PONOS STH KOILIA KAI ENTERO
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    1

    PONOS STH KOILIA KAI ENTERO

    Καλησπέρα σας,

    επειτα απο ενα συνταρακτικο γεγονος (αρρωστησε η μαμα μου) , οταν είχαμε βγει απο το νοσοκομειο μ επιασε ενας αφορητος πονος κατω χαμηλα. μιλησα με γαστρεντερολογο και μου εδωσε ta dicetel. ΜΝου περασε καπως ο πονος παραλληλα ειχα και τη μεση μου.
    Επαιρνα mesulid norgesic και τα dicetel. μετα τα εκοψα και πηρα προβιοτικα αμπουλες παραλληλα με dicetel.
    Επειτα απο πολυ πονο πηγα στο νοσοκομειο και μου βρηκαν (πιθανως)ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ μου εδωσαν zinadol και ultraleuvure με τα οποια ενιωσα καλυτερα και δεν ειχα τοσο πονο.παραλληλα μου εδωσε ο ρθοπεδικος παλι κατι αντιφλεγμονωδη.

    Εχω παει σε καρδιολογο,παθολογο,γυναικ ολογο εκανα και εξετασεις αιματος και όλα είναι καθαρά.

    Αλλα από το Σαββατο με ποναει απιστευτα η κοιλια και κατω η περιοχη.αγχωνομαι τοσο πολυ και φοβαμαι.

    Εχει περασει κανεις τετοιο σε περιοδο αγχους και στενααχωριας;

  2. #2
    Member
    Join Date
    Apr 2018
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    81
    Βεβαίως , ο περισσότερος κόσμος εκδηλώνει τέτοιες ενοχλήσεις σε στομάχι, κοιλιά, έντερο όταν βρίσκεται υπό στρεσογόνες καταστάσεις.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    γεια σου Μελίνα, περα από τον πόνο έχεις κάποιο άλλο συμπτωμα;
    Επίσης καποια σταση που σε ανακουφίζει ή καποια στιγμή που εχεις παρατηρήσει ότι δεν πονας;
    η διατροφή σου πως είναι;

    περαστικα στη μαμα σου.

Similar Threads

  1. voithia ...apelpistiki katastasi me entero kai stomaxi....:(
    By mitsakos17 in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 80
    Last Post: 10-02-2020, 19:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •