26 χρονών παρθένος και μόνος - Page 23
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 23 of 38 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast
Results 331 to 345 of 563
  1. #331
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Αν μάλιστα υπάρχει και οικονομική άνεση , έτσι ώστε να μην πηγαίνει κάποιος σε απλό οίκο ανοχής, αλλά ανώτερης ποιότητας , τα λεγόμενα "στούντιο" στην ελλάδα ... ή να παίρνει call girls, σε ξενοδοχείο , τότε αποκτά μια εξαιρετική εμπειρία. Προσωπικά , πιστεύω ότι αν δεν είχα πάει με τόσες πόρνες από πολύ μικρός, ποτέ δεν θα είχα κάνει τίποτε με καμία άλλη γυναίκα. Όχι σεξ , ούτε ραντεβού , ούτε τηλέφωνο δεν θα είχα πάρει . Κάτι αηδίες που ακούω και λένε ... ότι θα βρει ο παρθένος μια συνομίληκη , επίσης παρθένα ... και θα μάθουν και οι δύο μαζί ... έχουν πιθανότητες να συμβούν όσες και να κερδίσει κάποιος το πρωτοχρονιάτικο λαχείο . Κουραφέξαλα δηλαδή τελείως.
    Το ίδιο ακριβώς πιστεύω κι εγώ οτα ήμουν πιτσιρικάς και έβλεπα τον μεγαλύτερο αδερφό μου να κάνει κάτι με κοπέλες έλεγα πως και εγώ κάποτε έτσι θα είμαι, έλα όμως που εγώ δεν ήμουν σαν αυτόν άνετος ήμουν ντροπαλός και όσο και να έβλεπα αυτόν η τα ξαδέρφια μου κάθε μέρα με άλλη τουρίστρια στο σπίτι μέναμε δίπλα γειτονιά όσο μάτι και να έπαιρνα , έπρεπε να πάω σε οίκο για να είμαι άνετος να κάνω ότι είναι, γιατί και κοπέλες που είχα στην εφηβεία ήμουν μέχρι φάση, προκαταρκτικά και καληνύχτα, ντροπαλός πολύ και επειδή δεν είχα ολοκληρώσει δεν ήξερα πως να το χειριστώ, σε σημείο να ξενερώνουν οι κοπέλες και να παρεξηγούν μήπως είναι γκει. Αυτά τα call girl που λες δεν ξέρω που τα βρίσκεις αλλά σε στούντιο πήγα μια φορά και βγαίνει φίλε μια φάλαινα ήθελαν και 50€ όπως μπήκα βγήκα.. 1 φορά πήγα με ***** δεν χρειάστηκε ξανά να πάω.
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  2. #332
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    πιστεύω ότι αν δεν είχα πάει με τόσες πόρνες από πολύ μικρός, ποτέ δεν θα είχα κάνει τίποτε με καμία άλλη γυναίκα. Όχι σεξ , ούτε ραντεβού , ούτε τηλέφωνο δεν θα είχα πάρει . Κάτι αηδίες που ακούω και λένε ... ότι θα βρει ο παρθένος μια συνομίληκη , επίσης παρθένα ... και θα μάθουν και οι δύο μαζί ... έχουν πιθανότητες να συμβούν όσες και να κερδίσει κάποιος το πρωτοχρονιάτικο λαχείο . Κουραφέξαλα δηλαδή τελείως.
    αυτο ακριβως.
    μια γυναικα μπορει οποτε θελει να παει με οσους αντρες θελει και να εχει οσες εμεπειριες θελει ετσι και το αποφασισει, σε 20 στα 25 στα 30της χρονια οταν χωρισει, πριν χωρισει κτλ κτλ
    ενας αντρας εαν δεν εχει εμπειριες με γυναικες απο μικρη ηλικια και κυριως εαν δεν τις απομυθοποιησει με ιεροδουλες, σχεσεις της πλακας απο μικρη ηλικια κτλ δεν θα μπορεσει ποτε του να κανει κατι με αυτες

  3. #333
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,132
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    αυτο ακριβως.
    μια γυναικα μπορει οποτε θελει να παει με οσους αντρες θελει και να εχει οσες εμεπειριες θελει ετσι και το αποφασισει, σε 20 στα 25 στα 30της χρονια οταν χωρισει, πριν χωρισει κτλ κτλ
    ενας αντρας εαν δεν εχει εμπειριες με γυναικες απο μικρη ηλικια και κυριως εαν δεν τις απομυθοποιησει με ιεροδουλες, σχεσεις της πλακας απο μικρη ηλικια κτλ δεν θα μπορεσει ποτε του να κανει κατι με αυτες
    Ναι, μπορεί να τα κάνει όλα αυτά, αρκεί να είναι αξιοπρεπώς εμφανίσιμη, δηλαδή όχι όλες. Ειδικά αν είναι από αρκετά όμορφη και πάνω, τα πράγματα θα είναι πανεύκολα για αυτήν

  4. #334
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by KARMA View Post
    Θα μπεις γατάκι θα βγεις άντρας, μη φοβάσαι όλα αυτή θα τα κάνει ακόμα και το προφυλακτικό αυτή θα σου το φορέσει. Το θέμα είναι να βρεις κάποια και να σε καυ***ει. Εγώ πρώτη φορά που πήγα σε οίκο ανοχής ήμουν 15 ετρεμα από φόβο κ ντροπή αλλά πήγα δεν μάσησα. Μόλις μπήκα στο δωμάτιο τα ξέχασα όλα και μετά ήμουν πιο άνετος με τις γυναίκες επειδή ήξερα πως γίνετε η πράξη!
    το θέμα είναι να λειτουργήσει το σύστημα
    μπα έχω ακούσει ότι μερικές τους ξεπετανε γρήγορα για να πάρουν τα λεφτά
    ο αδερφός σου και τα ξαδέρφια σου δεν σε βοηθούσαν να προχωρήσεις?
    δεν μπορεί να θεωρείς τον εαυτό σου ντροπαλό ενώ έχεις κάνει προκατακτικα είναι κάποιο βήμα


    @Al_Bundy
    υπάρχουν διαφορές ανάμεσα σε οίκο ανοχής και στούντιο?

  5. #335
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    το θέμα είναι να λειτουργήσει το σύστημα
    μπα έχω ακούσει ότι μερικές τους ξεπετανε γρήγορα για να πάρουν τα λεφτά
    ο αδερφός σου και τα ξαδέρφια σου δεν σε βοηθούσαν να προχωρήσεις?
    δεν μπορεί να θεωρείς τον εαυτό σου ντροπαλό ενώ έχεις κάνει προκατακτικα είναι κάποιο βήμα


    @Al_Bundy
    υπάρχουν διαφορές ανάμεσα σε οίκο ανοχής και στούντιο?
    Πιο σύστημα το δικό σου? Γιαυτό σου είπα να βρεις μια που μόλις την δεις θα σου γίνει κάγκελο.

    Δεν μπορεί να σε ξεπεταξει, συνήθως μετά το 15 λεπτό σου λέει γρήγορα τελείωνε.

    Τι να μου πουν έλα μικρέ να σου δείξω τα αμπέλια μου? Απλά έβλεπα κινήσεις και έβγαζα συμπεράσματα και τα κρατούσα για να ξέρω πως θα φέρω σε παρόμοια κατάσταση.

    Ήμουν πολύ ντροπαλός μικρός όμως με τις γυναίκες μόνο με φίλους και παρέες όχι.

    Το στούντιο είναι πιο κυριλέ έχει μεγάλα κρεβάτια καναπέ μπορείς να κάνεις και μπάνιο αν θέλεις απλά είναι πιο ακριβό περίπου 40 με 50€ κοστίζει πηγια μια φορά για πλάκα και είχαν μόνο μια κοπέλα, οταν την είδα έφυγα ήταν πολύ παχουλή όχι του γούστου μου.
    Τα call girls χθες μπήκα βρήκα ένα site είναι με την ώρα σαν ταριφες σου την στέλνουν με ταξί (δωρεάν) όπου θέλεις ξενοδοχείο σπίτι. Η ταρίφα ξεκινάει από 1 ώρα μέχρι 24 ώρες. Η μία ώρα κάνει 140€ οι 12 ώρες 1200€... Αξίζει με παρέα αν δεν είσαι άνετος οικονομικά να πληρώσουν όλοι από λίγα και περνάτε όμορφα..
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  6. #336
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    ναι το δικό μου! γιατί κάποιες στιγμές περνάω κάποια σκαμπανευασματα με την στύση

    και εγώ έβλεπα/βλέπω τσόντες για να περνω καμιά ιδέα να εφαρμόσω
    και με τα προκατακτικα που έκανες πως προσέγγισες αφού ήσουν ντροπαλός?

    έχω ψάξει και εγώ για call Girls αλλά μου φαίνεται κάπως υπερβολικό όλες με πλαστικές φαίνονται
    το ξενοδοχείο το πληρώνει ο πελάτης?
    ναι έχουν καλές παροχές αλλά για αρχή προτιμώ μόνος, ακόμα και. το φιλί μπορεί να στο χρεώνει ή να απαγορεύεται

    υπάρχουν και ανεξάρτητες που δεν ανήκουν σε γραφείο λογικά είναι ποιο φτηνά

  7. #337
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    429
    Θα σου πω κατι φιλος,καλω η κακως,καποια ατομα,δεν εχουν καταφερει απο μικρη ηλικια,να εχουν κοινωνικη η σεξουαλικη ζωη,αν αυτο δεν το αντιμετωπισεις μικρος,ωστε να σου φυγουν οι ντροπες,οι ανασφαλιες,οι αμφιβολιες,το προβλημα μεγαλωνει και πλεον αισθανεσαι μεγαλη ντροπη,που για να μην αποκαλυφθει στους αλλους,μπαινεις σε μια φαση αμυνας,απομονωσης,γινεσαι υπερβολικα κλειστος,λιγομιλητος,δειχν εις ντροπαλοτητα σε μεγαλο βαθμο που αυτα οι γυναικες τα καταλαβαινουν πολυ ευκολα σε εναν αντρα,η αλλη θα σε παρει πρεφα απο το πρωτο ραντεβου,αν εχεις εμπερια σε σχεσεις και αν εισαι ενεργος σεξουαλικα,οποτε εκει ερχεται κατευθειαν η απορριψη.

    Ειναι,να το παρεις αποφαση,αρκετοι θα προτεινουν τα social media,chats και τετοια,θα πρεπει η να βρεις κοπελα πανω κατω στην ιδια φαση με εσενα,η αλλιως να μαζεψεις καποια χρηματα,να ξεκινησεις οπως σου ειπαν πιο πανω,με επι πληρωμη σεξουλιακη επαφη,η οποια δεν θα σε καλυψει βεβαια συναισθηματικα,αλλα μονο για την πραξη καθεαυτη.Τι εμπειρια να κερδισεις με 30 λεπτα πληρωμενου σεξ αλλωστε.

  8. #338
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    αυτο ακριβως.
    μια γυναικα μπορει οποτε θελει να παει με οσους αντρες θελει και να εχει οσες εμεπειριες θελει ετσι και το αποφασισει, σε 20 στα 25 στα 30της χρονια οταν χωρισει, πριν χωρισει κτλ κτλ
    ενας αντρας εαν δεν εχει εμπειριες με γυναικες απο μικρη ηλικια και κυριως εαν δεν τις απομυθοποιησει με ιεροδουλες, σχεσεις της πλακας απο μικρη ηλικια κτλ δεν θα μπορεσει ποτε του να κανει κατι με αυτες
    κι αφου ειναι τοσο καλη ιδεα οι ιεροδουλες και μετα λυνονται ολα τα προβληματα, εσυ γιατι δεν μπορεις να κανεις σχεσεις με γυναικες;;; απο την πολλη απομυθοποιηση;;

    εγω πιστευω οτι το πληρωμενο σεξ το μονο θεμα που μπορει να σου λυσει ειναι το πως μπαινει το προφυλακτικο που λεει καποιος παραπανω, η το πως ειναι μια γυναικα γυμνη, που μπορει να μπαινει τελικα το $@$@. που αραγε;;;; πιστευε κανεις οτι μπαινει στο αυτι;;

    τα υπολοιπα προβληματα στα μεγαλωνει αντι να στα λυσει.
    διοτι το προβλημα ενος συνεσταλμενου ανδρα, δεν ειναι πως μπαινει το προφυλακτικο, αλλα πως πλησιαζεις και τι λες με μια γυναικα.
    αυτο πως να στο λυσει το πληρωμενο σεξ;;; η ιεροδουλη δεν ειναι εκει επειδη της αρεσεις, αλλα επειδη θα πληρωθει.
    την "κανονικη" γυναικα πως θα την πλησιασεις δλδ, επειδη πηδηξες μια η πολλες ιεροδουλες;
    ισα - ισα που εσυ θα πας με τον αερα οτι θα χαρει να σου κατσει, εχοντας βγαλει απο την εξισωση οτι δεν χρειαστηκες κοινωνικες ικανοτητες για να την πεισεις , επειδη ηρθε μαζι σου για να πληρωθει κι οχι επειδη της αρεσες, και θα νομιζεις οτι οποια γυναικα πλησιασεις θα σου κατσει, χωρις να εχεις κανενα κοινωνικο προσον.
    αμ δε...

    εκτος αυτων, υπαρχουν ανδρες που θελουν να αρεσουν στην γυναικα που κανουν σεξ. δεν θελουν να τους κατσει μονο επειδη θα πληρωθει..

  9. #339
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by JohnyK33 View Post
    Θα σου πω κατι φιλος,καλω η κακως,καποια ατομα,δεν εχουν καταφερει απο μικρη ηλικια,να εχουν κοινωνικη η σεξουαλικη ζωη,αν αυτο δεν το αντιμετωπισεις μικρος,ωστε να σου φυγουν οι ντροπες,οι ανασφαλιες,οι αμφιβολιες,το προβλημα μεγαλωνει και πλεον αισθανεσαι μεγαλη ντροπη,που για να μην αποκαλυφθει στους αλλους,μπαινεις σε μια φαση αμυνας,απομονωσης,γινεσαι υπερβολικα κλειστος,λιγομιλητος,δειχν εις ντροπαλοτητα σε μεγαλο βαθμο που αυτα οι γυναικες τα καταλαβαινουν πολυ ευκολα σε εναν αντρα,η αλλη θα σε παρει πρεφα απο το πρωτο ραντεβου,αν εχεις εμπερια σε σχεσεις και αν εισαι ενεργος σεξουαλικα,οποτε εκει ερχεται κατευθειαν η απορριψη.

    Ειναι,να το παρεις αποφαση,αρκετοι θα προτεινουν τα social media,chats και τετοια,θα πρεπει η να βρεις κοπελα πανω κατω στην ιδια φαση με εσενα,η αλλιως να μαζεψεις καποια χρηματα,να ξεκινησεις οπως σου ειπαν πιο πανω,με επι πληρωμη σεξουλιακη επαφη,η οποια δεν θα σε καλυψει βεβαια συναισθηματικα,αλλα μονο για την πραξη καθεαυτη.Τι εμπειρια να κερδισεις με 30 λεπτα πληρωμενου σεξ αλλωστε.

    μήπως αντί του σεξ πρέπει να πάω σε ψυχολόγο?
    δεν ταυτίζεται όμως κάποια ντροπαλός να είναι ντε και καλά παρθένος

    έχω μιλήσει με κοπέλες μέσω chat που ήταν στην ίδια φάση με εμένα και δεν είχαν κανένα πρόβλημα να πάνε με παρθένο


    @remedy
    προφυλακτικό αν θέλεις δοκιμάζεις και μόνος δεν χρειάζεται να πας με ιερόδουλη
    μπορεί όμως να αποκτήσεις τον αέρα ότι σου έχει φύγει η ρετσινιά του παρθένου

  10. #340
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    panos19 μόνο μιλάς όμως με παρθένες ... και παραμένεις παρθένος κι εσύ και αυτές. Αν μιλήσεις με καμία μετά από χρόνια και έχει πάψει πλέον να είναι παρθένα ... τότε θα είχε ενδιαφέρον να μας έλεγες τι σου είπε , σχετικά με το ποιόν ξεπαρθενιάστηκε. Με κανέναν 25χρονο παρθένο ή με κανέναν που έχει εμπειρίες ;;


    JohnyK33 όπως τα λες είναι . Προσυπογράφω όσα λες 100% . Εγώ αν δεν είχα πάει με πόρνες, θα ήμουν παρθένος και τώρα ! Παρθένος θα πέθαινα. Αυτός είναι ο κανόνας. Και να κάτσει η εξαίρεση σε παρθένο , θα είναι καμία άκρως προβληματική , που θα τον βουλιάξει χειρότερα.

    Remedy κανείς δεν είπε ότι όταν πάει κάποιος με πόρνες και πάψει να είναι παρθένος, λύνονται τα προβλήματα με τις γυναίκες ! Αυτά δεν λύνονται ποτέ. Απλά , με τις πόρνες, παύεις να είσαι καμμένο χαρτί . Ο παρθένος, είναι καμμένο χαρτί . Δεν έχει καμία πιθανότητα. Είναι σίγουρη ήττα. Όταν έχει πάει με πόρνες, είναι ένας από τους πολλούς άνδρες, που έχουν πιθανότητες να χάσουν έχουν όμως και κάποιες να κερδίσουν ! Σπάνια εξαίρεση για παρθένο , να βρει κάποια που θέλει αποκλειστικά αυτόν. Σπανιότατο . Η πλειοψηφία των γυναικών , έχει εναλλακτικές. Σπάνια κολλάνε με έναν.
    Επίσης , δεν μπορείς να μπεις στη θέση των ανδρών . Όπως ένας άνδρας δεν μπορεί να καταλάβει πως νοιώθει μια γυναίκα όταν έχει περίοδο ή όταν γεννάει , έτσι κι εσύ, δεν μπορείς να μπεις στη θέση και το πετσί ανδρών .

    Στην τελική, εσύ , νέα, είχες πάει με πολλούς παρθένους να τους κάνεις τη δασκάλα ;;;
    Υπάρχει καμία γυναίκα μέλος εδώ που να το είχε κάνει ;; Πόσες ;;

  11. #341
    Quote Originally Posted by KARMA View Post
    Το ίδιο ακριβώς πιστεύω κι εγώ οτα ήμουν πιτσιρικάς και έβλεπα τον μεγαλύτερο αδερφό μου να κάνει κάτι με κοπέλες έλεγα πως και εγώ κάποτε έτσι θα είμαι, έλα όμως που εγώ δεν ήμουν σαν αυτόν άνετος ήμουν ντροπαλός και όσο και να έβλεπα αυτόν η τα ξαδέρφια μου κάθε μέρα με άλλη τουρίστρια στο σπίτι μέναμε δίπλα γειτονιά όσο μάτι και να έπαιρνα , έπρεπε να πάω σε οίκο για να είμαι άνετος να κάνω ότι είναι, γιατί και κοπέλες που είχα στην εφηβεία ήμουν μέχρι φάση, προκαταρκτικά και καληνύχτα, ντροπαλός πολύ και επειδή δεν είχα ολοκληρώσει δεν ήξερα πως να το χειριστώ, σε σημείο να ξενερώνουν οι κοπέλες και να παρεξηγούν μήπως είναι γκει. Αυτά τα call girl που λες δεν ξέρω που τα βρίσκεις αλλά σε στούντιο πήγα μια φορά και βγαίνει φίλε μια φάλαινα ήθελαν και 50€ όπως μπήκα βγήκα.. 1 φορά πήγα με ***** δεν χρειάστηκε ξανά να πάω.
    ναι καταλαβα εκεινο το αισθημα που μηκρος εβλεπες και λες αα και εγω θελω να εχω αυτα και ναμαι ετσι και μετα δεν γινεται χαχαχ.. ταυτιση... παντος ναι πολλοι ανθρωποι εχουμε παρελθοντα που μας ειχαν κρατησει ασχημα συναισθηματικα η σε ζωη και δεν μπορεσαμε να επεκταθουμε επαρκος σε αρκετα πραγματα π.χ. με τις γυναικες

  12. #342
    γενικα εγω ειμαι 24 και ειμαι στην ηδια μοιρα... η φαση ειναι πως πολλα ειναι τα ασχημα και για πολλους απο μκρη ηλικια κιολας... πολλοι απο μας ειχαμε περιβαλοντα που μας κρατουσαν δεμενους η ευνουχισμενους συναιασθηματικα... παιδια που ειχανε προβληματα σοβαρα... εγω μπορει ναχω παρθενο το τετοιο μου ομως ακομα πιο πολυ κακο ισως ειναι λιγο οτι σε καμια περηπτωση δεν ειναι παρθενες οι φλεβες και τα ακρα μου

  13. #343
    οκ βεβαια πλεον ειμαστε σε αλλον δρομο.. οπως ολλα ευχωμαστε να συνεχιζουμε και εμεις... και εγω τωρα ειμαι αρκετα καλυτερα ομως καμια φορα σλευτωμαι πως σε αυτην την φαση τα ατομα που εχω για παρεα ειναι λιγο εξ αναγκης και οχι επιλογη... οπως και επεισης πολλα πραγατμα που εχω η κανω ειναι που δεν θελω.. θα μου πεις αλαξετα,,, οκ το ξερω αυτο... αλλα αξιζει να το αφησω κενο, μεχρι να ποιαστο με κατι αλλο που θελω περισωτερο?

  14. #344
    πως καμια φορα θελω να γνωρισω καμια νεα κοπελα αλλα δεν εχω ευκαιριες

  15. #345
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    panos19 μόνο μιλάς όμως με παρθένες ... και παραμένεις παρθένος κι εσύ και αυτές. Αν μιλήσεις με καμία μετά από χρόνια και έχει πάψει πλέον να είναι παρθένα ... τότε θα είχε ενδιαφέρον να μας έλεγες τι σου είπε , σχετικά με το ποιόν ξεπαρθενιάστηκε. Με κανέναν 25χρονο παρθένο ή με κανέναν που έχει εμπειρίες ;;


    JohnyK33 όπως τα λες είναι . Προσυπογράφω όσα λες 100% . Εγώ αν δεν είχα πάει με πόρνες, θα ήμουν παρθένος και τώρα ! Παρθένος θα πέθαινα. Αυτός είναι ο κανόνας. Και να κάτσει η εξαίρεση σε παρθένο , θα είναι καμία άκρως προβληματική , που θα τον βουλιάξει χειρότερα.

    Remedy κανείς δεν είπε ότι όταν πάει κάποιος με πόρνες και πάψει να είναι παρθένος, λύνονται τα προβλήματα με τις γυναίκες ! Αυτά δεν λύνονται ποτέ. Απλά , με τις πόρνες, παύεις να είσαι καμμένο χαρτί . Ο παρθένος, είναι καμμένο χαρτί . Δεν έχει καμία πιθανότητα. Είναι σίγουρη ήττα. Όταν έχει πάει με πόρνες, είναι ένας από τους πολλούς άνδρες, που έχουν πιθανότητες να χάσουν έχουν όμως και κάποιες να κερδίσουν ! Σπάνια εξαίρεση για παρθένο , να βρει κάποια που θέλει αποκλειστικά αυτόν. Σπανιότατο . Η πλειοψηφία των γυναικών , έχει εναλλακτικές. Σπάνια κολλάνε με έναν.
    Επίσης , δεν μπορείς να μπεις στη θέση των ανδρών . Όπως ένας άνδρας δεν μπορεί να καταλάβει πως νοιώθει μια γυναίκα όταν έχει περίοδο ή όταν γεννάει , έτσι κι εσύ, δεν μπορείς να μπεις στη θέση και το πετσί ανδρών .

    Στην τελική, εσύ , νέα, είχες πάει με πολλούς παρθένους να τους κάνεις τη δασκάλα ;;;
    Υπάρχει καμία γυναίκα μέλος εδώ που να το είχε κάνει ;; Πόσες ;;

    και τα λόγια κάτι είναι! έχω γνωρίσει και ασεξουαλ ήταν ξενερα η φάση
    έχω μιλήσει και με με εμπειρες και ούτε αυτές είχαν θέμα

    δεν θα γνωριζες την γυναίκα σου αν ήσουν παρθένος?

    όταν λες προβληματική?

Page 23 of 38 FirstFirst ... 13212223242533 ... LastLast

Similar Threads

  1. 30 χρονών παρθένος
    By jkkkk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 30-12-2019, 20:01
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 15:13
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 10:34
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 15:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •