Καλησπερα σε ολους και ολες και ευχομαι να τελειωσουν τα προβληματα σε ολους.απο τα 15 ειχα αγχος και εφιδρωση(εκανα miradry εδωσα 1800 ευρω δεν εγινε κατι) στο καθε τι,πηγα σε 15 γιατρους δεν βρηκαν το προβλημα ουτε τη λυση,διαβασα τον τελευταιο μηνα τοσα πολλα σε ενα ξενο φορουμ.η λυση μου ειναι το inderal μαζι με minitran.inderal 200mg + 80mg minitran.παλεψα τοσο στη ζωη μου για ολο αυτο να μη μπορω να παω καπου χωρις να ιδρωνωευχομαι σε ολους να βρεθει το φαρμακο να ειστε καλα στη ζωη σας.ειμαι 34 και απο τα 15 κανενας γιατρος δεν καταφερε να με βοηθησει,βρηκα τη λυση διαβαζοντας ξενα φορουμ σε σχεση με την κοινωνικη φοβια.μακαρι να ειχα αυτες τις γνωσεις η τη βοηθεια απο τους ψυχιατρους που μου δινανε ssris με πονοκεφαλους και ημικρανιες.

το inderal σε αλλους πιανει σε 40 mg σε εμενα οχι,πηρα 5 χαπακια των 40mg σε 3 ωρες και τελειωσαν ολα τα συμπτωματα,και οι γιατροι ψαχνουν να βρουν την λυση αλλα ειναι τοσο περιεργες οι καταστασεις ανα ανθρωπο.ευχομαι την λυση του καθε προβληματος σε ολους !ευχαριστω το φορουμ αυτο (και αυτο) διβαζοντας τα προβληματα των ανθρωπων .πηρα πολλες αποψεις απο εδω μεσα

πολυ απλα η λυση ειναι να μπλοκαρει το χαπι αυτο την αδρεναλινη τη χτυπαει στη ριζα και δεν εχει καποιος ταχυκαρδια και την αισθηση της φυγης και της μαχης που σε κανει να ιδρωνεις.το μινιτραν σου παιρνει το αγχος τουλαχιστον σε μενα που δεν δουλεψε κανενα ssri.