Θέλω να δοκιμάσω τις δυνάμεις μου! - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 18 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 61 to 75 of 264
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Ούτε εγώ έχω θέμα να είναι άπειρος ο άντρας. Αλλά ξέρω πολλές που έχουν.

    Θα μπορούσε να με προτιμήσει κάποιος από μια εμπειρη, γνωρίζοντας ότι εγώ δεν έχω ολοκληρώσει;

  2. #62
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Οταν λες εχει εμπειρια η αλλη τι εννοεις;τι εχουν βγαλει αυτες τη σχολη του καμα σουτρα.ειναι κοπελες που εχουν χρονια σχεσεις κ κανουν σεξ κ δεν κανουν τιποτα τα κανει ολα ο αντρας.αυτες ειναι οι τυχερες.τελοςπαντων αν εισαι με το σωστο ατομο ολα ειναι ευκολα κ ομορφα.αν βρεις κανεναν που θελει να σ εκμεταλευτει εσενα κ το σωμα σου τοτε μπορει να τον πειραξει.αλλα εσυ πριν ελεγες δε σ αρεσε που σ εκμεταλευτηκαν στ παρελθον ομως τωρα προετοιμαζεις το εδαφος για τον επομενο που θ σ εκμεταλευτει

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Έχουν εμπειρία γενικά όχι μόνο στο σεξ
    Γιατί είχαν συνέχεια σχέσεις από μικρές
    Βλέπω πόσο άνετες είναι με τους άντρες γενικά αυτές...

    Ποιος θα με εκμεταλλευτεί τώρα; Τι εννοείς;

  4. #64
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Έχουν εμπειρία γενικά όχι μόνο στο σεξ
    Γιατί είχαν συνέχεια σχέσεις από μικρές
    Βλέπω πόσο άνετες είναι με τους άντρες γενικά αυτές...

    Ποιος θα με εκμεταλλευτεί τώρα; Τι εννοείς;
    Εννοω οτι ο αντρας που θα ειναι μαζι σου αν σε επιλεξει με βαση αυτο το κρητηριο το σεξ τοτε δεν ενδιαφερεται για σενα ενδιαφερεται μονο για την δικη του ευχαριστηση.κανε υπομονη γνωρισε καποιον βγειτε διασκεδασετε δε χρειαζεται να του πεις αμεσως δεν εχω κανει σεξ αυτο ειναι κατι πολυ προσωπικο.οταν δεις οτι η σχεση εξελισεται κ ερθει η στιγμη για σεξ τοτε το λες

  5. #65
    Κάτι τέτοια διαβάζω και έχω αρχισει να σκέφτομαι να μείνω σόλο..

    Πως χάλασαν έτσι οι γυναικες ρε φίλε.. Πραγματικά..

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by el.gre View Post
    Εννοω οτι ο αντρας που θα ειναι μαζι σου αν σε επιλεξει με βαση αυτο το κρητηριο το σεξ τοτε δεν ενδιαφερεται για σενα ενδιαφερεται μονο για την δικη του ευχαριστηση.κανε υπομονη γνωρισε καποιον βγειτε διασκεδασετε δε χρειαζεται να του πεις αμεσως δεν εχω κανει σεξ αυτο ειναι κατι πολυ προσωπικο.οταν δεις οτι η σχεση εξελισεται κ ερθει η στιγμη για σεξ τοτε το λες
    Μα δεν βρίσκω κανέναν που να θέλει να βγαίνουμε χωρίς να το πάει αμέσως στο σεξουαλικό.

    Τώρα με έναν φίλο μου κάτι παίζει, με φλερτάρει αλλά μέσα από το φβ, από κοντά που βγαίνουμε δεν κάνει τίποτα. Μάλλον ούτε αυτός έχει ολοκληρώσει. Εμένα αυτό το παιδί μου κάνει τι αυτό που θέλω. Όμως δεν ξέρω πως να τον πλησιάσω ερωτικά.
    Και εννοείται με όσους μιλώ τελευταία δεν τους λέω αν έχω ολοκληρώσει αλλά ρωτάνε όλοι πόσες σχέσεις είχες κτλ και δεν απαντάω

  7. #67
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by Dimis View Post
    Κάτι τέτοια διαβάζω και έχω αρχισει να σκέφτομαι να μείνω σόλο..

    Πως χάλασαν έτσι οι γυναικες ρε φίλε.. Πραγματικά..
    αν μπορεις να βοηθησεις πες τη γνωμη σου

  8. #68
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Μα δεν βρίσκω κανέναν που να θέλει να βγαίνουμε χωρίς να το πάει αμέσως στο σεξουαλικό.

    Τώρα με έναν φίλο μου κάτι παίζει, με φλερτάρει αλλά μέσα από το φβ, από κοντά που βγαίνουμε δεν κάνει τίποτα. Μάλλον ούτε αυτός έχει ολοκληρώσει. Εμένα αυτό το παιδί μου κάνει τι αυτό που θέλω. Όμως δεν ξέρω πως να τον πλησιάσω ερωτικά.
    Και εννοείται με όσους μιλώ τελευταία δεν τους λέω αν έχω ολοκληρώσει αλλά ρωτάνε όλοι πόσες σχέσεις είχες κτλ και δεν απαντάω
    Καλα αυτοι ρωτανε ετσι κουβεντα να γινεται.εντωμεταξυ χαζη ερωτηση εγω θα απαντουσα να μη σε νοιαζει.ακου κατι ερωτησεις.αυτον που βγαινεται πλησιασε τον εσυ σιγα σιγα.να του στελνεις κι εσυ μυνηματα να δειχνεις ενδιαφερον

  9. #69
    Quote Originally Posted by el.gre View Post
    αν μπορεις να βοηθησεις πες τη γνωμη σου
    Στο δικό μου thread "καίγομαι" για την πιθανότητα του κέρατου.. Οπότε καταλαβαινεις.. Καλύτερα να μην το πω περισσότερα. Πέρα όμως από την κοπέλα τεράστια ευθύνη έχει κ ο τύπος που της έδωσε το δικαίωμα του φλερτ.

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Πες μου ένα παράδειγμα , δεν ξέρω πολύ από αυτά

  11. #71
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Πες μου ένα παράδειγμα , δεν ξέρω πολύ από αυτά
    Εννοεις πως να τον πλησιασεις οταν ειστε μαζι;να καθεσαι διπλα του κ οχι απεναντι του να εισαι χαμογελαστη κ να δειχνεις το ενδιαφερον σου για την ζωη του κανοντας ερωτησεις ρωτησε τον για τα σχεδια του οσο ρωτας μπορει ν ανακαλυψεις κ κατι κοινο.μπορει να σας αρεσει το ιδιο στυλ ταινιας κ την επομενη την δειτε μαζι

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Ε πάντα τα λέμε αυτά.
    Ταινίες εγώ δεν βλέπω.
    Δυστυχώς δεν έχουμε πολλά κοινά χόμπι.

    Του λέω τι θέλω από έναν άντρα και περιγράφω εκείνον ουσιαστικά αλλά δεν κάνει κίνηση

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Υποτιμάς έναν άνθρωπο που δεν θέλει να κάνει σεξ μαζί σου έτοιμο στο πιάτο επειδή σέβεται την κοπέλα που έχει; Που όταν νταραβεριστηκε μαζί σου έδειξε και κάποιο σεβασμό προς εσένα;

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Για να διεκδικήσω τον ελεύθερο που μου αρέσει θα ήθελα πρώτα να είχα κάνει σεξ για να μη γίνω ρεζιλι και να με θέλει για σχεση.
    Κάνω εύκολη λύση ήταν αυτός ο τύπος. Επίσης επειδή έχει μικρό σχετικά όργανο δεν φοβάμαι τόσο, ενώ ο άλλος που θέλω έχει αρκετά μεγάλο. Και δεν ξέρει ότι δεν έχω ολοκληρώσει.

    Αλλά αυτό που δεν έχω καταλάβει είναι γιατί να μην θέλει κάποιος να κάνει σεξ μαζί μου από τη στιγμή που κάποτε ήθελε σε σημείο να μην κρατιέται ούτε σε δημόσια χώρο και να τρέχουμε σπίτι του; Επειδη η άλλη είναι πιο έμπειρη;
    Κι εγώ τι πρέπει να κάνω τοτε;
    προφανως, γιατι δεν ηθελε ΕΣΕΝΑ. απλα, ηθελε να κανει σεξ. αλλιως θα επεμενε να σε πολιορκει, δεν θα εφευγε.
    δεν προχωρησε μεταξυ σας το πραμα, και στην πορεια γνωρισε κοπελα που ηθελε να ειναι μαζι της. οποτε, εχει σεξ.
    και οχι επειδη ειναι πιο εμπειρη, αλλα επειδη την προτιμαει απο εσενα, συνολικα. σαν ανθρωπο, σαν γυναικα, σαν προσωπικοτητα, σαν συμβατοτητα με τον ιδιο.
    αυτα κρινει ο καθενας που κανει σχεση. οχι αν εισαι παρθενα, η οχι..

    το να καθεται να το συζηταει ακομα μαζι σου αντι να σου γυρισει την πλατη, ειναι ειτε επειδη σε λυπαται οπως του κλαιγεσαι, ειτε επειδη του τονωνεις την αυτοπεποιθηση.
    δεν ειναι συχνο για εναν ανδρα να τον παρακαλαει μια γυναικα να την πηδηξει, χωρις απαιτησεις για σχεση η για μια συνεχεια.
    πολλοι θα ενεδιδαν, χωρις να γουσταρουν καν. μονο επειδη το ειδαν στο πιατο.
    ΑΚΟΜΑ και να το κανει, αυτο δεν σημαινει οτι σε προτιμαει απο την κοπελα του.
    οποτε θα μπεις στην επομενη ανησυχια "και γιατι δεν την χωριζει να ειναι μαζι μου;; τι παραπανω εχει εκεινη απο εμενα"
    "μηπως δεν τουα ρεσε το σεξ;" "μηπως την θεωρει ομορφοτερη;" "τι εχω εγω και δεν με θελουν για σχεση;"
    κι ετσι αντι να σου λυθει καποιο προβλημα οπως μας λες εδω, θα διαιωνιζεις τις εμμονες σου.
    πηγαινε σε εναν καλο ψυχολογο, μηπως προλαβαινεις να σωσεις κατι κι ασε τα παρακαλια σε ανδρες που σε εχουν ηδη απορριψει, μπας και σε πηδηξουν...
    δεν σε αποφευγουν επειδη δεν εχεις κανει σεξ.
    σε αποφευγουν επειδη δεν βρισκουν επαφη, μαζι σου.
    επειδη δεν τους λεει τπτ η παρεα σας.
    και δεν τους λεει τπτ η παρεα σας, επειδη εσυ δεν μπορεις να χαλαρωσεις και να εισαι ο εαυτος σου. βγαζεις εξω μονο το αγχος σου για σχεση κι ενα σφιγμενο αλλοπροσαλο πραγμα , που ειναι ολα οσα τους κρυβεις...

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Εντάξει, φέρθηκε καλά από την άποψη ότι οπότε έλεγα όχι σε κάτι αυτός σταματούσε αμέσως. Κατά τα άλλα μπορούσε να μου φερθεί και καλύτερα. Το σπίτι του ήταν άνω κάτω όταν πήγα, και κάποια στιγμή που με είχε στριμώξει και είχα μήνυμα στο κινητό μου, δεν με άφηνε να πάω να το δω.

    Remedy μα, ούτε εγώ θέλω συνέχεια. Νομίζω εσύ η ίδια είπες να κάνω πρώτα σεξ και μετά κάποια σχέση. Και αν απατήσει την κοπέλα του μαζί μου εμένα αυτό μου αρκεί, έχει δεν έχει συνέχεια.
    Δεν καταλαβαίνω πάντως, γιατί δεν ήθελε εμένα; Επειδή δεν το κάναμε; Συνεχώς λέτε καλά για τις άλλες κοπέλες, που δεν ξέρουμε καν τι είναι, και λέτε ότι εμένα δεν με θέλει κανείς. Γιατί , δηλαδή, τόσο ανίκανη με θεωρείτε; Δεν είναι εφικτό να με προτιμήσει κάποιος από τη σχέση του; Δεν ρωτάω επιθετικά, το λέω μήπως παρεξηγείται ο τόνος μου.

    Και δεν παρακαλαω άντρες να ο πηδηξουν, συνήθως αυτοί με παρακαλάνε για σεξ.
    Απλά ο συγκεκριμένος είναι πολύ βολική περίπτωση για αυτό που έχω στο μυαλό μου , λόγω ότι είναι κάπως ασφαλής σαν περίπτωση, έχει μικρό σχετικά μέγεθος και επειδή έχει σχέση δεν θα δώσει συνέχεια οπότε θα μπορώ μετά να βρω κάποιον που να θέλω. Κι κυρίως γιατί κουράστηκα να γνωρίζω ξανά και ξανά από την αρχή κάποιον . Έχω γνωρίσει άπειρους τα τελευταία χρόνια και βαριέμαι τα ίδια και τα ίδια ( γιατί είναι τόσο προβλέψιμοι οι περισσότεροι)

Page 5 of 18 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Similar Threads

  1. Αν δοκιμασω θα εξαρτηθω...?
    By Ceasar in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 20
    Last Post: 04-10-2020, 01:08
  2. Αξίζει να δοκιμάσω?
    By andy87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 04-10-2020, 00:52
  3. Να δοκιμασω τελικα..?
    By peter in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 05-10-2019, 19:35
  4. Οι θεραπευτικές δυνάμεις της μουσικής
    By kutchunie in forum Αγαπημένα Βιβλία Ψυχολογίας
    Replies: 4
    Last Post: 26-05-2018, 16:41
  5. Replies: 85
    Last Post: 02-11-2009, 01:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •