26 χρονών παρθένος και μόνος - Page 24
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 24 of 38 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast
Results 346 to 360 of 563
  1. #346
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,752
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κι αφου ειναι τοσο καλη ιδεα οι ιεροδουλες και μετα λυνονται ολα τα προβληματα, εσυ γιατι δεν μπορεις να κανεις σχεσεις με γυναικες;;; απο την πολλη απομυθοποιηση;;


    διοτι το προβλημα ενος συνεσταλμενου ανδρα, δεν ειναι πως μπαινει το προφυλακτικο, αλλα πως πλησιαζεις και τι λες με μια γυναικα.
    εγω μαλλον ειμαι ειδικη περιπτωση.

    οσο για το προβλημα του συνεσταλμενου δεν ειναι οτι δεν εχει τι να πει και πως να το πει αλλα ακριβως η στιγμη που θα πλησιασει μια γυναικα. και εν παση περιπτωσει οι κοινωνικες δεξιοτητες ακομα και αν καποιος η καποια δεν εχει πολλες δεν αποτελουν προβλημα για να συναψει καποιος ανθρωπος σχεση αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν κανει το πρωτο βημα

  2. #347
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,132
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    και τα λόγια κάτι είναι! έχω γνωρίσει και ασεξουαλ ήταν ξενερα η φάση
    έχω μιλήσει και με με εμπειρες και ούτε αυτές είχαν θέμα

    δεν θα γνωριζες την γυναίκα σου αν ήσουν παρθένος?

    όταν λες προβληματική?
    Άλλο τι λένε, άλλο τι κάνουν. Και στην πράξη σχεδόν όλες προτιμούν τον έμπειρο, τον άνετο κτλ. Έτσι είναι η φύση, και στα ζώα τα θηλυκά θέλουν τον κυρίαρχο, όχι το αγάμητο/κατώτερο/αδύναμο αρσενικό. Οι παρθένοι μεγάλης ηλικίας ουσιαστικά μόνο σε ένα χώρο έχουν αξιοπρεπείς πιθανότητες: τον χώρο γυναικών της εκκλησίας!

  3. #348
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Άλλο τι λένε, άλλο τι κάνουν. Και στην πράξη σχεδόν όλες προτιμούν τον έμπειρο, τον άνετο κτλ. Έτσι είναι η φύση, και στα ζώα τα θηλυκά θέλουν τον κυρίαρχο, όχι το αγάμητο/κατώτερο/αδύναμο αρσενικό. Οι παρθένοι μεγάλης ηλικίας ουσιαστικά μόνο σε ένα χώρο έχουν αξιοπρεπείς πιθανότητες: τον χώρο γυναικών της εκκλησίας!

    το τι κάνουν δεν μπορώ να το ξέρω, μπορεί να θέλουν και τον παρθένο ώστε να μπορεί να τις καταλάβουν

    που κολλάει ο αγαμητος με τον κυριαρχο?
    αντε και πες έχεις εμπειρίες αν δεν έχεις στύση εκείνη την στιγμή τότε τι να την κάνεις!

  4. #349
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Panos19 ... οι σαχλαμάρες που λες, είναι και αυτές στη φαντασία των παρθένων. Μαζί με την παρθενιά πάνε, πακέτο . Αν δεν είσαι παρθένος, εφόσον δεν έχεις κάποιο πολύ σοβαρό πρόβλημα ή αναπηρία που να σε καθιστά ανίκανο , ξέρεις ότι δεν τίθεται θέμα να ... "μην έχεις στύση". Έχεις τη βεβαιότητα , ότι αν υπάρχει κοντά σου γυναίκα με διάθεση για σεξ , θα έχεις στύση . Τα υπόλοιπα είναι εκτός πραγματικότητας. Όπως και τα περί οργασμού , θεωρίες κτλ κτλ κτλ . Το μόνο που σε απασχολεί όταν πάψεις να είσαι παρθένος (σε σεξουαλικό επίπεδο) είναι να υπάρχει κάποια κοντά με όρεξη για σεξ !!

  5. #350
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    εγω μαλλον ειμαι ειδικη περιπτωση.

    οσο για το προβλημα του συνεσταλμενου δεν ειναι οτι δεν εχει τι να πει και πως να το πει αλλα ακριβως η στιγμη που θα πλησιασει μια γυναικα. και εν παση περιπτωσει οι κοινωνικες δεξιοτητες ακομα και αν καποιος η καποια δεν εχει πολλες δεν αποτελουν προβλημα για να συναψει καποιος ανθρωπος σχεση αλλα το προβλημα ειναι οτι δεν κανει το πρωτο βημα
    μα κι αυτο το ιδιο πραγμα ειναι.
    μια ιεροδουλη δεν θα σου μαθει πως να κανεις το πρωτο βημα, γιατι η ανταποκριση της ειναι εξασφαλισμενη ΕΠΕΙΔΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ. οχι, επειδη της αρεσες.
    επομενως, με ποιον τροπο σε μαθαινει αυτο, να πλησιαζεις γυναικες;

  6. #351
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μα κι αυτο το ιδιο πραγμα ειναι.
    μια ιεροδουλη δεν θα σου μαθει πως να κανεις το πρωτο βημα, γιατι η ανταποκριση της ειναι εξασφαλισμενη ΕΠΕΙΔΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙ. οχι, επειδη της αρεσες.
    επομενως, με ποιον τροπο σε μαθαινει αυτο, να πλησιαζεις γυναικες;
    Κάνεις κακό σε κόσμο με αυτά που γράφεις. Γιατί νομίζεις ότι έχεις άποψη , ενώ δεν μπορείς να έχεις , λόγω φύλου.
    Αμφισβητείς ότι κάποιοι , είναι επιθετικοί και δεν έχουν κανένα πρόβλημα να πλησιάζουν γυναίκες από τα ... 13 και άλλοι όχι ;;
    Το πως διαμορφώνεται αυτό , ίσως να είναι θέμα για να δημιουργηθεί νέα επιστήμη, αλλά εφόσον συμβαίνει δεν έχει ιδιαίτερη σημασία.
    Σίγουρα δεν μπορεί να αλλάξει ούτε η κοινωνία, ούτε η εκπαίδευση , ούτε οι σχέσεις σε λίγα χρόνια , για να πάψει να υφίσταται το θέμα !
    Οπότε πρέπει να αντιμετωπιστεί για όσους το αντιμετωπίζουν , τους δυσκολεύει και τους καταστρέφει τη ζωή.
    Το να πάει με μια πληρωμένη ... δεν θα τον κάνει Αλαίν Τελόν ή Μικ Τζάγκερ. Ισχύει. Φοβερή διαπίστωση εδώ που τα λέμε !
    Πρέπει να την επαναλάβουμε αρκετά εκατομμύρια φορές για να την εμπεδώσουμε ;;;
    Θα τον βοηθήσει να απομυθοποιήσει το σεξ . Να του γίνει πιο εύκολο . Τι φαντάζεσαι ;;;
    Ότι κάποιος που έφτασε 25 και δεν έχει κάνει τίποτε ... θα ξυπνήσει ένα βράδυ , θα πάει σε μπαρ ή στα μπουζούκια
    θα πλευρίσει καμιά αλανιάρα , θα αρχίσει το χούφτωμα και τα φιλιά ... και θα την πάει στο πίσω στενό στο αμάξι του,
    με τα θολωμένα τζάμια για σεξ ;;; Όποιος είναι να το κάνει αυτό το κάνει από 15. Αν δεν το κάνει νωρίς, θα βλέπει τους άλλους που το κάνουν,
    θα παίρνει λαντόζ, εφεξόρ, τρίτικο , θα τρέχει σε καναπέδες ψυχιάτρων και θα καταλήξει σε άσυλο . Ενώ το πρόβλημά του, είναι ότι δεν πηδ....
    Πόση σκέψη , διαλογισμό , εσωτερικές αναζητήσεις ...αυτοσυγκέντρωση , γιόγκα .... θέλει ένας 25χρονος ή 30χρονος παρθένος ....
    για να προχωρήσει ;;; Άλλα 5 χρόνια ;;; 15 χρόνια ;;;; 25 χρόνια ;;; 55 χρόνια ;;;
    Ο βίος όμως βραχύς ! Δεν πρέπει να το ξεχνάμε αυτό ! Δεν θα γίνει ποτέ σαν έναν αφρικανό 12χρονο ... που έχει ήδη αποκτήσει παιδιά !
    Η απομυθοποίηση του σεξ, η συναίσθηση ότι είναι κάτι καθημερινό , ότι το κάνουν όλοι και δεν χρειάζεται να είσαι ο Τομ Κρουζ και να πετάς F15,
    προσφέρει σε άνδρες που έχουν μείνει πίσω. Όσο κι αν δεν είναι αποδεκτή συζήτηση για γυναικεία γυμναστήρια και τσάγια, μετά από πιλάτες !

    Θυμάσαι τον ξανθό στη φωλιά του κούκου, πως του κόπηκε το τραύλισμα, μετά το ... τετ-α-τετ με τη νοσοκόμα ;;; Άρχισε να μιλάει κανονικά!
    (όταν ήρθε η σκύλα μάνα του ,τον ξαναέκανε να τραυλίζει , αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα).

  7. #352
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Panos19 ... οι σαχλαμάρες που λες, είναι και αυτές στη φαντασία των παρθένων. Μαζί με την παρθενιά πάνε, πακέτο . Αν δεν είσαι παρθένος, εφόσον δεν έχεις κάποιο πολύ σοβαρό πρόβλημα ή αναπηρία που να σε καθιστά ανίκανο , ξέρεις ότι δεν τίθεται θέμα να ... "μην έχεις στύση". Έχεις τη βεβαιότητα , ότι αν υπάρχει κοντά σου γυναίκα με διάθεση για σεξ , θα έχεις στύση . Τα υπόλοιπα είναι εκτός πραγματικότητας. Όπως και τα περί οργασμού , θεωρίες κτλ κτλ κτλ . Το μόνο που σε απασχολεί όταν πάψεις να είσαι παρθένος (σε σεξουαλικό επίπεδο) είναι να υπάρχει κάποια κοντά με όρεξη για σεξ !!
    εγω παντως ειπα την αποψη μου
    εσυ αν ησουν παρθενος,δεν θα γνωριζες την γυναικα σου?

    για τον αντρα ειναι σημαντικο να εχει στυση,μου κανει εντυπωση που εχεις αλλη γνωμη

  8. #353
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    εγω παντως ειπα την αποψη μου
    εσυ αν ησουν παρθενος,δεν θα γνωριζες την γυναικα σου?

    για τον αντρα ειναι σημαντικο να εχει στυση,μου κανει εντυπωση που εχεις αλλη γνωμη
    Ποια γυναίκα μου ;;; Καμία δεν θα είχα ποτέ. Καμία ποτέ. Ο γάμος ήρθε μετά από πολλές. Παρθένος, ούτε για καφέ με γυναίκα μόνος μου δεν θα είχα πάει .
    Ούτε τηλέφωνο δεν θα είχα ζητήσει από καμία .

    Με πόσες έχεις βγει μόνος σου ;;;
    Από πόσες ζήτησες τηλέφωνο για να βγείτε ;;; Ξερά , για να βγείτε ! Όχι συμμαθήτριες που στο έδωσαν για ... μαθήματα !
    Πόσες αγκάλιασες σε καφετέρεις , μπαρ κτλ ;;;

  9. #354
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Ποια γυναίκα μου ;;; Καμία δεν θα είχα ποτέ. Καμία ποτέ. Ο γάμος ήρθε μετά από πολλές. Παρθένος, ούτε για καφέ με γυναίκα μόνος μου δεν θα είχα πάει .
    Ούτε τηλέφωνο δεν θα είχα ζητήσει από καμία .

    Με πόσες έχεις βγει μόνος σου ;;;
    Από πόσες ζήτησες τηλέφωνο για να βγείτε ;;; Ξερά , για να βγείτε ! Όχι συμμαθήτριες που στο έδωσαν για ... μαθήματα !
    Πόσες αγκάλιασες σε καφετέρεις , μπαρ κτλ ;;;

    σε βρισκω υπερβολικο

    απολυτως καμια!

  10. #355
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Κάνεις κακό σε κόσμο με αυτά που γράφεις. Γιατί νομίζεις ότι έχεις άποψη , ενώ δεν μπορείς να έχεις , λόγω φύλου.
    Αμφισβητείς ότι κάποιοι , είναι επιθετικοί και δεν έχουν κανένα πρόβλημα να πλησιάζουν γυναίκες από τα ... 13 και άλλοι όχι ;;
    Το πως διαμορφώνεται αυτό , ίσως να είναι θέμα για να δημιουργηθεί νέα επιστήμη, αλλά εφόσον συμβαίνει δεν έχει ιδιαίτερη σημασία.
    Σίγουρα δεν μπορεί να αλλάξει ούτε η κοινωνία, ούτε η εκπαίδευση , ούτε οι σχέσεις σε λίγα χρόνια , για να πάψει να υφίσταται το θέμα !
    Οπότε πρέπει να αντιμετωπιστεί για όσους το αντιμετωπίζουν , τους δυσκολεύει και τους καταστρέφει τη ζωή.
    Το να πάει με μια πληρωμένη ... δεν θα τον κάνει Αλαίν Τελόν ή Μικ Τζάγκερ. Ισχύει. Φοβερή διαπίστωση εδώ που τα λέμε !
    Πρέπει να την επαναλάβουμε αρκετά εκατομμύρια φορές για να την εμπεδώσουμε ;;;
    Θα τον βοηθήσει να απομυθοποιήσει το σεξ . Να του γίνει πιο εύκολο . Τι φαντάζεσαι ;;;
    Ότι κάποιος που έφτασε 25 και δεν έχει κάνει τίποτε ... θα ξυπνήσει ένα βράδυ , θα πάει σε μπαρ ή στα μπουζούκια
    θα πλευρίσει καμιά αλανιάρα , θα αρχίσει το χούφτωμα και τα φιλιά ... και θα την πάει στο πίσω στενό στο αμάξι του,
    με τα θολωμένα τζάμια για σεξ ;;; Όποιος είναι να το κάνει αυτό το κάνει από 15. Αν δεν το κάνει νωρίς, θα βλέπει τους άλλους που το κάνουν,
    θα παίρνει λαντόζ, εφεξόρ, τρίτικο , θα τρέχει σε καναπέδες ψυχιάτρων και θα καταλήξει σε άσυλο . Ενώ το πρόβλημά του, είναι ότι δεν πηδ....
    Πόση σκέψη , διαλογισμό , εσωτερικές αναζητήσεις ...αυτοσυγκέντρωση , γιόγκα .... θέλει ένας 25χρονος ή 30χρονος παρθένος ....
    για να προχωρήσει ;;; Άλλα 5 χρόνια ;;; 15 χρόνια ;;;; 25 χρόνια ;;; 55 χρόνια ;;;
    Ο βίος όμως βραχύς ! Δεν πρέπει να το ξεχνάμε αυτό ! Δεν θα γίνει ποτέ σαν έναν αφρικανό 12χρονο ... που έχει ήδη αποκτήσει παιδιά !
    Η απομυθοποίηση του σεξ, η συναίσθηση ότι είναι κάτι καθημερινό , ότι το κάνουν όλοι και δεν χρειάζεται να είσαι ο Τομ Κρουζ και να πετάς F15,
    προσφέρει σε άνδρες που έχουν μείνει πίσω. Όσο κι αν δεν είναι αποδεκτή συζήτηση για γυναικεία γυμναστήρια και τσάγια, μετά από πιλάτες !

    Θυμάσαι τον ξανθό στη φωλιά του κούκου, πως του κόπηκε το τραύλισμα, μετά το ... τετ-α-τετ με τη νοσοκόμα ;;; Άρχισε να μιλάει κανονικά!
    (όταν ήρθε η σκύλα μάνα του ,τον ξαναέκανε να τραυλίζει , αλλά αυτό είναι άλλη κουβέντα).
    ΑΚΡΙΒΩΣ λογω φυλου εχω αποψη κι οποιος εχει προβλημα, καλο ειναι να την λαβει υποψιν, διοτι με τις γυναικες εχει προβλημα και πρεπει να καταλαβει πως λειτουργουν οι γυναικες.

    εγω λοιπον θεωρω οτι εσυ τους κανεις κακο και τους χαντακωνεις, γιατι περιοριζεις μονο στο σεξ το θεμα των ΣΧΕΣΕΩΝ, που για τους ατολμους ειναι πολυ σημαντικο και πολυ δυσκολο, και πραγματικα στο λεω, δεν λυνεται επειδη θα κανεις σεξ με ιεροδουλες.
    το αντιθετο μαλλον γινεται.
    ΟΥΤΕ ΣΕΞ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ, γιατι μενεις με την εντυπωση οτι τις γυναικες δεν χρειαζεται να τις ικανοποιησεις, αλλα ικανοποιουνται αυτοματως επειδη εσυ καταφερες να βρεξεις τον γιακουμη σου.
    δεν ειναιε τσι τα πραγματα.
    επισης, μαθαινεις να κανεις σεξ με βιασυνη, γιατι η ιεροδουλη σ ε προτρεπει παντα να τελειωνεις γιατι δεν εχει πανω απο 15 λεπτα για σενα.... πραγμα που σε οδηγει ντουγρου στην προωρη εξπερματιση και οχι στο σεξ που μπορει να ικανοποιησει μια γυναικα.
    χρειαζεται να μαζεψεις πολλη χιλοπιτα για να συνειδητοποιησεις οτι οι γυναικες θελουν εραστες που να νοιαζονται και γι αυτες, οχι μονο το πως θα τελειωσουν οι ιδιοι καλυτερα και γρηγοροτερα...

    επιπλεον ολων αυτων, που σε μαθαινουν να κανεις ΚΑΚΟ ΣΕΞ, τοσο κακο, που θα σου γυρισουν την πλατη οι κανονικες γνωριμιες σου, δεν σου προσφερει τιποτε στο πως προχωρας σε γνωριμια με μια γυναικα, ΑΝ εισαι ατολμος.

    η νοσοκομα που του εκοψε το τραυλισμα, δεν ηταν πληρωμενη. πηγε επειδη της αρεσε κι εκεινης. αυτη ειναι ηδ ιαφορα με το πληρωμενο σεξ. κι οι φιλοι μας εδω, αν βρουν μια νοσοκομα να παει μαζι τους επειδη τους γουσταρει, μπορει να λυθουν, δεν διαφωνω. δεν μπορεις να συγκρινεις ομως μια γυναικα που ερχεται για σενα, με μια γυναικα που ερχεται μονο επειδη θα πληρωθει.

    δεν χρειαζεται ουτε διαλογισμος , ουτε αλανιαρες απο μπαρ.
    κοινωνικες δεξιοτητες χρειαζονται οι σχεσεις με γυναικες , κι αυτες δεν μαθαινονται οταν πληρωνεις καποια για να παριστανει οτι της αρεσει η παρεα σου..

  11. #356
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    @remedy με
    τα call girls όμως έχουν στάνταρ ώρα που θα κάτσουν ανάλογα τι πληρώνεις
    κάνεις δεν κάνεις σεξ είναι υποχρεωμένες να κάτσουν τις χ ώρες που σσυμφωνήσανε

    θέλεις να μας πεις ότι στις γυναίκες στις περισσότερες ότι δεν τους νοιάζει αν κάποιος δεν έχει εμπειρίες ?

  12. #357
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    1)ΑΚΡΙΒΩΣ λογω φυλου εχω αποψη κι οποιος εχει προβλημα, καλο ειναι να την λαβει υποψιν, διοτι με τις γυναικες εχει προβλημα και πρεπει να καταλαβει

    2)ΟΥΤΕ ΣΕΞ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ, γιατι μενεις με την εντυπωση οτι τις γυναικες δεν χρειαζεται να τις ικανοποιησεις


    3)επισης, μαθαινεις να κανεις σεξ με βιασυνη, γιατι η ιεροδουλη σ ε προτρεπει παντα να τελειωνεις γιατι δεν εχει πανω απο 15 λεπτα για σενα....

    4)χρειαζεται να μαζεψεις πολλη χιλοπιτα για να συνειδητοποιησεις οτι οι γυναικες θελουν εραστες που να νοιαζονται και γι αυτες,

    επιπλεον ολων αυτων, που σε μαθαινουν να κανεις ΚΑΚΟ ΣΕΞ,
    1)Οι γυναίκες, δεν ξέρουν ούτε οι ίδιες τι θέλουν , οπότε δεν μπορούν να κετευθύνουν άνδρα με τις συμβουλές τους.
    Μία που λέει ότι θέλει ψηλό ... τη βλέπεις με τον κοντό αδελφό του ντάνυ ντε βίτο ...
    άλλη λέει ότι θέλει μορφωμένους .... τη βλέπεις με τύπο που δεν τέλειωσε ούτε το υποχρεωτικό γμυνάσιο ...
    η άλλη λέει ότι θέλει ξανθό ... τα φτιάχνει με άραβα ....

    Καμία συμβουλή από γυναίκες δεν έχει αξία.

    2)Δεν χρειάζεται να "μάθεις" να κάνεις σεξ . Αυτοί που έχουν επιτυχία στις γυναίκες ... τουλάχισατον για πρώτες ευκαιρίες .... συχνά είναι αποτυχημένοι.
    Να μην τελειώνεις πάντως σε dt το μαθαίνεις με πόρνες, αν πας με 1000 .

    3)Τα 15 λεπτά είναι σε μπουρδέλο του 20ρικου. Αν δώσεις παραπάνω, έχει και μισή ώρα και μία ώρα ... και 3ωρο ... όσο αντέχει η τσέπη.

    4)Αυτοί που φτάνουν παρθένοι στα 25 , 30 , 40 , δεν έχουν φάει ούτε μία χυλόπιτα. Θα αρχίσουν λες να την πέφτουν στα25,30 ,40 ;;; Δεν θα το κάνουν. Και να αρχίσουν ,
    χάνουν από τον ανταγωνιαμό . Θα έχουν εγγυημένες χυλόπιτες, με μηδενικές πιθανότητες επιτυχίας ΛΟΓΩ ΠΑΡΘΕΝΙΑΣ. Δεν θα γίνουν το ίδιο με αυτούς που άρχισαν τις χυλόπιτες στα 13 ΠΟΤΕ.

  13. #358
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,132
    Συμφωνώ με Αλ Μπάντυ, για να ξέρεις τι δουλεύει για να πιάσεις το θήραμα πρέπει να ρωτήσεις τους κυνηγούς και όχι το θήραμα. Όλοι οι άντρες (σε κουβέντες στο στρατό, φιλίες, πεσίματα σε μπαρ και δε συμμαζεύεται) λένε ότι το βασικότερο είναι να έχεις ΑΕΡΑ για να σε θέλει μια γυναίκα. Οι ίδιες όλες λένε "θέλω ένα καλό παιδί" και κάτι τέτοια που δεν επιβεβαιώνονται ποτέ στην πράξη με βάση αυτούς με τους οποίους τα φτιάχνουν. Οι γυναίκες είναι στη θέση του να διαλέγουν και να ξεσκαρτάρουν τους υποψηφίους, δεν μπορούν να καταλάβουν την ψυχολογία του κυνηγού. Και μη μου πείτε ότι είναι μισογυνικό να λέω για κυνηγούς και θηράματα, ας τα πούμε όπως είναι, από τις μύγες μέχρι τους δεινόσαυρους το αρσενικό είναι ο κυνηγός!

  14. #359
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Panos εσένα πιο είναι το θέμα σου το ότι είσαι παρθένος και δεν ξέρεις πως να προσεγγίσεις μια γυναίκα? Σου είπαμε 1000 τρόπους. Η στύση? Έχει 200 σκευάσματα που δεν θέλουν συνταγή ένα από αυτά είναι το bremelanotide pt-141, τώρα ότι λύση σου δίνουμε κάτι βρίσκεις κάτι σου μυρίζει κάτι σου ξινίζει.. Εμείς τι να πούμε εποχές 98 2000' χωρίς Facebook κινητά που έπρεπε να κάνουμε πέσιμο τετ α τετ, χωρίς μηνύματα να έχεις δλδ χρόνο να σκεφτείς τι θα απαντήσεις τότε ήταν όλα face το face ακόμα πιο δύσκολο, εσύ σε εκείνη τη εποχή τι θα έκανε δλδ? Ξεκόλλα λίγο και βρες το θάρρος να ολοκληρώσεις πρώτα και άσε το συναίσθημα αν της αρέσει αν το ένα και το άλλο, 2 καρπούζια δεν χωράνε σε μια μασχάλη
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  15. #360
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Θα σου πω μια ιστορία είχα πάει σε ένα μπάτσελορ πάρτι και είχαν φέρει τα παιδιά μια call girl για κάποιες ώρες, όλοι είχαν πάει μαζί της, ειμασταν σε μια πισίνα με σάουνα και τέτοια, εγώ είχα πιει αρκετά επειδή είχα χωρίσει, με πλησίασε αυτή και μου είπε αντε έλα μόνο μαζί σου δεν πήγα και τις είπα δεν θέλω να κάνω κάτι μαζί σου γιατί δεν έχω αισθήματα για σένα φαντάσου ήμουν και πιωμένος, έκατσε δίπλα μου έστριψα και ένα μπαφο τα είπαμε μου εξήγησε τη ζωή της με ρώτησε πως χώρισα μου έδωσε κάποιες συμβουλές μια χαρά ενδιαφέρθηκε χωρίς να την πληρώσω εγώ.. Καθόταν διπλα μου γυμνή πολύ ωραία κοπέλα ξανθιά από Πολωνία, αν δεν ήμουν όμως down λόγο του χωρισμού θα την είχα ξεσκίσει. Εγώ στο μυαλό μου τότε είχα μόνο ποτέ θα απαντήσει η πρώην μου 3 χρόνια σχέσης δεν τα ξεπερνάς με μια πληρωμένη..
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    @remedy με
    τα call girls όμως έχουν στάνταρ ώρα που θα κάτσουν ανάλογα τι πληρώνεις
    κάνεις δεν κάνεις σεξ είναι υποχρεωμένες να κάτσουν τις χ ώρες που σσυμφωνήσανε

    θέλεις να μας πεις ότι στις γυναίκες στις περισσότερες ότι δεν τους νοιάζει αν κάποιος δεν έχει εμπειρίες ?
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

Page 24 of 38 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast

Similar Threads

  1. 30 χρονών παρθένος
    By jkkkk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 30-12-2019, 20:01
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 15:13
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 10:34
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 15:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 03:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •