ΕΛΛΕΙΨΗ ΣΤΥΣΗΣ ΜΕ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΤΟΥ ΣΕΞ - Page 16
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516
Results 226 to 237 of 237
  1. #226
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    ή μπορεί να είναι και τα τρία μαζί. Άβυσσος...

    όσο για το "ψιτ , κυριος παμε σπιτι μου", το έγραψα θεωρητικά, για να δείξω ότι πιθανότατα κομπλάρω με άγνωστη. Δεν είπα ότι περιμένω να συμβεί στην πράξη.

    Και για κουβέντα με ψυχοθεραπευτή, γιατί όχι; Πρόσφατα έχω πάρει σβάρνα όλες τις ειδικότητες, ούτως ή άλλως.
    μα κι εγω γι αυτο το σχολιασα. για την περιπτωση που κομπλαρεις. και λεω, οτι σε μια κανονικη γνωριμια και οχι επαγγελματικη, εχεις τον χρονο να γνωρισεις καλα και να εξοικειωθεις οσο θελεις ωστε να νοιωσεις ανετα. δεν σε πιεζει κανεις να βιαστεις.

    οσο για την "αβυσσο", μπορει και τα τρια κι αλλα τρια κι αλλα δεκατρια. αφου σε προβληματιζει ομως και δεν βγαζεις ακρη, απο καπου πρεπει να αρχισεις να ξεμπλεκεις το κουβαρι.
    ενας ψυχοθεραπευτης, ειναι μια καλη ιδεα.

  2. #227
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Πιο παλιά ανά διαστήματα έκανα σεξ επι πληρωμή. Επειδή οι ιεροδουλες δεν ακριβώς όπως πιστεύει κάποιος που δεν έχει πάει ποτε, δηλ δεν κάνουν σεξ πάντα καταναγκαστικά, όπως και έξω έτσι και εκεί υπαρχουν κάποιες που δημιουργείται αμοιβαία έλξη, γουστάρει ο ένας τον άλλο αλλά μέχρι εκεί. Με 2-3 υπήρχε αυτό (δεν γυρνοβολουσα παντού) και το σεξ ήταν πολύ καλό, πάντα τούρμπο. Σε αλλεσ περίπτωσεις που το έβλεπα ότι το έκανε αγγαρεία η δεν κολαγε η φάση, έτυχε να μην μου σηκωθεί καν, να ξενερώσω και στην καλύτερη να μην το πολυευχαριστηθω.
    Όποτε πιθανώς και σε εσένα να μην είναι γενικό το κακό στον πληρωμένο έρωτα, απλά να μην πέτυχες την κατάλληλη που θα ξεχάσεις ότι είσαι σε στουντιο πχ.

  3. #228
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by GeorgeGr1 View Post
    Πιο παλιά ανά διαστήματα έκανα σεξ επι πληρωμή. Επειδή οι ιεροδουλες δεν ακριβώς όπως πιστεύει κάποιος που δεν έχει πάει ποτε, δηλ δεν κάνουν σεξ πάντα καταναγκαστικά, όπως και έξω έτσι και εκεί υπαρχουν κάποιες που δημιουργείται αμοιβαία έλξη, γουστάρει ο ένας τον άλλο αλλά μέχρι εκεί. Με 2-3 υπήρχε αυτό (δεν γυρνοβολουσα παντού) και το σεξ ήταν πολύ καλό, πάντα τούρμπο. Σε αλλεσ περίπτωσεις που το έβλεπα ότι το έκανε αγγαρεία η δεν κολαγε η φάση, έτυχε να μην μου σηκωθεί καν, να ξενερώσω και στην καλύτερη να μην το πολυευχαριστηθω.
    Όποτε πιθανώς και σε εσένα να μην είναι γενικό το κακό στον πληρωμένο έρωτα, απλά να μην πέτυχες την κατάλληλη που θα ξεχάσεις ότι είσαι σε στουντιο πχ.
    ναι, καλα. dream on...
    το οτι ειναι προθυμες και υποκρινονται οτι ευχαριστιουνται καποιες, δεν σημαινει οτι απολαμβανουν το σεξ.
    τα χρηματα απολαμβανουν.

    απλα, αλλες δεν κανουν τον κοπο ουτε να υποκριθουν και πιθανως αγχωνουν καποιους με τον βιαστικο και βαριεστημενο τροπο τους. επισης, ο,τι πληρωνεις, παιρνεις. αν δν θες βαριεστημενη, δωσε αρκετα χρηματα για συνοδο πολυτελειας που θα κατσει αρκετα και δεν θα βαριεται κιολας..

    φυσικα και δεν εξαναγκαζονται ολες, αυτο δεν σημαινει οτι νοιωθουν ελξη... εσυ, μπορει να εχεις νοιωσει. για την αλλην δεν το ξερεις, ακομα κι αν στο πει για να σε ευχαριστησει.

  4. #229
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Remedy View Post

    απλα, αλλες δεν κανουν τον κοπο ουτε να υποκριθουν και πιθανως αγχωνουν καποιους με τον βιαστικο και βαριεστημενο τροπο τους. επισης, ο,τι πληρωνεις, παιρνεις. αν δν θες βαριεστημενη, δωσε αρκετα χρηματα για συνοδο πολυτελειας που θα κατσει αρκετα και δεν θα βαριεται κιολας..
    Αυτό δεν ισχύει, μπορεί να πληρώσει κάποιος κάποια 1000 ευρώ και η άλλη να του ανοίξει τα πόδια και να τον ξενερώσει με τον τρόπο της και μπορεί να πληρώσει ο ίδιος κάποια 50 ευρώ και να πει έκανα το καλύτερο σεξ στη ζωή μου. Eίναι σαν να πει καποιος διπολικός αν πληρώσω 200 ευρώ επίσκεψη σε γιατρό θα λύσω το πρόβλημα μου ενώ αν πληρώσω πχ 30 δεν θα μου λυθεί ποτέ ενώ μπορεί να ισχύει και το αντίθετο. Η χημεία μεταξύ των ανθρώπων δεν εξαγοράζεται!

  5. #230
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Αυτό δεν ισχύει, μπορεί να πληρώσει κάποιος κάποια 1000 ευρώ και η άλλη να του ανοίξει τα πόδια και να τον ξενερώσει με τον τρόπο της και μπορεί να πληρώσει ο ίδιος κάποια 50 ευρώ και να πει έκανα το καλύτερο σεξ στη ζωή μου. Eίναι σαν να πει καποιος διπολικός αν πληρώσω 200 ευρώ επίσκεψη σε γιατρό θα λύσω το πρόβλημα μου ενώ αν πληρώσω πχ 30 δεν θα μου λυθεί ποτέ ενώ μπορεί να ισχύει και το αντίθετο. Η χημεία μεταξύ των ανθρώπων δεν εξαγοράζεται!
    και προθυμη να ειναι αυτη των 50 ευρω, δεν θα τον περιμενει ολοκληρη τη μερα για να εξοικειωθει, πρεπει να δουλεψει η κοπελα..
    ενω μια συνοδος πολυτελειας, μπορει να κατσει πολλες ωρες μαζι του. να σου θυμισω οτι πιθανοτητα το προβλημα του ανθρωπου ειναι οτι δεν προλαβαινει να νοιωσει οικειοτητα με μια αγνωστη..

    τοσο στους γιατρους, οσο και στις πουτανες, το πιθανοτερο ειναι οι ακριβες τιμες να ειναι λογω μεγαλη ζητησης και μεγαλης ικανοτητας, αλλα δεν ειναι απολυτο...
    οι εξαιρεσεις, δεν κανουν ποτε τον κανονα.

  6. #231
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Αυτό δεν ισχύει, μπορεί να πληρώσει κάποιος κάποια 1000 ευρώ και η άλλη να του ανοίξει τα πόδια και να τον ξενερώσει με τον τρόπο της και μπορεί να πληρώσει ο ίδιος κάποια 50 ευρώ και να πει έκανα το καλύτερο σεξ στη ζωή μου. Eίναι σαν να πει καποιος διπολικός αν πληρώσω 200 ευρώ επίσκεψη σε γιατρό θα λύσω το πρόβλημα μου ενώ αν πληρώσω πχ 30 δεν θα μου λυθεί ποτέ ενώ μπορεί να ισχύει και το αντίθετο. Η χημεία μεταξύ των ανθρώπων δεν εξαγοράζεται!
    Μια ιερόδουλη θα κάνει σεξ με κάποιον και δεν θα γουστάρει καθόλου, όπως και θα κάνει σεξ με κάποιον και θα το γουστάρει, όπως και μπορεί να βγει και για καφέ μαζί του, όπως και να πάνε σε ξενοδοχείο να πηδηχτούν για τη πάρτη τους, η θα στέλνει και ένα χρόνια πολλά στο κινητό. Αυτά είναι πραγματικότητα που σου λέω, έχουν γίνει είτε σε εμένα είτε σε γνωστό.
    Οι ιεροδουλες ΔΕΝ είναι ρομπότ, είναι άνθρωποι. Δεν λέω ότι σε ερωτεύονται η τις ερωτεύεσαι η σε θέλουν για σχέση, απλά σε γουστάρουν και στο δείχνουν. Δεν φέρονται σε όλους το ίδιο, κατατσεκαρισμενο. Θα γούσταρε να κάνει σεξ με κάποιον και χωρίς λεφτά, άλλο που θα το αποφύγει λόγω της φύσης της δουλειάς.
    Σκέψου μια μπαργούμαν και δυο πελάτες όπου τον ένα θα τον σερβίρει ότι παραγγείλει και γεια σας και τον άλλο θα τον γουστάρει, όχι απαραίτητα ερωτικά, και θα τον κεράσει κι άλλο ένα επειδή γουστάρει.

  7. #232
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    339
    Ε, ναι. Η ιερόδουλη ψάχνει παράλληλα για το θύμα που θα τη βγάλει από το βούρκο.

  8. #233
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    το οτι ειναι προθυμες και υποκρινονται οτι ευχαριστιουνται καποιες, δεν σημαινει οτι απολαμβανουν το σεξ.

    φυσικα και δεν εξαναγκαζονται ολες, αυτο δεν σημαινει οτι νοιωθουν ελξη
    θα ήταν ίσως παράλογο να ζητήσουμε από μια επαγγελματία να απολαύσει το σεξ ή να νοιώσει έλξη. Η μικρή μου εμπειρία ωστόσο δείχνει ότι - σε κάποιο βαθμό τουλάχιστον - όπως τους φέρεσαι σου φέρονται. Δηλ. θα φερθούν καλύτερα σε κάποιον που είναι καθαρός, καλός κι ευγενικός μαζί τους απ' ότι σε κάποιον που είναι π.χ. γουρούνι (μια κοπέλα χρησιμοποίησε ακριβώς αυτή τη λέξη). Από επαγγελματισμό βέβαια, όχι επειδή τον ερωτεύονται.

  9. #234
    Quote Originally Posted by Chaos1 View Post
    Ε, ναι. Η ιερόδουλη ψάχνει παράλληλα για το θύμα που θα τη βγάλει από το βούρκο.
    Μήπως νομίζεις ότι είσαι στην δεκαετία του 50;

  10. #235
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ View Post
    Μήπως νομίζεις ότι είσαι στην δεκαετία του 50;
    η στεφανια στο αναμορφωτηριο...

  11. #236
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by StephenG View Post
    θα ήταν ίσως παράλογο να ζητήσουμε από μια επαγγελματία να απολαύσει το σεξ ή να νοιώσει έλξη. Η μικρή μου εμπειρία ωστόσο δείχνει ότι - σε κάποιο βαθμό τουλάχιστον - όπως τους φέρεσαι σου φέρονται. Δηλ. θα φερθούν καλύτερα σε κάποιον που είναι καθαρός, καλός κι ευγενικός μαζί τους απ' ότι σε κάποιον που είναι π.χ. γουρούνι (μια κοπέλα χρησιμοποίησε ακριβώς αυτή τη λέξη). Από επαγγελματισμό βέβαια, όχι επειδή τον ερωτεύονται.
    οι αισθησεις και τα αισθηματα δεν ζητιουνται, ουτε επιβαλλονται. η στα εμπνεει καποιος, η δεν στα εμπνεει.
    επομενως, ναι. θα ηταν εντελως παραλογο να ΖΗΤΗΣΕΙΣ απο καποια να νοιωσει ελξη. δεν ειναι αγενης που δεν το νοιωθει. απλα δεν της το εμπνεεις.... δεν γινεται κατα παραγγελια να νοιωσεις κατι.

    φυσικα και αν εισαι ευγενικος και καθαρος θα σου φερθουν διαφορετικα απο το αν εισαι βρωμικος η/και αγενης... αυτο συμβαινει σε ολες τις επαγγελματικες σχεσεις .

  12. #237
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    339
    Quote Originally Posted by ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ View Post
    Μήπως νομίζεις ότι είσαι στην δεκαετία του 50;
    Κάποια πράγματα είναι διαχρονικά.

Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516

Similar Threads

  1. Πρωτη φορα και ελλειψη στυσης
    By boris in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 07-10-2012, 20:59
  2. Για επαγγελματίες ψυχολόγους
    By zyranna in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 19-09-2011, 17:30
  3. Forum για επαγγελματίες Ψυχολόγους
    By zyranna in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 07-09-2011, 21:31
  4. Χρήση του forum από επαγγελματίες ΨΥ
    By lllogan in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 17
    Last Post: 31-07-2009, 21:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •