26 χρονών παρθένος και μόνος - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 38 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 563
  1. #16
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Όχι δεν είμαι στην αρχή, έχει περάσει ένας ολόκληρος βασανιστικός χρόνος και συνεχίζω να είμαι στην ίδια κατάσταση. Μπορεί οι παράλογες σκέψεις να μου έφυγαν. Άλλα νιωθω σαν φυτό από τότε. Χωρίς συναισθήματα, πλήρως εξαρτημένος από τους δικούς μου, χωρίς διαθέση για τίποτε, με μια μονιμη κούραση και ένα πάγωμα του χρόνου...
    Ο ίδιος λες ότι έχεις βελτίωση
    Φύγανε οι παραλογες σκεψεις.παρα πολύ σημαντικό. Συνεχισε με το γιατρό σου.αν θες πάρε και μια δευτερη γνώμη από γιατρο.αλλά μη σταματήσεις την αγωγη σου.με υπομονη και θέληση θα έχεις καλύτερα αποτελέσματα.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Το ότι είσαι παρθένος δεν σχετίζεται ούτε με την ψύχωση, ούτε με την αγωγή. Δεν είναι κακό να είσαι παρθένος στα 26 σου. Θα έρθει και αυτό κάποια στιγμή, δεν χρειάζεται να το πιέσεις. Μίλα με το γιατρό σου. Δεν χρειάζεται να σου γίνει ψύχωση να κατηγορείς την αγωγή ως λόγο που είσαι παρθένος. Ήσουν παρθένος και πριν ξεκινήσεις αγωγή. Το σεξ είναι υπέροχο αλλά δεν είναι το παν. Θα έρθει στην ώρα του.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Θαναση εγω ειμαι 40 εχω παιδια γαμησα μεχρι τα 23 απο τα 19 γτ επαιζα μπαλλα ερασιτεχνικα μετα μετρημενεσ φορεσ βρεσ μια δουλιτσα βγαλε τα λεφτακια σου σπουδασε και θα ερθει κι αυτο
    Τι δουλεια να βρει;

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,642
    Οτιδηποτε με 500 ευρω μισθο για να κανει καμια γνωριμια κ να αναπτυχθει σαν προσωπικοτητα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Οτιδηποτε με 500 ευρω μισθο για να κανει καμια γνωριμια κ να αναπτυχθει σαν προσωπικοτητα
    όπως προ ανέφερα έχω μέχρι στιγμής δουλειά με καλές απολαβές 1500€ αλλά είναι εποχιακή δηλαδή μπορεί αρχές Νοεμβρίου να σταματήσει να λειτουργεί. στον χώρο εργασίας δεν υπάρχει καμία περίπτωση για γνωριμίες με κοπέλες γιατί πολύ απλά δεν υπάρχουν

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,642
    Βγεσ κ λιγο νεοσ εισαι ακομα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Βγεσ κ λιγο νεοσ εισαι ακομα
    είμαι κουρασμένος δεν έχω καθόλου όρεξη να βγω

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Το πρόβλημα μου είναι ότι μετά τη φαρμακευτική αγωγή νιώθω σαν ένας άλλος άνθρωπος. Να φανταστείτε βγαίνω έξω με παρέες και δεν νιωθω απολύτως τπτ. Πριν τη φαρμακευτική αγωγή είχα πιστέψει για τον εαυτό μου διάφορα, όπως ότι είμαι γκέι. Ο λόγος είναι ότι κοιτούσα πορνό και αυνανιζομουν με την εικόνα των αντρών και του αντρικού μορίου, χωρις όμως να έχω πάει με άντρα η να έχω δοκιμάσει κάτι. Αυτό συνεβαινε από μικρή ηλικία.

  9. #24
    δυσκολο πραμα η μοναξια

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Οτιδηποτε με 500 ευρω μισθο για να κανει καμια γνωριμια κ να αναπτυχθει σαν προσωπικοτητα
    Και αν αυτοι που γνωρισει ειναι καθικια και βλαψουν την προσωπικοτητα του;

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    23
    Quote Originally Posted by KARMA View Post
    Πάνε σε μπουρδελο ρε φίλε... Ντροπή άντρας και παρθένος τόσο ετών..
    Βασικά η ντροπή δεν ειναι το σημαντικο σ αυτες τις περιπτωσεις.Το κυριοτερο ειναι η θλίψη που σε κυριευει οταν αντιλαμβανεσε οτι εχεις χασει,για πάντα,τα καλυτερα χρόνια της ζωής σου χωρις να εχεις ουτε μια ευχαριστη εμπειρια να θυμασαι.
    Τα παιδια ειναι νεα,εχουν ακομη χρόνο να λυσουν το προβλημα.Εγω ειμαι 37 χρονων,παρθενος,και νιωθω οτι ειμαι καμμενο χαρτί.Δεν υπαρχει η παραμικρη χαραμαδα φωτος οτι κατι μπορει να αλλαξει.Ουτε τωρα ουτε σε 40 ζωες...

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    710
    Quote Originally Posted by Geo83 View Post
    Βασικά η ντροπή δεν ειναι το σημαντικο σ αυτες τις περιπτωσεις.Το κυριοτερο ειναι η θλίψη που σε κυριευει οταν αντιλαμβανεσε οτι εχεις χασει,για πάντα,τα καλυτερα χρόνια της ζωής σου χωρις να εχεις ουτε μια ευχαριστη εμπειρια να θυμασαι.
    Τα παιδια ειναι νεα,εχουν ακομη χρόνο να λυσουν το προβλημα.Εγω ειμαι 37 χρονων,παρθενος,και νιωθω οτι ειμαι καμμενο χαρτί.Δεν υπαρχει η παραμικρη χαραμαδα φωτος οτι κατι μπορει να αλλαξει.Ουτε τωρα ουτε σε 40 ζωες...
    Τα καλύτερα χρόνια της ζωής δεν είναι απαραίτητα τα νιάτα. Μπες σε κάποια εφαρμογή με γνωριμίες, ξεκίνα διαδικτυακά και ότι βγεί

  13. #28
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    23
    Νικο,το θεμα δεν ειναι ο τροπος γνωριμιας αλλά η συμπεριφορά μου εφόσον φτασει η ώρα της συναντησης.Αντιμετωπιζω σοβαρά προβλήματα ψυχολογικης διαχερισης οταν βρισκομαι διπλα σε γυναικα.Για να μην τα ξαναγραφω και κουραζω,αν ενδιαφερεσε δες το θεμα '40 χρονων παρθενος' στις τελευταιες σελιδες.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Quote Originally Posted by Geo83 View Post
    Νικο,το θεμα δεν ειναι ο τροπος γνωριμιας αλλά η συμπεριφορά μου εφόσον φτασει η ώρα της συναντησης.Αντιμετωπιζω σοβαρά προβλήματα ψυχολογικης διαχερισης οταν βρισκομαι διπλα σε γυναικα.Για να μην τα ξαναγραφω και κουραζω,αν ενδιαφερεσε δες το θεμα '40 χρονων παρθενος' στις τελευταιες σελιδες.
    Την υγεια σου την εχεις φιλε; Και εγω μονος μια ζωη ειμαι αλλα εχω και προβληματα υγειας ταυτοχρονα και σου λεω οτι δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο τα προβληματα υγειας και τους χρονιους πονους. Ας ειχα την υγεια μου, ας λειτουργουσε σωστα το σωμα μου και θα ημουν ικανοποιημενος να βγαινω τον περιπατο μου, να πηγαινω στην Ερμου για να κοιταω τις κοπελες, να πηγαινω στον εθνικο κηπο, σε νεες γειτονιες, ολο και πιο μακρινες, ισως ακομα και ταξιδακια, στη Μονεμβασια, στο Γαλαξειδι, να γυμναζομαι, να τρωω κατι συμπαθητικο εξω. Περπατουσα πολυ και δραπετευα απο τα δεινα αλλα κατι κωλοπα****** μου καταστρεψαν τα πελματα. Ενος κακου μυρια επονται. Δεν τα πεταξα στα σκουπιδια να γλιτωσω. Πεταξα τα καλα γιατι μ'εκεινα μπηκα στο ασθενοφωρο. Μονο η υγεια μετραει φιλε!!!! Εχω κλειστει σπιτι χειροτερα απο λοκνταουν και ποναω αδιακοπα.
    Αλλος στην εκπομπη του Φικιωρη λεει 55 ετων μπηκε στην ινσουλινη και δεν εχει ουτε στυση ουτε εκσπερματιση. Αυτα ειναι προβληματα. Την υγεια σου να εχεις και να παιρνεις τις χαρες που σου δινει το ιδιο το σωμα σου, την αθληση, το περπατημα, τη μουσικη, τη γαληνη ενος ομορφου τοπιου χωρις κανεναν πονο.

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    108
    elis, το μαγνησιο κ η D3 πως θα βοηθησουν εν προκειμενω?

Page 2 of 38 FirstFirst 123412 ... LastLast

Similar Threads

  1. 30 χρονών παρθένος
    By jkkkk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 30-12-2019, 21:01
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 16:13
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 11:34
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 16:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 04:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •