SOS!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3

Thread: SOS!

  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    2

    SOS!

    Χωρίζω μετά από 5 χρόνια γάμου μου έχει γίνει διάγνωση διπολικης τα 2 Τελευταία νομίζω! Μένω στο ίδιο σπίτι με τον Σύζυγό μου με τον οποίο βρισκόμαστε σε διάσταση και ετοιμαζόμαστε για το διαζύγιο! Το κακό είναι ότι θέλει να μου πάρει την επιμέλεια του παιδιού και αν δε δεχτώ από μόνη μου να το εγκαταλείψω και να φύγω θέλει να υπογράψει αυτός και η gimp pixel art μητέρα του για να με πάνε σε κλινική! Λειτουργώ και πράττω Φυσιολογικά δεν έχω επεισόδια δεν έχω ξεσπάσει ποτέ g στο παιδί μου πάω στη δουλειά μου κανονικά! Δεν παίρνω κάποια αγωγή γιατί ακόμα είμαι στο ψάξιμο αν ισχύει κάτι τέτοιο Περί διπολικής διαταραχής! Και δεν έχω βιαστεί δεδομένου ότι δεν έχω ακραία συμπτώματα!! κανένα όμως!Ξέρει κάποιος να με βοηθήσει τι ισχύει σε τέτοιες περιπτώσεις; Ορκίζομαι δεν είμαι για νοσηλεία!
    Last edited by tracemcla1982; 02-10-2020 at 19:10.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Καλημέρα.
    Το θέμα σου είναι πρωτίστως νομικής φύσης.
    Να πας να μιλήσεις σε έναν δικηγόρο να σε κατευθύνει πριν κάνεις το οτιδήποτε.
    Μη μασάς, αν δεν υπάρχει χοντρό πρόβλημα δεν μπορεί να στείλει ο καθένας τον άλλο σε κλινική, αλλιώς θα υπογράφαμε και θα κλείναμε μέσα όποιον αντιπαθούσαμε που λέει ο λόγος. Ούτε τα δικαστήρια κρίνουν εύκολα μία μάνα ακατάλληλη να μεγαλώσει το παιδί της. Μίλα όμως άμεσα με δικηγόρο, γιατί στα δικαστήρια μπορεί ο καθένας να παρουσιάσει το άσπρο μαύρο και να πιαστεί ο δικηγόρος τους από έναν λάθος χειρισμό δικό σου και να τα παρουσιάσει άλλα αντ' άλλα. Δυστυχώς.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •