και σου φαινονται φυσιολογικοι οι χαρακτηρισμοι.Εισαι πιο γραφικη και απο το πηλιο
    φωνή βοώντος, αγαπητέ. Μην ξεχνάς ότι το ένα από τα δυο φύλα, μάντεψε ποιο, έχει πάντα δίκιο ;-)

    Όσο για την κατάντια του πολιτικά ορθού λόγου, είμαι 100% μαζί σου.

  3. #213
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    νομίζω όμως - και διόρθωσέ με αν κάνω λάθος - ότι φάρμακα τύπου βιάγκρα έχουν αποτέλεσμα μόνο σε όσους έχουν οργανικό θέμα και όχι ψυχογενές. Κάτι έχουν να κάνουν με την κυκλοφορία του αίματος. Στην περίπτωσή μου, πιθανολογώ ότι η άρνηση του μορίου να συνεργαστεί οφείλεται σε εγκεφαλική μ@λ@κία. Σκέψου ότι είχα πάει μια φορά σε επαγγελματία και πολύ παλιότερα, σε ηλικία που μου σηκωνόταν με τον αέρα, και πάλι μου είχε γίνει γαριδάκι.

    Anyway, έχω κλεισμένο ραντεβού σε ανδρολόγο. Θα διαπιστωθεί εάν το σύστημα λειτουργεί σωστά ή θέλει σέρβις. Και μετά μένει ο εγκέφαλος. Πιο περίπλοκο σύστημα...
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

  4. #214
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    φωνή βοώντος, αγαπητέ. Μην ξεχνάς ότι το ένα από τα δυο φύλα, μάντεψε ποιο, έχει πάντα δίκιο ;-)

    Όσο για την κατάντια του πολιτικά ορθού λόγου, είμαι 100% μαζί σου.
    η "νεα" ανακαλυψη των μισογυνηδων ειναι οτι τους εχουν ζαλισει με τον πολιτικα ορθο λογο. γνωστα αυτα...
    η μονη καταντια, ειναι ο μισογυνισμος ...

  5. #215
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    συναγωνιστή fuego21, υποψιάζομαι ότι το μήνυμά σου διαγράφτηκε επειδή έκανες μνεία σε φαρμακευτικά σκευάσματα. Ελπίζω να είναι μόνο γι αυτόν το λόγο.

  6. #216
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    η "νεα" ανακαλυψη των μισογυνηδων ειναι οτι τους εχουν ζαλισει με τον πολιτικα ορθο λογο. γνωστα αυτα...
    η μονη καταντια, ειναι ο μισογυνισμος ...
    είναι κάτι που πραγματικά σκέφτομαι πολλές φορές και με στενοχωρεί κάπως. Ακόμα και όσους εξ ημών δεν είμαστε μισογύνηδες, εμφανίζονται κατά καιρούς κάποιες κυρίες που κάνουν ό,τι είναι ανθρωπίνως δυνατόν για να μας μετατρέψουν σε τέτοιους.

    Αντιστεκόμαστε βέβαια όσο μπορούμε οι αθρώποι - αλλά και πάλι...

  7. #217
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    είναι κάτι που πραγματικά σκέφτομαι πολλές φορές και με στενοχωρεί κάπως. Ακόμα και όσους εξ ημών δεν είμαστε μισογύνηδες, εμφανίζονται κατά καιρούς κάποιες κυρίες που κάνουν ό,τι είναι ανθρωπίνως δυνατόν για να μας μετατρέψουν σε τέτοιους.

    Αντιστεκόμαστε βέβαια όσο μπορούμε οι αθρώποι - αλλά και πάλι...
    Μάλλον πιο πολύ θέλεις κουβέντα και επικοινωνία, παρά σεξ....

  8. #218
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    νομίζω όμως - και διόρθωσέ με αν κάνω λάθος - ότι φάρμακα τύπου βιάγκρα έχουν αποτέλεσμα μόνο σε όσους έχουν οργανικό θέμα και όχι ψυχογενές. Κάτι έχουν να κάνουν με την κυκλοφορία του αίματος. Στην περίπτωσή μου, πιθανολογώ ότι η άρνηση του μορίου να συνεργαστεί οφείλεται σε εγκεφαλική μ@λ@κία. Σκέψου ότι είχα πάει μια φορά σε επαγγελματία και πολύ παλιότερα, σε ηλικία που μου σηκωνόταν με τον αέρα, και πάλι μου είχε γίνει γαριδάκι.

    Anyway, έχω κλεισμένο ραντεβού σε ανδρολόγο. Θα διαπιστωθεί εάν το σύστημα λειτουργεί σωστά ή θέλει σέρβις. Και μετά μένει ο εγκέφαλος. Πιο περίπλοκο σύστημα...
    Μπορεί να σου συστήσουν να πάρεις , για να πάρεις μπρος και από άγχος να είναι . Όχι βιάγκρα κάτι άλλα έχω ακούσει .

  9. #219
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    είναι κάτι που πραγματικά σκέφτομαι πολλές φορές και με στενοχωρεί κάπως. Ακόμα και όσους εξ ημών δεν είμαστε μισογύνηδες, εμφανίζονται κατά καιρούς κάποιες κυρίες που κάνουν ό,τι είναι ανθρωπίνως δυνατόν για να μας μετατρέψουν σε τέτοιους.

    Αντιστεκόμαστε βέβαια όσο μπορούμε οι αθρώποι - αλλά και πάλι...
    σιγα μην σπασετε κανενα τακουνι απο την αντισταση...

  10. #220
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    προσπαθώ να σου γράψω μήνυμα και μου γράφει το εξής:
    "fuego21 has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her".

    Τι στο καλό είναι αυτό; φάγαμε πόρτα;

    Anyway, οι επαγγελματίες κάνουν αυτό που ανέφερες. Και το κάνουν καλά και θα έλεγα όχι διεκπεραιωτικά. Γενικά στα στούντιο οι υπηρεσίες είναι πολύ αξιοπρεπέστερες από τον παραδοσιακό οίκο ανοχής.
    Όλα δείχνουν ότι πρόκειται για δική μου εγκεφαλική μ@λ@κία.
    Το είπα και σε ανδρολόγο που πήγα πρόσφατα και με εξέτασε και βρήκε τα πάντα φυσιολογικά. Μου είπε ότι έχω το "στρες της απόδοσης". Τι να κάμωμεν, sh*t happens... ;-)

  11. #221
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    μπορεις να απευθυνθεις σε ψυχοθεραπευτη λοιπον, εφοσον απεκλεισες τους ιατρικους λογους.

  12. #222
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Quote Originally Posted by led View Post
    Μπορεί να σου συστήσουν να πάρεις , για να πάρεις μπρος και από άγχος να είναι . Όχι βιάγκρα κάτι άλλα έχω ακούσει .
    Ένα ποτηράκι κόκκινο κρασί, άντε δύο και θα είσαι τούρμπο. Δες το και λίγο εγωιστικά, επιδιώκεις πρωταρχικά τη δική σου ικανοποίηση. Δεν έχεις να αποδείξεις σε καμία τίποτα

  13. #223
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    Quote Originally Posted by Nikolas73 View Post
    Δες το και λίγο εγωιστικά, επιδιώκεις πρωταρχικά τη δική σου ικανοποίηση. Δεν έχεις να αποδείξεις σε καμία τίποτα
    αυτό ισχύει. Στο κάτω κάτω η επαγγελματίας προσφέρει ακριβώς αυτό το πράγμα.
    Σε συνειδητό επίπεδο αυτό σκέφτομαι κι εγώ. Υποσυνείδητα όμως κάτι δουλεύει που με ρίχνει. Πιθανώς η επίγνωση ότι η κοπέλα απλά κάνει τη δουλειά της, προσφέρει δηλ. μια υπηρεσία επ' αμοιβή, όπως η κομμώτρια ή η καμαριέρα και δεν βρίσκεται εκεί λόγω αμοιβαίας έλξης μαζί μου.
    Με απλά λόγια, για να λειτουργήσω θέλω ...αγαπούλες και συναισθήματα.

    Βέβαια υπάρχει κι άλλη εξήγηση: αφού θέλω αγαπούλες και συναισθήματα, γιατί γινόμουν τούρμπο με την πρώην σύζυγο ακόμα κι όταν είχα αποφασίσει να τη σχολάσω;
    Γιατί γίνομαι τούρμπο με τη νυν - πριν καλά καλά την ακουμπήσω - μετά από 14 χρόνια κι ενώ είμαι στραβωμένος μαζί της για κάποιους λόγους;

    Η δεύτερη πιθανή εξήγηση, λοιπόν, είναι ότι για να λειτουργήσω θέλω να είμαι σε γνώριμο και προβλέψιμο περιβάλλον. Η παρτνέρ δηλαδή να μου είναι οικεία.
    Με το σκεπτικό αυτό, μπορεί όπως δεν κάνει κούκου με την επαγγελματία, να μην κάνει και με μια άγνωστη που θεωρητικά θα με σταματήσει στο δρόμο και θα μου πει "έι ψιτ αγόρι, μένω εδώ πιο πάνω, πάμε σπίτι μου να κάνουμε παιχνίδια;".
    Αυτό το ίδιο μου είχε πει και μια από τις επαγγελματίες, αφού παρά τις φιλότιμες προσπάθειές της το επίμαχο όργανο παρέμεινε μελάτο: ότι δεν μπορώ να λειτουργήσω με μια άγνωστη με την οποία ξαφνικά βρίσκομαι πάνω στο ίδιο κρεβάτι.

    'ντάξει, στο κάτω κάτω και το συζυγικό σεξ δεν είναι πια τόσο κακό. Ας μην είμαστε υπερβολικοί ;-)

    "Την κάνω να φύγω δειλά
    Δεν έχεις να πας πουθενά
    Κουφάλα χαλάς τη σειρά
    Sir please, I don’t want to make love
    You have to go inside
    μου ρίχνουν κιλίμια χαλιάαα"

  14. #224
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    η δουλεια του ουρολογου/ανδρολογου ηταν να διαπιστωσει αν υπαρχει οργανικο προβλημα κι αφου σε εξετασε, αποφανθηκε οτι δεν υπαρχει.
    κρατα αυτο και ασε τις ψυχιατρικες διαγνωσεις του κατα μερος.
    δεν ειναι δικος του τομεας.
    καλυτερα να το συζητησεις με ψυχολογο-ψυχοθεραπευτη.
    μπορει να μην ειναι αγχος αποδοσης, αλλα ξενερωμα επειδη κανεις ερωτα με μια που δεν σε γουσταρει, αλλα γουσταρει τα λεφτα σου.
    μπορει να ειναι ενοχες επειδη απατας την γυναικα σου.
    μπορει να ειναι συντηρητισμος λογω διαπαιδαγωγησης.
    ΔΕΝ θα βρεις καμια αγνωστη να σου πει "ψιτ , κυριος παμε σπιτι μου" . αν δεν πας σε επαγγελματια, θα κανεις μια κανονικη γνωριμια, επομενως μεχρι να φτασετε στο σεξ, θα εχετε γνωριστει αρκετα. και φροντισε να γνωριστειτε οσο θελεις. δεν θα σε τραβολογησει καμια στο κρεβατι με το ζορι. μην φοβασαι..

  15. #225
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μπορει να μην ειναι αγχος αποδοσης, αλλα ξενερωμα επειδη κανεις ερωτα με μια που δεν σε γουσταρει, αλλα γουσταρει τα λεφτα σου.
    μπορει να ειναι ενοχες επειδη απατας την γυναικα σου.
    μπορει να ειναι συντηρητισμος λογω διαπαιδαγωγησης.
    ΔΕΝ θα βρεις καμια αγνωστη να σου πει "ψιτ , κυριος παμε σπιτι μου"
    ή μπορεί να είναι και τα τρία μαζί. Άβυσσος...

    όσο για το "ψιτ , κυριος παμε σπιτι μου", το έγραψα θεωρητικά, για να δείξω ότι πιθανότατα κομπλάρω με άγνωστη. Δεν είπα ότι περιμένω να συμβεί στην πράξη.

    Και για κουβέντα με ψυχοθεραπευτή, γιατί όχι; Πρόσφατα έχω πάρει σβάρνα όλες τις ειδικότητες, ούτως ή άλλως.

Page 15 of 16 FirstFirst ... 513141516 LastLast

Similar Threads

  1. Πρωτη φορα και ελλειψη στυσης
    By boris in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 07-10-2012, 20:59
  2. Για επαγγελματίες ψυχολόγους
    By zyranna in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 19-09-2011, 17:30
  3. Forum για επαγγελματίες Ψυχολόγους
    By zyranna in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 07-09-2011, 21:31
  4. Χρήση του forum από επαγγελματίες ΨΥ
    By lllogan in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 17
    Last Post: 31-07-2009, 21:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •