26 χρονών παρθένος και μόνος - Page 30
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 30 of 38 FirstFirst ... 202829303132 ... LastLast
Results 436 to 450 of 563
  1. #436
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,499
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Συγνώμη αλλά έχω γράψει και παραπάνω ότι ποτέ δεν έχω σκεφτει να κάνω κάτι με μια γυναίκα σεξουαλικα, αυτό που σκέφτομαι σεξουαλικα και αυνανιζομαι είναι άντρες η αγόρια της ηλικίας μου.. Δεν ξέρω αν είμαι γκέι βέβαια γτ δνε έχω δοκιμάσει κάτι
    αυτος που δεν εχει κανει σεξ, λεγεται παρθενος. οχι, στρειτ...
    δεν ειναισ τρειτ καποιος, επειδη δενε χει κανει σεξ.
    αν φαντασιωνεσαι αγορια και ανδρες και οχι γυναικες, πιθανοτατα εισαι γκει
    αν εχεις προβλημα με αυτο, μπορεις να πας σε καποιον ψυχοθεραπευτη να το συζητησεις.

  2. #437
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Βοήθειαααα

  3. #438
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Η σκατοκοινωνια που ζω και μεγάλωσα μικρός έχει θέμα με αυτό όχι εγώ. Η άρρωστη κοινωνία που ζούμε και που καταστρέφει τις ζωές μικρών παιδιών. Που τα βάζει σε καλούπια από μικρά. Τα μαθαίνει τι είναι σωστό και τι λάθος και τα κάνει να πνίγουν τα συναισθήματα τους και να κρύβουν των εαυτό τους ωσπου στο τέλος καταλήγουν ενήλικες ψυχικά νεκροί. Με ένα μυαλό διαλυμένο, με μια ντουζίνα ψυχοφαρμακα για να μπορούν να σταθούν. Έχω χάσει κάθε τι ζωντανό μέσα μου, κάθε τι που δίνει ταυτότητα στον άνθρωπο, που τον κάνει να υπάρχει να ζει να συναναστρεφεται με άλλους ανθρώπους λ, να επικοινωνεί. Έχω χάσει τη ζωή μου... και γι αυτό δεν ευθύνομαι μόνο εγώ. Ευθύνονται τα πρότυπα που μας πλασάρουν, η βία που δεχόμουν από μικρός, ο ρατσισμός, η ομοφοβια και ο φόβος προς κάθε το διαφορετικό... Το ξέρω ότι κάνεις δνε με παίρνει στα σοβαρά πλέον.. Όλοι με θεωρούν τελειωμένη υπόθεση... Εγώ όμως ξέρω βαθιά μέσα μου την αλήθεια. Και πριν φύγω από αυτό τον κόσμο θα πάρω την εκδίκηση μου... Τελευταίο μνμ που γράφω και κλείνω το thread. Κανείς δεν μπορεί να με βοηθήσει γιατί κανείς δεν μπορεί να με καταλάβει.. Δεν έχω συναισθήματα... Τελείωσε.. Πρέζα δεν θα πάρω γτ δεν θέλω να φτάσω σε αυτό το σημείο.. Απλά θα εκδικηθώ και θα εκδικουμε κάθε μέρα από δω και πέρα με τη συμπεριφορά μου.. Δεν έχω τπτ να χάσω πλέον πιστέψτε με.. Δεν φοβάμαι πλέον δεν νιωθω τπτ.. ΑπΛ σκέφτομαι και σκέφτομαι πολύ να ξέρετε...

  4. #439
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Θέλω να αυτοκτονήσω σας παρακαλώ βοηθήστε με δεν αντέχω άλλο σας παρακαλώ όλους, όποιον μπορει να κάνει κάτι, το σόι άνθρωποι εισαστε

  5. #440
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,253
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Θέλω να αυτοκτονήσω σας παρακαλώ βοηθήστε με δεν αντέχω άλλο σας παρακαλώ όλους, όποιον μπορει να κάνει κάτι, το σόι άνθρωποι εισαστε
    Πάρε ένα τηλέφωνο στον αριθμό 1018... Είναι η 24ωρη γραμμή πρόληψης για την αυτοκτονία και μπορείς να μιλήσεις με ανθρώπους που μπορούν να σε βοηθήσουν... Έχω πάρει κι εγώ (έχω κάνει απόπειρα στο παρελθόν) και με βοήθησαν ν' αντέξω και να μην το επαναλάβω...

    Αν θέλεις, μπορείς να διαβάσεις και τι γράφει στο site τους, αυτό είναι: http://suicide-help.gr/
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #441
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    καλησπέρα,
    Είμαι 26 χρονών παρθένος και μόνος. Πάσχω από ψύχωση, παίρνω 2 φάρμακα τη μέρα, τα οποία νιώθω ότι μου έχουν πάρει το μυαλό πραγματικά. Δεν ξέρω τι μου συμβαίνει και δεν ξέρω τι να κάνω. Είναι τραγικό αυτό που μου συμβαίνει απ όλες τις απόψεις και δεν βλέπω και φως στο τούνελ.
    48 χρονων και παρθενος. Μονο παθητικο σεξ εχω κανει ως ομοφυλοφιλος. Παντα ειχα προβλημα στυσης, τωρα πλεον σχεδον νεκρο. Με καμια τσοντα να τελειωσω και αν.

  7. #442
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Posts
    154
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Θέλω να αυτοκτονήσω σας παρακαλώ βοηθήστε με δεν αντέχω άλλο σας παρακαλώ όλους, όποιον μπορει να κάνει κάτι, το σόι άνθρωποι εισαστε
    γιατι να αυτοκτονησεις; Το προβλημα σου λυνεται σχετικα ευκολα. Υπαρχουν επαγγελματιες κοπελες για το θεμα που σε απασχολει. Απευθυνσου σε αυτες.

  8. #443
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Κάνεις άλλος δεν απαντάει κανείς

  9. #444
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Κάνεις άλλος δεν απαντάει κανείς
    Τι ακριβώς περιμένεις να σου πούνε κάποιοι σε ένα thread που έχει ανοίξει πριν πάνω από ένα χρόνο και όπου δε φαίνεται να έχει υπάρξει η παραμικρή αλλαγή στον ψυχισμό σου; Τι ακριβως είναι αυτό που θα σε βοηθούσε να ειπωθεί εδώ μέσα μετά απο 30 σελίδες;

  10. #445
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Αγαπητέ txopit να ξέρεις όσο ζεις όσο υπάρχεις θα γίνεσαι καλύτερος ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό
    Πρέπει οπωσδήποτε να πας σε άλλον ψυχίατρο σε ιδιώτη κατά προτίμηση και να τον ρωτήσεις για τα φάρμακα που περνεις γιατί αποτι βλέπω δεν σε βοηθάνε και επίσης να αρχίσεις ψυχοθεραπεία για να σταθείς στα πόδια σου και εγώ είμαι χάλια αυτές τις μέρες συνέχεια αγχωμενος αλλά ελπίζω ότι θα έρθουν καλύτερες μέρες και αυτό να ελπίζεις και εσύ

  11. #446
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Κάνε κάτι ωστόσο να απασχολείται το μυαλό σου μην κάθεσαι όλη μέρα να κοιτάς το ταβάνι και να μιζεριαζεις δεν βοηθάει κάπου

  12. #447
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Καταρχάς, ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις και το ενδιαφέρον για στήριξη!!! Κάτι που δείχνει ακόμα ότι ακόμα και στην κοινωνία που ζούμε δεν έχει χαθεί το ενδιαφέρον για τον συνάνθρωπο, ειδικά από καταπιεσμένους προς καταπιεσμένο. Έχετε δίκιο ότι το thread έχει τραβήξει αρκετές σελίδες, επίσης έχετε δίκιο ότι καμιά αλλαγή δεν έχει υπάρξει στον ψυχισμό μου, και ούτε πιστεύω ότι θα υπάρξει από δω και στο εξής, για τον απλούστατο λόγο ότι είναι πλέον αργά για εμένα. Το τρένο της ζωής πέρασε, χωρίς να κάνει στάση!!! Μια συμβουλή θέλω να σας δώσω κλείνοντας το θέμα, μην καταπιέζεται ποτέ και για κανέναν τον εαυτό σας, εκφραστείτε ελεύθερα, διεκδικείστε τα δικαιώματα σας, πάντα όμως με σεβασμό και ανεκτικότητα, προς κάθε τι το διαφορετικό από εσάς. Να είστε άνθρωποι πάνω απ' όλα. Εγώ δυστυχώς δεν τα κατάφερα. Ξέρω βέβαια που έκανα λάθος, ξέρω ότι καταπίεσα αφόρητα τον εαυτό μου, ξέρω ότι ποτέ μου δεν εξέφρασα τα συναισθήματα μου, γιατί φοβόμουν να αντιμετωπίσω την πραγματικότητα, ξέρω ότι ήμουν διαφορετικός όταν ήμουν παιδάκι, ξέρω ότι ποτέ μου δεν μου άρεσαν οι κοπέλες αλλά τα αγόρια, όσο και αν ορισμένοι ψυχίατροι που πήγα και η ίδια μου η οικογένεια προσπάθησαν με κάθε τρόπο να μου αλλάξουν την αντίληψη μου πάνω σε αυτό, ξέρω ότι έχω οδηγηθεί σε έναν πρόωρο ψυχικό θάνατο, σε ένα δυσβάσταχτο συναισθηματικό κενό, ξέρω ότι το μόνο που με κρατάει σε μια υποτυπώδη λειτουργική κατάσταση είναι τα ψυχοφάρμακα που παίρνω. Μην σας κουράζω άλλο, ξέρω την αλήθεια. Το μόνο που δεν γνωρίζω είναι το τέλος μου, γιατί αργά ή γρήγορα θα έρθει, διότι κανένας άνθρωπος δεν δύναται να συνεχίζει να ζει έτσι. Κάτι που σκέφτομαι συνέχεια είναι η αδικία και ο πόνος που βίωσα, το γεγονός ότι δεν πήρα αγάπη για αυτό που είμαι με αποτέλεσμα να μην μπορώ να δώσω, και εύχομαι πραγματικά από την καρδιά μου κανένας άνθρωπος ποτέ να μην βρεθεί στη θέση μου. Κανένας να μην βιώσει όπως βίωσα εγώ. Κανένας να μην υποστεί τον πόνο και την θλίψη που πέρασα ως παιδί. Γιατί είναι ΑΔΙΚΟ ρε ΓΑΜΩΤΟ-ΑΔΙΚΟ!!!

  13. #448
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    373
    Φιλε αφου ολα αυτα τα συνειδητοποιεις τωρα και εισι ασε θεση να κατανοησεις τωρα ποιος εισαι και τι εισαι και τι θελεις να εισαι μπορεις και να βγεις απο ολο αυτο.Γιατι οση αγαπη και αν στερηθηκες και οσο κακο και αν σου εκαναν καποιοι οπως λες εσυ εισαι ακομα ο ιδιος .Κανεις δεν καταφερε να σε αλλαξει.Και αφου στην τελικη αισθανεσαι οτι εχεις φτασει σε ενα κενο ριχτο στην αδιαφορια προς ολους και βαλε για πρωτη φορα τον εαυτο σου πρωτο.πες αυτος ειμαι,ετσι ειμαι και αν δε σας αρεσω ,δεν πειραζει αρεσω σε εμενα.Πεισμωσε λιγο και μην παραιτεισαι .Οπως βλεπεις οτι και να λες εισαι εδω και συνεχιζεις και ειναι σημαντικο αυτο.Συνεχισε τουλαχιστον οπως θες εσυ.

  14. #449
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Πάντα υπάρχει ελπίδα όσο ακόμα αναπνέεις , πήγαινε σε ψυχολόγο ΟΠΩΣΔΉΠΟΤΕ

  15. #450
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Txopit τι κάνεις;;;;

Page 30 of 38 FirstFirst ... 202829303132 ... LastLast

Similar Threads

  1. 30 χρονών παρθένος
    By jkkkk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 30-12-2019, 21:01
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 16:13
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 11:34
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 16:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 04:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •