Καλησπέρα εγώ είμαι και πάλι αποφάσισα να μοιραστώ μαζί σας την διαδρομή που θα κάνω για την απώλεια βάρους συγκεκριμένα τωρινα κιλά 84 σκοπός 70 μέχρι αρχές Ιανουαρίου ν πούμε δεν ξέρω θα δείξει εγώ τωρα θέλω να γράφω αναλυτικά τι τρώω και πως αισθάνομαι δεν χρειάζεται να τα διαβάσει καποιος ή να σχολιάσει μου φτάνει που τα βλέπω εγώ (βαριέμαι να γράφω και με στυλό σε τετράδια) so here we go. Σήμερα δεν τα πήγα καλά τα πήγα δηλαδή μέχρι το απόγευμα που ήρθαν συγγενείς και παράγγειλαμε οκ δεν το είχα σχεδιασει πρώτη μέρα κιόλας οπότε ας πούμε αύριο θ είναι κανονικα η πρώτη μου μέρα.Παρολα αυτά πήγα για τρέξιμο το πρωί με το που ξυπνάω πίνω ένα γάλα με muesli τα οποία λατρεύω και ξεκινάει το τρέξιμο μετά όπως σας είπα γυρίσα έκανα κάτι δουλειες ήρθαν οι συγγενείς χάλασε το πρόγραμμα εντάξει δεν έφαγα και τον αγλεωρα αλλά πήρα λίγο πίτσα μέτα γλυκό οκκ πολλά ήταν δηλαδή οπότε ξεκινάνε αύριο δυνατά οποίος έχει να προτείνει συγκεκριμένη διατροφή ας το γράψει αν και δεν έχω σκοπό να τρώω πολύ κρέας βραδινό καθόλου πάμε για προδιαγραφές μοντέλου θέλω ν φύγει όλο το λυπος ν γίνω όπως ήμουν παλιότερα 60 κιλά. Σήμερα πάντως πρόσεξα ότι γενικά δεν έχω το πολύ βαρυ σώμα που θα δυσκολευτώ να τρέξω ή να κινηθώ γενικά πεισμα χρειάζομαι μόνο και υπομονή. Αντέ Να δούμε