26 χρονών παρθένος και μόνος - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 38 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 563
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,642
    Παρε κ θα δεισ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    May 2019
    Posts
    108
    ποιο συμπληρωμα μαγνησιου να παρω?

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,642
    Πανε στο φαρμακειο κ διαλεξε
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,642
    Ετσι γινοταν παντα τουσ ελεγα οτι καλυτερο υπαρχει στον πλανητη κι αυτοι με ειχαν για χαζο κ μετα 5 χρονια το ειχαν ολοι που στην ελαδιτσα αυτα φιλε μου
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Παιδιά εγώ παίρνω παράλληλα και φαρμακευτική αγωγή όπως προανέφερα, σολιάν και ένα αντικαταθλιπτικό μαζί. Θα μου πείτε γιατί γράφω στην ενότητα αυτή. Το θέμα μου είναι ότι πριν τη φαρμακευτική αγωγή και κατά τη διάρκεια των παράλογων σκέψεων που είχα μεταξύ άλλων είχα πιστέψει ότι είμαι gay και το είχα αποδεχθεί. Έβγαινα έξω και νόμιζα ότι με κοιτάνε οι άντρες γιατί με θέλουν και εγώ συμπεριφερόμουν αναλόγως, δηλ κοιτούσα άτομα και βίωνα συναισθήματα πρωτόγνωρα. Μετά τη φαρμακευτική αγωγή όλο αυτό έχει εξαφανιστεί, βγάινω έξω και δεν νιώθω απολύτως τπτ, όλο αυτο που βίωνα αποδείχθηκε ότι ήταν μόνο μέσα στο μυαλό μου και μόνο, χωρίς να ισχύει στην πραγματικότητα!!! Νά σημειώσω ότι δεν έχω ολοκληρωμένη σεξουαλική εμπειρία με κανένα απ τα δύο φύλα. Γενικά τώρα μετά τη φαρμακευτική αγωγή που την παίρνω πάνω από ένα χρόνο η καθημερινότητα μου είναι ένας γολγοθάς, Είναι σαν να μην ξέρω πλέον ποιος είμαι και τι θέλω, όχι μόνο σεξουαλικά αλλά σε γενικότερο επίπεδο.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Είμαι στο στρατό τώρα, και δεν νιωθω τπτ για κανέναν, θα ήθελα να είμαι οπ ς παλιά, θέλω να κάνω μια σχέση και να ερωτευτώ. Άντρα γυναίκα δεν με νοιάζει,

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Σου έχουν κάνει πλύση εγγεφαλου; τι άντρα η γυναίκα;; αν είσαι άντρας θα ερωτευτείς γυναίκα έτσι πάει.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Πριν τη φαρμακευτική αγωγή νμζα ότι είμαι γκέι. Έβγαινα έξω και νμζα ότι με κοιτάνε άντρες. Τώρα όλο αυτό έχει φύγει. Αλλά νιώθω πραγματικά ότι έχω χαζέψει. Λειτουργώ μηχανικά τελειως, χωρίς συναισθήματα, όλη μέρα είμαι σαν υπνωτισμενος, δεν έχω όρεξη για τπτ, κουράζομαι εύκολα. Πότε στη ζωή μου δεν έχω ερωτευτεί ούτε έχω πάει με γυναίκα. Πότε μου δνε έχω αυνανιστει σκεπτόμενος μια γυναίκα. Είμαι παρθένος και περνάω όλα αυτά. Με το ζόρι ανταπεξερχομαι. Δεν ξέρω αν έπρεπε να πάρω τα φάρμακα αυτά. Δεν με καταλαβαίνει κανείς. Από μικρή ηλικία το είχα αυτό.

  9. #39
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Αναγκαστικά πρέπει να συμβουλευτεί τον γιατρό σου. Να ξέρεις ότι το μυαλό σου έχει απίστευτες ικανότητα μπορεί να σε κάνει να πιστέψεις απίστευτα πράγματα όπως κάποιοι στον Καναδά που νομίζουν ότι είναι άλογα!!!!! Απίστευτο ε; κι όμως. Εμπιστεύσου αυτό που σου έδωσε η φύση κ μην πας κόντρα. Συζήτησε με τον γιατρό σου μπορεί να χρειάζεσαι αλλαγή στα φαρμακα

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ο στρατός είναι λίγο περίεργη φάση. Αν είσαι σταθερός αυτή τη στιγμή καλύτερα να μη ρισκάρεις κάποια υποτροπή. Όταν ξεμπερδέψεις από αυτό μπορεί να αισθανθείς λιγότερο φορτισμένος και να σκέφτεσαι πιο καθαρά. Τι σχέδια έχεις για μετά;

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Υποφέρω απλά, κάθε μέρα είναι ίδια, δεν νιωθω τπτ δεν μπορώ να γελάσω να αισθανθώ να σκεφτώ, το μυαλό μου είναι σε ένα κενό, λες και δνε είναι εγώ, κάθε μέρα σκέφτομαι πως θα ήταν αν τελείωνα τη ζωή μου, δεν θέλω να ζω άλλο έτσι. Δεν ξέρω πραγματικά γιατί το περνάω όλο αυτό.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    122
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Υποφέρω απλά, κάθε μέρα είναι ίδια, δεν νιωθω τπτ δεν μπορώ να γελάσω να αισθανθώ να σκεφτώ, το μυαλό μου είναι σε ένα κενό, λες και δνε είναι εγώ, κάθε μέρα σκέφτομαι πως θα ήταν αν τελείωνα τη ζωή μου, δεν θέλω να ζω άλλο έτσι. Δεν ξέρω πραγματικά γιατί το περνάω όλο αυτό.
    Έχεις καθόλου ασχολίες; Τι κάνεις γενικώς; Πραγματικούς φίλους;

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2020
    Posts
    278
    Τώρα είμαι στο στρατό, υποφέρω, μου πήραν το μυαλό μου

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    122
    Quote Originally Posted by txopit View Post
    Τώρα είμαι στο στρατό, υποφέρω, μου πήραν το μυαλό μου
    Έχει γίνει κάτι εκεί στο στρατό; Υπήρξαν αρνητικές εμπειρίες προς στη ζωή σου για να νιώθεις όλα αυτά;

  15. #45
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Γιατί δεν πας στον γιατρό του στρατού να σου δώσει άδεια;

Page 3 of 38 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. 30 χρονών παρθένος
    By jkkkk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 99
    Last Post: 30-12-2019, 21:01
  2. ''Παρθένος'' στα 23
    By dimitris23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 22-05-2017, 16:13
  3. παρθενος ετων 19
    By xrhstos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 156
    Last Post: 12-07-2012, 11:34
  4. 35 χρονών παρθένος...
    By samgia12 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 16-03-2011, 16:28
  5. Παρθένος στα 24!
    By asax in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 78
    Last Post: 05-07-2010, 04:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •