26 χρονών παρθένος και μόνος - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 38 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 166 to 180 of 563
  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    και δω που γράφω κουράζομαι και δεν ξέρω γτ το κάνω αφού δεν έχει νόημα.

  2. #167
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    δεν ξέρω ο γιατρός μου λέει από το τραύμα, παλιά δεν ήμουν έτσι, δεν ξέρω τα χάπια τι ρόλο παίζουn.. όλοι το ξέρουν

  3. #168
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    δεν νιώθω τπτ, δεν νιώθω άντρας, δεν νιώθω τπτ, δεν ξέρω πως να συμπεριφερθώ πλέον, βγαίνω έξω και δεν μιλάω, απλα είμαι σε ένα κένο, ως πότε ακόμα, τι το νθέλω να ζω έτσι, κάνω κάθε μέρα τις ίδιες κίνησεις, δεν έχω φίλους παρά μόνο τους γονείς μου, είμαι κουρασμένος και κοιμάμαι αρκετές ώρες τη μέρα, δεν έχω όρεξη να βγω, δεν περνάω καλά γτ το μυαλό μου είναι κενόοο σας λέω τι να κάνω να κόψω τα χάπια να φύγω από εδώ που να πάω είμαι εγκλωβισμένος ,πως έγινα έτσι

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    123
    φιλε μακους?

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    τι είμαι ρε γαμώτο, τι έχω γινει

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    123
    εχεις ανυσυχια τωρα?

  7. #172
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    δεν με καταλαβαίνει κανείς, όχι δεν έχω ανησυχία ούτε απογοήτευση, ένα κενό μόνο, οι μνήμες μου είναι σαν να έχουν διαγραφεί, είμαι δυλειτουργικός, η ζωή μου είναι κενή. Σηκώνομαι το πρωί από το κρεβάτι και δεν κάνω τπτ, ειμαί κενός άδειος, δεν μιλάω με κανέναν, δεν ξέρω τι να κάνω όχι στο μέλλον μέσα στη μέρα, πλήρης αδράνεια,

  8. #173
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    θεέ μου γτ δεν με παίρνεις από εδώ σε παρακαλώ δεν μπορώ να το κάνω μόνος μου δεν έχω τη δύναμη, βοήθησε με σε παρακαλώ

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,072
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    θεέ μου γτ δεν με παίρνεις από εδώ σε παρακαλώ δεν μπορώ να το κάνω μόνος μου δεν έχω τη δύναμη, βοήθησε με σε παρακαλώ
    Πρόσεχε τι εύχεσαι...Karma is a bitch...Just saying.
    Άλλοι παρακαλάνε τον Θεό να ζήσουνε και άλλοι να πεθάνουνε...Τι να κάνει και αυτός?...Μουρλάθηκε.
    Περίεργα πράγματα...

    Πως φαντάζεσαι την βοήθεια που ζητάς?...Να έρθεί μαγικά?...Από τον ουρανό?
    Αν δεν αλλάξεις κάτι μην περιμένεις να αλλάξει κάτι
    Πάρε αύριο τον γιατρό σου τηλ. και πες του πως δεντην παλέυεις άλλο και ότι ψχνεις τρόπο να αυτοκτονήσεις...Τι θα σου πεί?...Κάτι πρέπει να κάνει.
    Εγώ επιμένω πως μέρος του προβλήματός σου είναι και τα φάρμακα που παίρνεις...
    Με την κατάλληλη αγωγή θα νοιώσεις καλύτερα,και τότε στο χέρι σου είναι να βελτιώσεις και άλλους τομείς στην ζωή σου.
    Κάνε κάτι όμως.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  10. #175
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    123
    δεν χρειαζεται πλεον ναρθει μαγικα. εχω ακουσει οτι οσοι ειστε σε μεγαλα κεντρα ειστε τυχεροι γτ εχετε πολλες επιλογες

  11. #176
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Αφού ρε παιδιά σας λέω είμαι σαν νεκρός, βγαίνω έξω και δεν νιώθω τπτ για κανέναν, δεν νιώθω άντρας, κοιτάω κάποιον και δεν ξέρω τι να πω, νμζ ότι με καταλαβαίνει ότι δεν έχω εμφανισθεί ακόμα, ότι είμαι νεκρός και προσποιούμαι, γτ αναγκαστικά όταν δεν έχεις συναισθήματα θα προσποιηθείς, με φοβίζει όλο αυτό το ότι έ΄χω χάσει το μυαλό μου, το ότι είμαι νεκρός

  12. #177
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    123
    ελα φιλος... απο μεγαλη πολη εισαι?

  13. #178
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    17
    το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να ζητησεις δευτερη ιατρικη γνωμη. κανεις εδω δεν μπορει να σου πει τι να κανεις με τα φαρμακα που παιρνεις. μπορει να σε καταρακωσουμε παραπανω. δεν εχεις κατασταλλαξει σε σεξουαλικοτητα?

  14. #179
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    123
    κοιταχτε παιδια η δικια μου φιλοσοφια ειναι πως δν εχουν μονο σημασια τα χαπια κια καλο εινια να μην εστιαζουμε μονο εκει,... αυτα δυστυχος θα επρεπε ναναι μονο βοηθητικα και το θεμα μας ναταν πως να ξυπνησει ο ανθωρπος... και ενοω ο εκαστοτε ανθωρπος... ο γιατρος που πηγαινεις μια στο τοσο η που και που και απλα βλεπει και προσαρμωζει αγωγες δεν εχει αναγκη... αυτος σου λεει κανω την δολυλεια μου και ειμαι καλα... δεν θα ερθει κανεναν γιατρος πανω απο το κεφαλι κανενος να τον σμπροξει... απλα δινει και προσαρμωζει αγωγες...

  15. #180
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    δεν έχω σεξουαλικότητα γτ δεν νιώθω τπτ για κανέναν, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να γνωρίσω κάποιον!!!Υποφέρω γτ δεν ξέρω ποιος είμαι γτ δεν νιώθω τπτ,δεν μιλάω με κανέναν, είμαι κενός, η ζωή μου είναι κενή!!!Πριν πάρω τα χάπια ήμουν στο κρεβάτι και νμζ ότι τελειώνω και ότι το ξέρουν όλοι ότι θα πεθάνω. Τώρα βγαίνω έξω και είμαι διαλυμένος, δεν μπορώ να συμμετέχω σε μια συζήτηση γτ είμαι στο κενό.ΤΠΤ

Page 12 of 38 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast

Similar Threads

  1. 30 χρονών παρθένος
    By jkkkk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 30-12-2019, 20:01
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 15:13
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 10:34
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 15:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •